8.17 Frissítési csomag

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Nem elég, hogy a térkép gombot odébb rakták, ma reggelre a minitérkép és a térkép között keletkezett egy nagy üres tér.
Mint kiderült, ha saját csoportokat, hozok létre a térképen akkor az összes csoport nevét egy sorban rendezi el a játék, nem egymás alatt mint eddig. így persze keletkezik egy jó nagy üres tér, ha jó sok csoportod van.
Én a magam részéről, megelégeltem, mindent elkövetnek, hogy a régi játékosok ne tudják élvezni a játékot.
Ilyenek a prémiumért kapható előnyök, az állandó frissítések, melyek nagy része semmire se jó.
A soha véget nem érő világok.
A scriptekkel való örökös gond.
Hogy a fejlesztéseknél állandóan görgetni kell a lapot, mert egy normál 15" laptopon függőlegesen nem fér rá az oldal. A legújabb grafikával meg is növelték az ikonok méretét, még kevesebb férjen el.
ááááá nem is sorolom
A magam részéről sok év játék után befejezem, ennek semmi értelme, csak a pénzt ölöm bele.
Aminek lenne értelme, végre tudjon a játék kezelni 1 oldalon 1000 falunál többet, ( 1000 fölötti bejövőnél ugye nem látod egyben a támadásokat ) pld. azt bezzeg az istenért se oldják meg. Hogy a falu csoportok létrehozása egyszerűbb legyen, kombináltan lehessen falucsoportokat létrehozni. Végre egy klán chatet létrehozni a játékon belül, hogy ne skypet keljen használni. Az bezzeg eszükbe se jut.
Azt is elismerem, hogy voltak jó ötletek is. ilyen a tömeges kiképzés integrálása, az akadémián az érmeveretés egyszerűsítése, stb
 

DeletedUser7974

Vendég
A legrosszabb, hogy olyan lassú mint egy csiga!!! 1 percig várok mire bejön a következő lap!!!! 2 gépem próbáltam... amit az előző verzíóban megcsináltam 3 perc alatt prémiummal ( nemeses támadás 3 falura, falvak építése, tömeges kiképzés, érmeverés ) 15 percbe csak a nemeses támadás fért bele! Valami nagyon nem jó! Scripjeimet nem látom, ne kelljen már órákig itt ülni, hogy egy nyamvadt klánt rendbe tegyek!
 

DeletedUser

Vendég
ti semminek nem tudtok örülni emberek!!!?? Örüljetek hogy a játék fejlesztői azon vannak hogy minnél jobb, modernebb legyen a játék... Annak is hogy egyáltalán szánnak ránk időt...
 

DeletedUser7974

Vendég
ti semminek nem tudtok örülni emberek!!!?? Örüljetek hogy a játék fejlesztői azon vannak hogy minnél jobb, modernebb legyen a játék... Annak is hogy egyáltalán szánnak ránk időt...
A lassúság nem jó! Modernség jó, de ne a gyorsaság számlájára menjen!
Gyorsítsuk, ne lassítsuk a játékot!!!
 

DeletedUser8560

Vendég
Srácok,

Az oké, hogy nem tetszik, és szidtok mint a bokrot. De egymással ne személyeskedjetek kérlek, mert az felesleges. Köszi.

Sajt
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Elolvastam az újításokról szóló kiírást.

"- A "térkép" - et elmozdítottuk a megszokott helyéről, mert az új játékosok nem találták meg könnyen - így felkerült a főmenübe, külön menüpontként."

Ennél nagyobb kicseszést el sem tudnék képzelni.
Bár ha megerőltetem kicsit az agytekervényeim, végül is fel lehetne cserélni a támadás és az erősítés gombokat, ha esetleg az új játékosoknak úgy jobban tetszik...
Mi is ezzel a térképáthelyezéssel a bajom?
Egyszerű...
Példával illusztrálom :)

Tegyük fel lakok egy albérletben 5-6 éve...
Fizetem rendesen a rám eső részt...
Kulturáltan viselkedek évek óta, hogy ne zavarjam a szomszédokat...
Majd jön valaki az albérletbe, mert mondjuk így megspórolok pár ezret havonta...
Akkor az a valaki alkalmazkodjon hozzám, nem én őhozzá...
Én már bizonyítottam hitelességem, kialakítottam egy rendszert, nehogy már nekem kelljen megszokni az új ember hülyeségeit...
Vagy ez csak számomra evidens?

