Crusaders of the Light

DeletedUser16819

Vendég
Exael pedig nem tudom kicsoda, bár szerintem aki anonímként nem vállalja fel valódi mivoltát, azt nem tekintem játékosszámba sem, nemhogy még belepofázzon a Mi ügyünkbe...
Játszok v19en is, csupán a többi accom ki van rakva innen külsőről.
A tagjaitok azért álltak át, mert rossz volt a klánvezetés, nem velük volt a baj. Minden szövetségesetek is elpártolt, köztük mi is, mert csupán a saját hasznotokat néztétek. Egy idő után mindenki elpártol. Így lesz a mostani tagjaitottal, nem lesztek hosszú életűek azt garantálom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12554

Vendég
Hoppá ,tényleg el vagyok tévedve :D

MIt buktunk ? Hol buktunk ? :D:D:D

A v19-en egyre gyarapodunk,egyre erősödünk.
A leggyengébb tagom most hízza fel magát a legjobb tagotok falván :D
Ez lenne a bukás jele ?
ugyan ,nem hinném

Egyébként is : A Centrum az igazi harcosok vidéke, a szélekre meg csak a barbárzabálók költöznek ki,akik csak építgetni tudnak.
Ez kell ? Igen,minden ellenségeteknek ez kell :D:D

Ajándék virágcsokor , deadlynak az Úttörő klán vezérének :p

[SPOIL]Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Tribes: CoL*, Rv19

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 134
Oldal 2: 9
Különbség: 125

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,002,680
Oldal 2: 72,106
Különbség: 930,574

chart


[/SPOIL]

mint azt mondottam volt, a játékod a statisztika pontosan tükrözi....



Ezt gondolom magatoknak írotad .
Elég bosszantó hogy betenném a klánod nevét a statsba és nem találja,mert már vagy 3 keresztelőn átesett D:


Te is tudod, hogy sehol sem lennétek ellenünk, ha nem árulnak el a tagjaink. Ezenkívül hol buktatok? hmmm...V7,V18,V15. Mindenhonnan menekültél. Minket kicsit elvertek, de elmenekültem? Micsoda? Hja...nem? Na látod, kettőnk között annyi a különbség, hogy nem hagyom el a társaim semmilyen körülmények között és nem adom át a falvaim ingyen az ellenségnek, hogy aztán majd azt gondoljam magamról mekkora hős vagyok. Te ezt próbáltad...de nem jött össze.

Csókacsalád
 

DeletedUser12554

Vendég
Játszok v19en is, csupán a többi accom ki van rakva innen külsőről.
A tagjaitok azért álltak át, mert rossz volt a klánvezetés, nem velük volt a baj. Minden szövetségesetek is elpártolt, köztük mi is, mert csupán a saját hasznotokat néztétek. Egy idő után mindenki elpártol. Így lesz a mostani tagjaitottal, nem lesztek hosszú életűek azt garantálom.

Ne gondold, hogy ez állt a háttérben. Orthus kamuleveleinek sokan bedőltek, de volt pár ember, aki én magam küldtem át, más célokkal, gondolván használjuk fel az ellenségeink fegyverét maga ellen. Eddig igazán jól működik. A mostani tagjaink pedig sikeresen beilleszkedtek. Nem hinném, hogy sokan elpártolnának, hiszen miért tennék? A HAT-tól biztonságban vannak...
 

DeletedUser17017

Vendég
Te is tudod, hogy sehol sem lennétek ellenünk, ha nem árulnak el a tagjaink. Ezenkívül hol buktatok? hmmm...V7,V18,V15. Mindenhonnan menekültél. Minket kicsit elvertek, de elmenekültem? Micsoda? Hja...nem? Na látod, kettőnk között annyi a különbség, hogy nem hagyom el a társaim semmilyen körülmények között és nem adom át a falvaim ingyen az ellenségnek, hogy aztán majd azt gondoljam magamról mekkora hős vagyok. Te ezt próbáltad...de nem jött össze.

Csókacsalád

Én nem erre fognám a vereséget.
Inkább be kéne vallani ,hogy nem tudtál szétosztani egy tömeget oly módon,hogy erre is és arra is jusson belőle :D
Ránk állíthattál volna nyugodtan 5 embert,hogy csak a WikinG-el foglalkozzon ,de nem.
Ehelyett azt az agyrémet erőltetted,hogyha letámadtok akkor oszlatom a klánom :D:D
deadli, deadli ,ennél azért többre tartottalak .
ilyen gyerekes gondolkodást

A többi világon meg én estem ki a játékból nem a klán :)

v7-esen kibannoltak
v15-ösön szétosztottam a falvaimat de a társaimnak még elrendeztem a jövőjét
v18 dettó. A v18-at egyébként a v19 miatt hagytuk abba.

