A Top klánok árnyékában is van élet

DeletedUser4544

Vendég
Sziasztok, amúgy ez egy remek terv, csak ott rontotta el, hogy elárulta célját. Így előre feltudnak készülni.
Hosszútávon persze semmit nem jelent, mert max akadályozni tud titeket, de megkeseríteni megtudja párotok életét.
Ha elis foglal egy falut, megtartani nem tudja....
Kivégezni, abbahagyásra kényszeríteni nem tud.
 

DeletedUser

Vendég
Nos te tudod a legjobban, hogy ez a nyilt háború nem az én stilusom, de mivel Brit emlékét meggyalázta "J" ezért én nyiltan felválaltam.
Nekem egy-két ember becsülete többet ér bárminél. És ez az egész most személyes ügy. Amugy ha elfoglalnak egy falumat azt szétkatázva kapják meg csak. De cserében egyből befoglalok egy újat. :D
Te csak tedd amit tenned kell!!!!
És tudjátok a szlogent!
A Falukat meg gyüjtögesse Juve!!!
 

DeletedUser11352

Vendég
Micu frankón nem tudom pont te miért aszalod ki Para-t?Mintha te akkora játékos lennél..................... csak azért ekkora az arcod mert biztonságban érzed magad.:D
 

DeletedUser9325

Vendég
Tudom vigyorka, hogy majdnem mindenkit hülyének nézel De ezt ugye nem gondolod komolyan, hogy már a bejelentés előtt nem látszott mi a célja a kis morálharcosnak :)
Aki még nem találkozott ilyennel, talán elsiklott fölötte, de ezen a világon különösen sok van belőlük, s megkeserítik rendesen a szomszédjaik életét. Január közepén volt néhány vesszőfutásom, hogy kiirtsam őket a birodalmamból, de nem csak én találkoztam ilyennel, s tudom, hogy örjöngésig fel tudják bosszantani az embert. Igazi vírus, kénytelen a fertőzött betegszabira menni, míg megbirkózik vele.

Micu és én tényleg csak kicsi pontocskák vagyunk Randall. önkényúr országában. Nem tudunk semmit, csak riadtan várjuk a napi 100 korbácsütést :D Jobb is, ha így hiszed...

Britet meg az gyalázta meg, aki távollétében átvitte az ellenséghez :( Ha a beleegyezésével tette, akkor tudta, mit vállal. Nem szép dolog az ellen területére időzített bombát elhelyezni belekeverve a való életet, más családi tragádiájával takarózva :(
 

DeletedUser

Vendég
Nos Monszter!
Aki áthozta Britet az nálatok is az álandó helyettese volt.
És Brit adta meg rá az engedélyt!
Te tudod a legjobban, hogy a neve miatt hozzád majd Randallhoz fordultam.
Azért mert Juve kitalálta a sztoriját és eladta nektek még nem úgy volt ahogy ő mondta.
Ez megint csak csusztatás tőletek.
Megtehettem volna, hogy Beköltözök Brit accába RD-s ként. Akkor komolyabb veszteséget okoztam volna csak ez az egész nem erre ment ki.
Szóval akik gyaláztak azok ti voltatok és ezért maradtam itt! Ehez Vigyorinak az ég világon semmi köze, bár nálatok ez már csipőből megy! Bármi is történik ami számotokra negativ akkor Vigyori volt! Ez csak rólam és az agyon multivitaminozott RD-ről szól! Az én szakmámban a szavahihetőség nagyon fontos! Különben komolytalanná vállnék. És az előző levélben csak Micuról regéltem, mert téged tisztellek azért, hogy megakarod érteni és talán tanulni is a harcmodoromat. Nem történ semmi sem egy klán a másiknak hadat üzent. Miért olyan nagy ügy ez?