Úgy gondolják a fejlesztők, hogy az újak igényeit fontosabb kielégíteni, mint a már meglévő biztosan fizető emberek igényeit?
Ez szerintem elég elhibázott lépés volt, mert igen is keresse meg az új játékosa térkép gombot, ne nekem kelljen minden alkalommal mellé nyomnom.
Én már 5-6 éve ugyanoda nyomok a térképre, már teljesen beidegződött.
Az újak meg megszokják, hogy ott van ahol eddig, nekik mindegy mit szoknak meg, mivel minden új a számukra.
Én mikor ülök a kh előtt, kb 1 perc alatt 10X nyomok mellé mert átraktátok.
És 5 éves berögződést nem egyszerű átvariálni.
Szóval, ha van rá mód, ezt legyetek kedvesek visszaállítani, és lássátok már be, hogy logikátlan elhibázott lépés volt.

Én aki szoktam szervezni ugyan így szívok a jegyzetek áthelyezése miatt, de ez gondolom csak kevés embernek okoz gondot.
Így ezért több szót nem is pazarlok rá, viszont a térképet áttenni rendesen kicseszés a régi játékosokkal.
 

DeletedUser

Vendég
A térképes problémámat megjavították, köszönöm szépen.
A térkép gomb, gondot nem lehetne úgy orvosolni, hogy a régi helyen is megjelenjen meg az új helyen is. Persze az új helyen is meg kellene cserélni a jelentésekkel, mert most ez is zavaró.
A jegyzetek elrakását meg abszolult nem értem, persze az új játékosok nem használják, pár falunál nem is kell. de több ezernél borzasztó a hiánya.
 

DeletedUser17017

Vendég
Nincs elrakva , ott van alul . Jó reggelt kívánok :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17446

Vendég
Így pár nap használat után azért felmerült bennem valami....

A "Kijelentkezés" és a "Jegyzetek" mint a két legkevesebbet használt menüpont

Ez így oké, DE a Beállítások menüt eddig egyszer használtam amikor beállítottam mindent úgy ahogy jó, és bele se léptem....idáig...
Ugyanis mióta a Kijelentkezés(mint nem használt menüpont) helyére rakták, azóta gyakorlatilag minden alkalommal megszokásból arra klikkelek és utána csodálkozom, hogy miért a profilopciókat látom... és *****i idegesítő.
 

DeletedUser16246

Vendég
Nincs elrakva , ott van alul . Jó reggelt kívánok :)
Bár ez a hszem is törölve lesz már megszoktam ,csak nyugodtan ,azt csodálkozik sajtmacska hogy szídják a supportot, hát meg is érdemlik.

[COLOR="#6363300"]A korábbi hozzászólásodat azért töröltem, mert törölt idézet volt benne és anélkül nem lett volna értelme.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
hát ez a frissítés nagy mellé lövés a németektől. gondolom nem Sajtosék ötlete volt ez az újítás meg a többi - de ilyenek előtt nem lehetne felmérni az évek óta játszó veteránok véleményét?

a szét szkriptelt meg az agyon prémiumozottsággal már vissza esett a játékélmény, a v1-v9 világokat kedveljük, azokat sírjuk vissza sokan.
de ugye a pénz az elsődleges... milyen jó volt anno scriptek meg minden ilyen termelés növelés, meg egyéb f.ságok nélkül :(
 

DeletedUser17017

Vendég
Figyeld, én fenn voltam a külföldi külső fórumokon is ,és ott ugyanez a helyzet mint itt.
Tehát ezért mondom nem a supportot kell emiatt szídni ,mert semmi közük hozzá !
A német tulaj cég megrendeli a frissítéseket és azt minden országban globális szinten bevezetik.

sajtmacska körlevele mondta:
Szeretném jelezni, hogy a hétvégén közzéteszünk a fórumon egy grafikai csomagot, amely nagyrészt a frissítések előtti felületet fogja idézni.

