Csevegő!

DeletedUser

Vendég
A világot az Unió nyerte/nyeri meg ... ha nincs az eggyik klán akkor nincs a másik sem ez a mi politikánk, így mind az 5 klán nyert!
 

DeletedUser15135

Vendég
Hát igen, nem vitatom igazatok van csak szerettem volna én még játszani eléggé jól el voltam ezen a világon :) Azért nem volt rossz világ ha nem lett volna ez a belsőzés őrület.
 

DeletedUser16582

Vendég
A világot az Unió nyerte/nyeri meg ... ha nincs az eggyik klán akkor nincs a másik sem ez a mi politikánk, így mind az 5 klán nyert!

Aha,csak azoknak lehet picit savanyú lesz a szőlő akik nem férnek be a 75 be.....
Ők hol nyernek?
 

DeletedUser12127

Vendég
ezért veszítettek. mert csak egyéni játékban egyéni célokban tudtatok gondolkodni.
ebben az MHC és barátai jobbak voltak. ha északon is így gondolkodtak volna,
most az MHC járna az északi sark közelében és Amnin azon izgulna,
hogy meglesz-e a 80% húsvétra, ahogyan azt ő tavaly év elején kiszámolta.

De északon nem így gondolkodtak. Amit délen nem tudtak elképzelni.
S nem tudják a mai napig sem. Ezért olvashatunk még mindig ilyeneket.

Elárulom neked, hogy én sem fogok "beférni" a 75-be.
És a többi szövetséges klán egy-egy vezére sem. :)
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
A világot az Unió nyerte/nyeri meg ... ha nincs az eggyik klán akkor nincs a másik sem ez a mi politikánk, így mind az 5 klán nyert!

akkor meg is volna ezentul a KH szerok győzelmének örök-életű megoldása..???

megalkotás menete:
végy 4-5 klánt gyúrd őket 1 szövetségbe majd kezdj bele a térkép eszetlen kékitésébe mind addig amig 70%ban csk a kék s a vkék uralja a terepet ha ez meg van némi harcot is stimulálj hogy azért neve is legyen a gyereknek de nm árt egy "nagy" ellenséget is kikiáltnai mert ugy már hihető is...

ha ez meg van akkor uszits mindnekit aki mozog a kisebbségben levőre mert igy már a győzelem is boritékolható...ha ezzel is megvolnál emelj ki xy mennyiségű tagot a kékséges tömegből kikiáltva őket győzelem-hordozónak (persze itt bejön minden emberi gyarlóság szeretlek nem szeretlek) közben hülyitsd a többi megmaradtat vmi utopisztikus marhasággal...közben az xy épitgesse a kis birtokát....

s amikor az xy már elég stabil s mivel azért a terület is kéne vmi egetrengető marhaságot adj be a maradék többségnek hogy pl" ti is velünk nyertek mert nélkületek nm jöhetne össze" s közben gondold.."ezt de bekajáltátok..:D:D"

s a szerencsétlen megvezetett többség nyerésre emeli azt az xy érdemes-nm érdemes tagot...akik learatják a babért...s harc nélkül hesszelnek s verhetik a mellüket mekkora PRO-k...

tényleg azok...csk a végére egy kérdés...s ki tud ezek után bele nézni a tükörbe..??

mert legalább a végén tisztázhatnátok a kimaradt többséggel hogy mennyire palira vettétek...na akkor még aprot fényezhettek ezen a győztelen győzelmen...

addig ez kb is olyan mocskos mint a v14es szerogyőzés...

s mondhatja bki hogy na megszólalt a vesztes meg az irigység...de aki ismer tudja ez a teljes és totál véleményem s azt is ha én lennék az a bizonyos xy része inkább lépnék ki de a gyomrom be nm venné ezt a hatalmas v18-ra szóló tömeges átverést...
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Miért? Mi a megoldás menete Zik ?

"uszits mindnekit aki mozog a kisebbségben levőre"

A területi fölényekről és erőviszonyokról marhára kár beszélni,hisz amikor egy neve sincs északi emberke (én) 8-10 faluval rendelkeztem már 3-4 falunyi katát toltam a frontra ,pedig MHC tagságában veled az élen 1-2 millás fiókok ellen kellet felhúzni a kesztyűt és nem fröcsögtünk ilyen xy -os *****ságokat,hanem nekiálltunk szerveződni. Az MHC ekkor már az egyenlítőt súrolta!!
Érdekes,hogy pont tőled lehet olvasni gyomor forgató ,tükörbe nézős kijelentéseket. Mondjuk ha a klánváltásaid irányát és számát tekintjük már meg is értem a "problémád".
(Ezt egy kívülálló Elmék tag mondja. :) )

"addig ez kb is olyan mocskos mint a v14es szerogyőzés..."

