Csevegő

DeletedUser

Vendég
nem bohóckodás már ez egy kicsit?? nem vagyok ugyan ezen a világon de
szégyelje magát aki jelentett, mélységesen!

itt is be kéne vezetni a sárga lapokat mint a focimeccsen szimulálásért
 

DeletedUser5879

Vendég
És ha visszaírjuk az eredeti klánnevet,és megint feljelenti valaki,akkor kizárja a support a vezetőséget?

Vagy mi ez,hogy első bejelentésig?Mi az hogy határeset?
Szabályos vagy nem szabályos?
 

DeletedUser12064

Vendég
Most azt akarod hogy definiáljam a határesetet szót? :)
Az ilyen neveknél, amiket vehetünk szabályosnak és szabálytalannak is, ez sok mindentől függ, az ilyeneknél az az eljárás, hogy aki bátor használhatja, de az első feljelentésig, mert a feljelentés bizonyítja, hogy zavaró a név. Akkor eltávolítják. Ez az általános eljárás. Ők használhatják, mert egyszer már engedélyezve lett nekik. Ennyi a történet. Továbbá mélységesen örülnék, ha találnátok magatoknak más témát, mert erre már elég sokszor válaszoltam.
 

DeletedUser12064

Vendég
Kérek mindenki, zárjuk le ezt a témát. Előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Még egy utolsó gondolatot hozzáfűznék ehhez.

Én bizony nem azt a választ kaptam, hogy első feljelentésig használhatjuk, csak annyit, hogy használhatjuk. Szóval használjuk is. Bár hozzátették, örülnének, ha kevésbé sértő nevet választanánk, megírták, a név nem ütközik szabályba.

Pillantra felmerült bennem, leírom a véleményem aról, aki feljelentett minket ezért...de inkább nem teszem. Az illető gondolom nem vállaja fel a nevét. Csak annyit üzennék neki: ebben a játékban nem számít, kik voltak a szüleid, milyen kocsid van, hogy nézel ki. Egyedül a tetteik alapján alkothatunk ítéletet a játékostársainkról.

Akit pedig a BArrow BAnda név sért és lelkileg mélyen felzaklat, arra semmi jó nem vár már az életben : D
 

DeletedUser

Vendég
Nos, a magánvélemény az magánvélemény. Nekem konkrétan nem tetszik, és nem értem, miért nem lehet másikat választani, főleg, ha meg is kértek rá és még feljelentés is érkezett. Azonban, ha megengedték, hát hajrá. Van egy olyan mondás is, miszerint mindenkinek nevében sorsa. Ismerve a banda történetét, sok sikert hozzá :p
 

DeletedUser14475

Vendég
Nah a konstruktív indítványom gyorsan ki lett moderálva:) Én továbbra is úgy értelmezem az "első feljelentésig" kitételt, hogy jelen esetben nem történt feljelentés, amit remélek is, mert nagy marhaság lenne ilyeneken lovagolni.

Szeráf, 2,5 éve ezen a néven játszanak, most váltsanak csak azért klánnevet, mert neked nem tetszik? Ne játsszon senki Hitlerjugend vagy Magyar Gárda néven, mert az tényleg nem való a játékba, de nem hiszem, hogy a barrow banda név bárkit is sértene egy magyar szerveren. Pláne 2,5 év névhasználat után. Ne akarjunk már mindent túlszabályozni, elég a kirívó eseteket.
 

DeletedUser

Vendég
Neked két és fél év volt, én ma láttam ezt a nevet először :) de még nem jelentettem :D
 

DeletedUser

Vendég
A gyengék ezen lovagolnak,a semmin! Játszani kell,mi azt tesszük! s nem mást,a cinkostársaknak meg,nem írom meg mit üzenek...:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Javítanék! Több mint három éve játszom a v-6-on:p Jóccakát.
 

DeletedUser12064

Vendég
Újra megnyitva, további kellemes társalgást....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14475

Vendég
Bili ha nem lenne, ki kéne találni. Olyan jó, hogy van nekünk!
 

DeletedUser14475

Vendég
kár, hogy a világbékét már nem erőlteti, de azért még mindig jól mulatunk rajta.

mondjuk engem személy szerint hyperg is nagyon szórakoztat, de ő egészen másképp. Bár mindkettő a faluneveivel csinálja:)
 

DeletedUser14475

Vendég
Mondjuk ráküldök 4 nemest hyperg egyik üres belső falujára, úgy 54 óra távolságból, 200 fake közé dugva. Egy óra múlva a falu neve már : "ezt bevédem, hátha nemes"... Az ilyeneken nagyon jókat szoktam nevetni:) Ő nem nevetséges, hanem van humora, ami óriási különbség. Respektálom.

Bili más kategória, ő nevetséges.
 

DeletedUser

Vendég
Mondjuk ráküldök 4 nemest hyperg egyik üres belső falujára, úgy 54 óra távolságból, 200 fake közé dugva. Egy óra múlva a falu neve már : "ezt bevédem, hátha nemes"... Az ilyeneken nagyon jókat szoktam nevetni:) Ő nem nevetséges, hanem van humora, ami óriási különbség. Respektálom.

Bili más kategória, ő nevetséges.


ÁÁáááááááááááááááá.
Csak az a kérdés, hogy Bili, hogy jön ide?
 
Fent