Csevegő

DeletedUser18465

Vendég
szerintem nem véletlen,h nem vállalja a nevét
itt mindenkit kikezdenek, aki megmondja a véleményét
gondolom mindenki azért kíváncsi,h ki is az illető,h megtudja mit csinált eddig és mivel lehet belekötni :)

Incze már leírta a véleményét amellyel 101%-ig egyetértek. Tudod idejön egy semmitmondó név és elkezdi osztani az eszet na az már fáj. Főleg ha a semmitmondó dumáit megossza és az elméleteit meg minden egyebet, az azért idegesítő, hogy egy noname ember "jobban" tudja bárki másnál mi a helyzet azon a világon, és lehet nem is játszik. szerintem szánalmasok ezek az emberek, mivel ahogy Incze is mondta: "csak gerinctelen ember nem meri felvállalni a véleményét..bujkál más mögé,más név alá" Incze én asszem neked sosem szóltam be úgy 1v1-be mert tudom hogy alulmaradnék Te azért több ideje tolod mint én pl egy v18-as világ lenne a téma nem kezdenék el okoskodni de ha nekem van igazam én amellett kiállok és a végsőkig megyek :) De ha mégis úgy érezted volna, hogy megsértettelek elnézést :)
 

DeletedUser18465

Vendég
mint írtam szerintem ez lehet az oka :)
viszont ti már annyira felvállaljátok a neveteket, h az ilyen kis emberek, mint mi, csak szemünket lesütve gépelhetjük be a hozzászólásainkat :oops:

Nem hiszem, vannak itt okos emberek akik jó dolgokat írnak. Smeckter például :D :D na jó félretéve a viccet. Nem úgy értve vállaljuk fel a nevünk, hanem nem másik account neve mögé bújunk, és úgy "osszuk az eszet". Ha annyira okos vállalja fel a nevét itt mindenki előtt, baja nem származhat belőle szerintem.
 

DeletedUser4544

Vendég
Most


images_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Sztem ince egy jó vezér ,Vigyori is,Archra haragudtam mikor megismertem V21-en(késobb kiderult nem rá hanem a duáljára) Archban is remek ember ismertem meg a késobbiekben...
Meg gyozodésem hogy o is remekul tud vezetni egy csapatot...
De ahogy ince is említette Mind a 3-an más Stílust képviseltek.A j játékosok is más-más stílusban harcolnak.
Játszottam már itt-ott.Eddig vigyorival jól ereztem magam.Egy helyetesítési bakin kivul nem szólhatok tán semmit!!(ezt én sem hagyhattam ki :D:D:D) Bár Ince vezetését is szivesen tanulmányoznám belso emberként!! Ki tudja Lessz-e rá lehetoségem.

Ui: Nem tudom mit istenítitek az MHC-t annyira.Gondolom tobben csak a múltjaból merítetek.Pl Yugi.Esetleg játszottál már veluk?
Amúgy téged értelek a leg kevésbé miért pockolodsz állandóan mindenkivel. :) Még ha 1 szerveren játszanál mindenkivel és egy kis ugratás,szurka-piszka volna :D De ez nálad másról szól igaza lessz egy elottem szólónak hogy nálad valami itt ut ki és ebben éled ki magad :D Sry


