Babel

DeletedUser

Vendég
Nyissunk erről a klánról is egy témát :)

Kezdjük is a lényegnél.

Hiszem és vallom, sőt egyre világosabbá válik hogy midőn a teremtésben is a legjobbak kerekednek felűl, a kiválasztottak, úgy ebben a játékban is mindig a gyengébbje hull el.
Nem más ez mint a fenmaradás törvénye. Eme tény sok összetevőből áll, és itt nemcsak a játék , a tudás, a klánvezetési ismeretek, de a színvonal ,mint nívó is erősen szerepet játszik.

Az MHC nem véletlenűl áll a csúcson,azért mert mindenből a LEGJOBBAK :)
Hogy képletesen mutassam a dolog mibenlétét , idézek egy levélkét,amely megmutatja hogy azok a játékosok akik egyébként nem tettek semmi érdemlegeset saját klánjuk javára, - a fúrumon való hisztit kivéve- már csak sértegetni tudnak...
A véleményem Nem változott. Múltkor is mint most is azt mondom,az ilyeneket egyszerűen ki kéne innen vágni a játékból, mert ez a játék arról szó hogy ki a jobb játékos, nem pedig a szellemi rokkantak görcsöléseiről akik csak sértegetni tudják a másikat .
Az ilyenekért nem kár.
Íme az idézet hariseldon kollegától,aki egész játéka alatt nem ért el semmit, csupán annyit hogy amikor kiírtam a profilomra hogy Game Over sikerűlt besétálnia a kelepcémbe és amikor tudomására hoztam hogy még itt vagyok oly görcsösen ragaszkodva az általa kiszemelt faluhoz, mindenét elbukván ott.
Gratulálok :D

[SPOIL]
hariseldon máj 01,2013 08:01
hogy vagy te tehetseges kisjany???:):):):)

hariseldon máj 01,2013 08:04
csak erdeklodenek hogyan fut a csiko?:):::)))
zsir a jatek???::::)))
latom barora vagod:):):):

hariseldon máj 01,2013 08:07
nem kell valaszoj;))

hariseldon máj 01,2013 08:10
akarom mondani,ha akkor 4 honapja adsz 1 ugrofalut,hidd el meg ma is jatszhatnal:)
de nem baj majd a tobbi vilagon:)
ott gondolom nem vagy ilyen meno;)
tanuld meg ....soha nem becsuld le az ellenfelet....ja es ez 1 csapatjatek:0
lehetsz tehetseges......egyedul minden vilagban bukni fogsz hidd el:)
na szioka:)
[/SPOIL]

Ennek a klánnak bukni kell és kész.
 

DeletedUser

Vendég
Azért egy szerencsétlenből nem kell levezetni mindent Dark,de azért ne hagyd abba.Sőt regelj ujra..mert kellenek ezek a történetek.
Kell némi agyi Off :)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem semmi bajom azokkal akik NORMÁLIS keretek között játszanak.
De tölteném a jól megérdemelt szabadságomat ,a tóparti egy falvas bunkeromban :D erre ilyenek zavargásznak meg az epés leveleikkel, utána,hogy ne kapjanak választ le is tiltanak azonnal.
Tudom attól félnek nehogy összetörjem a lelki világukat ezért kiköpnek felém egyet az ablakból,majd gyorsan be is csukják.
Azért mert a játékban egy szem falut nem tudtak elvenni tőlem,így élik ki magukat.
Lelki nyomorékok, avagy fáj az igazság ....hogy legjobb esetben is csak a barbátokat befoglalgató passzív játékosokról beszélünk :D
mellesleg ugrófaluról beszél ami pont ott van mellette. Vajopn hiva akart az ugrani ? a saját tyúkszemére ? :D
Az ilyeneket miért nem tiltják ki a francba ? :D Én sem irkálok rá másokra csak azért hogy lepocskondiázzam valamely szinten.
Ez a húzás mindig is a CNN keretein belűl volt megfigyelhető.
Kezdve a hadüzenetükkel, Veron. párbeszédi stílusán át egészen az ilyenekig.
 

DeletedUser

Vendég
Keresek neked még félcédulásokat..olyan jól elszórakozok mikor dühöngesz:)
 

DeletedUser

Vendég
Mi lett a Wikingeiddel Dark?

