A Top klánok árnyékában is van élet

DeletedUser

Vendég
Hali V10!


Ma rendhagyóan azoknak írok akiket lealáztak, kiírtottak, lenéznek és azoknak akik még soha memmi sikert nem éretek el a KH-ban.

Van számukra egy ajánlatom.
A neve Morálál és gerilla harcmodor.

Nos mitagadás az én kedvenc harcmodorjaim ezek.
Aki érez a pucájába vért és szeretne top klánokkal harcolni és borsot tőrni az orruk alá azok olvasság végig ezt az írást.

Kezdjük is el az elején.
Ki kell nézni egy barbár falukkal tarkított területet magunknak, amely az ellenség belső területein fekszik. Majd keresni kell egy támogató klánt vagy megbízót akik védelmet bíztosítanak nekünk a harcainkban. ( minekünk védelmünkl lesz nekik anonimításuk a gyülőlt ellenségeik felé! Igy mindenki jól jár majd.)
Ha meg van akkor már nincs vissza út. Már csak a nemesek kellene és indulhatunk is.( legalább 4-8 nemes kezdésre) A barbár faluk kiválasztásánál vegyétek figyelembe, hogy aki ellen készülünk lehetőleg minél közelebb legyen hozzánk, hogy az ellenségeinknek ne legyen egy perc szabad ideje sem és a géphez szögezzük. Figyeljünk a 20:1-re!
Mindig maradjunk alatta az elején, így meg sem támadhatnak a nagy faluk. Ha mégis akkor a moráljuk 50% körüli legyen!!!!


Mivel védelmünk már van (ami falunként min. 3-4 védőfalunyi legyen) csak a NUKE építésre kell koncentrálni. Persze amig épül a sereg és húzzuk a tanyát és a falat ,raktárat és a katonai épületeket addig is szétfarmolatjuk a körülöttünk lévő barbárokat amik meg messze vannak tölünk azoknak meg szimplán katázzuk le a RAKTÁRÁT!!!!! Ha mi nem farmoljuk nehogy már a top első klánok farmolják!!
És el is érkeztünk az első borstöréhez. Nincs Raktár nyersi sincs, a képplet egyszerű és nagyszerű! :)

A továbbiakban derítsük fel a környéket, mivel az ellenség közepére költőztünk ezért nagy valszínűséggel kevés faluban lesz acélos sereg, mert hát a top klánok harcolnak csak ígazán. Ezért a seregek a fronton nyomorognak.
És itt eljött a mi időnk.
Egyszerüen üssünk be egy falut ahogy tehetjük! Nem kell trükközni utánna jöhet a tanya, raktár, főhadi szentháromság lekatázása!
Igy az 1-es főhadival nehezen megy a visszaépítés a nullás raktárral és tanyával. Egy faluval kevesebb, mehetünk is tovább a következőre.
Mivel betonra vagyunk védve ezért csak a LEV pontjaink száma nőhet meg drasztikusan. :) Így kénytelenek lesznek majd elvonni az erejüket a frontról, mivel egyre több csapatukat fogjuk lekötni a hátországukban! A megbízóinknak megkönnyítjük így az életüket a fronton. Mindenki boldog lesz kivéve a Top klánunk akit támadunk. :) De őket vigasztalja az a tény, hogy toppok. :D

Első szabály!
Mi csak annyi falut foglalunk, hogy szervezetten támadni tudjuk akit szeretnénk! (20:1)
Tudjátok a szlogent: falut gyüjtögesse Juve!
Mi csak pusztítani fogunk és bosszúságot okozni! Ez ami fegyverünk és a meglepetés.
Ha egy területen végeztünk, akkor vagy adjuk át a falvainkat a megbízoinknak, vagy szimplán hagyjuk, hogy vissza vegyék tőlünk, persze mielőtt beérnek az ellen nemesei a saját falunk tanyáját, raktárát és főhadiját is katázzuk nullára! Ahogy jöttünk úgy megyünk is tovább egy másik területre. :)

Ezzel a módszerrel azok is sikert tudnak elérni akiknek eddig nem sok babér termett!
Itt megemlíteném, hogy ezzel a harcmodorral szervert nem lehet megnyerni!
Viszont a top klánoktól és játékosoktól elvehetjük a barbárjaikat amiket a profiljukban annyira védenek és fenyegetőznek értük, elvehetjük a szabadidejűket mivel 5 percre vannak a NUKE-jaink és ezzel együtt a családtagjaikat és barát vagy barátnőiket is , és ha jól csináljuk elvehetjük a kedvüket. A mi célunk, hogy lelkileg összetörjük az ellenségegeinket, féljenek és rettegjenek tőlünk, félve feküdjenek le és remegve álmatlanul keljenek fel!

