Böngészők és hibák.

DeletedUser

Vendég
Nekem jó az a gomb. Nálad, hogy nem? :confused:


Na épp ez az amit nem értek..
Így én semmilyen problémával nem tudok a supporthoz fordulni, csak itt nyilvánosan, az pedig ugye nem valami szabályos...
Mást sem kérhetek meg egy esetleges feljelentésre, ha levélbe anyáznak...
Mert ugye engedély nélkül terjesztés megint csak szabályba ütköző...
Az meg meglepő lenne ha hozzájárulna a levél tulaja a terjesztéshez, hogy feldobhassam.. :D
Na most legyen okos valaki :)
Én már nem tudom mi lehet a gáz...
A windowst is újraraktam a napokban...
 

DeletedUser5879

Vendég
V6-on a klánranglistánál az összes játékos pontszámát mutatja a legjobb 40 játékos pontszáma helyett.:confused:
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
kérdés

Hali
Nálam csak kisebb gond merül fel állandóan,de engem zavar.
Néha amikor belépek a barakkba,eltűnik,hogy mennyi sereg van legyártva,és ebből mennyit találok a faluban.
Soha sem mind tűnik el és nem minden falunál.Van ahol csak a lándzsást,van ahol csak a kardost tünteti el,de ma találkoztam a falura kattintva olyannal is hogy nem mutatja hogy mennyi a tanya befogadóképessége.
Valakinek valami ötlete,hogy mi lehet a gond???
ez csak nálam van így,vagy esetleg másnak is előjön??
A válaszokat előre is köszi:Erzsicica V3
 

DeletedUser5879

Vendég
Sziasztok.

V11-en a gyülekezőhelyen hiába nyomkodom az Összes csapat gombot,nem történik semmi.:confused:
 

DeletedUser8630

Vendég
Hy

A v11-en több órás késéssel jelenik meg a valós pontszámom a térképen.
 

DeletedUser10600

Vendég
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha megnézem a K42-ön a kontinens játékosait, akkor azt látom, hogy 72ik vagyok 14584-gyel, holott a valóságban 189220 pontom van. Létezik, hogy ennyire lemaradt volna mi? Bár nem értem, mert volt, hogy 35dik is voltam, de azért ekkora "visszaminösítést" nem szoktak bejátszani.
köszönöm a választ
hendia
 

DeletedUser11612

Vendég
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha megnézem a K42-ön a kontinens játékosait, akkor azt látom, hogy 72ik vagyok 14584-gyel, holott a valóságban 189220 pontom van. Létezik, hogy ennyire lemaradt volna mi? Bár nem értem, mert volt, hogy 35dik is voltam, de azért ekkora "visszaminösítést" nem szoktak bejátszani.
köszönöm a választ
hendia

Lehet, hogy nem csak egy kontinensen vannak a falvaid. A másik kontinensen lévő falvakat arra a kontinensre számolja ahol azok vannak.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Elnézést ha rossz helyre írom, de elég zavaró.Amikor be akarok lépni kh-ra, ezt írja ki nagy piros betűkkel:Túl sok kapcsolódási kísérlet. Próbáld újra később. .Ebből arra következtetek, hogy valaki megpróbálja feltörni az accomat, ha ez így van, akkor ez rendkívüli butaság, mivel így meg tudnak akadályozn abban hogy online legyek.
 
Fent