Babel

DeletedUser

Vendég
Emperor, neked nagyra nőttek a Lev pontjaid ez igaz, de buktál is rendesen és rengeteg MHC védőt is lefoglalsz, amit délen szépen kihasznál a V18-topp klánja a *PHX* amit nem bírtok az istennek sem lelassitani, egyszer vertétek meg nagyon őket(mert nem voltak itt) de azóta talpra áltak és jobban szüretelnek titeket mint valaha, ott van Vasutas, nem tudtok vele mit kezdeni sikeresen talpra ált és harcol ellenetek mint egy titán, ott van Tomika is, 70-80 falu minusz? valami hasonló(Grat KH és Elmék) te pedig cimbi nekünk jutottál, nem titok hogy a BaBel kiiktatta az ÖREG klán 70%-t de elfogytok lassan, ott van a nagy Respii, csinált egy vidit hogy mekkora nagy harcos volt Xenia ellen, de tévedés ne essék, akkoriban Xeniánál nem volt bent senki mert az volt akkor a sorsa, de ahogy figyeltem a napokban vissza nyalt a fagyi, de most csodával határos módon nem láthattunk vidit pedig nagyon várom az alkotását:)

Nem becsmérelek senkit de akkor ti se tegyétek, az északiak élnek és virulnak, az MHC nem nyerte meg a V18-t és ahoz hogy megnyerje oda kell tegye magát mert kicsit elszaladt a ló veletek, azt hiszitek hogy csak ti vagytok a világon, soha nem mondtam hogy nem nyeritek meg viszont abban biztos vagyok hogy ez nem 100%!
 

DeletedUser

Vendég
Azt elismerem, hogy vasutas küzd mint egy titán. :)
Szundi bt meg megy nukeokkal mindenhová ahol helyelek :D
 

DeletedUser

Vendég
Velem nem szaladt el a lò ebben kurva nagyot tévedtél.Sok védőt sem kötök le ezt is benézted.
Sokat vesztettem?Jah a ti szégyenetek lenne ha nem.
Màs helyett nem lehet jàtszani.
De azt fenntartom,hogy pàr kivételtől eltekintve az ellenségeim többségének csak a tömeg ad erőt.
Ràadàsul én magasrol ejtek az általános célokra.Mindíg a harc a lényeg.Ezt itt megkaptam.Ezért nem hagytam abba az első 5000 kardnàl.De ugye azért él is az ember,ezért hajrà nyerjetek.
De amíg itt vagyok lassítlak benneteket..mert megérdemlitek.Mert nekem meg ti vagytok az üldözendő /utàlandò / játékos fajta.

Vica versa ugye milyen jò?
 

DeletedUser

Vendég
Az ehhez szükséges erőt pedig az Amnin nonprofit farmoló és véderő biztosítja. :)
részben

A délkeleti népek hamarosan leigázottá válnak, utána az északi szőke szépségekhez kopogtatok :p
ha van ott olyan :D
 

DeletedUser

Vendég
ott van a nagy Respii, csinált egy vidit hogy mekkora nagy harcos volt Xenia ellen, de tévedés ne essék, akkoriban Xeniánál nem volt bent senki mert az volt akkor a sorsa, de ahogy figyeltem a napokban vissza nyalt a fagyi, de most csodával határos módon nem láthattunk vidit pedig nagyon várom az alkotását:)

"A nagy Respii" :) Ez már tetszik! :)

Bírom, h Xenia-nal nem volt benn senki... Akkor biztos vm bot próbált meg többször dodgelni, és biztos vm bot kért védelmet a faluiba...(Mert ugye bőven tódult be védelem...)
Visszanyal a fagyi!? :) Általam elfoglalt 30 új babel faluból visszafoglalt 2-t! :) Azt is azért mert már kilométerekre a front mögé támadok...
Nem semmi! :)

Ha már védőlekötésről beszélünk... Mennyi védőfalu csücsül csaba8282, xenia, unatkozom, =visitors= falukba!? :) Számításaink szerint cc 500 biztos! :)
 

DeletedUser

Vendég
"A nagy Respii" :) Ez már tetszik! :)

Bírom, h Xenia-nal nem volt benn senki... Akkor biztos vm bot próbált meg többször dodgelni, és biztos vm bot kért védelmet a faluiba...(Mert ugye bőven tódult be védelem...)
Visszanyal a fagyi!? :) Általam elfoglalt 30 új babel faluból visszafoglalt 2-t! :) Azt is azért mert már kilométerekre a front mögé támadok...
Nem semmi! :)

Ha már védőlekötésről beszélünk... Mennyi védőfalu csücsül csaba8282, xenia, unatkozom, =visitors= falukba!? :) Számításaink szerint cc 500 biztos! :)


http://https://www.youtube.com/watch?v=mk48xRzuNvA

magyarul:
http://http://www.sikogabor.hu/content/the_script_hall_of_fame_ft_william_magyarul
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
"A nagy Respii" :) Ez már tetszik! :)