Figyelted hogy Lord társadat kivágták mert vesztett pár falut?:)
 

DeletedUser

Vendég
Neked is viszlát ! :D

1.Nem tudom miről beszélsz
Kit vágtak ki és honnan ? Azt tudom hogy Meli csak az inaktívakat tette innét ki, hogy más klánnál mi a szitu ,halvány lila gőzöm sincs....
Ha egy klán olyan jó hogy falubukásra ösztönözze a tagjait az nem az én bűnöm :) Sőt ! Ennek fényében elmondhatom, hogy hiába a TOP akárhányadik helyezése, AZ ÉN KLÁNOMBAN elsődleges az a fajta csapatszellem,amit akkor láthattál előszőr élesbe ,amikor a Noobs-tól egy emberként jöttünk-mentünk :) Gondolom hogy hogyan védekeztünk addig, óóóó hát ilyen bagatell dolgokban ,mint az események legegyszerűbb átlátása ,ilyet nem várom hogy megértsél :D
A közhiedelemmel ellentétben NÁLAM illetve NÁLUNK nyilvánult és nyilvánul meg a mai napifg az igazi bajtársiasság,és a csapatszellem legjava akárhány KH-s világon, sztem ebben ha másban nem is, de verünk mindenkit :) Látod,ezért sem lettünk elsőként TOP 1-ek ,mert Nálam nem a taglétszám az első.

2.a 19-esen vagyok járatos az hogy a 18-on mi folyik az engem teljesen érdektelenűl érint :)

3.Itt a 18-ason Meli. a Vezető,és a fórumra már fel sem lépek :):) problem ?

Ja és mégvalamit :
Mutatok két statisztikát.

BaBel - WikinG stat :
[SPOIL]Side 1:
Tribes: BaBel, BaBelA
Side 2:
Tribes: WikinG

Timeframe: Múlt hónap


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 117
Oldal 2: 11
Különbség: 106

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,080,552
Oldal 2: 119,047
Különbség: 961,505

chart


[/SPOIL]

BaBel - MHC stat
[SPOIL]Side 1:
Tribes: BaBel, BaBelA
Side 2:
Tribes: =MHC=, -MHC-

Timeframe: Múlt hónap


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 47
Oldal 2: 242
Különbség: 195

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 457,934
Oldal 2: 2,335,368
Különbség: 1,877,434

chart


[/SPOIL]

Neked ebből a statisztikából biztos az jön le,hogy szervezettebb és jobb eredményeket ér el a klánod :)

Nekem viszont azt, hogy még mindig inkább a veszélyt nem jelentő tagokra hajtotok (ezt támassza alá,többek között Meli. mindenkinek állandó jelleggel továbbküldött csatajelentései) ezzel szemben a fő ellenséget meg hanyagoljátok :p
Nyilván ez a faluszerzési cél egyik alapkövetelménye, innen azonban úgy fest,hogy még mindig pánikoltok a nagyfiú ellen :p

Ha ez így is van,nem kéne arcoskodnod, pláne nem,hogy a WikinG javakorában a szövetséges kisklánokkal egyűtt szervezés is volt =visitors= ellen, amit azért nem hajtottunk végre,mert reménykedtem benne hogy át tudom majd hívni ....
 

DeletedUser

Vendég
A Különbség csak 195 ? :eek: nembaj, lessz majd duplája is :) :eek:
 

DeletedUser

Vendég
nem viszket a fenéklyukad mikor ekkorákat prüszkölsz?:D még ha lessz is akkor sem neked hála:))
 

DeletedUser

Vendég
http://hu.twstats.com/hu18/index.php?page=player&mode=conquers&id=363577&type=lose&pn=3

Darky erről beszéltem, a falvaid árán bevették hogy majd ha bajba kerül kipakolják:)
Délen is volt rá példa hogy amint egy MHC-s tagot komolyabban leszedett a PHX, Montiék kirakták:)
A Babel Vs Wiking Statisztika egész szép lett:)
a BaBel Vs MHC az kicsit siralmas de csak egyenlőre!
A napokban az MHC stats tele volt piross pontocskákkal, hengert inditottak egy társunkra de nem hogy falut nem vittek hanem a támadott társunk hozott 5-6 falut:D Siralmas egy Muff henger volt:), Visitors-nál is próbálkoztak semmi sikerrel, az e havi statisztika kicsin másképp fog alakulni mint ahogy azt eltervezték!:)
Minden esetre nagy GRAT a PHX-nek sok szempontból!
 

