Csevegő

DeletedUser17975

Vendég
A cím magáért beszél!
Mindenkinek sok szerencsét is sikert! :)
 

DeletedUser14529

Vendég
miert ilyen hamar?v30-on meg a 10 falut is alig ertek el..
 

DeletedUser17975

Vendég
Miért lenne ez gond? Máskor az a baj, hogy miért nem indul már a következő szerver :D Inkább örvendjünk neki, hogy több aktív, különböző érdekes beállítású világ közül lehet választani :)
 

DeletedUser14529

Vendég
Miért lenne ez gond? Máskor az a baj, hogy miért nem indul már a következő szerver :D Inkább örvendjünk neki, hogy több aktív, különböző érdekes beállítású világ közül lehet választani :)

ez nem igaz...az idealis az lenne ha fel evente inditanatok vilagot, igy megosztodik erossen a KH tarsadalom es alig lesz jatekos vilagokban.
Gondolj bele...aki akart jatszani az ment v30-ra, egy honap alatt nem gondolja meg magat par ezer ember, szinte minden nagy klan jatszik jelenleg kulonbozo vilagokon...ki fogja feltolteni v31-et? szinte csak olyanok akik pp ni mennek.
 

DeletedUser17975

Vendég
Minden világ indítását a központ dönti el. Ebbe beleszólásunk nincs, így a vita tárgytalan.
 

DeletedUser14529

Vendég
ertelek de akkor ne ird azt, hogy oruljunk neki, mert nincs aminek
 

DeletedUser18323

Vendég
Nekem tetszik az új világ :) Érdekes ez a 14 nap kezdővédelem
 

DeletedUser18279

Vendég
Sziasztok nem rossz, de minek a 14 nap kezdővédelem? :))
Ugy kicsit jobban lenne értelme, ha esetleg hagyományos mértékű barbár szám lenne, hanem kicsit emelt, mert mire kezdővédelem lejárt, mindenki elviszi a barbárokat, és farmolni meg szenvedjen az ember :)
Nem lenne rossz, de igy kicsit talán értelmetlen, az én véleményem szerint! :)

Tisztelettel, Malter
 

DeletedUser16371

Vendég
Sziasztok nem rossz, de minek a 14 nap kezdővédelem? :))
Ugy kicsit jobban lenne értelme, ha esetleg hagyományos mértékű barbár szám lenne, hanem kicsit emelt, mert mire kezdővédelem lejárt, mindenki elviszi a barbárokat, és farmolni meg szenvedjen az ember :)
Nem lenne rossz, de igy kicsit talán értelmetlen, az én véleményem szerint! :)

Tisztelettel, Malter

Azt azért megnézném, hogy hány embernek lesz nemese addigra.
http://hu30.klanhaboru.hu/hall_of_fame.php
1,2-es világon 13 nap volt a 2. falu a leggyorsabb játékosnak.
Ennek a világnak 1-es sebessége lesz csak.
 

DeletedUser14529

Vendég
pp ni v31 en? sztem nemigen lehet majd nem lesz aki vegye
 

DeletedUser11248

Vendég
Ahogy nézzem a beállításokat,ez kezdőknek van:Éjszakai bónusz: aktív 22:00 és 08:00 óra között..

Malter ne félj nem foglalnak olyan hamar,ha nézted a barbárok csak 1500-ig fejlődnek..ami sacc.1 hónap amíg elérik,így sok nyersi biztos nem lesz..meg nem is biztos jó ötlet hamar foglalni elhuzni,két hétig ha csak a minimálisat épitem és csak sereget gyártok,te meg foglalsz,utána a morál segitségével hülyére verlek,főleg ha az egész klán ezt csinálja..:D
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Hmm. Alig másfél hónap elteltével indul a következő világ. Érdemes visszanézni, hogy minél ritkábban indultak korábban a világok, annál nagyobbak voltak a térképek... Az a kellemetlen, hogy a mostani térképnél még a cseh speed szerver térképe is nagyobb lesz...
14 nap kezdővédelem :D Ez egész jó ötlet, legalább senkit nem ütnek ki, mire indul a következő szerver :)
A PP-zést meg el lehet felejteni... Alig lesz nyersanyag amit farmolj és jóval több lesz az, aki el akarja adni, mint aki meg akarja venni. Szóval még le sem fog járni a kezdővédelem, mire 2PP/1000 nyersanyag lesz az ára, a napi max farmolás meg kimerül 25.000 nyersanyagban(azoknál, akik veszik a nyersanyagot...)
 