Az a jó ha az elején lenéznek a végén meg anyáznak majd minket. :D Minél hangosabban anyáznak annál sikeresebbek leszünk.
Mi egy külön kaszt vagyunk a TERROR kaszt! Kevesen vagyunk és nem vagyunk a népszerüségi listák élén sem. :)
Soha nem leszünk se toppok se semik, de ha jók vagyunk egyre több megbízatást kapunk és nagy hírnevet szerezhetünk magunknak. :)


És a végén a szervert üzemeltető cégnek is jót tehetünk, mert ha ezzel az írással követökre találok akkor az összes világ játékidejét kitólhatjuk akár fél vagy akár 1 évre is alsó hangon. Ami nekünk is jó hír a topklánoknak az rémálom.
Mi TERRORizálunk és közben dübörög a gazdaság is. :D

Remélem egyre több követöm lesz a világokban. :)
Itt az idő, hogy akik rátermettek kiprobálják az erő sötét oldalát is. :D
És ne felejtsétek, nem csak a Top klánoké a világ!

üdv: Thomaxx&TERROR
 

DeletedUser5879

Vendég
Miket ki nem találnak egyes játékból kivert emberek...:D
 

DeletedUser

Vendég
Kire is gondolsz?
Tőlem még egy falut sem foglaltak el eddig amig játszottam. (v1, v4, v8,v10)
Valakivel nagyon keversz. :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Miket ki nem találnak egyes játékból kivert emberek...:D

"Ezzel a módszerrel azok is sikert tudnak elérni akiknek eddig nem sok babér termett!"

Én ennél a résznél kezdtem el dőlni a nevetéstől. :-D 4 védőfalu... :-D
 

DeletedUser11352

Vendég
Basszus Para, te nagyon ki vagy.:D Ebben semmi rossz szándék nincs.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Para végül is nem zavar csak szórakoztat de Te több topicot csináltál magadnak mint bárki más a külső fórumon:eek:
V10-en jelenleg Te vagy az egyik legjelentéktelenebb player de legalább megnevettetsz minket ezekben a szürke hétköznapokban is.
Húzd sokáig és színesítsd tovább napjainkat,lassan eléred azt a szintet is,hogy nem csak a V10 hanem az összes szerver rajtad fog kacagni:D
Én így szeretlek Para:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Nos látom van időd ide is írogatni. :)
Hát azt írod nevetség tárgya vagyok.

Az első írásomban azt írtam én egy klánért vagyok, kinevettek sokan és az a klán létezik azóta.
A másodikban azt írtam rés a pajzson és ma már nincs VAS klán sem.
A harmadikban az ilyen luzerekről ( micu kérésére looser) írtam burkoltan amilyen te vagy.
Gondolom az első leszel a V12-őn hogy le ne maradj semmiről!
És most megnézzük ki nevet a végén. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ne idegeskedj,hiszen ez egy játék,örülök,hogy luzer-nek tekintesz büszke vagyok magamra:p
Egyébként úgy írják,hogy looser
A hrmadigban-t pedig így:harmadikban

Para Én így szeretlek;)
 

DeletedUser11352

Vendég
Azért Para munkásságát el kell ismerni.Ez az elcseszett reklámból kinyalt duma meg annyira ócska már............................csak nekem ennyire uncsi?
 

DeletedUser9876

Vendég
Azért Para munkásságát el kell ismerni.Ez az elcseszett reklámból kinyalt duma meg annyira ócska már............................csak nekem ennyire uncsi?

Te mit szolsz bele mi közöd van hozzá hogy ki mit mond!inkább halgass!
 

DeletedUser

Vendég
Micu szerinted ideges vagyok?
Tőletek jött eddig 100 levél. Én csak egyet írtam. :D
Ha olyan LUZER( bocs neked LOOSER vagyok) miért is foglalkozik velem a klánod?
Maj az itteni zsenik kielemzik a háborunk statját.
 

DeletedUser

Vendég
Én nem looser-eztelek le szerintem ezt Te tetted jobban ismerlek mint gondolnád.Gondolkozz el egy picit ki is vagyok Én kapsz rá 3 napot és ha még mindig nem tudod akkor elárulom és biztos elsírod magad.V4-en tiszteltelek mint barátot V10-en mint ellenfelet De lassan elveszíted minden tiszteletemet mert soha nem gondoltam volna,hogy így lejáratod magad és ezzel azokat is akiknek a háta mögé bújsz.;)

Én így szeretlek Para:eek:
 

DeletedUser11352

Vendég
Ex Cordos vagyok te nagy ász.Gondoltam benézek már ide főnök.:D
 

DeletedUser

Vendég
A topic címéhez annyit szólnék még hozzá,hogy Igen neked csak az árnyék jutott érd be ezzel:p
 

DeletedUser5879

Vendég
Kire is gondolsz?
Tőlem még egy falut sem foglaltak el eddig amig játszottam. (v1, v4, v8,v10)
Valakivel nagyon keversz. :)

Konkrétan nem is neked írtam volna,inkább a veled hasonló gondolkodást folytatóknak...

Nem tudom,hogyan képzeled ezt a dolgot,főleg miután ide kiírtad mit szeretnél csinálni.Szerintem elég rögös lesz az út az akadémiáig,hogy tovább tudj költözni,de még a 12-es kovácsműhelyig is,hogy tudj katit képezni egyáltalán.

