Csevegő

DeletedUser4544

Vendég
Nem tartalak gyávának Incze csak pár dolgot nem értek a munkásságodban.
Azért nem tartalak gyávának, mertha szervezetten érkezne a PHX, akkor énis keresnék mégtöbb "jobb" játékost, a beszervezett mostaniaknál, leporolnám a régi Spartas kapcsolatokat. Ez nem gyávaság, hanem az ellenfél elismerése, akit komolyan kell venni.
Te úgyanígy vagy vele. Nem gyávaságból nem jössz, hanem elismerés miatt tudod akkor egybe kellene raknod sokmindent ahhoz a csatához.

De hogy mit nem értek?
Felépült egy mag a PHX-be, v25 után bár sokan mentetek világ közbe a v32re, de valamilyen szinten hagytad szétporhadni.
Most itt van a V32 Skulls ahol egy erős brigádot majdnem összekovácsoltál, de mindketten tudjuk még teljesen nem végeztél.
Erre megint belekezdesz új tagokkal egy V37be Odába.

Én épp ellenkezőleg csinálom. Ha elkezdek valamit építeni, hozom őket és építem be az újabbakat. Ezért viszem tovább a V28 Ew-t kibővítve. Nem magam miatt, engem már rég nem érdekel hogy ki fog nyerni. Rendkivül jó csapat gyült össze, és ami mégfontosabb egy baráti társaság. 1-2 láncszem akadozott, akit nem kedveltek sokan, őket hátrahagyjuk. Szóval azt nem értem hogy a követőket akiket szereztél azokat folyamatosan bővítve miért nem vitted új világra, miért vágtál bele csak egymagad.
V37re is fognak követni mikor eljuttok egy szintre, pár PHX-es barát, de amikor beregeltél V37re nem értem miért nem egyből PHX/Skulls kombóval mentél? Miért nem folytattad a felépített munkát?
 

DeletedUser18465

Vendég

---> Your post in the thread v37 beállításai was deleted. Indok: Sértő

20:33

Vicces emberke vagy ám remélem tudsz róla, melyik cirkuszba munkálkodsz, mert odaillő a megjelenésed, bár szerintem nem mondtam neked ujjat :) Pénzem az van, de nem költök ilyenekre, persze te találgatsz és én nevetek is rajtad, hogy lehetsz ilyen vicces, aztán eszembe jut, hogy egy világi porondra illő bohóccal van dolgom. #viccember
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11248

Vendég
Vigyó azért mert már olyan szintre jutottam hogy a saját tesómhoz nem volt türelmem,kiraktam a klánból még öt is...és már nem tudtam élvezni a játékot,már kemény meló volt számomra...kemény munkámba került az is hogy a 32-s Skulls-t győzelemre vezessem,egy teljesen szétesett klánból győztes klánt csináltam,igaz sok jó tagot találtam ott is..de már ez sem szórakoztatott,már nem ugy jöttem fel játszani hogy akkor most valamit csinálunk,hanem ezt megkel csinálni és ennyi..és aki ott volt tudja hogy mindent én intéztem,védekezéstől a támadásig és mindent amit máskor egy teljes vezérkar intéz,vagyis magyarul már az agyamra ment a KH és ezért döntöttem úgy nem folytatom...ha ne legyen az a 60-nap várakozási idő,valószínű nem lennék a 36-n se..de oda is azért mentem fel és most először más névvel,mert csak én akartam lenni,csak játszani,felfedezni újra milyen az ha meghódítasz egy falut...nincs rangom,tanácsokat adok,ha megfogadják jó,ha nem játszok és nem tudom mióta de most élvezem,csak az én területemet kell felmérjem,csak ott kell takarítsak,olyan mintha egy uj játékot találtam volna:D

Ja és nem utolsó sorba,este ha kikapcsolom a gépet és lefekszem,már nem gondolkozok még min. 2-órát a KH-n,hanem alszom:D
 

DeletedUser5422

Vendég
Vigyó azért mert már olyan szintre jutottam hogy a saját tesómhoz nem volt türelmem,kiraktam a klánból még öt is...és már nem tudtam élvezni a játékot,már kemény meló volt számomra...kemény munkámba került az is hogy a 32-s Skulls-t győzelemre vezessem,egy teljesen szétesett klánból győztes klánt csináltam,igaz sok jó tagot találtam ott is..de már ez sem szórakoztatott,már nem ugy jöttem fel játszani hogy akkor most valamit csinálunk,hanem ezt megkel csinálni és ennyi..és aki ott volt tudja hogy mindent én intéztem,védekezéstől a támadásig és mindent amit máskor egy teljes vezérkar intéz,vagyis magyarul már az agyamra ment a KH és ezért döntöttem úgy nem folytatom...ha ne legyen az a 60-nap várakozási idő,valószínű nem lennék a 36-n se..de oda is azért mentem fel és most először más névvel,mert csak én akartam lenni,csak játszani,felfedezni újra milyen az ha meghódítasz egy falut...nincs rangom,tanácsokat adok,ha megfogadják jó,ha nem játszok és nem tudom mióta de most élvezem,csak az én területemet kell felmérjem,csak ott kell takarítsak,olyan mintha egy uj játékot találtam volna:D

