8.17 Frissítési csomag

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Még egy apróság.. Napi díjak, illetve mostmár napi eredmények elnyerésekor, az erről szóló értesítésben benne volt, hogy mennyi egységet győztél le védekezőként vagy támadóként az adott napon, vagy mennyi falut foglaltál a nap nagyhatalmához. Most csak annyi van a jelentésbe írva, hogy te győzted le a legtöbb egységet, de szám nincs, és a dicsőség csarnokában sincs, sehol sem lehet megtudni, hogy pontosan mennyi is volt ez.. Ezt is vissza kellene állítani a régire.. Vagy ha csak én nem találom sehol, akkor világosítsatok fel hogy merre is van..
 

DeletedUser

Vendég
Elnézést szeretnék kérni, amiért szidtam a Supportot a frissítések miatt, pedig tudom, hogy nincs közük a dologhoz és azt is tudom, hogy eddig mindig próbáltak segíteni bármilyen kérdéssel fordultam hozzájuk.

Ezúton szeretnék bocsánatot kérni!

Remélem nincs harag.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]A részünkről nincs harag, szabálytalan hozzászólást írtál, megkaptad a jogos büntetésedet. Az hogy később beláttad, hogy valójában tévedtél csak plusz öröm számunkra.[/COLOR] :)
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Még egy apróság.. Napi díjak, illetve mostmár napi eredmények elnyerésekor, az erről szóló értesítésben benne volt, hogy mennyi egységet győztél le védekezőként vagy támadóként az adott napon, vagy mennyi falut foglaltál a nap nagyhatalmához. Most csak annyi van a jelentésbe írva, hogy te győzted le a legtöbb egységet, de szám nincs, és a dicsőség csarnokában sincs, sehol sem lehet megtudni, hogy pontosan mennyi is volt ez.. Ezt is vissza kellene állítani a régire.. Vagy ha csak én nem találom sehol, akkor világosítsatok fel hogy merre is van..

Erre én is nagyon várom a választ. Ha már vannak díjak, s büszkén mutogatja az ember, akkor ne mossák el az eredményeket, hisz egy idő után már mindenki mindenben arany fokozatot ér el, de azért nagyon nem mindegy, mennyivel.
 
Fent