Ja,és ha már a különbségekről beszélünk ,azt is vedd bele nyugodtan a sorba, hogy
#1 : Én egy accot használok,és nem multizok azért hogy más klánokból infot nyerjek^^
#2 : Helyettesített accokból nem irkálok,miközben másnál le vagyok tiltva,mert ez olyan mintha a saját szaroddal mázolnád össze a vendégszoba falát :D

Mindkettő áll Rád.
egyébként meg irass fel nyugtatót a dokidnál,mert mostaában elég zaklatott vagy,amit mondjuk meg is értek....hiszen simán lazán kiütöttek a játékból Mr. Újrakezdő :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16819

Vendég
Ne gondold, hogy ez állt a háttérben. Orthus kamuleveleinek sokan bedőltek, de volt pár ember, aki én magam küldtem át, más célokkal, gondolván használjuk fel az ellenségeink fegyverét maga ellen. Eddig igazán jól működik. A mostani tagjaink pedig sikeresen beilleszkedtek. Nem hinném, hogy sokan elpártolnának, hiszen miért tennék? A HAT-tól biztonságban vannak...

Egészen addig amég nem kapnak egy armát :rolleyes:
 

DeletedUser12554

Vendég
Én nem erre fognám a vereséget.
Inkább be kéne vallani ,hogy nem tudtál szétosztani egy tömeget oly módon,hogy erre is és arra is jusson belőle :D
Ránk állíthattál volna nyugodtan 5 embert,hogy csak a WikinG-el foglalkozzon ,de nem.
Ehelyett azt az agyrémet erőltetted,hogyha letámadtok akkor oszlatom a klánom :D:D
deadli, deadli ,ennél azért többre tartottalak .
ilyen gyerekes gondolkodást

A többi világon meg én estem ki a játékból nem a klán :)

v7-esen kibannoltak
v15-ösön szétosztottam a falvaimat de a társaimnak még elrendeztem a jövőjét
v18 dettó. A v18-at egyébként a v19 miatt hagytuk abba.

Ja,és ha már a különbségekről beszélünk ,azt is vedd bele nyugodtan a sorba, hogy
#1 : Én egy accot használok,és nem multizok azért hogy más klánokból infot nyerjek^^
#2 : Helyettesített accokból nem irkálok,miközben másnál le vagyok tiltva,mert ez olyan mintha a saját szaroddal mázolnád össze a vendégszoba falát :D

Mindkettő áll Rád.
egyébként meg irass fel nyugtatót a dokidnál,mert mostaában elég zaklatott vagy,amit mondjuk meg is értek....hiszen simán lazán kiütöttek a játékból Mr. Újrakezdő :D

"v7-esen kibannoltak
v15-ösön szétosztottam a falvaimat de a társaimnak még elrendeztem a jövőjét
v18 dettó. A v18-at egyébként a v19 miatt hagytuk abba."

Az első részét elhiszem, hiszen téged valamiért mindig kibannolnak.:)

A V15: Tehát igazam van, kiszálltál...

V18: Elvertek és valami gagyi szöveggel kiszálltál.

V19-en mi lesz? Bont az AWA, vagy nem véd be és kiszállsz, de előbb gondosan eligazítod a tagjaid egy másik klánba...és akkor szállsz ki! Váó...Darky, te tudod néha, hogy miket írsz? Ezzel engem igazolsz.

Újrakezdő? Nem kezdtem újra, hiszen falvam még mindig van és nem 0-ról kezdem. Ha pedig a klánnévre gondolsz, nos, az megbeszélés alapján lett ez és korántsem a játék újrakezdéséről van szó.

És végül: Multis accok!

Írta és rendezte Dark Lord, A Vezér! Szép mese. Tudod nem csak multis accokkal juthat az ember információkhoz. Vannak baráti kötelékek is, amelyek világokon át ívelnek. Bár ez neked tudom magas...nagyon nagyon magas.

Fiók helyettesek:
Ha letiltasz a rágalmazó levelekre válaszolni kell. Előtte azért telefonon megkérdem a tulajt, hogy lehet-e, hiszen nem akarok belepofátlankodni a dolgokban.

