Csevegő

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Az arcoskodását még eltűröm,de ha már nem tud mivel védekezni akkor jön ezekkel a hazugságokkal és próbál engem lejáratni.
Ez pedig már szánalmas.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Hát egyikőtöket sem ismerem csak olvasó vagyok,de nagyon " lejött" hogy nem csípitek egymást!
V28 as topik után nekem ez azért dúrva volt kicsit..:)
De még sok idő van v38 ig..bármi megtörténhet!
 

DeletedUser4544

Vendég
Én vagyok olyan mint egy gyerek, és te mentegetőzől hogy én regeltem ki hamarabb.
Fogalmam sincs mikor regeltél ki, de arra tisztán emlékszem hogy lenulláztunk téged, és 2 nappal később is üres voltál még bedobtad a fiokot. Ellenben remboék folyamat visszappzték magukat, csak mivel váltogattuk a célpontot, így nem tudtátok bevédeni magatokat.
Azon is jót mosolyogtam most, hogy mondod nem én mentem előre nem az én érdemem. Kié ha nem azé aki kitalálta a technikát? Az érdem nemcsak azé aki megvalósítja, hanem azé aki kiis találja.
Mivel én kevesebb idővel rendelkezek, még 2 óránként 5 percel sem, így nekem a megvalósítás helyett a találmányok jutnak. Harcoltam eleget én is a fronton, én is éjszakáztam, másodperc alapon támadtam, csak te azt mondod nem adod alább, én meg azt mondom a klánra írok inkább egy elfogadható támadástervezetett.
Mai napig tartom nem a tökéletes támadást kell megszervezni, az könnyü, hanem olyant ami a klánodnak tökéletes, amivel nem pörgeted túl őket, amivel nem kell éjszakáztatnod őket, és nézz rá bármelyik világon folyamatosan áttörjük az ellenfeleket, nem kis neveket ráadásul és senkitől se fogod azt hallani, hogy másodperc alapú támadást szerveztem, egyöntetű érkezéssel....
Ezért vagy te 10 falus játékos, mert csak erőből tudsz játszani, nem pedig ésszel.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Én vagyok olyan mint egy gyerek, és te mentegetőzől hogy én regeltem ki hamarabb.
Fogalmam sincs mikor regeltél ki, de arra tisztán emlékszem hogy lenulláztunk téged, és 2 nappal később is üres voltál még bedobtad a fiokot. Ellenben remboék folyamat visszappzték magukat, csak mivel váltogattuk a célpontot, így nem tudtátok bevédeni magatokat.
Azon is jót mosolyogtam most, hogy mondod nem én mentem előre nem az én érdemem. Kié ha nem azé aki kitalálta a technikát? Az érdem nemcsak azé aki megvalósítja, hanem azé aki kiis találja.
Mivel én kevesebb idővel rendelkezek, még 2 óránként 5 percel sem, így nekem a megvalósítás helyett a találmányok jutnak. Harcoltam eleget én is a fronton, én is éjszakáztam, másodperc alapon támadtam, csak te azt mondod nem adod alább, én meg azt mondom a klánra írok inkább egy elfogadható támadástervezetett.
Mai napig tartom nem a tökéletes támadást kell megszervezni, az könnyü, hanem olyant ami a klánodnak tökéletes, amivel nem pörgeted túl őket, amivel nem kell éjszakáztatnod őket, és nézz rá bármelyik világon folyamatosan áttörjük az ellenfeleket, nem kis neveket ráadásul és senkitől se fogod azt hallani, hogy másodperc alapú támadást szerveztem, egyöntetű érkezéssel....
Ezért vagy te 10 falus játékos, mert csak erőből tudsz játszani, nem pedig ésszel.

Ha jól látom v34en fél év után 3 millás top1 accom van és top1 vagyok let-ben bőven. Szóval azt mondod 10falus játékos vagyok?
Addig élvezem,ez igaz. Bár az se 10 hanem 40-50.
Viszont ha akarok simán elnavigálok 300-500 sőt 1000 faluval is,annyi a különbség,hogy azt nem annyira élvezem. És ?
Kövezz meg érte.
Meg azért is mert nem akarok klánt vezetni.
Azt akarod elérni,hogy kiakadjak és beregeltessem a klánt v38ra? Hogy aztán úgy járjunk mint a CNN,akiknek a bukásához az ég adta világon semmi közöd nem volt,és mégis arra vered magad,hogy megvertétek őket.
Hát én ilyen hibába nem fogok esni. Szóval provokálhatsz,tartom magam még mindig ahhoz,hogy nem vagyok vezérnek való.
Attól,hogy a v34et megnyerjük még nem tartom magam jó vezérnek. Érted?
Nem fogom verni magam a v34es győzelemre mint te a v28as meg v21es meg kitudja mire. Érted?
Mert az a klán érdeme. Ha verem magam akkor arra fogom amit egyedül elértem. Ezt érted?
Ha? Vagy a falnak beszélek?
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
A szervezésről meg annyit,hogy megszervezni mindent könnyű,nem egy nagy dolog.
A háborút a harcosok nyerik meg,mert nem mész semmire a szervezéssel ha nincs aki végrehajtsa. Semmire!
És a kh-ban a számok számitanak.. Nem az,hogy mennyire jól van megszervezve egy akció.
Az akcióban az a lényeg,hogy mindenki menjen. Ennyi. Nem a taktika,hanem hogy mindenki odategye magát. És akkor lesz eredménye,nincs jó és rossz szervezés vagy szervező.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Úgy érzem aki eddig nem kapott kedvet a V38-ra,az ezek után befog oda rohanni!:)
Nem semmi világ lesz az tuti!:)

