8.17 Frissítési csomag

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Hááát gyerekek...
Botrányos ez a frissítés!
-Barátlista minek került oda ahová?
-A külső hivatkozást is alig találtam!
-A térkép az ahogy megjósoltam, totál kizökkent a játékból..
Okés, tudom, ezt is meg lehet majd szokni és az IQ-betyár új játékosok akik nem találták a gombokat, azok máris elkezdhetnek ujjongani mert megoldódott minden problémájuk. Igaz ugyan, hogy több ezer más kolléga kárára, de megoldódott...
Tisztában vagyok vele, hogy nem a mi supportereink találták ki ezt, tehát a gondolatmenetemmel nem őket bántom.
Hanem azokat a birkákat akik ezt kitalálták!
Mert az biztos, hogy az 'elkövetők' nem játszanak intenzíven egyik ország szerverein sem, max tesztfiókokkal bohóckodnak, és valamiért abban is biztos vagyok, hogy prémiumot sem vásárolnak mint én és sok hozzám hasonló játékos már évek óta.
Na jó... bocs, kimérgelődtem magam...
 

DeletedUser17446

Vendég
Átnéztem az újításokat. Egy részletes vélemény:

[SPOIL]
Gyorsabban frissülő ("ÉLŐ") Ranglista
Ok, ez tényleg nem rossz.

Végül se jobb, se átláthatóbb nem lett, csak +1 klikk mire eljutok oda, hogy megnézzem.
És amikor megnéztem dobtam egy hátast ettől a katyvasztól. Az előző egyszerű volt és átlátható....ez meg nem.

Változások a Menüben
Térkép: Lassítja a játékot, hogy nem az adott falu mellett, van hanem a menüben kell klikkelgetni, ráadásul szerintem evidens, hogy ha az adott faluból megnyitom, akkor valszeg azért, hogy az adott falut lássam, tehát felesleges volt a szerekzetéből elmozdítani.
Ráadásul 1000+ játékos eddig is megtalálta/a régiek már meg is szokták, tehát az újaknak is sikerült volna előbb-utóbb.
Profil menü: Ez még oké, de a barátok +1 klikk, zavaró.
Jegyzetek: Tök mindegy hol van, főleg az újaknak, csak a régi játékosok megszokását zavarta össze(lásd térkép).
De a Kijelentkezés-t mint főmenüpontot miért kellett átnyomorgatni? Ráadásul telefonról az alsó menüsor egyébként is nehezebben kezelhető...

Méret: Atom-tökmindegy, hogy mekkora, mert a kisléptékűn az ember úgyis csak a közvetlen környéket nézi, egyébként meg koordinátával gyorsabb a keresés...
Koordináta megjelenítés: Marhára zavaró, hogy folyamatosan mozog a "térkép széle" ha az ember mozgatja...elvonja a figyelmet.
App: ezt még nem teszteltem.

Új infódoboz: Felesleges....eddig az ember odanézett és képről megmondható volt pl. az aktuális zászló, most meg olvasgatni kell. Rontja az áttekinthetőséget és lassít.
Közös net beírása előre: Ez lehet hasznos, de felesleges.
A többi...hát....pár plusz sor a kódban, de gyakorlati haszna nincs(pl.: már egy két napos jelentés is elavult, de egy két éves?!)
[/SPOIL]
Összességében az a véleményem, hogy azon kívül, hogy valszeg belekrült a kódba plusz egy csillió sor(már ha csak a CSS részét nézzük, bár ez a fejlesztők dolga, hogy mennyi idejük van) felhasználói oldalról - figyelembe véve, hogy kb. három hasznos újítás van - teljesen felesleges és bosszantó ez a patch.

U.i.: A prémiumba bele lehetne venni egy olyan opciót, hogy pénzért visszakapjuk az előző verziót? Mert az megérne nekem egy pár ezrest...
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Pár dolgot tisztázandóan.. a rendszert tőlünk függetlenül frissíti a központ, nekünk abba nincs beleszólásunk. Továbbá, amiről fogalmatok sincsen, arról nem kell tippelgetni, főleg nem vádaskodva.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Tilos tippelgetni?
:D

Nem kell egyvalamit kiemelni!

