Csevegő

DeletedUser14475

Vendég
Nem feltétlen kell aktív játékost támadni, az nincs a játékszabályban:p
 

DeletedUser

Vendég
Vegyük úgy, hogy ennyi előnyt adtunk nektek,a világtérkép megmutatja mennyit...Kíváncsian várom,hogy mira jutottok ezzel a kis előnnyel!:rolleyes: Akinek kérdése van e játékkal kapcsolatban,annak szívesen segítek!:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Segíteni fog neked toriko. Főleg abban hogy ne legyen falud a V6-os térképen. :)
 

DeletedUser10907

Vendég
Kár... pedig már átakartam igazolni a nyerő csapathoz. :)

Meg ne tedd,jelenleg meg nem dolt el ki a "nyero",majd ha kezded erezni a nyomast,esetleg visszaterhetunk az ugyre ;)
Persze azt ne vard,hogy mi jelentkezunk,ha latod hogy kezd osszedolni a "kartyavar",neked kell kezedmenyezned,mert szerintem mi nem fogunk :p
 

DeletedUser

Vendég
Hagyd már őt. Elolvasod az elöző hozzászólásokat , úgy nézz ki van 1 faluja Hurvinkának. Azt elvesszük akkor még van esélye az újrakezdésre. Így van, akkor egy kibicnek tekinthető aki ide írogat . Ismered a mondást: "Kibicnek semmi sem drága" .
 

DeletedUser10907

Vendég
olvasgatom en az elobbi hozaszolasokat is :)
Es nem csalodtam egyesek fantaziajaban :D
Amugy hurvinka,merre van az a falucskad?oda foglalnek,kiepitenem,aztan ha sikerul elvinned,lenne meg egy falud :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mindig tudtam h vannak itt kedves segítőkész arcok ebben a játékban, még ha pirosak is a mezőn. :)
Igazán kedves gesztus tőled, ígérem örökké emlékembe zárom eme felajánlásodat, és hirdetni fogom eme gesztust ha valaha is játszanék itt esetleg a továbbiakban más világokon. :eek:
 

DeletedUser7641

Vendég
Sziasztok!

Nem örülök, hogy megint ilyen ügyet kell publikálnom, de hadd tudja meg mindenki, hogy mi is a módi a v6 túloldalán...

[SPOIL]
1249749911lol_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

Az ellenfél iránti tisztelet ilyenkor kihal belőlem, sajnálom...

További szép napot!

Will
 
Fent