A te utad pedig itt tiszta volt,mint a ma született bárány . :DDDD


Nem értem mi a gondod azzal,hogy kik és hogyan képviselik a nyertes klánt,miközben ehhez neked már semmi közöd ,vagy éppen beleszólásod nincsen.

" mondhatja bki hogy na megszólalt a vesztes meg az irigység"

Kimondtad azt amit igazán gondolsz.

"tömeges átverést.."

Ez tudod mikor és hol volt!?!?
Amikor elhittétek ,hogy a HENGER soha nem áll meg.....


Gork
 

DeletedUser10403

Vendég
Semmi mást nem akar, csak egy utolsót beröfögni, és közben bizakodik, hogy ezzel még valami konfliktust tud teremteni a szövetség tagjai között.

Azt el is felejtette, hogy egy olyan klán tagja volt, ahol a taktika kimerült abban, hogy mindenkit megfenyegetünk, és átállítunk magunk mellé. Számára ez a tisztességes játék, meg a ****keverés, amit utána csinált. Taps!

Érdekes, hogy csak egy olyan játékosnak van baja az Unió összetételével, aki soha nem volt a tagja :D
 

DeletedUser12127

Vendég
Szeretett volna ő is a része lenni ennek, de nem sikerült. Tény, hogy sokáig és erősen bízott ebben, s hiába lécelt le nemcsak a PHX-től, de az MHC-tól is, hiába támadta követőivel a korábbi klántársait, nem tudott visszakerülni arra az oldalra, amit az MHC hívására hagyott el korábban.

Így aztán hatalmas átéléssel képzeli bele magát a kimaradtak helyzetébe. Teheti, mert ő valóban kimaradt. Előbb innen aztán onnan. Azok, akik nálunk játszottak nem maradtak ki semmiből. Győztek. Velem, velünk együtt. Mondom ezt én, aki velük együtt osztozom a 75-ön kívül a győzelemben.
 

DeletedUser16650

Vendég
Sziasztok!

Én is írok még utoljára erre a szerverre pár szót. Bevallom őszintén, annó bennem is felmerült, hogy átmennék a szövetségbe miután az utolsó utódklán is szétszéledt. Sajna vagy nem sajna, de el lettem utasítva, aminek így kellett történnie. Nem bánom, nem kár érte, mert így a végéig azért elharcoltam, ha minden igaz a top 5-ben végzek LEV-ben, ami számomra a szerver nyerésnél is szebb eredmény. Viszont ez a 4-5 klánból csináljunk 1-et..én azt korainak tartottam mindvégig. Úgy lett volna értelme, ha nincs ennyi aktív játékos ( igaz mára szinte mind szövetséges egymással)., így pedig jó pár játékos mit tesz..átadja a falvait, vagy töröl, hogy meg legyen a 80%. Valamilyen szinten elvész a játék valódi értelme. Természetesen nektek az volt a cél, hogy az MHC és az abból kiváló klánok eltűnjenek, ez megtörtént, így ebben vagytok a leginkább nyertesek. De úgy igazából nekem hiányérzetem van. Én szívesebben láttam volna trónon a PHX-et, s nem egy Uniót, de hát így alakult. Lehet ennek így kellett történnie.

Gratulálok az Elme, Babel és PHX triónak! Köszönöm nektek ezt a másfél évet, jó volt ellenetek harcolni, játszani! :) Minden jót kívánok és további sikeres szervereket nektek!

Üdv.: Várvédő
 

DeletedUser12127

Vendég
Szia Várvédő!

Először is: Én is gratulálok Neked, hogy az elutasításod után nem hagytál ott csapot papaot, és megpróbáltad megmutatni milyen a küzdés, hogy hogyan kell feltartóztatni 2 játékos támadását. Ez sikerült is. Aztán viszont az ezt követő szervezett klánszintű ellen ugyanez már nem sikerülhetett. De jó volt nekünk is jó volt, hogy volt miért, volt kire szervezni. :)

Másodszor: Az Unió létrehozása nem volt korai. Miért is lett volna? Már alig van a térképen ellenséges falu. Hová vártunk volna vele? Hamarosan elfogynak a pirosak és felgyorsulnak a belső faluátadások. A játékszabályok olyanok amiylenek. 75-nek kell birtokolni a 80%-ot.
Ehhez kell igazodnunk.