Úgy látszik, hogy a többségnek ez nem jött be. Ennyi!
 

DeletedUser17017

Vendég
[COLOR="#6363300"]Pár dolgot tisztázandóan.. a rendszert tőlünk függetlenül frissíti a központ, nekünk abba nincs beleszólásunk. Továbbá, amiről fogalmatok sincsen, arról nem kell tippelgetni, főleg nem vádaskodva.[/COLOR]

Hát eddig az jött le,hogy mindenki tudatában van annak hogy nem a magyar support gárda tehet erről +amit töröltél hszemet abban is ezt írtam le :)
Szóval velünk ellentétben a Te háborgásodnak nincs is oka :)
Mi azért fejezhetjük ki pozitív - negatív véleményünket ,merthát végűl is ide tartozunk,ezért fizetünk és a frissítést sem kérte senki
Amit nem kérünk,azt nem is kell elviselni, de ha muszáj,akkor a következményét is viseljék el akik idecsinálták azt.
 

DeletedUser17017

Vendég
U.i.: A prémiumba bele lehetne venni egy olyan opciót, hogy pénzért visszakapjuk az előző verziót? Mert az megérne nekem egy pár ezrest...

Napszúrást kaptál ember ? :D
Ne adjál tippeket !!
Lassan már falvanként fog emelkedni a tarifa ,mert mást már úgysem tudnak kieszközölni a pénzkifacsarásra :D
 

DeletedUser16806

Vendég
[COLOR=#6363300]Pár dolgot tisztázandóan.. a rendszert tőlünk függetlenül frissíti a központ, nekünk abba nincs beleszólásunk. Továbbá, amiről fogalmatok sincsen, arról nem kell tippelgetni, főleg nem vádaskodva.[/COLOR]

Idefigyelj! Igen, nem ti vagytok a hibásak de mint a magyar Klánháború képviselői tudtok tenni ellene jellezétek a központ felé hogy az új beállítások nem felelnek meg a játékosok szinte 80%-90%-ának.

Továbbá nem értem mi a francért kell ezzel elcseszni a játékot. Én is írok a németeknek mert ez valami szánalmas. Az hogy ilyen
pocsék csomagot be vezeteni nem szabadna.

Ez a játék azért van hogy szórakozzunk, szerintem arra kéne törekedjen a központ hogy minden igényt kielégítsen és beleszólásunk legyen abba amit játszunk és ne a játék döntse el hogy mi mit szeretnénk.

Azok a játékosok akik nem találták meg a térképet sajnálom, komolyan hogy lehet valaki ennyire analfabéta? Na jó lehet, de akkor lehessen beállítani hogy a régi menüpontokat használhassa az aki akarja.

Továbbá az új térképgrafika (amiről persze nem is esik megemlítés a leírásban) mindennél pocsékabb, de szerencse vissza lehet állítani a régit. http://prntscr.com/23wstw

Szerintem a játék akkor lenne a legfejlettebb és minden igénynek megfelelő ha bizonyos dolgokat (pl. menüpontok helyzete, grafika stb) a játékos saját ízlésére állíthat be és nem el kell fogadni azt amit a fejlesztők éppen "jónak" találnak.

A véleményem az hogy globális szavazás kéne csinálni minden csomag előtt hogy kinek tetszik és kinek nem! Végül is ez egy játék, ahol szórakozunk és nem szenvedünk az újjítások miatt. Az hogy egy ilyen hülye frissítési csomag rengeteg játékos agyát felb*ssza az azt jelenti hogy nem felel meg nekik.

Csak remélni tudom hogyha a fentikben leírtakból semmi sem valósul meg, és a németek tojnak az egészre akkor az új játékosok akik nem kapták meg a térképet most se fogják + nem is vásárolnak PP, és a régi játékosok akik már rég játszanak és sok pénzt költöttek a játékba többet nem adnak semmit érte!