Hát ti aztán szépen összeugrottatok!
Tgszisz barátom hiányát megérzi Vigyori is azt hiszem!:)


Miért, mi más mint a többi külsőn? Két nagyágyú bizonygatja, hogy neki van igaza, a másiknak nincs :D Ilyen párszor volt már :D
 

DeletedUser16036

Vendég
De a nagy mesemondó még mindig nem kopott meg az előadásai jól mutatják. Azért valljuk be nem sokan képesek a lényegtelen dolgokat úgy elmesélni, hogy abból a másik felhúzza magát, ha nemis nagyon de egy kicsit. :D
 

DeletedUser18594

Vendég
Yugi, ugye nem akarod hogy pár skypeos levelezés arkhoz eljusson ? :) mert akkor nem, hogy velük nem mész, de senkivel max egy kicsi klánba ha bevesznek. :)
komolyan elhitted , hogy arulo vagyok ? :D csak puhatoloztam mert Spilerrol reges regen tudtuk, hogy o spicli...es erdekelt, hogy akadnak e kovetoi :D...de vegul nem merte meghuzni a kilepest inkabb inaktiv lett :D
 

DeletedUser16820

Vendég
Én csak olvasni jottem :D
V38 lesz a Magyar kh legkemenyebb szervere?
Vajon Vigyoriék megnyerik ezt a "bajnokok" ligáját is?
Vagy Archangel csapata?(ha indul)
Vagy a =Random=?
Vagy egy új csillag születik?
Kedves nézőink a következő részekben megtudjuk!:DDDD
 

DeletedUser12133

Vendég
Lehet akárki nagy spíler magyar TW-n... Csak menjen ki nemet szerverre :D biztos vagyok benne,hogy az országban nincs olyan jó csapat mint ami Vigyorinak van,viszont kíváncsi lennék,hogy egy külföldi szerveren megállnák-e a helyüket :D
 

DeletedUser5422

Vendég
Lehet akárki nagy spíler magyar TW-n... Csak menjen ki nemet szerverre :D biztos vagyok benne,hogy az országban nincs olyan jó csapat mint ami Vigyorinak van,viszont kíváncsi lennék,hogy egy külföldi szerveren megállnák-e a helyüket :D

na ott van aztán nyersi vásárlás pp-ért
szerinted egy németnek 10-20.000 forintnyi pp mennyit ér?
csak megnéztem mi van ott pár napig és csak ppztem, de vki a közelemben úgy foglalt el 100 pontos barbikat és pár nap múlva 2-3000 pontos volt mind
farmja nem volt semmi
szóval annyira nem kell jönni,h ki mit tud nemzetközin, mert az is a pénztárca vastagságától függ
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Lehet akárki nagy spíler magyar TW-n... Csak menjen ki nemet szerverre :D biztos vagyok benne,hogy az országban nincs olyan jó csapat mint ami Vigyorinak van,viszont kíváncsi lennék,hogy egy külföldi szerveren megállnák-e a helyüket :D


Meghá. Ő nem keresi a kihivást,inkább startereket zaklat,hogy induljanak saját klánnal,hogy aztán ha maguktól felbomlanak mondhassa,hogy ő verte szét őket és a bajnokok bajnokának ligájának a bajnok ligája liga bajnok szerverét nyerte meg,úgy hogy mindenkit szétütött.
 

DeletedUser17666

Vendég
Gondolom a 3 akadémia szintre gondoltok tárolós alatt.
Az a belsőzabálóknak és a barbizóknak fekszik.
Az érmésnél aki nem a barbikat húzgálja hanem farmolja őket annak lesz több nemese.
A tárolósnál kevésbé jön ki a tudásbeli különbség.
Ez a gond vele. A jó játékosok ellen van,akárcsak a fáklya.

.

nem feltétlen v28 sem az akadémia szintek után kaptad a nemest.legyertható nemeseid számát befolyásolják az akadémia szintek..épp úgy farmolni kell és tárolni mint az érmés rendszerben,minden nemes után novekszik mint az érmésen..nagyóból egy és ugyan az..a 2 rendszer...
Nálam pl.:
A következő főnemes ára 2197 x
res.png
12.303.200 /13.182.000/10.985.000


Azért nem értem az ellentéteket teljesen.. :) én nem arra a tárolós rendszerre gondoltam Arch ami pl v21-en is volt. Pl ha 100 akadémiád volt akkor 100 nemest képezhetél marok nyersiért :) az tényleg egy Toj volt :)

De nekem teljesen mind1 csak a véleményetekre voltam kiváncsi :)
 

DeletedUser12133

Vendég
na ott van aztán nyersi vásárlás pp-ért
szerinted egy németnek 10-20.000 forintnyi pp mennyit ér?
csak megnéztem mi van ott pár napig és csak ppztem, de vki a közelemben úgy foglalt el 100 pontos barbikat és pár nap múlva 2-3000 pontos volt mind
farmja nem volt semmi
szóval annyira nem kell jönni,h ki mit tud nemzetközin, mert az is a pénztárca vastagságától függ

Akkor legalább ugyan ott lennének mint az ellenfél :D kár,hogy nincs statisztika,hogy ki mennyi pp-t nyom el egy szerveren :D szerintem V36-on torony magasan vezetnének :D
 
Fent