Well done !
Hozzátenném ,hogy a látványtól eltekintve a gyorsabb kezelhetőség miatt használtam a régit :)
EZt pedig nem fogja semmilyen felület visszahozni.
Sajnos
 

DeletedUser17017

Vendég
Azt külön meg szeretném említeni hogy mennyire fontos a PRÉMIUM opció meghagyása a jobb felső sarokban,ami immáron már a Jegyzetek opció helyére kerűlt.
Hiszen azt akár havonta egyszer is használhatjuk (!)
De a Jegyzetek-et ,amit egy nap akár 40-szer is használni kéne,annak tényleg el kellett kerülnie máshova . Ez így nagyon okos volt...
Látszik hogy mi a fontos ebben a játékban.
 

DeletedUser13948

Vendég
Azt külön meg szeretném említeni hogy mennyire fontos a PRÉMIUM opció meghagyása a jobb felső sarokban,ami immáron már a Jegyzetek opció helyére kerűlt.
Hiszen azt akár havonta egyszer is használhatjuk (!)
De a Jegyzetek-et ,amit egy nap akár 40-szer is használni kéne,annak tényleg el kellett kerülnie máshova . Ez így nagyon okos volt...
Látszik hogy mi a fontos ebben a játékban.

Darky Darky, látod, leírtam neked skypeon mi lesz itt, és meg is történt.


Amugy szerintem nincs ezzel a fejlesztéssel semmi gond, csak töröljék el innen.

Vagy esetleg, aminek szerintem a most egy átlag világon normálisan játszó 2000 játékosból 2000 örülne, ha lenne egy olyan lehetőség a beállítások közt (nem grafikai csomag), amivel vissza lehetne állítani a régire.
Ez megoldható szerintetek?
 

DeletedUser17017

Vendég
minden megoldható ha érdekelné Őket a vásárlók véleménye, dehát nem érdekli Őket :) Ez az új Globalizált üzletpolitika :)
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]A grafikus csomagot tudjuk módosítani, de a többi nem tőlünk függ.[/COLOR]
 

DeletedUser1379

Vendég
Háát ez az őj frissítés angyon undorító.. olyan homályos a térkép .. egyszerűen undorító!

Az előző újítás se jött be, hogy a tértkép meg a klán opció arébb csúszott de ahhoz még lehet alkalmazkodni.. de ez??
Szem sérültek készítették ezt az újjat vagy csak szimplán elme roggyantak ezek a németek?...:)


Ez már nagyon gáz.. undorító a térkép, és főleg homályos.. Sokkal jobb volt az amikor lehetett látni ahogy egy kis falu fel fejlődött..

Erre már tuti h nem költök pénzt! Rosszabb mint a traviannak a térképe..
 

DeletedUser17017

Vendég
Az ,de nem kezelhetetlen (:)

Beállításoknál ki tudod kapcsolni

Klasszikus térkép grafika pipa be Klasszikus falu és nézet a térképen.

de ez sem rossz ((:)

Kevesebb grafika pipa be Nem kerül aktiválásra az éjszakai grafika és a jelentések fejléceinek megjelenítése

Ezzel legalább nem látom azt a sok képet a jelentéseken mint egy képeskönyvben.

Engem inkább az zavar hogy a Barátok kapcvsolatra nem tudok rámenni egyszerűen,hanem összevissza félrekattintok mire megvan :/
 

DeletedUser1379

Vendég
De ennek alapon kellett volna maradnai.. Kinek tetszik az az elkenődött ***?

Igen sajnos az előző frissítéssel is vannak gondok, de hozzászokható..
De nem tudom miért nem lehetett úgy megoldani, hogy egy pipa/be/ki megoldással átváltoztatni ezeket..

És hogy aki fenti menüsorban akarja látni az be pipálja aki meg a régi megszokottan az meg nem tesz bele pipát!


De mindent úgy kell megcsinálni manapság h egyáltalán ne legyen jó!
De azért legyen fizetés.. Drágulás az van.. Meg +dolgot pénzért!

De a régi tagokra nincs gondolva, hogy azért mégis csak a többsége a megszokott menüt meg térképet stb dolgokat akarja látni..

Felőlem lehet digitalizálni az egészet csak ne rontsák el más játékát azzal, hogy gusztustalanabbá teszik a skineket!
 
Fent