Erre el is felejtettem reagálni.
Senki nem arra fog emlékezni hogy Szürke Farkas az NH háború idején, bejelentette abbahagyja. Ki volt az, aki rávette maradjon és folyamatos helyettesítéssel visszavertük közösen az NH rohamokat Farkassal, faluveszteség nélkül. A mai napig neki van az 1 napra jutó legtöbb védőpont.
Ki emlékszik arra amikor kitört az E.e háború ki vitte vinszentet ki hozta le az első arma után a másik 3 db-ot faluveszteség nélkül. Az elsőnél magyarázkodhatnák hogy miért buktam 8at, rákenhetném másra, nem teszem tisztába vagyok a képességeimmel, nem vagyok egy Szala féle dodgekirály, de ha egy armán az elejétől a végéig ottvagyok átlátom már kb 2. nap a tervet és tudom igen jól rendezni a védelmeket és minimalizálni tudom a veszteségeket.
Amikor megindult a Warlord elleni arma, felkerestél vállalom-e. Mondhattam volna nem-et is. Mivel nem volt elvileg semmi dolgom, persze hogy elvállaltam. Arról nem tehetek épp akkor beütött a krach. De 1 támadás miatt, ami a kéktengerbe ment, nem fogom beáldozni a magánéletemet. Ha ma ott lennénk úgyanazezt csináltam volna. Egyébként az volt az a támadás, ami összefogta az EW-t.
Ott vált warlord is igazi EW-sé. Warlord 1 nappal hamarabb hazaért és rádobta DJ-re a fiokot besokallt, és azt mondta írok végrendeletet, bedobom a törülkőzőt. Majd hajnalba a társai miatt úgy döntött visszaveszi és levédekezi, nem hagyja szarba a társait. Félretette az egoját és átlátta a támadás hatékonyságát. 300 kéktengeres falu odavissza foglalása csak morálisan romboló, ellenben ha félretudod tenni az egót, akkor hatástalan. Én félretudtam tenni az Egót és magamra vállaltam azt a veszteséget és Warlord is félretudta tenni az egóját, mert a Top1 fiokját kékbe szétbombázták és lefogyasztották a nemeskészletét, de játszott tovább a KLÁNÉRT!!(mielőtt jön a sok okostojás nem vonatok érkeztek hanem 3*2 dupla vonatok, amit igen nehéz levágni, hisz félnukeos nemesek jöttek sok helyen).
De ha abbahagyta volna, bepusziltuk volna mint Vinszentet, és folytattuk volna az utunkat, max lassítást ért volna el.
Szóval mi ebből a tanulság? Nem az a igazi gyöztes, aki még nem veszített. Mindenki veszít, csatákat, harcokat. Az a igazi gyöztes, aki értékelni tudja a játékot és a gyözelmet. Aki feltudja vállalni hogy igen itt és itt buktam vesztettem, szemembe azok az igazán erős játékosok, nem pedig azok, akik folyamat elmenekülnek a pofonok verések elől.

ui: Anti megkérdezte tőlem a minap. Van-e valami gyengepontom amin csiszolni kellene.
Egy kérdésem volt feléje. Ma otthagynád-e a klánért a 1000-2000 pontos faludat és átregelnél-e.
Értitek? Felmértem a hibát és kijavítottam. Mindenki hibázhat, de félretenni az egót és újragondolni na azt kevesen tudják...
 

DeletedUser11248

Vendég
Aldaron nem sértettél meg,csak a te neved ugrott be(csak elértél valamit:p),de nem is vagyok olyan sértődékeny:D

Bandi ha a Forma 1-fórumán lennék,én sem kötnék bele se M.S-be se Hamiltonba,ha mégis azt a nevem alatt tenném,max. meghallgatnám mit válaszolnak és lehet tanulnék belőle..

Mikor kezdtem a KH-t,nagyon sokat olvastam Openeye irását,lehet soknak nem ártana,föleg ez a részlet és akkor nem kellene bujkáljanak:

A politikából és a világ külső fórumából is vedd ki a részed, hogy a neved ismert legyen, de vigyázz, ne legyél spammer. CSAK jól átgondolt hozzászólásokat küldj el; jobban jársz ha csöndben maradsz, mintsem hogy spammelj vagy valami hülyeséget mondj. Van egy csomó jó játékos, akiket sosem ismernek meg, mert nem beszélnek, és ez önmagában még nem baj, de egy ismert név már önmagában is sok ajtót kinyithat, ami egyébként zárva lenne előtted; például egy új klánhoz, barátokhoz, szövetségesekhez. Továbbá ez segíteni fog, hogy jobban kapcsolatban maradj a világ politikai légkörével, ami ugyancsak nagy segítség lehet, például ha a játék abba a szakaszba ér, hogy egy új területet szeretnél meghódítani.

Mondjuk én már spammelhetek,mert már csak szórakozásból írók,ismert vagyok,barátaim vannak,szerencsére nagyképű nem lettem:D

Vigyó hibája,gyenge-pontja mindenkinek van(most irhatnám,még nekem is,de tényleg TULL nagyképűnek fogok látszani)..a lényeg hogy belássa,elismerje és tudjon tenni ellene...olyan klánvezér nem hiszem van,aki soha nem tévedet,van aki elismeri van aki nem,de ö tudja hogy senki nem tökéletes..és a beismerés soknak nehezebb,inkább tagadják..ezért gondolkoztam éjjeleken át:(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5422

