8.0 társalgó

DeletedUser

Vendég
Biztosan megint a telóddal van baj : D
Nálam működik, és az új világtérkép is, nagyon pöpec.
 

DeletedUser5879

Vendég
Öööö...Ismerjük egymást?

A telefonnal biztos nincs gond,mivel nincs még mindig,számítógépen nem működik,a kis térképen.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az a véleményem, hogy vannak jó dolgok a 8-as frisítéssel sőt nagyon jó ötletek.
Viszont egy dolgot nem értek.
Azokat a játékbeli hiányosságokat miért nem oldja meg a fejlesztő ami tönkre teszi a játék élményt.
Ilyen az 1000 feletti bejövő nem látszik.
Címkézni képtelenség ha érkeznek percenként a támadások, mert minden beérkező támadás után frissül a lap. És amit elkezdtél bemérni kezdheted előlről.
A levélben elküldhető, fórumba beilleszthető, jegyzetbe rakható max karakterszám
, kevés ennyi bejövőnél.
Képtelenség segítséget kérni mert nem tudod az erősítés kérést bemásolni egyben a fórumra, ha rendező scriptet asználsz belassul a játék. stb...
viszont egyenként párszáz falut nem tudsz kijelölni, hogy darabonként másold be, a fórumra vagy elküld levélbe mert beérkezik egy támadás és a lap frissül, kezdheted előlről a kijelölést. Én kénytelen vagyok a netet kihúzni mikor pipálok.
Majdnem tehetetlen vagy és akkor még nem beszéltünk a botvédelemről, mert amikor rutinos játékos játszik akkor gyorsan kattint mert rutinos, a bot meg egyből bejön.
Ezeket kellene megoldani aztán jöhetnek az újítások.
Mg valami a csoportba rendezése a faluknak egy szenvedés egyenként. Valamit arra nem lehetne kitalálni, hogy egyszerübb vagyis gyorsabb legyen? Sok falunál ha elkezded a csoportokat újra rendezni akkor az nagy munka
 

DeletedUser3242

Vendég
jogos, bár az 1000 feletti bejövőt azért könnyen átláthatóvá lehet tenni ha nem egy lapon akarod nézni mind az 1000t ill a maradékot, a többi sajn os valóban gond :(
 

DeletedUser14450

Vendég
valaki lefordítja nekem az új végjátékot?:) nem tudok valami jól angolul
 

DeletedUser14884

Vendég
:eek::eek::eek: Mi ez a Fa**ság???

http://forum.klanhaboru.hu/showpost.php?p=125062&postcount=2

Remélem az új világokra lesz csak érvényes!

mit húzod ennyire fel magad ezen? nincs szerintem egyébként semmi különösebb gond vele, de ha úgy gondolnám mint te akkor se kéne így megnyilvánulni... tökéletesen fölösleges, inkább fejtsd ki mi a bajod azzal hogy megváltozik a játék, célja, és hangulata, igaz nincs ezzel se semmi baj, de nem biztos hogy negatív lesz a változás...
 

DeletedUser3242

Vendég
hát amennyiben ez nem csak uj világokon kerül bevezetésre, úgy a v10n pl nem lesz végjáték sosem (pedig az egész világ arra készül), vagy nem lesz teljesíthető..
260 barbárfalu van már csak , én rég nem is láttam barbárt:)

amúgy érdekesen hangzik az ötlet :)
 

DeletedUser14884

Vendég
hát amennyiben ez nem csak uj világokon kerül bevezetésre, úgy a v10n pl nem lesz végjáték sosem (pedig az egész világ arra készül), vagy nem lesz teljesíthető..
260 barbárfalu van már csak , én rég nem is láttam barbárt:)

amúgy érdekesen hangzik az ötlet :)

hát igen ez mondjuk egy másik eset de nem hiszem hogy visszamenőlegesen, majd ha sajt idetéved ő meg tudja mondani... gondolom...
 

DeletedUser

Vendég
Mi vagy te? Tanár?
Miért ne lehetne véleményem???
Mi bajom vele? Ez egy háborús játék nem Sim City!
4-5 év játék után nem akarok ezzel szerencsétlenkedni.
És szerintem sokan így vannak vele.
 

DeletedUser13552

Vendég
Szerintem ilyen hülyeségen nem érdemes össze veszni.
Meglehet érteni mindkettőtöket.
 

DeletedUser10079

Vendég
Ezt a Titkos dolgot tréfának szánta az Innogames?Mert akkor jelezném,hogy április 1. még odébb van...

Egy adott klán,egy adott szerveren éveken át gürizik,üti az ellenfeleit és tartja a szerver első pozicióját,erre majd a végjátékban megjelenik egy 2 hónapos 10. rangsorú friss klánocska és begyűjti a "Titkokat",majd megnyeri a szervert?
Csak én érzem ezt nevetségesnek?
 

DeletedUser

Vendég
Nem vagy egyedül! :mad::mad::(:(

Legyen új szervereken de ne olyanon ahol évek óta küzdünk és .. ..és Sírok. :)
 

DeletedUser3242

Vendég
Ezt a Titkos dolgot tréfának szánta az Innogames?Mert akkor jelezném,hogy április 1. még odébb van...

Egy adott klán,egy adott szerveren éveken át gürizik,üti az ellenfeleit és tartja a szerver első pozicióját,erre majd a végjátékban megjelenik egy 2 hónapos 10. rangsorú friss klánocska és begyűjti a "Titkokat",majd megnyeri a szervert?
Csak én érzem ezt nevetségesnek?

hát bízzunk benne h ez azért nem ilyen egyszerű, csak ki van munkálva mindez..
reméljük :)
(már csak pár év és kiderül)
 

DeletedUser1561

Vendég
Ööö, mióta szoktak visszamenőleg bevezetni ilyesfajta újdonságokat egy szerverre? Talán anno a haditáborokat bevezették?
 

DeletedUser10079

Vendég
MIvel ez az újitás a 8.0 része,akkor elméletileg mindenhova bevezetik.

De ha mégsem,az új világoknak is pontosan olyan hülyeség lenne,mint a régieknek.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Mint ahogy azt a végjáték topicban is írtam, Titkok csak azokon a szervereken kerülnek bevezetésre, amelyek 8.0-val indulnak. Így a régebbi világok a másik két végjátékkal fejeződnek be.

Sajt
 
Fent