Böngészők és hibák.

DeletedUser12821

Vendég
opera

Sziasztok!

Nekem az Opera 11-em szórakozik!Nem jeleníti meg rendesen a dolgokat! :(
Amúgy csak a scriptek és a gyors indítás miatt használom,mert fent van a Firfox is!
Többször is újratelepítettem,rendzsert is ellenőriztem,tisztítottam,vírus irtottam...de semmi
duplán látszódik sok felirat,képet nem jelenít meg és az egységek ikonjait sem látom! :(
please help!! :)
 

DeletedUser

Vendég
Én az opera helyett google chroomot ajánlom, nekem azzal nincs problémám és a scriptek is mennek.
Ha viszont ragaszkodsz az hozzá, akkor szedd le a végleges opera11-et. Ha az van már, akkor nincs tippem.
 

DeletedUser

Vendég
Én az opera helyett google chroomot ajánlom, nekem azzal nincs problémám és a scriptek is mennek.
Ha viszont ragaszkodsz az hozzá, akkor szedd le a végleges opera11-et. Ha az van már, akkor nincs tippem.

Én is chroomot használok, de nekem nem futnak a scriptek :S
Van ötleted, h miért?
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom, hogy jól illesztetted-e be, én azt tenném a helyedbe, hogy végig kérdezem a társaim, hogy ki az aki használ. Majd meg kérdezném, hogy hogy hozta össze. Persze mindenek előtt nézz utána, hogy a chroomod a legfrissebb-e, és a megfelelő helyről futtatod-e, mert ugye az sem mindegy.
 

DeletedUser11646

Vendég
Sziasztok!

Nekem az Opera 11-em szórakozik!Nem jeleníti meg rendesen a dolgokat! :(
Amúgy csak a scriptek és a gyors indítás miatt használom,mert fent van a Firfox is!
Többször is újratelepítettem,rendzsert is ellenőriztem,tisztítottam,vírus irtottam...de semmi
duplán látszódik sok felirat,képet nem jelenít meg és az egységek ikonjait sem látom! :(
please help!! :)

Nem tudom, nekem eddig az Opera jött be a legjobban... Semmi problémám nem volt vele...
 

DeletedUser11612

Vendég
Speeden lerombolták az istállómat és még mindig képződik a kl:D Ez mi miatt van?
 

DeletedUser10049

Vendég
Nem tudom, hogy jól illesztetted-e be, én azt tenném a helyedbe, hogy végig kérdezem a társaim, hogy ki az aki használ. Majd meg kérdezném, hogy hogy hozta össze. Persze mindenek előtt nézz utána, hogy a chroomod a legfrissebb-e, és a megfelelő helyről futtatod-e, mert ugye az sem mindegy.

mondjuk nekem FF is már futnak a scriptek (volt idő mikkor nem mentek) a chromot én mondjuk nem ajánlanám senkinek de ízlések és pofonok a frisítésekel meg az van hogy mindegy milyen verziót használsz mivel nem a script frissül :)
 

DeletedUser12010

Vendég
Speeden lerombolták az istállómat és még mindig képződik a kl:D Ez mi miatt van?


Ha volt betéve sereg, és közben rombolják a gyártóhelyet, ugyanúgy jönnek le az egységek, mint ahogy berakták. csak annak változik a gyártási sebessége, akit a rombolt méreten tettek be.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem Chroomal történt az az eset, hogy a legfrissebb előtt verzióm volt, és nem működtek a scripteim, de amikor lefrissítettem egyből "meg javultak".
 

DeletedUser

Vendég
Én is chromot használok, a copy egyszerűen nem akar tökéletesen működni, falu koordinátákat meg egyáltalán nem lehet vele bemásolni.:(
 

DeletedUser1561

Vendég
Klán / foglalástervezőnél lenne egy linkelési/frissitési hiba, ami miatt a sorba rendezések nem működnek rendesen.

Alapértelmezetten ha belépsz, ezt látod:
Kód beillesztése:
{game}&screen=ally&mode=reservations

Ha a nemesi igények szűrésére kattint valaki, erre a linkre lép (klán esetén):

Kód beillesztése:
{game}&screen=ally&mode=reservations&group_id=tribe

Vagyis a szűréssel hozzákerül egy &group_id=own/tribe/ally feltétel (attól függően, mit választottál)

Na már most, ha szűröd a nemesi igényt, és ez után rendezni szeretnéd ezt (alapértelmezettben a lejárati idők szerint rendezi), pl a nemesi igényt benyújtó neve szerint (növekvő), akkor erre a linkre mutat:

Kód beillesztése:
{game}screen=ally&mode=reservations&page=1&sort=reserving_player_name&order=ASC

Vagyis hiányzik az előző szűrésben megadott &group_id=own/tribe/ally/all feltétel, a frissitéskor nem kerül oda a "nyilak" linkjére.

Persze gyorsgombra ki lehet rakni a plusz feltétellel (és működik is), de nem egy embertől hallottam már, hogy bugos, úgyhogy utána néztem, ezt találtam.

Kód beillesztése:
{game}&screen=ally&mode=reservations&page=1&sort=reserving_player_name&order=ASC&group_id=tribe
Vagy tribe (klán) helyett own (saját), ally (szövetségesek).

Jó mókát a tagok ellenőrzéséhez.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
v12-ön belépek a a fórumra írok oda egy hsz-t aztán nem tudok átmenni egy másik topicba nem tudok rákatintani csak úgy ha kilépek a fórumról aztán meg vissza ez egy kicsit zavaró nekem van csak így??
 

DeletedUser

Vendég
K%kon%

Sziasztok, a legutóbbi frissítés óta az előugró ablakoknál, a térképen, a falunevek mellett a K%kon% felirat van.
Nem tudom, hogy ez bug vagy direkt van... Böngészők: Mozilla, Chrome mindkettőnél ugyanaz a helyzet. Op.rendszer Win7.

üdv.
Slai
 
Fent