És a szokásos szlogen amit nem győzök hangoztatni:
A FALUKAT MEG GYÜJTÖGESSE JUVE!!!! :D
De mondhatnám a legújabbat is:
De ki a fene ez a MICU??? az olyan mint a Facebook?? :D
 

DeletedUser6418

Vendég
Sziasztok

Thomaxxx, Te is tudod, én is tudom, senki se pocskondiázta, gyalázta Britet. Ha mégis ilyen történt volna, mutasd a bizonyítékot, de mindketten tudjuk ilyen nem volt.
Amikor Brit úgy döntött, hogy átlép ill. a helyettese átviszi az addig ellenséges klánba, akkor azzal elfogadta, hogy támadhatóvá válik. Megjegyzem engem senki sem tájékoztatott az átlépése előtt, hiába is voltak a falvaink egymás mellett...se Te se Randall se Brit, se a helyettes. Az átlépés másnapján felkészültem a támadásra, akkor kaptam a szomorú hírről a tájékoztatást tőled. Meg is írtam akkor neked, hogy minden készen áll, de aznapra elment a kedvem a játéktól. Másnap kezdtem el a támadást. Nem azért mert más vitte, nem azért mert esetleg ki lett volna tiltva,(persze nem is volt) hanem egyszerűen azért mert ellenséges falvak voltak a faluim között.

Megírtam Britnek is. Szomorú ami történt, de nem szerencsés keverni a való életet és a játékot, sőt egyáltalán nem is szabad. Ha mégis tekintettel kell lennem mindenki való életbeli eseményére akkor javaslom ezentúl ha bárkit meg akartok támadni előbb kérjetek tőle időt, hogy mikor mehet az attack. De ez már nem játék lesz, hanem titkárnők egyezkedése. Ez egy játék, aki túl komolyan veszi az szépen lassan belesüpped a posványba. És bár Thomaxx Te ezt nem látod, de éppen e felé tartasz. Hangoztatod, hogy Te nem is akarsz játszani, és abbahagyod, erre még mindig itt vagy és játszol. Folyamatosan itt lógsz a külső fórumon vagyis valószínűleg a játékban is fenn vagy. Hangoztatod, hogy bosszút akarsz állni rajtam, mégis nem felém jöttél, hanem a R.D belseje felé. Hangoztatjátok, hogy még mindig áll a Cord és le fogjátok győzni a két nagy klánt, mégis folyamatosan csak vesztitek a teret, egyre fogynak a szövetségesek, a társak. Nem miattam, nem az R.D miatt, hanem a Cord miatt. Ezt nem én mondtam, mielőtt beleköttök.

És végül csak egy kis kérés, ahelyett, hogy itt osztanátok az észt, és próbáljátok valamilyen hiányosságotokat elpalástolni a szájkaratében elért eredményeitekkel, inkább támadjatok, védekezzetek, foglaljatok. Hisz erről szól ez a nyamvadt játék, ha mást szeretnétek csinálni akkor más elfoglaltságot kell választanotok.

Megvolt az e hónapi fórum hozzászólásom is...

sziasztok
 

DeletedUser

Vendég
Drága egyetlen szerelmemnek Parának;)
Nos megértem,hogy most itt szeretnél lekicsinyíteni mert privátban nem sikerült a szellemi harcban fölém kerekedned.Mikor ezt észrevetted váltottál először gyerekes fenyegetésre (megmondalak anyunak) majd később vitaminok szedésével gyanusítottál,ez sem bosszantott de mielőtt elkezdtél volna érdekelni letiltottalak.Elhiszem,hogy ez nagyon zavar,és értehtő.
Engem nem tudsz kicsinyíteni mert Én magam beismerem egy pontocska vagyok aki nagyon nehezen lelhető csak fel V10-en.
Nem is magammal hencegtem,csak félreértelmezed a dolgokat,de talán egyszer majd rájössz,mi is van elrejtve a privát levelezésünkben.

Para Én így szeretlek
 

DeletedUser

Vendég
a morálharcoskodásba nemtom mi a jó, szerezz pár lev pontot ok, de valami értelme is van? azon kívül hogy a pokolba kívánják :)

ja amúgy jó a topic, így hetente olvasgatok egy kicsit Para nyithatna egy jósdát ennyi erővel....:D
 

DeletedUser

Vendég
Na nem volt hiába való a szlogen hangoztatása!
A FALUKAT GYÜJTÖGESSE JUVE!!