Ez a véleményem, ami nagyon megosztozik az átlagéval!
 

DeletedUser17446

Vendég
Napszúrást kaptál ember ? :D
Ne adjál tippeket !!
Lassan már falvanként fog emelkedni a tarifa ,mert mást már úgysem tudnak kieszközölni a pénzkifacsarásra :D

Esőben?! x'D
Épp ez az... ha már ész nélkül fejlesztgetnek, legalább értelmes dolog is legyen benne...
Igazából szerintem egy sima skinváltós menüvel meg lehetne oldani a dolgot. Mondjuk ez tényleg szép kis pluszmeló lenne a fejlesztőgárdának, de hát ha fizetős akkor nem mindegy....?
 

DeletedUser16806

Vendég
Napszúrást kaptál ember ? :D
Ne adjál tippeket !!
Lassan már falvanként fog emelkedni a tarifa ,mert mást már úgysem tudnak kieszközölni a pénzkifacsarásra :D

De akkor legalább jó lenne minden, nem ilyen *** mint most.
 

DeletedUser17017

Vendég
Na de ne mások zsebéből adakozzatok hello ! :D
Az én pénzemen fejlesztik ki a frissítéseket amiknek az a legfőbb célja,hogy mégtöbb péánzt kiszedhessenek Tőlünk ? :D:D:D
NA NEEEE

Idefigyelj! Igen, nem ti vagytok a hibásak de mint a magyar Klánháború képviselői tudtok tenni ellene jellezétek a központ felé hogy az új beállítások nem felelnek meg a játékosok szinte 80%-90%-ának.

Továbbá nem értem mi a francért kell ezzel elcseszni a játékot. Én is írok a németeknek mert ez valami szánalmas. Az hogy ilyen
pocsék csomagot be vezeteni nem szabadna.

Ez a játék azért van hogy szórakozzunk, szerintem arra kéne törekedjen a központ hogy minden igényt kielégítsen és beleszólásunk legyen abba amit játszunk és ne a játék döntse el hogy mi mit szeretnénk.

Azok a játékosok akik nem találták meg a térképet sajnálom, komolyan hogy lehet valaki ennyire analfabéta? Na jó lehet, de akkor lehessen beállítani hogy a régi menüpontokat használhassa az aki akarja.

Továbbá az új térképgrafika (amiről persze nem is esik megemlítés a leírásban) mindennél pocsékabb, de szerencse vissza lehet állítani a régit. http://prntscr.com/23wstw

Szerintem a játék akkor lenne a legfejlettebb és minden igénynek megfelelő ha bizonyos dolgokat (pl. menüpontok helyzete, grafika stb) a játékos saját ízlésére állíthat be és nem el kell fogadni azt amit a fejlesztők éppen "jónak" találnak.

A véleményem az hogy globális szavazás kéne csinálni minden csomag előtt hogy kinek tetszik és kinek nem! Végül is ez egy játék, ahol szórakozunk és nem szenvedünk az újjítások miatt. Az hogy egy ilyen hülye frissítési csomag rengeteg játékos agyát felb*ssza az azt jelenti hogy nem felel meg nekik.

Csak remélni tudom hogyha a fentikben leírtakból semmi sem valósul meg, és a németek tojnak az egészre akkor az új játékosok akik nem kapták meg a térképet most se fogják + nem is vásárolnak PP, és a régi játékosok akik már rég játszanak és sok pénzt költöttek a játékba többet nem adnak semmit érte!

Ez a véleményem, ami nagyon megosztozik az átlagéval!

*STALKER* Végre kimondta a frankót :) a szívemből beszélt ,de tutira.

