Android App

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Jelenleg a böngészős mobil-verziót használom de a grafikus falunézet nem működik. H a pl. a főhadiszállásra nyomok nem az jön be hanem a barakk és minden el van csúszva. Pedig 4 col szerintem nem kis képernyő. Ez valamikor orvosolva lesz?

Köszönöm a segítséget!

ger5

Iphonen én is grafikusba használom, s mikor rányomok egy épületre (grafikai elemre), akkor tényleg jobbra elcsúszik, de attól függetlenül jó lap tölt be, szóval a gebasz nálad lesz :)
 

DeletedUser16246

Vendég
Sziasztok!
Jelenleg a böngészős mobil-verziót használom de a grafikus falunézet nem működik. H a pl. a főhadiszállásra nyomok nem az jön be hanem a barakk és minden el van csúszva. Pedig 4 col szerintem nem kis képernyő. Ez valamikor orvosolva lesz?

Köszönöm a segítséget!

ger5

[COLOR="#6363300"]Szia,
ahhoz hogy az esetleges hibát továbbíthassuk a központnak javításra, szükséges lenne egy képet mellékelned vagy a lehető legrészletesebben leírni a hiba jellegét. De ezt kérlek a support rendszerben tedd meg.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Azért mert a Samsung Galaxy Ace S5830 "ARMv6" utasítás készletű CPU-val van felszerelve. az én Samsung Galaxy Gio S5660-on sem megy ugyanezen ok miatt.

Jó lenne ha "ARMv6" kompatibilis verzió is lenne :S Talán idővel kialakul.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Én csak arra lennék kiváncsi mikor lesz használhato valamire is az app azon kivül hogy jelezze a támadásokat mert jelenleg Kb csak arra alkalmas lassu és hiányos és nagyon nagyon elvan maradva a legelsö iOS-es változathoz képest is ....

Galaxy Note 2 Lte szal nem a telefon hibája és nem is az interneté .... a lassuság jó lenne használhatová varázsolni.... felölem akár fizetös is lehetne csak müködjön... rendesen köszönöm..
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szia,
vannak konkrét javaslataid is vele kapcsolatban? Amennyiben igen, a DevBlogban vagy itt is kifejtheted - továbbítani fogjuk az illetékeseknek.[/COLOR]
 

DeletedUser17211

Vendég
Esetleg meglehetne kapni magát az apk-t?
Szeretném kipróbálni annak ellenére hogy a Google azt mondja nem kompatibilis, mivel számtalan esetben volt már az hogy ha a play áruházat kikerültem és apk-ból raktam fel az alkalmazást működött minden gond nélkül
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szia,
először is bocsánat, hogy csak most válaszolok. Sajnos ebben a kérésben nem tudunk neked segíteni, mivel a központ nem ad ki semmilyen jellegű dolgot.[/COLOR]
 

DeletedUser156

Vendég
Sziasztok
Én letöltöttem az applikációt és nagyon bejön csak van egy kis problémám:
Van egy Samsung GT-I8160 as telefonom és mikor le akarom nyitni a falu listát,nem mutassa az egész faluimat.Csak 74 falut mutat, a többieket nem.Nem tudom miért van ez de jó lenne orvosolni.
 

DeletedUser17590

Vendég
hello valaki feltudná tőlteni nekem az apk fált tőlteni data.hu-ra pl.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem olyan gondom van vele, hogy a telefon vibramotorját használja jelzésre, nem tudok rájönni, hol lehet ezt kikapcsolni, nagyon zavaró.
 

DeletedUser

Vendég
Samsung galaxy mini 2-esen türhetően fut!Csak nem annyira átláthatóak a telefonon a dolgok!
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az lenne a kérdésem, hogy: Tábla gépen ügyebár letöltöm az APP-ot. S, ha elindítom az APP-ot akor csak is képeket mutatt. Mi lehet a probléma?
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szia,
milyen táblagépen próbáltad ki az alkalmazást illetve az android melyik verziójával? Esetleg tudsz róla képet mellékelni?[/COLOR]
 
Fent