Elő is került gongszóra. :D
A történeted már majdnem fedi a valóságot. Azért még csiszolhatnál rajta egy kicsit. Gondolom bántja a galamb lelkedet a dolog.
A bizonyítékokat meg ne emlegesd, mert akkor szombaton megkaptad tőlem. Azt miért nem irtad ki, hogy azt hangoztatad, hogy ha vigyori törli magát te is megteszed?? Megmondom, mert az igaz barátodnak nevezett Brit falui jobban érdekeltek. Tudtad, hogy ki viszi és milyenek a képességei. Mint mindig a könnyű prédát választottad!

Igen úgy volt hogy abba hagyom 2 hete, csak csúszott Brit válasza és engedélye. Igy 8 napja akartam szombaton végleg letenni a fegyvert. Meg is írtam ezt itt az álomgyárokró szoló topicombanl, ott is van, hogy Randallnak jövök eggyel amit tartok is.
Csak jött a te kis egyszemélyes alakításod és az RD melléd állt. Nos semmi gond nem volt ebben csak maradásra kényszerítettél. Mert én hajlandó vagyok megszakítani magam egy barátért! Nem kérek semmit sem ezért, dse nekem talán azért vannak itt igazi barátaim.
Én meg egyszerűen fogok játszani ahogy te is , én is leszedem aki a falvaim között van az meg jelenleg az RD klán. Nem történt semmi sem az élet megy tovább.

A szájkaratéban is igazad van, de sajna 3-4 nap alatt még nekem sem megy 10-12-es katonai épületekből full nukeot varázsolni.
Szóval mig fegyverkezek ráérek mindenki anyukáját felköszönteni nőnap alkalmából! :D
Én ráérek az idő nekem dolgozik.

Tetszik a Cordos dumád is meg a térvesztés. Nos valószínűleg ezért van már egy CoRD-M nevű klán mert teret vesztünk.
És mielőtt jösz a menekült VAS-klán dumával nálatok virit a vezérük aki 3 nap alatt 5 klánban volt! Tisztelt Trooper neked annyit, hogy maradtál volna a START-ban inkább, most azokkal vagy akik a klánodat feláldozták egy szövetség kötéssel, mert tudták, hogy a célpontok lesztek a CoRD-nak és addig sem az RD-vel foglalkoznak.

Micu szerelmévél nem foglalkozok mert már az is hazugság amit kérdez.
Ha ő annyira bírt és tisztelt miért nem írt egy levelet sem október óta. :)

És azt, hogy kinek mi a KH azt döntse mindenki el maga . Nekem most ezt, és nem kötelező velem egyetérteni.


A szlogent meg már holnap a Nemzeti Múzeumnál is szavalni fogják! :D
A FALUKAT MEG GYÜJTÖGESSE JUVE!
 

DeletedUser6418

Vendég
Thomaxx, nem idegesítesz:) sőt, már miattad érdemes feljönni ide. Mindig megmosolyogtatsz. Akárcsak vigyori.
És igen felajánlottam vigyorinak ha töröl én is törlök. Ő elutasított. Mondván gyáva vagyok, és a falukat kergetem csak. Biztos ezért ajánlottam ezt is fel, hisz majd 2x annyi faluval töröltem volna...nem igazán értem mit szerettél volna ebből kihozni Thomaxx..

Könnyű préda, nem könnyű préda, ki dönti el mi az? Unom picit ezt a bevett mondatot. Átvetted vigyori barátunktól látom, ők szavalták ezt nagy bőszen mikor a közeli Hybrid majd Cord tagok faluit vettem el. Mondván támadjam őket ha olyan bátor vagyok. 20 óráról...az tényleg bátor lett volna, a ti szemetekben, bátor de ostoba...

És Thomaxx, figyeld a térképet, lesznek itt meglepetések a napokban, amikről még Te se tudsz.
Azt pedig ne várd, hogy a 3. legerősebb klánt 1 hét alatt bárki is legyőzze...szóval ne hozd fel, hogy lám lám a Cord még mindig áll...

És milyen bizonyítékról beszélsz?
 

