Csevegő

DeletedUser7641

Vendég
Mi ez a nagy csend srácok? Talán szerver nyitás után még nem volt világ ahol ekkora csend lett volna. Túl nagy a hanyatlás...
Nincsen ki állítja meg az xy klánt. Nincsen csak 1 toborzós topic. Valaki aktivizálhatná magát. =)
 

DeletedUser15525

Vendég
Mi ez a nagy csend srácok? Talán szerver nyitás után még nem volt világ ahol ekkora csend lett volna. Túl nagy a hanyatlás...
Nincsen ki állítja meg az xy klánt. Nincsen csak 1 toborzós topic. Valaki aktivizálhatná magát. =)

Ezeket már kinőttük:)
Ráadásul ezen a világon nem játszik Darky, így nincs aki vigye a fórumot:)
 

DeletedUser7641

Vendég
Többet vártam egy fióktól, amit két speed-es irányít duálban 0-24-ben...
 

DeletedUser

Vendég
Viccelsz?

Hol az akadémiátok és annak akadémiája?

Egy kis taktikát tanulhatnál a mestertől.
 

DeletedUser15525

Vendég
Viccelsz?

Hol az akadémiátok és annak akadémiája?

Egy kis taktikát tanulhatnál a mestertől.


Mindenképp lesz, csak még nem férünk el egyetlen kontin 3-4 klánnal, így kénytelenek vagyunk kivárni amíg tágul a világ... :-D
Mindenesetre, már kaptam olyan levelet mint Ő szokott kapni :-D
Gyorsan tanulok :x
 

DeletedUser12554

Vendég
Mindenképp lesz, csak még nem férünk el egyetlen kontin 3-4 klánnal, így kénytelenek vagyunk kivárni amíg tágul a világ... :-D
Mindenesetre, már kaptam olyan levelet mint Ő szokott kapni :-D
Gyorsan tanulok :x

Annál jobbat, mint amit Darky és kicsiny kutyuscsapata szokott, nem hiszem, hogy kapnál, de jó úton haladsz.:D
 

DeletedUser17017

Vendég
Annál jobbat, mint amit Darky és kicsiny kutyuscsapata szokott, nem hiszem, hogy kapnál, de jó úton haladsz.:D

Most mi a bajod ? Hogy a kicsiny kutyuscsapatom rád bontotta a disznóólat ? :D

Egyébként meg egész pontosan TÖBB hozzád lojális emberrel alkotsz mint én, mégis egy kalap-kakit nem nyújtottatok, hallod ? Még egy normális jól szervezett támadást sem tudtatok végrehajtani !! Quo Vadis ? Ennyit értesz a játékhoz. Több világon már ne indulj mert még az amatőrök is kiröhögnek :D:D
 

DeletedUser

Vendég

Attila!
Véletlenül se próbálj ott belépni!

Köszönjük.
 

DeletedUser15525

Vendég
Mert, mi az? Valami hadititok? :-D
a titkok kamrája? :)
 
Fent