Részemről ennyi, jöhet a következő adag ugatás, természetesen tök feleslegesen.

Ui:
Arma? Jöhet...bár ahogy hallottam a 48 óráról indított nemesvonatokat is királyul tudjátok küldeni: 1 perc a 4 nemes közt. Igazi ARMA.:) Egyszerűen kivédekezhetetlen.:)
 

DeletedUser17017

Vendég
Hova ,kinek Arma ?
Azt képzeled hogy annyira jelentesz valamit a szerveren ?
Mindenki szeme láttára felsültetek, nincs már Onyx Terrorist és UNIVEGA is elment szépen citromtorta után.
A TI időtök lejárt, eregesd csak az üres szavakat ,mind Rád fog visszahullani....

A védekezésről meg annyit,hogy oda kell az időzítés ahol ellenfél is van .
Gyenge ,vérszegény, esetlen játékosnak én sem küldök nemesvonatot,mert tudom hogy úgyis betalál. minek megerőltetni magát az embernek, ha már a kard nyelével is agyoncsaphat Téged ? :D:D

Titás ?
Téged nem tiltani foglak,hanem keresztre feszíteni :D Azért élsz hogy megkapd eme díjat . Saját kezűleg osszuk majd ki , ha ott tartok :D

egyébként meg :

KÖSZÖNJÜK SZÉPEN !!

Dátum Esemény
aug 27
01:14 CoL* klánt legyőztétek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12554

Vendég
Hova ,kinek Arma ?
Azt képzeled hogy annyira jelentesz valamit a szerveren ?
Mindenki szeme láttára felsültetek, nincs már Onyx Terrorist és UNIVEGA is elment szépen citromtorta után.
A TI időtök lejárt, eregesd csak az üres szavakat ,mind Rád fog visszahullani....

A védekezésről meg annyit,hogy oda kell az időzítés ahol ellenfél is van .
Gyenge ,vérszegény, esetlen játékosnak én sem küldök nemesvonatot,mert tudom hogy úgyis betalál. minek megerőltetni magát az embernek, ha már a kard nyelével is agyoncsaphat Téged ? :D:D

Titás ?
Téged nem tiltani foglak,hanem keresztre feszíteni :D Azért élsz hogy megkapd eme díjat . Saját kezűleg osszuk majd ki , ha ott tartok :D

egyébként meg :

KÖSZÖNJÜK SZÉPEN !!


Mivel nem akarunk több klánt, ezért a többit összevontuk, de látom, nem elég feltűnő.:)

Nagy szavak egy senkitől, de vajon hol leszel Te akkor, amikor a szerver végjátéka MAJD elkezdődik? Elárulom neked a legfélőbb sejtésem... SEHOL! Miért is? Ja igen, mert az AWA bont és nem védi senki a hátsód, így inkább elmenekülsz a fenébe, mert soha semmi mást nem vagy képes elérni. Ezért utálnak téged sokan, mert vered a melled a semmire!
 

DeletedUser17017

Vendég
Mivel nem akarunk több klánt, ezért a többit összevontuk, de látom, nem elég feltűnő.:)

Nagy szavak egy senkitől, de vajon hol leszel Te akkor, amikor a szerver végjátéka MAJD elkezdődik? Elárulom neked a legfélőbb sejtésem... SEHOL! Miért is? Ja igen, mert az AWA bont és nem védi senki a hátsód, így inkább elmenekülsz a fenébe, mert soha semmi mást nem vagy képes elérni. Ezért utálnak téged sokan, mert vered a melled a semmire!

Elmondom mégegyszer, teljesen mindegy hán klánt vontok össze ,mert klánvezetést nem tudtok produkálni :D

ne is változzon meg semmi sem, eddig sem segítettetek egymáson,ezután se szokjatok le erről a jó szokásról......

:D:D

A nagy igazság az,hogy aki nem ért a játékhoz, az csak remegni és sírni tud,mint ahogy azt már a szerver eleje óta csináljátok....
Legyártottátok a 2000 bárdost ? Jó . Máris hadat üzentetek a fél világnak mert tudtok már támadni .
Egy rakás, amatőr banda az ,nem több.
deadly neve ezt fémjelzi.

Jéééé ez is Nálatok volt ?