DeletedUser3242

Vendég
úgy látszik a v10 kapcsán egy értelmes topic nem születik, leginkább az a rendszeres h akinek ez fáj az fáj, nem jött össze nyit egy topicot és elsírja itt mindenkinek, külön figyelmet szentelve elég smiley beszúrására h lássuk ő aztán félvállról veszi és felette áll mindenkinek aki nem nyit topicot.
8000 ember játszik a v10n, mégis szinte ugyanazt szajkózza felváltva 5-10 ember :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Haggyuk hajthatatlan vagy az ego helyett gyakorolhatnád néha az önkritikát is.Ezzel offolom is magam mert nincs értelme, még elbutulok. Légy jó és próbálkozz továbbra is a figyelem középpontjába kerülni.
Ezzel zárom is soraimat majd nyáron megnézem miről diskuráltatok.

Para Én így szeretlek
 

DeletedUser

Vendég
Na előkerült Norodia is.
Látom Lázio elleni ínvázió után visszamenekültél SA szoknyája alá!
A gerinc benned is acélos! Az RD multi vitaminjai jót tennének neked, bár napi 2x szedhetnél Kálciumot is. :D

Micu!!!! Nem fogsz senkinek sem hiányozni! Nélküled is van V10 forum. :)

Nyáron meg én nyaralok és nem klánozok. :D

És ez itt a szlogen helye:
A falut meg gyüjtögesse Juve!!!
 

DeletedUser12846

Vendég
Seor

ugyes gyermek vagy csak sok mindenen nem gondolkozol ell aza baj.;)
 

DeletedUser3242

Vendég
Gerinc meg Roki meg én meg SA?
hm ha ebbe belemennék, nem biztos h a Te barátaid jönnének ki jól belőle (de persze itt vannak a szentek, és a másik pólus a többi egyszerű halandó ) de ez meg végképp nem az a téma amiről egy idegennek - akinek a hozzászólásaiból egyértelműen kiderül h azt se tudja már melyik topicban mit hordjon össze - egy fórumon magyaráznom kéne bármit is...

de tessék, ez az értelmes topic?
pfff, mondom h nincs egy sem :)
(vagy merőben mást értünk az értelmes topic alatt)
 

DeletedUser

Vendég
Mit keresel akkor itt?
Miértnem másra pazarolod a drága idődet.
Te kezted én csak megvédem magam. :D
Ha kulturbarbár lennél biztos az ikertestvérem írna neked aki szintén az.

Irhatsz te is értelmes topikot én támogatlak ebben. :)
 

DeletedUser3242

Vendég
ah, a topicod úgy gondolod értelmesnek nyilvánítani h sértegetsz fűt fát?
kultúrbarbár ide/oda - Te leginkább csak barbár vagy , bár nem tudom még megítélni 100%osan h csak játszod vagy tényleg ennyire agyadra ment a játék - ami csak egy játék , tudod :)

jól szórakozom mikor látni h megy fel a pumpa benned és hordasz össze hetet havat , csak azon gondolkodom milyen tudatmódosítót használsz , néha már igen korán reggel.
 

DeletedUser

Vendég
Még mindig nem látom a normális topicodat itt. Kedves Norodia úgy érzed görcsben remegek az idegtől?
Látom neked is könnyebb kritizálni mint valamit teremteni.
Kezd el én támogatom.

Hogy a kérdésed is választ leljen: Belga barna, a Trapista szerzetesek főzték és a neve La Tappe quadrupel ( a normál sör 4x az alkohol tartalom)

Az előbb nem mondtam el a szlogent. :( Bocs Juve!

A falukat meg gyüjtögesse Juve!! x2
 

DeletedUser

Vendég
Bocs, hogy elővettem ezt a poros topicot de elvarrok itt még egy két szálat.
Hát hogy kerek legyen a sztory vége:
- a morál harc elmaradt egy bann miatt. :( talán máskor egy más világban.......
- szereztem pár jó barátot az anyázások között ( Norodia, Juve69 (remélem) és Monster)......
- és néhányat elvesztettem idő közben ( Randall / RANS ) más okok miatt......

De így pár hónap után is amit írtam egy jó alternatívának tartom aki nem csak nyelni akar hanem nyerni is tapasztalatot vagy egyéb tudást.
( és mi támadókat gyártunk nem védőket tehát a LET-ünk is drasztikusan nőni fog nem csak a LEV-ünk. :)
 
Fent