Android App

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Örömünkre szolgál, hogy bejelenthetjük, hogy az Android App a Béta szerveren futtatott tesztek után elérhető minden kedves játékosunk számára.
A topic nyitott, ötleteiteket, javaslataikat szívesen várjuk, hogy fejlesztőinknek továbbítva még jobbá tegyük a programot.

Használatához szükséges:

Android Verzió: 2.2+
Processzor: ARMv7+
Tablet, és tablet jellegű eszközök egyelőre alkalmatlanok.

Letöltés:
itt
 

DeletedUser

Vendég
csíkok

Kedves Játékosaink,

Örömünkre szolgál, hogy bejelenthetjük, hogy az Android App a Béta szerveren futtatott tesztek után elérhető minden kedves játékosunk számára.
A topic nyitott, ötleteiteket, javaslataikat szívesen várjuk, hogy fejlesztőinknek továbbítva még jobbá tegyük a programot.

Használatához szükséges:

Android Verzió: 2.2+
Processzor: ARMv7+
Tablet, és tablet jellegű eszközök egyelőre alkalmatlanok.

Letöltés:
itt

Én letöltöttem de amikor megnyitom csak ilyen csíkok jelennek meg.
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia, milyen csíkok?
Elmondanád nekem, hogy mit csináltál (milyen telefonnal), és hogy van-e hibaüzenet?
Nem találkoztak a kollégák ezzel a hibával, és elképzelni sem tudják, ezért kéne kicsivel több információ.
Köszönöm!
 

DeletedUser15080

Vendég
Sziasztok

Én meg vagyok vele elégedve, frankón pörög a telón, de nem találok pár beállítást, sőt, semmilyen beállítást nem találok.
A falunézetnél szeretném látni a fejlesztési szinteket, és azt, hogy mikor fejeződik be az egységek kiképzése.

azóta meglett a kis ládika sarokban, az rejt sok mindent, de a fő problémám még nem oldódott meg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
valasz

Szia, milyen csíkok?
Elmondanád nekem, hogy mit csináltál (milyen telefonnal), és hogy van-e hibaüzenet?
Nem találkoztak a kollégák ezzel a hibával, és elképzelni sem tudják, ezért kéne kicsivel több információ.
Köszönöm!

navon platinum tablet pc-m ban.
Olyan csikok vannak, hogy van két szovegees doboz és ha abba írok akkor ilyen fekete csikok jelennek meg.
De pldaltól oldalig tartanak a csikok ilyen sárga,barn,fehér.
Amikor meg beírom az első szövegbeviteli dobozba beirom a nevem utána az alsoba a jelszot utana enter akkor mintha egy elougrobablak kiirarna a vilagokat de csak egy barna vastagabb csik van.
 

DeletedUser16243

Vendég
navon platinum tablet pc-m ban.
Olyan csikok vannak, hogy van két szovegees doboz és ha abba írok akkor ilyen fekete csikok jelennek meg.
De pldaltól oldalig tartanak a csikok ilyen sárga,barn,fehér.
Amikor meg beírom az első szövegbeviteli dobozba beirom a nevem utána az alsoba a jelszot utana enter akkor mintha egy elougrobablak kiirarna a vilagokat de csak egy barna vastagabb csik van.

A leírásnál írja,hogy táblagépek, és ilyen jellegű eszközökön egyenlőre nem fut az alkalmazás.
 

DeletedUser

Vendég
Én vártam, hogy elkészüljön az android alkalmazás, mert az új mobilverzió nagyon pocsékra és szinte használhatatlanra sikerült. Most viszont azt kell látnom, hogy gyenge a telefonom processzora ehhez... Miért nem lehetett olyat csinálni ami minden andriodos telefonra jó, és a frissitéseket az újabb telefonokra kiadni? Várható, hogy régebbi típusú processzorokon is használható lesz? Ha nem akkor hogyan tudom a régi mobilverziót visszaállítani? Mert ez így rossz...
 

DeletedUser

Vendég
a rendes gépes grafkóval mi volt a baj? most töltöttem le de nem nagyon jön be
 

DeletedUser

Vendég
Az egy hónapja feltett kérdésemre továbbra is várom a választ...
Továbbá a processzort kissé egyértelműbben is kiírhatnátok, mert az ARMv7 csak az utasításkészlete a processzornak, de azt hogy melyik gyártó melyik telefonjában van ez, azt eléggé nehéz kikutatni, sőt szinte sehol sem lehet megtalálni...
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Valaki fel tudná tenni az APK-t? Mert ugyan minden követelménynek megfelel a telefonom nem engedi telepíteni a programot. Szerintem a Custom ROMokat nem kedveli a program.
 

DeletedUser13748

Vendég
Samsung Galaxy Ace-re azt írja hogy nem kompatibilis.