Ja és nem utolsó sorba,este ha kikapcsolom a gépet és lefekszem,már nem gondolkozok még min. 2-órát a KH-n,hanem alszom:D

na ezt tökéletesen leírtad
pontosan ezért nem szeretnek sokan vezérek lenni
 

DeletedUser5422

Vendég
saj
Pontosan le írta tény,de még is ahogyan elindul egy szerver ő már ott is van és már kezdi is tenni a törvényt a külsön is.
Én azért soha nem fogom megéretni miért kell folyamatosan a mutra támaszkodni?
egyik szervere se olyan mint az előző.egyik szerveren se pontosan 100 % osan azok a játékosok vannak a klánban,egybe sem.minden klánba van változás.
Egyszer látnám már,hogy el indul egy szerver és nem a múltra támaszkodva írnának a külső fórumjára.
És természetesen azok akik még csak hírből se nincsenek a szerveren.
Mi lenne ha egyszer mondjuk itt a v37 ben tényleg a v37 ről lenne szó?

ezt írtam én is nemrég, de rájöttem, h olyan kevesen vannak itt külsőn,h akkor elhalna minden beszélgetés :)
ezzel az accommal v34en vagyok, de ott nem ír senki semmit
 

DeletedUser4544

Vendég
Birom amikor valaki a tiszta játékról papol, miközbe vezérkari tagként a klánját elárulva hátbatámadja a volt társait, és még megvan sértődve ha árulónak titulálják és elkalapálják, bucira verik....
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Messa, Te még élsz? :) Rég hallottam felőled! :(
Köszi vagyok!:) Olvasgatok itt-ott hosszászólok hülyeségeket ..!:)
offoljuk a v37 es topikot..hát a szokásos!:)
Vigyó meg úgy látom felettem lebaxxa a legjobb levelezőpartnereit!:D
Hát semmi sem változik!:)
 

DeletedUser11248

Vendég
Pontosan le írta tény,de még is ahogyan elindul egy szerver ő már ott is van és már kezdi is tenni a törvényt a külsön is.

Ildikó mint irtam,60-napot kell-kellet várjunk hogy lezárják a világot amit már megnyertünk és képzeld már a V36-indulásánál megnyertük,én mégis csak a 37-re mentem,mert meguntam nézegetni a faluimat és benne a sereget...és mint régi játékos azt hiszem megvan a jogom ugyanúgy írni ide,mint egy új játékosnak és ugyanúgy elmondhatom a véleményemet,mint bárki más...
 

DeletedUser17666

Vendég
Ildikó mint irtam,60-napot kell-kellet várjunk hogy lezárják a világot amit már megnyertünk és képzeld már a V36-indulásánál megnyertük,én mégis csak a 37-re mentem,mert meguntam nézegetni a faluimat és benne a sereget...és mint régi játékos azt hiszem megvan a jogom ugyanúgy írni ide,mint egy új játékosnak és ugyanúgy elmondhatom a véleményemet,mint bárki más...

De kizárolig csak ha egedélyt adott rá Ildikó
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15769

Vendég
"De szerintem olyan ne is induljon egy világon, aki nem érzi magát a legerősebbnek." (vigyori86)

Hmm, ok. (No comment.)

Csak egy kis pszichológiai hadviselés már a legelején. :)
Mindenkinek jobb lesz ha már most ekkora feneket kerítenek a V38-nak és nem egy 4 kontis világ lesz ez is.
 

DeletedUser5422

Vendég
Azért nem mindegy jiről van itt szó,nem véletlen utálnak már ide jönni egy egy szerverhez tartózó egyének beszélgetni.Mert nincs olyan szerver fórum amit nem offolnának túl más más szerverekkel.

nincs igazad
nem azért nem jönnek ide
mint írtam én is csak v34en vagyok, de ott nem ír senki
pedig írhatnának az ottaniak, de senki meg se nézi
valójában szinte teljesen eldőlt a világ és miről is lehetne már írni? és akkor már ne is legyek itt külsőn, mert ott nincs senki?
jól lehet derülni azon, h ki mekkora ásznak tartja magát és a másik mit gondol erről :D
 

DeletedUser11248

Vendég
Ildikó most rólam irsz..tudatom(pedig te is tudod) hogy a WIB nem ellenfelünk...semleges egymásnak a két klán,így képzeld megtehettem hogy megkeressem őket..megkereshettem akár a GB-t is és még milliónyi klánt aki ott van és akik semlegesek nekünk..tudod erről szol a diplomácia...és igen,megkereshettem akár az ellenfelünket is diplomáciázni...még ha nálad ez nem is tiszta..
 

DeletedUser16820

Vendég
Ildikó most rólam irsz..tudatom(pedig te is tudod) hogy a WIB nem ellenfelünk...semleges egymásnak a két klán,így képzeld megtehettem hogy megkeressem őket..megkereshettem akár a GB-t is és még milliónyi klánt aki ott van és akik semlegesek nekünk..tudod erről szol a diplomácia...és igen,megkereshettem akár az ellenfelünket is diplomáciázni...még ha nálad ez nem is tiszta..
Mivel nem tiltja a szabályzat így lehetséges.
Sajnos ezt sokan nem fogják fel.Mindenki azzal köt szövit,akivel akar.
 

DeletedUser17666

Vendég
Azért nem mindegy miről van itt szó,nem véletlen utálnak már ide jönni egy egy szerverhez tartózó egyének beszélgetni.Mert nincs olyan szerver fórum amit nem offolnának túl más más szerverekkel.

bárki írja nem szúrt volna szemet :D :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Kicsit más téma... mi lett a nagy GB-vel ? :D
jikk és a sulla átment a wib klánba... milyen meglepő fordulat...
 
Fent