7461y406e40mhu_www.kepfeltoltes.hu_.gif


Jó lenne,ha minden háborgás abbamaradna ,mert én hiszem hogy nem az a játék célja hogy a haragra adjon okot.
És hogy hogyan érhetnék ezt el ?
Íme, megmondom a tudós supervisor officereknek akik a fejlesztőcsapat munkáját kordinálják :)
[SPOIL]Legyen egy frissítést kikapcsoló gomb.....[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17446

Vendég
Esőben?! x'D
Épp ez az... ha már ész nélkül fejlesztgetnek, legalább értelmes dolog is legyen benne...
Igazából szerintem egy sima skinváltós menüvel meg lehetne oldani a dolgot. Mondjuk ez tényleg szép kis pluszmeló lenne a fejlesztőgárdának, de hát ha fizetős akkor nem mindegy....?

Gyorsban jobban belegondolva még annyira nem is gázos, mert ha jól sejtem az aktuális adatokat úgyis adatbázisból/xml fájlból hívja be az oldal(megint csak nem néztem meg a forrást, csak tippelek) szóval annak teljesen mindegy, hogy milyen textúrával jelenik meg az oldal. Egyszerűen a beállításoknál kéne egy skin opció ahol verziószám szerint ki lehetne választani, hogy melyiknek a megjelenítse tetszik, aztán egyszerűen a felhasználóhoz hozzárendelni...
Igazából csak a bugjavításokat kéne hozzáírni.
 

DeletedUser

Vendég
Jó lenne,ha minden háborgás abbamaradna ,mert én hiszem hogy nem az a játék célja hogy a haragra adjon okot.
És hogy hogyan érhetnék ezt el ?
Íme, megmondom a tudós supervisor officereknek akik a fejlesztőcsapat munkáját kordinálják :)
[SPOIL]Legyen egy frissítést kikapcsoló gomb.....[/SPOIL]
lol :D:D:D:D

Nem rossz 5let :p
 

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

A magyar support csapata minden alkalommal, heti szinten jelzi a tőletek kapott visszajelzéseket a játékkal kapcsolatban.
Az, hogy többeknek nem tetszik a csomag, éppúgy eljut a központba, mint az, hogy ha valakinek pozitív a véleménye, vagy további fejlesztési igénye merül fel.

A központ munkatársai úgy alakítják ki az aktuális frissítési csomagot, hogy a különböző országokban nyílt szerverek játékosai által beküldött kéréseket, javaslatokat, illetve a technikai szükségleteket veszik figyelembe. Minél többen írnak, minél többen javasolnak valamit, annál inkább odafigyelnek az adott dologra.

Ezek után a Béta szerveren tesztelik, nézik a kommenteket, a felmerülő hibajelentéseket, vagy olyan jelzéseket, ahol a játékosok jelzik, hogy egy adott funkció nem, vagy nem kényelmesen működtethető - esetleg nem tetszetős, praktikus. Ez egy kölcsönös párbeszéden alapuló együttműködés.

Mivel a játék egy alapon fut, így arra nincs lehetőség, hogy legyen egy régebbi verzió, meg egy újabb verzió, akár országokra bontva - mindenhol azonos a játék. A fejlesztéseknek technikai szükségszerűsége volt, a grafikai frissítés pedig célszerűnek tűnt a többi ország játékosainak igényei alapján.

Jelenelgi hozzászólásaitokat és észrevételeiteket is továbbítani fogjuk az illetékesek felé.
 

DeletedUser

Vendég
Én elhiszem, hogy így van, miért ne lenne...
Viszont ezek szerint hiába olvassák a posztokat a rossz 5leteket meghagyják.
Tehát mi a fejünkre is állhatunk akkor is bevezetnek minden marhaságot.
Védekezésnek kiváló az, hogy olvasnak, meg ez meg az...

Viszont (ahogy az egyik társam fogalmazta) addig örüljünk míg a támadás, védekezés gombok ott vannak a helyükön, mert addig jók vagyunk! :D :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Ahogy a cimborám fogalmazta :

XXX mondta:
Jézusom! Ezt még nem is láttam, még jó hogy ki volt kapcsolva..ha ilyen lesz a játék, akkor én nyomom az offot!