DIAGRAM_www.kepfeltoltes.hu_.png


rv19 játékosok jövőképe

Ismételten bemutattátok mennyire jó játékosok vagytok :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16819

Vendég
Mivel nem akarunk több klánt, ezért a többit összevontuk, de látom, nem elég feltűnő.:)

Nagy szavak egy senkitől, de vajon hol leszel Te akkor, amikor a szerver végjátéka MAJD elkezdődik? Elárulom neked a legfélőbb sejtésem... SEHOL! Miért is? Ja igen, mert az AWA bont és nem védi senki a hátsód, így inkább elmenekülsz a fenébe, mert soha semmi mást nem vagy képes elérni. Ezért utálnak téged sokan, mert vered a melled a semmire!

Bár ez nem nekem szólt, de te hol leszel mikor elkezdődik a végjáték?:D Nemhogy a végjátékot, fél évet nem bírtál ki a szerveren..
Armáról annyit hogy ha 100 olyan elbénázott nemesvonat meg mellé 400 nuke ballag feléd akkor szerintem jobb dolgod is lesz mint hogy a seregek között ugrálj. Ha meg akarunk akkor 1-2 órán belülre időzítunk minden beérkezőt..
Amúgy nektek ott mi a célotok? szépen lassan elfogyni?
 

DeletedUser15525

Vendég
"Elfogyni lassan mint a gyertyaszál,
Mely elhagyott üres szobában áll."
 

DeletedUser12554

Vendég
Elmondom mégegyszer, teljesen mindegy hán klánt vontok össze ,mert klánvezetést nem tudtok produkálni :D

ne is változzon meg semmi sem, eddig sem segítettetek egymáson,ezután se szokjatok le erről a jó szokásról......

:D:D

A nagy igazság az,hogy aki nem ért a játékhoz, az csak remegni és sírni tud,mint ahogy azt már a szerver eleje óta csináljátok....
Legyártottátok a 2000 bárdost ? Jó . Máris hadat üzentetek a fél világnak mert tudtok már támadni .
Egy rakás, amatőr banda az ,nem több.
deadly neve ezt fémjelzi.

Jéééé ez is Nálatok volt ?

DIAGRAM_www.kepfeltoltes.hu_.png


rv19 játékosok jövőképe

Ismételten bemutattátok mennyire jó játékosok vagytok :p


Darki ne kamuzz.:) Ekkoriban mint láthatod Josh még ott volt, tehát a klán Neve nem Rv volt, hanem CoL, vagy HNK, attól függ a tag hol kezdte, bár rá nem igen emlékszem. Ez még az összevonás előtti állapotot tükrözi. Azóta minden megváltozott, lássuk pl Josh példáját ugyebár.:)
 

DeletedUser12554

Vendég
Bár ez nem nekem szólt, de te hol leszel mikor elkezdődik a végjáték?:D Nemhogy a végjátékot, fél évet nem bírtál ki a szerveren..
Armáról annyit hogy ha 100 olyan elbénázott nemesvonat meg mellé 400 nuke ballag feléd akkor szerintem jobb dolgod is lesz mint hogy a seregek között ugrálj. Ha meg akarunk akkor 1-2 órán belülre időzítunk minden beérkezőt..
Amúgy nektek ott mi a célotok? szépen lassan elfogyni?

Gondolom HAT-os vagy, hát sajnállak. A Mai nap csak szerény 2-1 ide, de ígérem még sokat védekezhettek.

A 100 elbénázott nemesvonatot ha megfogom, minek törődjek a maradék 400 éles támadással? Rombolhattok, de falut nem visztek, annyi szentség, a másik pedig az, mi van ha elegendő védelem gyűlik össze? 400 piros jelentést full falukról nektek is káros lenne. Tudod, a védelem összevonható, de a támadó sereg nem. Ti nem vagytok helyzeti előnyben azzal, hogy mi odakerültünk és nyilván Szivárványkirálynő is rájött erre, de tudja, hogy a CNN miatt nem igazán léphet sokat. Ebből megint csak nem jönnétek ki jól, szóval nyugi és foglalgassátok a barbijaitokat. Minél gyorsabban építsétek fel, mert kell nekünk a terület!
 