Bírom, h Xenia-nal nem volt benn senki... Akkor biztos vm bot próbált meg többször dodgelni, és biztos vm bot kért védelmet a faluiba...(Mert ugye bőven tódult be védelem...)
Visszanyal a fagyi!? :) Általam elfoglalt 30 új babel faluból visszafoglalt 2-t! :) Azt is azért mert már kilométerekre a front mögé támadok...
Nem semmi! :)

Ha már védőlekötésről beszélünk... Mennyi védőfalu csücsül csaba8282, xenia, unatkozom, =visitors= falukba!? :) Számításaink szerint cc 500 biztos! :)

cc 500++ volt csak csabanal :) a v faluk szama ezres nagysagrendu :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Kedves Dark/Commado vagy ki a ràk.

Èn vagyok és voltam az Öreg.

Olyan vagyok,hogy ha pofont adnak akkor ha tehetem visszaadom..ha nem mert folyamatosan vernek..akkor védekezem és vàrok..max meghalok ugye.
De semmiképpen nem tàmadom meg egy màsik embert aki mondjuk pròbàl segíteni.

Ezt ùgy hívjàk gerincesség vagy lojalitàs,ha a kapcsolat fejlődik.
A helyzet fordítva is ez lett volna.

Egyébként meg rohadtul nem is vagy ezen a szerveren.Jò lenne frissIteni az infòidat.
Trollkodni infò nélkül gàz.

Nem igazán értem miről papolsz és utánad a sok kollega....
Nem vagyok képben ?
bizony az meglehet .
Legutóbbi látogatásom óta bizony sokminden változhatott.
Legutolsó információm szerint az ÖREG klán az MHC érdekeit kiszolgálta, és most tökmindegy milyen indokkal,hogy szabadság meg önrendelkezés,meg egy éb globális helyzetre való jelentéktelen indokok.
Azóta talán változott a helyzet ?

Veron. beszámolójából az jött le,hogy nem.
Tehát nem változott a helyzet.
Ezek szerint az ÖREG még mindig az MHC érdekeket szolgálja.
És én akkor annyira nem is vagyok eltévedve, sem pedig nem vagy "képen kívűl"
WTF ? Mi is a problem ?
Nehéz az emésztésed ,vagy már túl rágós a béka,amit le kell nyelned ?

Egy dologgal számolghatsz,és egy dologra számíthatsz.
vagy MHC tag leszel,vagy eledel.
Ezzel szembe kellett nézned már párszor...

És ahogy Montipapa játékát ismerem, gondolom adja alád a szép hintést hogy a reményt benned fenntartsa :D
Azt lehet meg se ütöd a mércéjüket,vagy pedig egyszerűen már betelt a hely ,és nincs több felvétel.
Még semmi baj ;-) Van még helye a reménynek hogy az Amnin féléket kivágják és bekerülhetsz :)
Bár a múltbéli események tükrében fehéren-feketén lejött,hogy az MHC korántsem a lovagi erények favorizálója,és bizony a sok Respii, Roki és Amnin mellett nagyon valószínű hogy nem leszel szalonképes :)

Ezt nem azért írom hogy elvegyem Tőled a reményt.
Hanem hogy belássad, szemléletet tévesztettél.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Eredetileg irtam pár kifejezést ide,de nem lettek volna szalonkèpesek;-)

Soha nem leszek MHC-s az voltam de màr nem leszek.Az hazudik aki azt mondja belèpek az MHC- be :D :D
Annyira jò elemző vagy Dark,hogy az ellemségemnek biztos ajànlanálak
 

DeletedUser17017

Vendég
Eredetileg irtam pár kifejezést ide,de nem lettek volna szalonkèpesek;-)

Soha nem leszek MHC-s az voltam de màr nem leszek.Az hazudik aki azt mondja belèpek az MHC- be :D :D
Annyira jò elemző vagy Dark,hogy az ellemségemnek biztos ajànlanálak


És úgy lőn.....

Figyelitek ?
Azt mondja "az hazudik aki azt mondja hogy majd Ő...."
Emperor megmondta a tutit XD

Rang: 62.
Név: Emperor
Klán: =MHC=
Pontok: 2,788,882
Falvak: 265
Átlagpont falvanként: 10,524
Klán Váltás: 2
Foglalások: 915 (+617-298)


http://hu.twstats.com/hu18/index.php?page=player&id=1287370
 

DeletedUser17017

Vendég
dehogyisnem. rögtön megis hatódtam
És most hogy MHC tag lettél ,máris minden más :)
legalábbis így szeretnéd
 

DeletedUser

Vendég
Azon gondolkodtam, mi visz rá egy játékost, hogy kilőjjön 10-15.000 faket az 50 falvából.
Lassan az egész népességét kiküldi katákban :D
 
Fent