DeletedUser16371

Vendég
Ahogy nézzem a beállításokat,ez kezdőknek van:Éjszakai bónusz: aktív 22:00 és 08:00 óra között..

Malter ne félj nem foglalnak olyan hamar,ha nézted a barbárok csak 1500-ig fejlődnek..ami sacc.1 hónap amíg elérik,így sok nyersi biztos nem lesz..meg nem is biztos jó ötlet hamar foglalni elhuzni,két hétig ha csak a minimálisat épitem és csak sereget gyártok,te meg foglalsz,utána a morál segitségével hülyére verlek,főleg ha az egész klán ezt csinálja..:D

1 hónap alatt nem lesznek ekkor barbárok.
v30 1,5 hónapja megy, azok a falvak, amik alapból azok voltak csak 3-500 pontnál vannak.
 

DeletedUser16959

Vendég
Jó, hogy elindul, csak az lenne a jó ha nem lennének ilyen tiltott karakterek, mert így a klánnév se az igazi....
 

DeletedUser18330

Vendég
Véleményem szerint a V31-es indulás csak rosszat fog tenni mert a legrosszabb időpontba indulnak el :/
nyári szünet előtt... sokan rengetegen abbafogják hagyni a szerókat V30-ot is meg V31-et is.
gyorsan vége lesz mind2őnek.
2 évet sem adok neki :/
Sajnálom jobban örültem volna egy szeptemberi kezdésnek :/ de ha a fentiek eldöntik legyen ÁMEN
 

DeletedUser11248

Vendég
Amit nem vesztek figyelembe hogy ezzel a V31-l lesz 8-élö világ,amiből 6-már megy egy ideje,vagyis ott egy kezdőnek vagy ujraindulónak már nincs sok esélye..megvannak a klánok,megvannak a Top1-2-akik a győzelemért mennek így más csak körülnézni mehet fel oda..

Viszont ezekről a világokról is vannak játékosok,akik már úgymond feladták a reménytelen harcot és lehet mennének más világra,így tehát kell a választék..és ha lehet olyan ahova megint nem bokszzsáknak mennek,vagyis nem már bejáratott világ,hanem egy új,ahol van esélyük..nézzétek meg hány világ van ahol a Top1-2 mellet a többinek nem nagyon van már beleszolása..nem kell minden világra Top klánok menjenek,az is jó ha a kezdők eljátszadozgatnak és van ahol eljátszadozzanak,még megszeretik ezt a játékot..kellene is legyen mindig 1-2 ilyen üresjáraton futó világ,ahol a kezdők harcolnak a győzelemért..
 

DeletedUser18025

Vendég
Van ilyen világ, a könnyített :cool:
Viszont azzal nem egyezek,hogy egy játékos nem tud bekerülni egy top klánba, csak azért, mert nincs neve. Igen, nehezebb, mert teljesíteni kell az elején, lehagyni a környéket, farmolni naphosszat, viszont ha "felhívja" magára a figyelmet, akkor gond nélkül mehet akárhova. Jobb helyeken viszont az olyanokat is kidobják, akiknek nevük van, viszont nem elég aktívak.
 

DeletedUser18330

Vendég
karantén
Ez pontosan így van, egyezek a véleményeddel, kezdetben nekem sem volt nevem, sőt senkinek, mégis vittük valamire. :D
könnyített hehe könnyítettre soha nem mentem nem is akarok hiszen felesleges szerintem ha már valaki helyt akar állni akkor azt a rendes szervereken mutassa meg :) Szerintem :)
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Na, valaki egy elsőre, mit lát a kínálatból? Ígéretes klánok? :D (Nem az ÍK klánra gondolok. :D )
 
Fent