DeletedUser17017

Vendég
Az a HAT egyre jobban harcol,ha még nem tűnt volna fel Mister :)

Darki ne kamuzz.:) Ekkoriban mint láthatod Josh még ott volt, tehát a klán Neve nem Rv volt, hanem CoL, vagy HNK, attól függ a tag hol kezdte, bár rá nem igen emlékszem. Ez még az összevonás előtti állapotot tükrözi. Azóta minden megváltozott, lássuk pl Josh példáját ugyebár.:)

Mond már el ki a f*n*t érdekel Josh sorsa ? :)
Láthatnád hogy az Ő játéka nem egyezik a WikinG klán sorsával.
nem oszt,nem szoroz semmilyen téren.
Hogy most Ő legyőz egyedűl Titeket és diadalmaskodik,vagy hogy éppen elbukik és a semmibe vész ,mond már meg nekem mit jelent ez Ránk nézve ?
Az ég egyadta világon SEMMIT.
Egyelőre azon agyalj inkább hogy a forrásaidat frissítsd fel,mert azzal elég gyéren állsz :)
A legutolsó infod hogy az AWA bontotta velünk a diplot, de ezt is csak azért,-ezt elmondom,hogy újat halljál Tőlem - mert mivel ugyanazt az utat járják mint Ti (mereven leszarnak minket meg egyáltalán mindenkit aki a szomszédságukban van ) ezért bontottam ÉN a szövinket, ami 2 napot élt meg talán :D

aug 24
21:50 A klán megszakította a kapcsolatot A,W,A klánnal.
aug 24
21:50 A klán megszakította a kapcsolatot A.W.A klánnal.

Nem tudsz semmi újat a sejtéseidet meg mi fogjuk megvívni,tehát ez sem Rád lesz utalva :p:p:p

Gondolom HAT-os vagy, hát sajnállak. A Mai nap csak szerény 2-1 ide, de ígérem még sokat védekezhettek.

A 100 elbénázott nemesvonatot ha megfogom, minek törődjek a maradék 400 éles támadással? Rombolhattok, de falut nem visztek, annyi szentség, a másik pedig az, mi van ha elegendő védelem gyűlik össze? 400 piros jelentést full falukról nektek is káros lenne. Tudod, a védelem összevonható, de a támadó sereg nem. Ti nem vagytok helyzeti előnyben azzal, hogy mi odakerültünk és nyilván Szivárványkirálynő is rájött erre, de tudja, hogy a CNN miatt nem igazán léphet sokat. Ebből megint csak nem jönnétek ki jól, szóval nyugi és foglalgassátok a barbijaitokat. Minél gyorsabban építsétek fel, mert kell nekünk a terület!

Na ,ezt ki kellett emelnem ! :D
!
Ímhol egy kép :
Deadly_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ne mondják már ,hogy én vagyok a nagy kavaróművész de azért itt álljon meg a menet :D
Ez a grafikon deadly foglalási diagramja,amelyen éppen azt mutatja be,hogy nemhogy 400, de alig 10 nuke is hogy elbánt a "Montbard grófjával" :D:D:D
Hát de, na ! :D:D

És ez a másik :
Ez amolyan COL-os terjeszkedési stílus :):)
A Tag most költözött a CNN-WikinG határra :)
De hogy minek
???

tja1.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12554

Vendég
Az a HAT egyre jobban harcol,ha még nem tűnt volna fel Mister :)



Mond már el ki a f*n*t érdekel Josh sorsa ? :)
Láthatnád hogy az Ő játéka nem egyezik a WikinG klán sorsával.
nem oszt,nem szoroz semmilyen téren.
Hogy most Ő legyőz egyedűl Titeket és diadalmaskodik,vagy hogy éppen elbukik és a semmibe vész ,mond már meg nekem mit jelent ez Ránk nézve ?
Az ég egyadta világon SEMMIT.
Egyelőre azon agyalj inkább hogy a forrásaidat frissítsd fel,mert azzal elég gyéren állsz :)
A legutolsó infod hogy az AWA bontotta velünk a diplot, de ezt is csak azért,-ezt elmondom,hogy újat halljál Tőlem - mert mivel ugyanazt az utat járják mint Ti (mereven leszarnak minket meg egyáltalán mindenkit aki a szomszédságukban van ) ezért bontottam ÉN a szövinket, ami 2 napot élt meg talán :D



Nem tudsz semmi újat a sejtéseidet meg mi fogjuk megvívni,tehát ez sem Rád lesz utalva :p:p:p



Na ,ezt ki kellett emelnem ! :D
!
Ímhol egy kép :
Deadly_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ne mondják már ,hogy én vagyok a nagy kavaróművész de azért itt álljon meg a menet :D
Ez a grafikon deadly foglalási diagramja,amelyen éppen azt mutatja be,hogy nemhogy 400, de alig 10 nuke is hogy elbánt a "Montbard grófjával" :D:D:D
Hát de, na ! :D:D