Vendég
ince
nagyon régen olvastam azt az írást és vmennyire igaz, de nem teljesen
ha te vezető beállítottságú vagy, akkor tényleg jó, ha megismernek, de vannak azok a jó játékosok, akik csendben végigtolják a szervert és nem ismerik meg őket
arra nem gondoltál,h ők nem is akarják, h annyira ismertek legyenek?
biztosan láttál már olyat, h vkit csak a neve miatt gyorsan kiszedtek, h a későbbieken ne jelentsen veszélyt :)
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Vigyo csokis vagy vaniliás kekszet kérsz ? mert oylan vagy mint papagáj csak ismétled önmagad de a részleteket kihagyod mindig :DDD

tedd már bele azokat a szánalmas húzásokat is , hogy szétbomlasztod a cnn-t , hogy átvered süsüéket , hogy yesodét is átvered, ilyeneket miért nem hallani ? :D


ezen már tényleg lehet "vigyorogni" :) :D

Mi a szánalmas egy stratégiai játékban a stratégiai lépéseken? o_O
Amelyik klánt szét lehet bomlasztani, az megérdemli.
Süsü-t nem kell félteni. Ha egy kicsit is érdekelte volna v28, nem találnak be az átverési kisérletek, illetve elejétől máshogy alakul a szerver.
Yesoékat átverte?? Szerintem meg rémesen és kínosan betartott mindent. Ha nem így lett volna, rég vége lett volna v28-nak.
 

DeletedUser

Vendég
Azért vicces hogy " gerincterelennek " vagyok titulálva :D főleg , úgy , hogy innen a " nagy nevek " közül Incze szava ér valamit :) igaz , hogy már nem indul több szerveren , állítólag ...

De érdekes a " nagy " vezérek közül csak nála nem lehet azt hallani , hogy kétszínű , szarkavaró stb .

Incze és vigyori mint tűz és víz csak Incze mint egy cunami , vigyori meg mint egy gyufaszál ami hamarosan leég teljesen :)
 

DeletedUser

Vendég
ugyan, hisz ez lehetetlen :D:D:D

Miért lenne az ? :D van amikor szánt szándékkal csinálok én is ilyet :D
Csak mert nagy a szája és mindig elakar foglalni de a kezdővédelem lejárta után egy héttel már csak farmosokat küldök oda ... Pedig nem is csinálok semmit :D
 

DeletedUser

Vendég
Bocsánat hogy erre az idézetre, de köszönöm a válaszokat:)
Számomra sajnos nem mondanak sokat ezek a világok, sem az ott játszó emberek. De tisztelem az elért eredményeiteket. Amit tapasztaltam egy szerveremmel, hogy nagyon sok olyan játékos volt ott, akik más névvel jöttek, mint előző világokban, előadták, hogy ők mekkora játékosok, vezetők voltak, majd az első nagyobb gondnál meghátráltak s befejezték. Már azt tisztelni tudom, legyen az ellenfél vagy klántárs, aki végig viszi a szerverét. Sajnos nagyon sok kavarás és hátbaszúrás megy itt...kicsit mint a nagyok politikájában, de én személy szerint igyekszem egyenes és tisztán játszani. És Bandi, nem vagy kis ember, része vagy az egésznek, és lehet éppen Te teszed oda az utolsó védődet, hogy a ranglista elején álló ott is maradhasson. :) A múlt ad egy hátteret, de szerintem nem lehet a múltból megélni, adott szerveren, adott játékosok között, és adott viszonyrendszerben kell bizonyítani és teljesíteni.


Vége egy ember aki nem nézi le a kicsi játékosokat :) ehhez még annyit tennék hozzá , hogy viszont sajnos az ellenkező mentalitású emberek miatt valamint amiatt , hogy a support kezdi a pp-re irányítani a játékot már nem sokan fognak játszani ... mint pl . Vigyori féle brigád , bár onnan tisztelet Babybogyónak mert szépen játszik szerverek óta :)
Vagy ilyen a spárta , ahol köztudottan nyomták az első hónapban a top játékosok a pp-t onnan is kiemelhetnék pár nevet de nem kell tudnia senkinek kit ismerek onnan :)
 

DeletedUser

Vendég
Mi a szánalmas egy stratégiai játékban a stratégiai lépéseken? o_O
Amelyik klánt szét lehet bomlasztani, az megérdemli.
Süsü-t nem kell félteni. Ha egy kicsit is érdekelte volna v28, nem találnak be az átverési kisérletek, illetve elejétől máshogy alakul a szerver.
Yesoékat átverte?? Szerintem meg rémesen és kínosan betartott mindent. Ha nem így lett volna, rég vége lett volna v28-nak.