[SPOIL]
N_vtelen..._www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

Ki csinálja ezt a kuka grafikát ? :D
Nyugalom, pánikra semmi ok ! :D
A fejlesztések ebbe az irányba tartanak :D


Beállítások / klasszikus falu és térkép nézet = pipa ki :D

Azaz ha a klasszikus a "régit" jelenti,akkor a kövi frissítésnél ez a választható opció is ki lesz szedve és lehet guberálni ezen a szemétdomb kinézetű térképen .
Mert úgy néz ki !
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
És az mi a bánattól klasszikus?
Nem emléxem, hogy volt e valaha ilyen térképgrafika...
Klasszukis az az, amikor egy régi megszokott dologra gundolunk! Vagy nem? o_O



Javítva!
Már leesett! mi a klasszikus mód! :eek::eek::eek:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Te Dark!
Ezt kár volt megmutatnod! :(
Most kiábrándultam...
Ez nagyon gáááááázzzzz :mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosaink,

A magyar support csapata minden alkalommal, heti szinten jelzi a tőletek kapott visszajelzéseket a játékkal kapcsolatban.
Az, hogy többeknek nem tetszik a csomag, éppúgy eljut a központba, mint az, hogy ha valakinek pozitív a véleménye, vagy további fejlesztési igénye merül fel.

A központ munkatársai úgy alakítják ki az aktuális frissítési csomagot, hogy a különböző országokban nyílt szerverek játékosai által beküldött kéréseket, javaslatokat, illetve a technikai szükségleteket veszik figyelembe. Minél többen írnak, minél többen javasolnak valamit, annál inkább odafigyelnek az adott dologra.

Ezek után a Béta szerveren tesztelik, nézik a kommenteket, a felmerülő hibajelentéseket, vagy olyan jelzéseket, ahol a játékosok jelzik, hogy egy adott funkció nem, vagy nem kényelmesen működtethető - esetleg nem tetszetős, praktikus. Ez egy kölcsönös párbeszéden alapuló együttműködés.

Mivel a játék egy alapon fut, így arra nincs lehetőség, hogy legyen egy régebbi verzió, meg egy újabb verzió, akár országokra bontva - mindenhol azonos a játék. A fejlesztéseknek technikai szükségszerűsége volt, a grafikai frissítés pedig célszerűnek tűnt a többi ország játékosainak igényei alapján.

Jelenelgi hozzászólásaitokat és észrevételeiteket is továbbítani fogjuk az illetékesek felé.

Az én javaslatom, hogy a következő frissítés arról szóljon, hogy minden 2010 vége-2011 eleje óta elkövetett ilyen merényletet, amit a fejlesztők frissítésnek hívnak, töröljenek és induljanak el egy másik irányba.. Akkoriban sokkal élvezhetőbb volt ez a játék..
 

DeletedUser17017

Vendég
Az sem lett volna rossz megközelítés,hogy egy világon ne fejlesszenek semmit,csak az újakat áldják meg az aktuális fejlesztéseikkel.

Így a v1 maradt volna olyan amilyennek még 2008-ban láttuk .
Már akkor nem találtam jó megoldásnak azt,hogy visszamenőleg az összes világon bevetik az újításokat.
Így 2009 januárjában jött az első látványos újítás amikor a grafika megváltozott.Ismérve hogy a faludban a fű szép zöld színű lett és az épületek meg a falu nézet animálva lett..Akkoriban jegyezte meg valaki,hogy az 1-3-as erősségű fal úgy olyan ,amit lábbal kirúgna :D

A v7 sem változott volna sokkal,onnan eredendő ez a vörös kórság is.
Ezt mondjuk 2011 januárjában bőven bevezethették volna a 8-astól.
Ha valaki elkezd játszani egy adott világon, nyilván azért teszi mert az úgy jó neki ahogy van .

Te Dark!
Ezt kár volt megmutatnod! :(
Most kiábrándultam...
Ez nagyon gáááááázzzzz :mad::mad::mad::mad:

Nekem a barbárok tetszenek a képen :D
Olyan mint egy atombombázott telep :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent