Csevegő

DeletedUser5422

Vendég
csakhogy megnyugodj... szabad kereskedelem nem érhető még el. tehát senki nem tud semmit senkinek küldeni, ülj le egyess

szerintem vmit nagyon félrenézhettél :)
v38 beállításait elolvastad, amikor elkezdtél játszani?

Általános beállítások
Végjáték: Területi dominancia, 80% birtoklása!
Játék sebessége: 1.5
Egység sebesség: 0.67
Morál: Aktív (pont+idő)
Épület bontása: Aktív
Szabad kereskedelem: Korlátlan ---------------------------------------------------------------> nekem úgy tűnik,h korlátlan
Legyőzött ellenfelek ranglistája: Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Időkeret a kereskedés visszavonására: 10 Perc
Milliszekundum: Aktív
Időkeret a támadások visszavonására: 10 Perc
Éjszakai bónusz: aktív 23:00 és 08:00 óra között
Alvás Üzemmód: Inaktív
 

DeletedUser5422

Vendég
Tévedsz,az elején nincs szükség arra,hogy gépközelben legyél. Telóról is bármit eltudsz intézni,több falunál már nem igazán :)
Kivéve feketevezért. Ő még vagdos is telóról :D

de jó is lenne, ha a telóról bármikor lehetne játszani
kérlek mond ezt meg a főnökömnek is :D
 

DeletedUser18465

Vendég
szerintem vmit nagyon félrenézhettél :)
v38 beállításait elolvastad, amikor elkezdtél játszani?

Általános beállítások
Végjáték: Területi dominancia, 80% birtoklása!
Játék sebessége: 1.5
Egység sebesség: 0.67
Morál: Aktív (pont+idő)
Épület bontása: Aktív
Szabad kereskedelem: Korlátlan ---------------------------------------------------------------> nekem úgy tűnik,h korlátlan
Legyőzött ellenfelek ranglistája: Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Időkeret a kereskedés visszavonására: 10 Perc
Milliszekundum: Aktív
Időkeret a támadások visszavonására: 10 Perc
Éjszakai bónusz: aktív 23:00 és 08:00 óra között
Alvás Üzemmód: Inaktív


Mégse engedi a nyersi küldést pár napig/hétig :)
http://prntscr.com/cgi5hu
nem szoktam csak úgy hülyeséget mondani :)
Tehát ha van egy ismerősöd nem tudsz nyersit küldeni neki pp-ért még klánba sem... :)
 

DeletedUser5422

Vendég
Igazad van,csak hogy a tözsdén kívül nyersivel kereskedni pp ért tilos.
tilos továbbá a támogató fiók is.
és hogy miért zavar egyszerüen azért mert még van akit a szinte semmiért ki tiltanak vagy teljesen jogtalanul addig van aki egyáltalán nem szabályosan játszik mások kárára.

tisztában vagyok a szabályokkal :)
nem éltem viszont azokkal a lehetőségekkel
csináltam viszont olyat régen,h egy barát meghívott maga mellé, kicsit fejlesztettem a falut és aztán töröltem
neki ott maradt a remek farm, amit persze más is farmolhatott
szóval ez teljesen legális lehetőség mindenki számára
 

DeletedUser17666

Vendég
Akkor se stimmel valami de nagyon nem.mer félnap alatt nem csinál senki 300 KL kezsé után.
istenem mint a rossz rádió...

Simán lehetséges 24 H alatt ha nekifekszel 500+ pontos falut osszehozol szinte állandó képzéssel ppnélkul...

Ha még ez mellé Pp-er veszel nyersit/használod a -20%koltséget épuetekre és lefelezed az építési idot/+18%zászló bónusz/Lovagtól kaphatsz nyersi bónuszt/épétés idejének csokkentése/képzés bónusz/20% nyersi bonusz pp-ér :)

Sztem még komolyabb falut is ossze lehet rakni mint amit Vadi75-ék ossze raktak :)

Az meg hogy valaki képes ebbe ennyi pénzt olni a privát ugye :) hiába fogod magad ismételni hogy neked nem tetszik az apró szoru kis kutyát sem fogja érdekelni :
a ,mivel lerágott csont
b, úgy sem tehet ellene senki semmit :)

Remélem minden válaszod meg találod a hszben és tovább léphetunk.Mégpedig te a v37-es kis fórumrészedre reklámozni magad.Mi pedig beszélnék a v38-as szerver torténéseirol... és mivel ezek a te szabályaid gondolom nem hazutolod meg magad és ezek szerent cselekszel....


Arrivederci
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
istenem mint a rossz rádió...

Simán lehetséges 24 H alatt ha nekifekszel 500+ pontos falut osszehozol szinte állandó képzéssel ppnélkul...

Ha még ez mellé Pp-er veszel nyersit/használod a -20%koltséget épuetekre és lefelezed az építési idot/+18%zászló bónusz/Lovagtól kaphatsz nyers ibónusz/épétés idejének csokkentése/képzés bónusz/20% nyersi bonusz pp-ér :)

Sztem még komolyabb falut is ossze lehet rakni mint amit Vadi75-ék ossze raktak :)

Az meg hogy valaki képes ebbe ennyi pénzt olni a privát ugye :) hiába fogod magad ismételni hogy neked nem tetszik az apró szoru kis kutyát sem fogja érdekelni :
a ,mivel lerágott csont
b, úgy sem tehet ellene senki semmit :)

Remélem minden válaszod meg találod a hszben és tovább léphetunk.Mégpedig te a v37-es kis fórumrészedre reklámozni magad.Mi pedig beszélnék a v38-as szerver torténéseirol... és mivel ezek a te szabályaid gondolom nem hazutolod meg magad és ezek szerent cselekszel....