Az , hogy átvered a társadat az nem stratégiai lépés gondolj bele .... Csak azért eladnád a szeretet kutyádat mert lesántult ?
Lehet , hogy süsüék lejjebb adták a szinvonalt de sokkal több remek harcos van / volt ott mint az ew vagy e.e. Brigádba és onnan is kiemelném Ultorest akik elég sokáig bírta :)

Valamint nem, a bomlasztás nem az , a játék eleje óta tervezték azt a lépést csak warlord soha nem fogja bevallani merr egy egoista ember és az árulás mellé még tüzijátékot is kért :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Tegyük fel ha igazat mondasz:
Ha a szerver eleje tervezek valamit és 1 év múlva hozom létre, akkor szerintem az a ellenfél bizonyítványa hogy 1 év alatt sem jön rá és megeszi....
Sokan jönnek itt olyannal hogy Nh-ba mennyi jó játékos van/volt. Mégis csapatként 3 hónap alatt az EW áttörte mint a szar....
CNN-t méghamarabb áttörtük. Az E.e 5 hónapot bírt. Persze könnyebb bomlasztásra huzni a vereséget, hisz a vesztes oldalnak a magyarázkodás jut mindig csak, de elgondolkodtató az hogy az armáink rendre sikeresek voltak, és folyamatosan padlóra küldtük vele az ellenfelet, legyen az CNN/NH/E.e .
Mégis az armáink alatt azt mondta az ellenfél, ezek gyenge birka támadások voltak, sikertelenek. Persze az abbahagyókat meg ráfogták hogy valóéletbe lett dolguk 1-1 armánk után....
Az EW 2,2 millárd Lev-et kapott. Az E.e 3,3. Szóval az is vicces hogy olyanokat állítanak sokan, hogy nem volt harc, miközbe:
V1-2-4-5-6-8-10-12-13 szerveren volt több LEv.
Még a V18nál is több LEv volt a szerverünkön. LEv meg csak harc, háború árán nől.
Szóval a 2 éves V28 szerveren, csak a 4-5 éves hosszúságú szervereken volt több Lev. Az 1-2 éves többi szerver, megse közelíti a szerveradatainkat....
 

DeletedUser

Vendég
Tegyük fel ha igazat mondasz:
Ha a szerver eleje tervezek valamit és 1 év múlva hozom létre, akkor szerintem az a ellenfél bizonyítványa hogy 1 év alatt sem jön rá és megeszi....
Sokan jönnek itt olyannal hogy Nh-ba mennyi jó játékos van/volt. Mégis csapatként 3 hónap alatt az EW áttörte mint a szar....
CNN-t méghamarabb áttörtük. Az E.e 5 hónapot bírt. Persze könnyebb bomlasztásra huzni a vereséget, hisz a vesztes oldalnak a magyarázkodás jut mindig csak, de elgondolkodtató az hogy az armáink rendre sikeresek voltak, és folyamatosan padlóra küldtük vele az ellenfelet, legyen az CNN/NH/E.e .
Mégis az armáink alatt azt mondta az ellenfél, ezek gyenge birka támadások voltak, sikertelenek. Persze az abbahagyókat meg ráfogták hogy valóéletbe lett dolguk 1-1 armánk után....
Az EW 2,2 millárd Lev-et kapott. Az E.e 3,3. Szóval az is vicces hogy olyanokat állítanak sokan, hogy nem volt harc, miközbe:
V1-2-4-5-6-8-10-12-13 szerveren volt több LEv.
Még a V18nál is több LEv volt a szerverünkön. LEv meg csak harc, háború árán nől.
Szóval a 2 éves V28 szerveren, csak a 4-5 éves hosszúságú szervereken volt több Lev. Az 1-2 éves többi szerver, megse közelíti a szerveradatainkat....


Nagyon szépen tudsz fogalmazni az oké , na de nézzük a szerver adottságait , v28 viszonlag gyors szarver 7 nap és pár óra alatt épül fel egy nuke , ehez képest nézzünk egy másik szervert mondjuk v32 vagy 34 ahol már 8 nap egy normalis nuke a többi szerverről már ne is beszéljünk . Itt jön ki az , hogy mennyi időnként lehet újra tölteni a seregeket , meg , hogy mennyi időnként van esetleg nagyon akció .

De igen maga a stat jól néz ki csak a valóságot nem 100% -ig tükrözi

Remélem v38-ra hozod a csapatot és ott majd bizonyíhat az egyik a másiknak :)

E.e. -s tagokat nem ér toborozni :p
 

DeletedUser18465

Vendég
Olyan okos vagy spárga... Ettől több hülyeséget is tudsz írni ? vagy mára már kifogytál ?
 

