Csevegő

DeletedUser

Vendég
Milisecundomot sajnos nem tudok írni..Az általában változó szokott lenni!

Mágjára vetsz?:D
 

DeletedUser16820

Vendég
Pontosan :D Dühöngő kh-sok fogják kergetni a kh nostradamus-át :D
 

DeletedUser16820

Vendég
Na mágjára veled :D Most kezdik csak a készülődést a bácsik/nénik :D
 

DeletedUser

Vendég
Az mit jelent?Akkor jövőhéten valamikor csak elindul nem?:D
 

DeletedUser

Vendég
Elkezdetem lengyelűl tanulni!Kérlek hagyj most minket Darky!A te inteligenciád ide túl magas lenne!
 

DeletedUser

Vendég
Na megnézzük mire viszi nighthawk a rettegett alvós klánok hadvezére :D:D:D
2 hónapig ? Áááá nem . 2 napig talán :D
?Lehet be kéne regiznem csak addig amíg lefarmolom az arcot :p

csak sajna ez nem ér nekem 1 prémcsi pontot sem :(
 

DeletedUser16820

Vendég
A lengyel srácok eddig nem villognak :) Pedig reméltem ,hogy valami izgalmat hoznak a szürke világainkba :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Egymás nyakára regeltük 130an, mitvártál tölük? 130ra jut 30 barbi, biztos nemlesz egyikse Top1... Amúgy annak is meglehet a maga előnye, ha hosszútávon terveznek, közelről tudják egymást védeni. Ha csapatjátékosak, akkor felköthetik a gatyót akik közöttük van.....
 

DeletedUser10874

Vendég
Ugyan már, Ati. Nézd a PL II-őt. 49 játékosuk még mindig 26 pontos (de a főklánból is 11). Tehát vagy összeszedtek mindenkit, vagy nem akarnak komolyan játszani.
 

DeletedUser

Vendég
A lengyel srácok eddig nem villognak :) Pedig reméltem ,hogy valami izgalmat hoznak a szürke világainkba :D

Annyira imádom, hogy még csak 1 napja megy a szerver, de máris olyanokat nyilvánítanak ki, hogy ez és ez a játékos, valamint a klánjuk nem sokat tett le még eddig az asztalra...
Amíg az első ember el nem érte a minimum 30 falvat, addig olyannyira felesleges ranglistát nézni.
 

DeletedUser15019

Vendég
Ugyan már, Ati. Nézd a PL II-őt. 49 játékosuk még mindig 26 pontos (de a főklánból is 11). Tehát vagy összeszedtek mindenkit, vagy nem akarnak komolyan játszani.


Lehet, hogy farmnak regeltek be a még most is 26 pontos játékosok!
 
Fent