És ez a másik :
Ez amolyan COL-os terjeszkedési stílus :):)
A Tag most költözött a CNN-WikinG határra :)
De hogy minek
???

tja1.png

Nem pont arra értettem, hogy a klánunkból kivált tagok még azon a napon megtámadnak és legyilkolnak, ergo nem volt felkészülési időm. Ezenfelül a HAT már most is jöhet rám, ha akar, de falut nem fognak vinni, tekintve, hogy most van időm.:) Nem úgy mint eddig, hogy kilép hajnali 3-kor és reggel 8-ra már 10 nukekal lepucol. Az más tészta, hogy utána még egy ideig nem tudtak falut vinni, mert beálltam, de ez neked már mindegy.:)

Ronyi...költözik. Derítsd fel ha akarod újra, lehet érni fog egy kellemetlen meglepetés.:)
 

DeletedUser16819

Vendég
Gondolom HAT-os vagy, hát sajnállak. A Mai nap csak szerény 2-1 ide, de ígérem még sokat védekezhettek.

A 100 elbénázott nemesvonatot ha megfogom, minek törődjek a maradék 400 éles támadással? Rombolhattok, de falut nem visztek, annyi szentség, a másik pedig az, mi van ha elegendő védelem gyűlik össze? 400 piros jelentést full falukról nektek is káros lenne. Tudod, a védelem összevonható, de a támadó sereg nem. Ti nem vagytok helyzeti előnyben azzal, hogy mi odakerültünk és nyilván Szivárványkirálynő is rájött erre, de tudja, hogy a CNN miatt nem igazán léphet sokat. Ebből megint csak nem jönnétek ki jól, szóval nyugi és foglalgassátok a barbijaitokat. Minél gyorsabban építsétek fel, mert kell nekünk a terület!

Hajrá, védhetitek a 400 nuket ha egyszer arra megyünk, de lehet addigra több lesz. Örülni fogsz ha a felét megfogod és a támadott játékos nem repül a térkép szélére :D
Viszont szerintem te nem tudod, de a támadókat hamarabb le lehet képezni mint a védőket :D
Sokat védekezhetünk? Mi ellen? a 2000 bárdosos-2000 lándzás vegyesfaluk nem okoznak veszélyt, max a te tudományodat haladják meg.
 

DeletedUser17017

Vendég
Előszőr is :Tapasztalatból mondom,hogy 500 bejövőnél nem fogsz Te ugrabugrálni,örülsz ha nem hagysz benn sereget a bevédetlen falvaidban (;

És Hát nem tudom, lehet a 10.000 kémemet nem fogja túl nagy meglepetés érni ,kizárt hogy 21.000 kémet beküldjetek hozzá :D

Am.meg szeretem amikor elképzeltek valami abszurd,és teljesen működésképtelen vállalkozást és bele is mentek :D:D
Mert #1.: vagy körbefoglalom ,és cseszheti az egy darab falvát :D Annyira fog vele jutni,mint a v18-ason az -SP- vezére a két darab falujával mellettem ,meg is mondta nekem hogy semmit sem tud kezdeni velük :D:D:D
meg a #2.: Amire felépíti azt a falvát,esetleg a többit is be kívánja majd foglalni,oda is lesz ennyi védelmetek ? :D
Ha ismernél tudhatnád,nekem 20 NUKE sem sok hogy megszerezzem amit akarok :D
Apropó itt a #3 is : A nemesút korlátja ezen a világon 58:20 óra :D Tehát ha telipakolnátok azt az egy falut nemessel,ami azért kéne, sereg nem marad benne semmi :D A nemeskíséretre el fog menni mindenetek :D

Ez az egyik,de nem ezért jöttem fel.
Hanem azért hogy kijelentsem, mostantól BÁRMI ami a WIKING klánnal történik,az csakis ,egyedűl és kizárólagos tulajdonjogot formáló személy rá nem más mint deadly shadow.
Tehát ha elbukunk,vagy ha szabira megyek és nem jönnék vissza :D:D vagy ha mindenkit legyőzünk,az csakis deadly munkásságának az eredménye.


Hiszen akkora Félisten Ő ezen a szerveren hogy nincs ami ne lenne köze hozzá :p
Ő így gondolja,hát gondoljuk mi is :D

Ui : Várjuk hogy kiépítsétek azt a falut :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17281

Vendég
Csak nem oda ért a postás a repjeggyel...:)))
Ha már szóba jött a szabi.:p
 
Fent