Harmadszor: Ha a szövetség valamelyik tagja egyedül akarta volna megnyerni a szervert, akkor a szövetség többi tagja sem nyerhetett volna. Az vagy az MHC győzelmét jelentette volna, vagy pedig később V1 szerű soha véget nem érő világot. Írod, hogy a PHX-et szívesebben látnád a "trónon". Nézd meg jobban ott vannak ők is. :)
Ja hogy egyedül? Ha a PHX egyedül akart volna nyerni, már nem lenne PHX. Hihetetlen manőverekkel, uszításokkal és dezinformációkkal próbáltak éket verni a legutóbbi időkig a szövetség klánjai közé a szövetség jóakarói. Érzékelhető eredménnyel, de mégis sikertelenül. Ugyanis a szövetséget minden emberi gyengeség ellenére olyan csapatok alkották, akik nem csinálnak segget a saját szájukból. Akik nem hajlandóak a saját ígéreteikkel szembe menni. Akik nem köpik szembe magukat. Még akkor sem, ha az ármánykodások hatására már már elhiszik, hogy a másik oldal ezt megtenné mégis. Hatalmas agymosás ment ezen a világon. Embereket láttam kifordulni saját magukból, de a szövetség mellett (éppen ezek miatt is) ezerszer hitet tett kijelentéseket semmi nem tudta felülírni. Lehet hogy soha nem állunk szóba egyikőnkkel másikunkkal. Ezt köszönjük Nektek kedves ellenfeleink, ezt sikerült elérneketek a lelkek mérgezésével, de a szövetséget nem sikerült egymás ellen fordítani. Sem hazugságokkal, sem rosszindulattal, sem hamisítványokkal. :)

Ezt most nem Neked írom kifejezetten, hanem úgy általában az MHC hagyatéknak. Amivel külön meg kellett küzdenünk.

Sok sikert az elkövetkező világokban Neked, velem már nem fogsz máshol találkozni. Ez volt az utolsó világom.
 

DeletedUser

Vendég
Az is egy stratégia, ha "elveszem a kedvedet a játéktól", s ha gyengébb vagy, alul maradsz. Sőt, az egyik legjobban bevált stratégia :)
 