DeletedUser

Vendég
Csatákat lehet nyerni bár ez nem jelenti a háború megnyerését.
V20 és a nyár eldönt sokmindent.

A főnix meg megy vissza a csillagok mögé:)
 

DeletedUser

Vendég
Csatákat lehet nyerni bár ez nem jelenti a háború megnyerését.
V20 és a nyár eldönt sokmindent.

A főnix meg megy vissza a csillagok mögé:)

Na mivan? Mostmár nincs kit beolvasztani az mhcba. Mi a következő taktika? Netántán majd a játékosokat innen csaljátok át? Bár már ez az EEM átcsalása is undorító ötlet volt, de hát végülis nem baj, a faluk nekünk jönnek :)
 

DeletedUser

Vendég
Izé...Mhc olvasztàs? Kiki33 errőlj írj az illetékesnek:)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem kicsit eltúlozzátok a dolgokat.

Legalább a minimális tiszteletet meg kellene adni egymásnak még ha egy külső fórumról is van szó.
 

DeletedUser

Vendég
Na mivan? Mostmár nincs kit beolvasztani az mhcba. Mi a következő taktika? Netántán majd a játékosokat innen csaljátok át? Bár már ez az EEM átcsalása is undorító ötlet volt, de hát végülis nem baj, a faluk nekünk jönnek :)

lesz ez forditva is, ne felj :)
 

DeletedUser

Vendég
http://hu.twstats.com/hu18/index.php?page=player&mode=conquers&id=363577&type=lose&pn=3

Darky erről beszéltem, a falvaid árán bevették hogy majd ha bajba kerül kipakolják:)
Délen is volt rá példa hogy amint egy MHC-s tagot komolyabban leszedett a PHX, Montiék kirakták:)
A Babel Vs Wiking Statisztika egész szép lett:)
a BaBel Vs MHC az kicsit siralmas de csak egyenlőre!
A napokban az MHC stats tele volt piross pontocskákkal, hengert inditottak egy társunkra de nem hogy falut nem vittek hanem a támadott társunk hozott 5-6 falut:D Siralmas egy Muff henger volt:), Visitors-nál is próbálkoztak semmi sikerrel, az e havi statisztika kicsin másképp fog alakulni mint ahogy azt eltervezték!:)
Minden esetre nagy GRAT a PHX-nek sok szempontból!

WikinG oldalról már nem lehet egységes klánró beszélni.
De azért az már mutat valamit hogy egy-egy játékostól 3-an 4-en 5-en sikerűlt pár falut elvenni irtózatos veszteségek árán :D
Értek már valamit ? Ezek szerint úgy fest :D
A hatalmas erőviszony aránytalanság ellenére ez még mindig Sztálingrádi harc lesz a Ti véretekkel....És mire beülitek magatok a falvainkba,addigra jön az MHC amely majd felszabadítja őket :D:D:D
Szép halál.
Dehát még mindig értelmetlenűl játszotok.
Megérdemlitek ha bukni fogtok a szerveren

Én már előre tapsikolok :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem kizárt hogy bukni fogjuk a szervert mégsem értelmetlenűl játszunk, szeretem a csapatomat, vannak páran akik miatt örömmel lépek be és egy játékban a résztvétel a fontos, nyerni vagy vesziteni ez csak a díszlet, nincs mit vesziteni, de valami ami nagyon fontos amit már sokszor mondtam neked, emelt fővel tisztességesen elbukni nem szégyen és nem is fogom szégyelni ha elbukunk, mégis csak az MHC fog kiütni ha kiütnek!
 

DeletedUser

Vendég
A "nem kizárt" még enyhe fogalmazás ,mondjuk inkább úgy ,hogy hatalmas felsülése lesz ez a nagy triónak :D
Noobs + CNN + -SP- ennyit tudtatok összehozni egy, EGYETLEN ! klán ellen :D

De azért ne add fel ;-)
Még az utolsó órákban meg próbálod menteni az irhádat ,felkeresed az MHC-t pitizve,kuncsorogva,hogy jajj,én mindig veletek voltam, vegyetek be lécci lécci.... :D
Ami azt illeti ez igaz is,mivel amit eddig kárt okoztál a saját klánodnak az az ellen malmára hajtotta a vizet :D:D:D
 
Fent