DeletedUser4544

Vendég
Na most jól beégetted magadat.
Ti jöttetek azzal hogy harc nélkül gyöztünk. Ellenben felhoztam statisztikát a kiemelkedő Lev-ről, védekezésről.
Ráadásul mégjobban alátámasztasz engem, hogy ez egy pörgös szerver volt, gyorsabb beállításokkal. Még a tényeim is alátámasztod hogy a a 2 éves szervereknél kiemelkedő statisztikájú a Let/Lev adatokat a gyorsabb szervernek köszönhetjük. Szóval kiemelkedően sokat harcoltunk, háborúztunk.

Igen megyünk V38ra, Elit Harcosokkal. Sajnos elkell keserítselek, fognak jönni E.e-s kollégák, de még mások is az EW-n kivül hozzánk. Ki tudja, mivel nem vállalod a neved, még lehet teis bekunyizod magad hozzánk valamelyik ismerősödön keresztül, bár sokáig nem lennél közöttünk, egyből kiszúrnám a semmirekellőségedet, és egyből kiraknám a szüröd és befoglalnánk, de lehet lefarmolni egy kezdő és azért kéne kiraknunk :)))
 

DeletedUser16036

Vendég
Kíváncsian várom v38-on mit fognak egymással kezdeni a klánok főként a játék korai szakaszaiban amikor elkezdődnek az adok-kapok támadások, így hogy a lovagi rendszer teljesen átformálódott (fáklyával mostmár nem lehet számolni) , amit jegyezzünk meg igen nagy előny volt annak aki rendelkezett vele. Megkockázatatom ezzel sokkal élvezetesebb harcokra lehet számítani, sokkal jobban kell majd kisakkozni a védelmet is a játékosoknak majd. Nem "drukkolok" egyik induló klánnak se akiről tudok de ha véletlenül összekerülne két nagyobb klán egy adott kontinensre akik kiegyenlítenék egymást (amit azért erősen kétlek hogy egy kontinensre regiznének :p ) ott vajon mennyire jönne ki egy adott klánnak a valós fölénye a harcok során a másikkal szemben és felvetődne a kérdés mennyire is fognák vissza egymás fejlődését és egy esetleges nevető harmadik klán komoly ellenfél nélküli terjeszkedésben mennyi előnyhöz tudna szert tenni. Esetleg a sok nagy játékos közül tényleg hányan fognak elején megmaradni mennyire vetik vissza őket a harcok, stratégiai teret nyerve pár játékos vonattal való befoglalására esetlegesen többen összedolgozva a játék elején. Én izgatottan várom majd az ilyen harcokról szóló információkat mind a játékban, mind itt külsőn is lehetne akár egy jó témaforrás. :)
 

DeletedUser5422

Vendég
akkor lesz szívás, ha olyan beállítások lesznek, ami miatt sokan inkább kihagynák azt a világot :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Nemtudomkivagyok,szép amit írsz de kihagytál egy fontos tényezőt,a pp-t.

PP-vel ugyanúgy tudod erősíteni a lovagot is és ha van pp-d arra erősíted amire akarod,nyersi vagy Kardos...majd egy pp-s talán leirja hogyan is müködik.

És lehet két azonos kaliberű klán,ha az egyik még csak az Istállót húzza de a másik már az Akadémiát..és ne gyertek azzal hogy a pp csak az elején számít,mert már olyan kicsik-rövidek a világok,hogy nincs idő ledolgozni a hátrányt,nézzétek a 36-n a Spártát..már csak ők ronthassák el..tehát azok a harcok helyet amiben reménykedsz,valószínűnek látom hogy azt fogjuk nézni,ki rak bele több pp-t..lassan felvételnél nem azt kell ird mennyi ideje játszol,hanem mennyi pp-t szánsz egy világ kezdésére..ami ha jó,nagy eséllyel meg is nyerted a világot...bár én is szeretném azt látni amit leirtál,azt hogy nem a pp-miatt erősebbek de már nem hiszek ebben,sajnos.
 

DeletedUser4544

Vendég
Épp azt írod le Incze ami ellen felszólaltam a V28on. Ami miatt átkellett regelnünk ÉSzakra. V28 is 4 kontis világ volt, ezek se kisebbek sokkal. A pp-zést fáklyával lehetett legjobban lassítani, de hidd el vannak még trükkök amivel lehet. Nem azt mondom nem számít a PP. mert számít, de jó stratégiával még azt mondom mindig elverhető, csak az elején türni szenvedni kell ellenük.
 
Fent