A 4 védő falud meg nem hiszem,hogy túl sok mindenkit visszafogna egy 1,6-os világban,hiába 50% a morálod.

Mindenesetre sok sikert hozzá.
 

DeletedUser

Vendég
Parasurama amit leírtál a legnagyobb hülyeség.

Hidd el úgy levadásznának ahogy vagy.Sok időd lehet ilyen hosszan ennyi hülyeséget megfogalmazni,de Te tudod.Hajrá.Láttam én már Remek játékost,aki nagyon ismeri,és játszani is tudja ezt a játékot,nagyot bukni.A Te elképzelésed is ideig-óráig tudna müködni.
 

DeletedUser9325

Vendég
Ó, nagyon bosszantó tud lenni egy barbizabáló morálharcos :) Hát még ha gonoszkodik is a katáival ! Ám komolyabb hatást csak azoknál tud elérni, akik humortalanul élik életük, s így a játékot is :D Azokat könnyen őrületbe kergeti. Készül már az ellenszérum, s oltom vele a klántársaim. ;) Hajrá, Thomaxx, kapd össze magad, nem lesz egyszerű megmozdítani sem a trónusunkat, nemhogy letaszítani! Csak aki belül van, az sejti, miben rejlik az erőnk! :)

-monster-
 

DeletedUser

Vendég
Bocs, hogy eltüntem, de tegnap a net gyorsasága sem volt velem.
Látom kaptam hideget meleget, de főleg hideget.

Meglátjuk mire megyek a 4 védőfalummal ami 5. Az akadémiáról annyit, hogy már az egyikben van.
Mielőt 4 nap alatt 18 óráról foglaltam 5 falut gondolhatod nem 1 nemesem volt és amikor átadtam a faluimat még volt 6!
Szóval egyedül Monszter látja egy kicsit a világot tisztán.

Egyvalamiről még nem beszéltek a nagy okosok.
A beregisztrálásom után hogy kerültem 1 hét alatt a START közepére a CoTR klán gyürüjébő akiknél közellenség voltam?
Hogy adhattam át csirsz1-nek 3 10ezres falut (aki a HAT kláncsalád hadvezére) és egyet a START-nak (akik most gyülőlt ellenségei egymásnak) miközben 18 órára 5 faluba költöztem.
Hogy vagyok képes CoRD-ot egyesíteni és VASA-at pucolni.
És az RD-ben kit is ismerek? Randall.-t és -MORGOTH--ot. Szóval hölgyeim és úraim nehogy RD-s írtson RD-st nálam. :D
Amikor azt írom TERROR ott minden lehetséges. Az is, hogy akár a START előretólt örse vagyok,majd egy RD-START háborúban.
Mivel a legtöbnek csak addig terjed a gondolkodása, hogy támadok ,védek és foglalok többet nem is vártam tőlük.

Mivel akik itt osztják az ész azok zöme mezei halandó ezért nekik nem osztanak lapot a magas politika okosságaiban!
És ahogy egy fegyvertársam mondaná: A CSATÁKAT NEM KATONÁK HANEM POLITIKA NYERI MEG!!! :D
Tehát ne nekem nyomjátok a hajrát hanem magatoknak, mert csak bábok vagytok legtöbben amiket egy pár ember érdeke mozgat!!!!
 

DeletedUser

Vendég
A kh alap világa unalmas ezért nézelődök mindig a külső fórumon.Tegnap leveleztem Para-val és jókat kacagtam rajta.
Ha lenne beleszólásom kérnék mindenkit,hogy ne bántsák,ne foglalják mert Én jól szórakozok az erőtlen próbálkozásain.
De sajnos Én kisember vagyok és Para szerint még looser is:DDe ha elfogynak a falvaid akkor ígérd meg,hogy újrakezded és tartod velem a kapcsolatot és itt a külső fórumon is tovább szórakoztatsz minket.A mi diplomáciánkat eddig sem tudtad most sem tudod és ezután sem fogod tudni befojásolni.Ahogy Toudu mondta,csak az aki bent van az tudja igazán miben rejlik az erőnk:cool:

Para Én így szeretlek;)
 

DeletedUser

Vendég
Komoly vagy micu!
Tegnap óta írogatsz nekem és azt kéred tartsam a kapcsolatot veled akkor is ha elveszítem a faluimat.
Nos nem én blokkolom a levelezésünket. Az hogy hol az erő te soha sem tudtad! Lehet, hogy RD-s vagy de az erő ott van ahol Randall akarja, hogy legyen. Kis fekete pont vagy 680ezerrel a hátad mögött az RD égisze alatt. Arra kellesz mint minden Micu, tölteléknek, ahogy a v4-en és a v8-on úgy itt is szürke maradsz , de van egy jó hírem indul a v12! Húzz bele talán ott előrébb is lehetsz majd (amit kétlek). :D
De kijárhatsz a külső forumra osztani az észt mert már nekem privátban levelet sem mersz írni! Itt is a V10 forum háta mögé bujsz! Ennyit a nagy "M"-ről aki állítolag hadvezér egy top klánban. :D
 
Fent