Csevegő

DeletedUser

Vendég
most indult bolond gyerek a v21, majd decemberbe indítsanak egy másik világot....
 

DeletedUser

Vendég
Nem, jó lenne, ha lassan indulna egy új világ, mert van egy nagyon jó klán a V21-en, ahol elég aktívan játszunk, de esélytelenek vagyunk, mert ott az R4W és egy játékosuk nagyobb mint mi vagyunk, ráadásul ott van szinte a klán háromnegyede, ezért a V22-öt az elejéről szeretnénk kezdeni, mert úgy nagyobb esélyünk lesz a megmaradásra :)
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]A szerver indítása nem kívánságműsor alapon megy. Ha a központ azt mondja indulni fog, akkor indul.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Nem, jó lenne, ha lassan indulna egy új világ, mert van egy nagyon jó klán a V21-en, ahol elég aktívan játszunk, de esélytelenek vagyunk, mert ott az R4W és egy játékosuk nagyobb mint mi vagyunk, ráadásul ott van szinte a klán háromnegyede, ezért a V22-öt az elejéről szeretnénk kezdeni, mert úgy nagyobb esélyünk lesz a megmaradásra :)

Te melyik világban, milyen névvel vagy ilyen aktív klánba, ahol az r4w annyira erős?
 

DeletedUser

Vendég
A V21-en az Omnia Vincit klánban vagyok, és nem úgy értettem, hogy annyira erősek, hanem úgy, hogy nálunk sokkal erősebbek :)

Már kisűl a szemem, de ilyen klánt, hogy r4w nem találok, amúgy titeket se (de ott még oké, nem tudom a rövidítést), nem mintha nem lenne teljesen mindegy.

Ne új világot várj. Fogd a kis csapatod és nyomjatok egy resetet. Szélen egyszerre kezdve nem probléma
 

DeletedUser15525

Vendég
Már kisűl a szemem, de ilyen klánt, hogy r4w nem találok, amúgy titeket se (de ott még oké, nem tudom a rövidítést), nem mintha nem lenne teljesen mindegy.

Ne új világot várj. Fogd a kis csapatod és nyomjatok egy resetet. Szélen egyszerre kezdve nem probléma

Én nyomon vagyok, eddig ezt találtam :
Omnia Vincit


Szóval nem a levegőbe beszél! :-D
 

DeletedUser

Vendég
Hé, észak vezére!

Gondoltam rád lesek már, hogy befoglaltad-e a fél világot.

Te mit keresel ott a térkép szélén? Vagy mindig csak északra tartasz:)
 

DeletedUser17017

Vendég
Néha jár így az ember...Én sem vagyok valami jó helyen...

Csak Nála az az érdekes,hogy minden világon ilyen visszavonulást végez....ahelyett hogy a "Feltámadás" díjra hajtana,ezzel a játéktudással hamar meglenne az arany fokozat XD
 

DeletedUser15525

Vendég
Csak Nála az az érdekes,hogy minden világon ilyen visszavonulást végez....ahelyett hogy a "Feltámadás" díjra hajtana,ezzel a játéktudással hamar meglenne az arany fokozat XD

Megsúgom, az első világ, ahol nem szándékosan hagytam ott a falut ;-)
Délelőtti nap volt, szépen időzítettek, van ez így. Nekem meg dolgom volt. Ennyi.
Önök, a Veled is megtörténhet című műsort látták :)
Hozzáteszem egyébként se lett volna esélyem, így a jelenlétem lényegtelen lett volna, csak egy kicsit harcoltam volna amire minden KH-s várakozik :)
 
Fent