Csevegő

DeletedUser16820

Vendég
Kedves citrone . Aki nem fejlődik (26pont) és nincs farmolása sem (díj) abból nem lesz komoly játékos . Szerintem 1 nap alatt rá lehet jönni ,hogy ki hogyan tolja is a világot ,és hogy komolyan veszik e .
 

DeletedUser

Vendég
Látom te se használod egy kicsit a gónyit. Szerinted miért van sok 26 pontos játákos? szerinted mire várnak?



Elárulom, csak, hogy nehogy meglepődj: Az újra regelésre várnak a térképé szélén :)
 

DeletedUser16820

Vendég
Látom te se használod egy kicsit a gónyit. Szerinted miért van sok 26 pontos játákos? szerinted mire várnak?



Elárulom, csak, hogy nehogy meglepődj: Az újra regelésre várnak a térképé szélén :)

Igen a Sparta ,és a TERROR tagjai plusz temoré :) A ti klánotok is bizonyára ezt várja ,de szerintem ez nem minden klánnak fog sikerülni ;)
 

DeletedUser

Vendég
Én azt értem, hogy valaki 26 pontos és újból akarja kezdeni de akkor miért nem húzta fél napig a társainak a bányáit és utána nyomta be a az újra kezdést...amúgy meg nekem tök mindegy...látom azért a sors kegyes volt a néppel és az eleje hasít rendesen a v19 nyersi hiányos szenvedése után...
 

DeletedUser16820

Vendég
Én azt értem, hogy valaki 26 pontos és újból akarja kezdeni de akkor miért nem húzta fél napig a társainak a bányáit és utána nyomta be a az újra kezdést...amúgy meg nekem tök mindegy...látom azért a sors kegyes volt a néppel és az eleje hasít rendesen a v19 nyersi hiányos szenvedése után...

Komoly nyersihiány van most is csak a játékosok inkább sokszor farmolnak de kevesebb egységgel (legalábbis nálunk )
 

DeletedUser

Vendég
Komoly nyersihiány van most is csak a játékosok inkább sokszor farmolnak de kevesebb egységgel (legalábbis nálunk )

Csak a kedvedért beléptem vendégként, már most akkorák a barbik mint a V19-en egy hét után...az elsőknek 270 pontja van az is vagy egy jó napi előny a V19-hez képest....
 

DeletedUser16820

Vendég
Csak a kedvedért beléptem vendégként, már most akkorák a barbik mint a V19-en egy hét után...az elsőknek 270 pontja van az is vagy egy jó napi előny a V19-hez képest....

Bocs akkor én a világ szélén vagyok ahol 39 pontos a legnagyobb barbi . a bónuszok között pedig 33 .
 

DeletedUser

Vendég
Javaslom megtekintésre az alábbi klánt.

[RO]

Elvileg román klán, szóval nemcsak lenygelek vannak. Érdekes játékos nevek :-D
 
Fent