Alive derchi

Nem, mert nincsen benne a szabálykönyvben, hogy ildikónak észérveket lehet mondani, így egészen eddig csak az lesz igaz, amit ő mond, minden más hülyeség :)
 

DeletedUser15871

Vendég
Vannak nalad jobbak ennyi.
Fogadd el :)
Attol hogy itt hisztizel napokon keresztul nem leszel tobb en meg nem leszek kevesebb..
Ha a beszologatasba fektetett idot a jatekra forditanad tudnad mit hogy kell..
Addig viszont csak egy tomeg jatekos vagy a sok kozul ennyi :)
 

DeletedUser15106

Vendég
annyi értelem volt benne mint bened.:D
de akkor se lehet ennyi idő alatt 300 KL kiképezni és kész.
Te Ildikó, van a szobádon ablak, hogy ennyire szűk látókörű vagy? Nem veszed észre magad, hogy egyedül kardoskodsz mindenkivel szemben ? Mindenki által lehetséges a dolog, csak egyedül nálad akadt be a szalag, hogy "nem lehet! fizikai képtelenség, nekem ezt nem adjátok be". Fogd fel, vannak nálad jobb játékosok, akiknek sikerül, a játék szabályainak megszegése nélkül! Bár, létezik olyan mód amivel felrúgnánk a szabályt???
Mindegy is, menj Ildikó, gyakorolj még egy keveset, mert még 1-2 év, és jó kezdő lesz belőled.
 

DeletedUser18465

Vendég
Te Ildikó, van a szobádon ablak, hogy ennyire szűk látókörű vagy? Nem veszed észre magad, hogy egyedül kardoskodsz mindenkivel szemben ? Mindenki által lehetséges a dolog, csak egyedül nálad akadt be a szalag, hogy "nem lehet! fizikai képtelenség, nekem ezt nem adjátok be". Fogd fel, vannak nálad jobb játékosok, akiknek sikerül, a játék szabályainak megszegése nélkül! Bár, létezik olyan mód amivel felrúgnánk a szabályt???
Mindegy is, menj Ildikó, gyakorolj még egy keveset, mert még 1-2 év, és jó kezdő lesz belőled.

ezért is megy a bann, répaszedés közben nem tudja elviselni mennyien bántják, holott neki van igaza :( nem lehet... fizikai képtelenség..., ő sem ilyen butuska ám, csak tetteti (elne hidd tényleg ilyen buta)
Hiába vitatkozunk vele, Ő ilyen lassu felfogású emberek is léteznek ezellen nincs mit tenni, holott Ő a világ legjobb káhása
 

DeletedUser12833

Vendég
Senki se használja most a leszerelést, aki azt hiszi, hogy valóban vissza kapja az árát, ahogy ki is van írva, mert nem igaz!
Megkérdeztem fórumon, megkérdeztem support ticketbe, és megnéztem a leszerelés fül alatt a barakkban, mindenütt az van, hogy kezdő védelem alatt visszatérítik, hát - mivel be védtek ketten - gondoltam a védőket leszerelem és a nyersből képezek KL-t. Gondosan feljegyeztem a raktár állást, az óránkénti termelést, nem farmoltam addig (el is küldtem ticketbe), és lám semmit sem kaptam vissza. A hibáért kárpótlást nem kapok, tehát most se seregem, se nyersanyagom, nyomok is egy törlést, mert elegem van...
 

DeletedUser18689

Vendég
Ha ezért törölsz akkor nagy bajok vannak :) az a pár órás csúszás az nem számít semmit
 

DeletedUser5422

Vendég
Senki se használja most a leszerelést, aki azt hiszi, hogy valóban vissza kapja az árát, ahogy ki is van írva, mert nem igaz!
Megkérdeztem fórumon, megkérdeztem support ticketbe, és megnéztem a leszerelés fül alatt a barakkban, mindenütt az van, hogy kezdő védelem alatt visszatérítik, hát - mivel be védtek ketten - gondoltam a védőket leszerelem és a nyersből képezek KL-t. Gondosan feljegyeztem a raktár állást, az óránkénti termelést, nem farmoltam addig (el is küldtem ticketbe), és lám semmit sem kaptam vissza. A hibáért kárpótlást nem kapok, tehát most se seregem, se nyersanyagom, nyomok is egy törlést, mert elegem van...

olvastam azt a marhaságot, ahol azt írták, h a leszerelésből kapsz vissza nyersit
soha nem volt így
a kezdő védelem alatt csak annyi van, h ha kiveszed a sorból, akkor nem 90%ot kapsz vissza hanem a teljes nyersi mennyiséget
de ami készen van sereg annak az árát biztosan nem kapod vissza
legalábbis ilyenről 8 év alatt soha nem hallottam
 

DeletedUser8560

Vendég
Nos, igazatok van, és elnézést kérek.
A piacon a korlátlan helyett korlátozottat kellett volna írnom, elnéztem, javítom.
Ahogy azt a másik játékosnak is megírtam törléskor visszajár a nyersi, leszereléskor nem. Mivel ő először törlés miatt reklamált, azt a nyersit megtaláltuk a fiókjában a logokban. Javasolni fogom a kiírás módosítását, hogy egyértelműbb legyen.
 
Fent