Valaki az appot ha meg tudná adni akkor talán.

egyébként üdv a készítőknek, már jó fél évvel ezelőtt érdeklődtem a supportnál akkor is csak beta verzio volt, külső oldalon meg nem is válaszolnak semmit. Tré.

a mob verzió meg tényleg csak rosszabb lett.

mikor várható olyan android app ami minden készüléken megy?

Ipodra már vagy 2 éve használom.
 

DeletedUser8560

Vendég
A főoldalon elhelyezett linken keresztül napi szinten nyomon tudod követni az android alkalmazás fejelsztésének állomásait, és beegyzéseit.
 

DeletedUser

Vendég
Én a főoldalon nem látok androidos linket, csak iphonosat.
Továbbá ismét feltenném azt a kérdést, hogy a régi mobil verziót meg lehet-e találni valahol, ill vissza lehet-e állítani?
Többször kérdeztem már, de még soha nem jött rá válasz, ebben a topicban is kétszer megtalálható ez a kérdésem, illetve ezzel együtt már háromszor.
 

DeletedUser8560

Vendég
Én a főoldalon nem látok androidos linket, csak iphonosat.
Továbbá ismét feltenném azt a kérdést, hogy a régi mobil verziót meg lehet-e találni valahol, ill vissza lehet-e állítani?
Többször kérdeztem már, de még soha nem jött rá válasz, ebben a topicban is kétszer megtalálható ez a kérdésem, illetve ezzel együtt már háromszor.

Szia,

A beállítások menüben van külön mobilverzió, és külön android és iOS. A főoldalon lévő link mind az android, mind az iOS fejlesztésekről ad információt.

sajt
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szia! A főoladalon megtalálható link az apple honlapjára visz, ott nem találok és nem is hiszem hogy létezik androidos alkalmásról infó.
Másrészt tudom hogy létezik mobilverzió... Mivel a 2012 második negyedévében megjelent samsung telefonomon sem működik az android alkalmazás, ezért kénytelen vagyok a mobilverziót használni. A kérdésem nem az volt, hogy létezik-e mobilverzió, hanem az, hogy a régi mobilverziót be tudom-e állítani valahol, vissza tudom-e állítani valahol? Mert a régebbi típusú mobilverió kezelehetőbb, praktikusabb és gyorsabb is volt mint a jelenlegi. Erre a kérdésre várom már hónapok óta a választ, de még senkitől sem kaptam...
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia! A főoladalon megtalálható link az apple honlapjára visz, ott nem találok és nem is hiszem hogy létezik androidos alkalmásról infó.
Másrészt tudom hogy létezik mobilverzió... Mivel a 2012 második negyedévében megjelent samsung telefonomon sem működik az android alkalmazás, ezért kénytelen vagyok a mobilverziót használni. A kérdésem nem az volt, hogy létezik-e mobilverzió, hanem az, hogy a régi mobilverziót be tudom-e állítani valahol, vissza tudom-e állítani valahol? Mert a régebbi típusú mobilverió kezelehetőbb, praktikusabb és gyorsabb is volt mint a jelenlegi. Erre a kérdésre várom már hónapok óta a választ, de még senkitől sem kaptam...

Szia,

A főoldali hírekben elhelyezett link a Klánháború DevBlog-ra mutat: http://devblog.tribalwars.net/
Ez nem Apple honlap, hanem a mienk.
Ha jól sejtem, te nem a Devblog-ra kattintasz, hanem az App Store- os linkre, de ez teljesen két, különálló dolog.
A játékon belül érhető el csak a mobil alkalmazás, mindig a legfrisebb. Ennek oka, hogy ez nem különálló programok, hanem egy csomag, amelyet a központ munkatársai mindig frissítenek.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a választ.
Ebben az esetben viszont tennék egy javaslatot a készítők felé. Ne a szépség legyen a legfontosabb szempont. Mert ami tény az tény, a legújabb mobilverzió frissítése külsőre sokkal szebb mint az elődje volt. A játékosok viszont szerintem a kezelhetőség fejlesztésének sokkal jobban örülnének, viszont ebben visszafejlődés tapasztalható csak. Jobb lenne ha a praktikusság lenne a fő irányvonal a szépség helyett. Mint már leírtam, a mobilverzió régebbi csomagja kezelhetőbb és gyorsabb volt. Rossz irányba ment el a frissítése a dolognak.
 

DeletedUser16789

Vendég
Hello

Sziasztok!
Jelenleg a böngészős mobil-verziót használom de a grafikus falunézet nem működik. H a pl. a főhadiszállásra nyomok nem az jön be hanem a barakk és minden el van csúszva. Pedig 4 col szerintem nem kis képernyő. Ez valamikor orvosolva lesz?

Köszönöm a segítséget!

ger5
 
Fent