DeletedUser

Vendég
Meg van az a módszer is hogy aktívan harcolsz és távol tartod magad az illatoskavaróktól.
Ez a módszer ugyanolyan hatásos és nem gyűjtöd be a fél világot örök ellenségnek. De ezt a módszert az illatoskavaró bűvészek sajnos soha nem fogják megérteni.:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
[20:26:42] XXX : A support, mint kiderült tud a videókról.
(sajti elárulta magát)
[20:26:51] XXX : és amikor konkrétan
[20:26:53] XXX : rákérdeztem
[20:26:58] XXX : supp. rendszerben
[20:27:05] Dark Lord: Direkt úgy csináltam :DHogy lássák hogy baszok ki velük :p
[20:27:18] Dark Lord: na ez érdekel :D
[20:27:18] XXX : Rendőrségi eljárásra hivatkozott.
[20:27:23] Dark Lord: :D
[20:27:26] Dark Lord: Na ez jó lesz :D
[20:27:31] XXX : Személysiégi jogok megsértése és a többi és a többi :D
[20:27:43] Dark Lord: Ha eljárás lenne,akkor már rég letiltották volna :p
[20:28:28] Dark Lord: A személyiségi jogok megsértése ott kezdődik kérlek szépen hogy kiadták ezek a ****k valakinek a telefonszámomat ,és felhívott valaki aki megfenyegetett. Akkor miről is beszélünk ?
[20:28:45] XXX : értem
[20:28:47] XXX : várj
[20:28:53] XXX : Nem jelentkenek téged
[20:28:55] XXX : mert akkor
[20:28:58] XXX : ők is bajba lennének
[20:28:59] XXX : :DDD
[20:29:02] XXX : ez lol
[20:29:05] Dark Lord: Nem értelek.
[20:29:07] XXX : te enm kapnál semmit
[20:29:41] XXX: :D
[20:29:54] Dark Lord: Na letörlöm gyorsan a "személyiségi jogos videoimat ,hogy ne tudjon mibe belekötni :D
[20:30:18] XXX : azt ahol sajtit több supporter nyomja? :D
[20:30:23] XXX : mert az nagyon állat
[20:30:25] Dark Lord: nem azt.
[20:30:31] Dark Lord: hanem ahol a nevét kiírtam :D
[20:30:36] XXX: jah
[20:30:38] XXX: Moharos Noémi?
[20:30:51] Dark Lord: a "sajtmacska" egy fantázianév,innentől fogva a rendpőrség tehet egy szívességet :p
[20:30:57] Dark Lord: Azt :D
[20:31:03] Dark Lord: Egyébként meg, tudod mit ?
[20:31:08] Dark Lord: Ki sem törlöm :D
[20:31:09] XXX : Német központnak ha jól tudom jelentetted az üögyet.
[20:31:18] XXX : hogy a support
[20:31:20] XXX : korrupt
[20:31:25] Dark Lord: Hiszen Ők maguk tűntették fel a saját oldalukon amint az az egyik filmen látható is :)
[20:31:42] Dark Lord: Nem jelentettem senkinek semmit,csak blöfföltem,meg fenyegetőztem :)
[20:31:54] XXX : :D
[20:32:14] Dark Lord: Ezek azt hiszik hogy jelentettem őket ? Szerintem nem,mert talán tudnának róla...


~~~~~~~~~~~~~~~~

Sok sikert a feljelentéshez :p
Remélem most is jól kinevettek sajtmacska, mint anno a v1-es ügyednél.
A rendőrtiszt nem kérte véletlenűl megint be a társát hogy ,"várjon hadd hívjam be a társamat ,hadd nevessen Ő is egy jót ? " :D

Te nemcsak totál alkalmatlan vagy a posztodrta ,hanem totál debil is :D

Előszőr is : A nevedet a Moharos Noémit ,a saját céged hirdeti az Inno oldalán,mint ez az egyik filmemen is fel van tűntetve,lefényképezve,bemutatva

Másodszor a fenyegetéseknek semmi alapja,és semmi foganatja :p Ennyi erővel egyébként az egész magyar KH társadalom felét be lehetne kasztlizni,mert nem egy embert zártatok ki teljesen jogtalanul.

Harmadszor az én telefonszámomat kiadtátok valakinek,ahonnát megfenyegettek engem. Erről a rendőrségnek jelentést tettem.Azt mondták,hogyha mégegy ilyen történne,akkor jelezzek neki,egyébként meg nem foglalkoznak vele,mert ha már én is kinevettem,akkor minek ^^ Szóval ennyi a rendőrségi készültség :)

Negyedszer ,nem lesz itt semmilyen letartoztatás, ha lesz is valami az egy szimpla per lesz ,amt ha elbuktok, -márpedig jó esélyetek van rá- a kártérítés amit követelni fogok,mert amit az eddigi munkátokkal okoztatok,és a rágalmazás ,amit az esetleges feljelentéssel tettetek, ezért követelek nem kevesebb mint 3.000.000 forintot.
Ha elbukjátok ezt a pert, akkor ennyibe fogok fájni a cégeteknek :p
Végre elgondolkodhatnak Ők is, hogy mennyit értesz úgy általánosságban mindenhez....

pápá
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
én reakciom...

kedves Cramer meg a többi alul avagy tul infrormált...

semmi bajom a kimaradással...sőt...s amit Cramer mondtál ugy *****ság ahogy van...

kedvellek a klánopd is de moment eléggé belelovaltad magad egy témába aminek sm alapja sm akármi..

hogy én bele akartam kerülni a győztesek közé s azért helyezkedtem..? na ezt vajh miből vetted mert egy szóval sm tettel nm tettem olyan ami erre akár irányadó lenne...

a v18 szeron más nm megy csk magyaráztok *****ságot mert az igazság fáj..?

