Csevegő

DeletedUser16323

Vendég
Jahh, gondolom azt nem bánod.... :)
... Pedig 4 tulaja is van a profil alapján, az fejenként csak egy-egy kismamaműszak. :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Jahh, gondolom azt nem bánod.... :)
... Pedig 4 tulaja is van a profil alapján, az fejenként csak egy-egy kismamaműszak. :)

Tekintve, hoyg maximálisan 3-an lehetnek egy fiókban, és emiatt már jelentettem is őket, itt már van egy-két megkérdőjelezhető dolog :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Az utolsó pillanatban fog jönni a változás :D

A klán immár háborúban áll a következővel: Nothing To Lose.

Háború neve: Az utosó. :)

Hadüzenet:
Üdv.

Eljutott a v31 is a végéhez.
Ez a világ valszeg senkinek sem a szép emlékekről fog szólni, de valahogy véget kell hogy érjen.

Bármi is volt, most már kialakult a végső kép, így szóljon a vége arról, ami a játék lényege.

Sok sikert, jó játékot.
...és Boldog Új Évet is. :)


» Háború statisztikáinak megjelenítése
» Sértő tartalmú hadüzenet bejelentése

Tessék :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Vagy úgy. Azt hittem scriptre gondolsz.

Mi a pontos hiba? Ha valóban él a hiba, kérlek azt jelezd a support rendszer felé. Ha lehetséges, csatolj képet a hibáról.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Vagy úgy. Azt hittem scriptre gondolsz.

Mi a pontos hiba? Ha valóban él a hiba, kérlek azt jelezd a support rendszer felé. Ha lehetséges, csatolj képet a hibáról.

Hát már nehezen, mert pénteken okozott érdekes pillanatokat a klánba, mostmár nem tudom, hogy él-e :D
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

Többetek unszolásának és erős érveléseiteknek köszönhetően igyekszek nektek pár meccset közvetíteni.

Első körben a jelenleg futó legöregebb világról, a V31-ről.

A Sic már 72.3%-ot birtokol a világból, de a csaták korántsem értek véget, ez főleg a LE pontokon látszik. Egyelőre 3 statot fogtok látni: pontnövekedés, foglalások, LeT és LeV pontok.

Jó szórakozást, szurkoljatok az NTL-nek, hátha megtudják törni a Sic uralmát. Az lenne az igazi harci bravúr.

2496908-20170320-rqxYV7.png
2496906-20170320-6UDJ4C.png
2496907-20170320-HNvTiD.png
2496909-20170320-XbrX5M.png
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
LeT és LeV pontokból lehet látni, hogy a VIK nem töri magát a támadásokkal, inkább védekezni próbálnak. Viszont az NTL néha még ellő 1-1 nukot.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Illetve hozzátenném, hogy 18-án szép armát indított a Sic a VIK ellen. 15 falut el tudtak hozni! :)
 
Fent