minden tettemre büszke vagyok s elfogadom akárhogy alakult de hogy én egy olyan klán tajga legyek ahol fél deka phx is van?? ugyan kérem a kedves közösséget...:)) aki jól ismer tudja hogy soha nm tenném..:))

amit itt összehordtok nyaltok egymásnak mint a jó bajnokok miközben hátul gondoltok bmit és akármit...s amikor jön valaki aki kimondja a legrejtettebb gondolataitokat megrettetntek..??, ugyan kérem..:DD

a v18as szerogyőzelmet tudjátok kinek köszönheti a 75..?? na nm a az átadóknak bár azoknak is nagy szerepe van...a kedves support segitsége sm elhanyagolhato...sőt döntő...de hát sütizzetek...mert ekkora gyalázatos szerot azért munka volt összehozni..:))

na és most kezdhettek engem utálni.. mert egy játékba egy egyén sm fektetett akkora energiát mint egyesek az áskálodásra..:)) s mint én aki pofátlan módon kimondja amit gondol tök jó fekete bárányka vagyok...hajrá kenhettek rám bmit...

DE:

ne feledjük ekkora pofont mint tőlem a phx kapott egy klán sm kapott..:DD

ja és verik a mellük hogy juj megtörtek meg nagyütemben foglalnak...de ha vki veszi az apro fáradalmat látja hogy is fogyok..???:DD

osztom a falum gyönyörűim mert untam a szivatást mert ha igy megy még karácsonyozni is a gép előtt tenném..:))szoval azért tartsuk már magunk az igazsághoz..

mert az igazság mind előtt...ami nálatok nm megy..:))

s egyuttal Cramer te kivétel vagy mert ... de minden elmés -bbn és ee tag nak gratula...mert gyönyőrüen támadnak ésszel és értelemmel...(ja megsugom tudom mert védtem őket eleget..:DD)

s ezuton üdvözlöm nünükét aki magának aratja a babért amihez sm köze sm semmi..:)))

na most ujra remcsi kidumálhattok mig mással...az élettel foglalkozok..:))

by-by

Zik:)
 

DeletedUser11248

Vendég
Zik,Zik...mondtam skype-n ne járasd le magad..:)

Igy a végére hiányzik neked hogy kiröhögtesd magad???
 

DeletedUser17416

Vendég
Valaki képes az egész életét valami alternativ valóságban leélni:)
Az hogy amiket képzel,vizionál köszönő viszonyban sincsen a valosággal,az cseppet sem zavarja.
Remélem zik (kisbetűvel) mindig ellenséges klánban leszel mert ahova beteszed a lábad ott mindent szétversz magad körül.
Mégvalami:óvatosan a tudatmodositokkal mert maradandó károsodast okozhatnak.
De lehet,hogy ezzel már elkéstem:D
 

DeletedUser12127

Vendég
Kedves Zik!

Elismerem, spekulatív módon jutottam arra, amit leírtam korábban, s amire te most reagáltál is. Lehetséges, hogy téves volt a következtetésem, mert valóban nem igazán ismerlek. Amit tudok, azt pár mondatos beszélgetáseinkből szűrtem le, no és hatottak rám nyilván a PHX által adagolt információk is.

De akár igaz, akár nem amit az oldalváltásaidról meséltek, egy biztos. A játékod, a végjáték előtti politikai stratégiád pontosan beleillett azon MHC túlélők módszereibe, akik fő tevékenysége a szövetségesek összeugrasztása volt. Akik dezinformációk, vagy féligazságok adagolásával a viszály magvait ültették (volna) sorban az Elmék és a PHX játékosai és vezetése közé.Kár lenne tagadnod, hogy az Elmék és a PHX egymásnak ugrása - ha számodra időben megtörténik - a túlélést jelentette volna a számodra. Annak lehetőségét, hogy újra a fényes szelek szárnyán repülhess. Hogy ez mennyire motivált téged, mennyire nem, azt csak tippelhetem, de biztosra én meg nem mondhatom. Ez igaz.

Ettől függetlenül elismerésre méltó a helytállásod a hatalmas túlerővel szemben is. A túlerő ellen való küzdés adottság a Te esetedben. Így alakult. Sem nem pozitív, sem nem értehetetlen átok. A klánháború ilyen.
 

DeletedUser12127

Vendég
Kedves Mindenki, aki megfordult a V18-on, de az is, aki csak kívülről figyelgetett. Örömmel jelentem be, hogy ma estére - éppen Szent Iván éjre a V18 győztes klánja az *Unió eléri a szerver megnyeréséhez szükséges 80%-os falubirtoklási arányt.

Az *Unió 2014. 03.07-én alakult meg azzal a céllal, hogy a nagy háborúban győztes szövetséges klánok az *Elmék, a *PHX, a *BBN, az *E.E. és az *ARM tagjai egységbe forrva közösen győztesen fejezzék be a szervert. Ez mostmár nagyon úgy tűnik, hogy sikerülni fog.

Gratulálok minden Elmék tagnak és szövetségesnek, mindenkinek, aki ebből tevékenyen kivette a részét!
 

DeletedUser

Vendég
Csak nem hazudtolom meg magam, Ziknek címezném eme kis irka firkát:

...sok ****** tönkre teszi a játékunk. Néhány intelligensebb játékos néha rákényszerül, hogy a sok, buta többséghez igazodjon, s mert ők nem ismernek mást, az lesz igaz, amit ők gondolnak! by Firka :)
 
Fent