8.0 társalgó

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Akkor kezdődjön a beszélgetés....


Jó játékot kívánok,

Sajtmacska
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Volna egy felvetésem a fejlesztésekkel kapcsolatban..mivel az újítások bevezetése tapasztalatom szerint mindig a szerverek akadozásával jár, nem volna-e lehetséges ezt egy előre meghatározott időpontban véghezvinni, és addig eleve lezárni minden szervert?
Úgy értem, egy napra, vagy ameddig szükséges, és erről az időpontról a játékosok is tudnának.
Nem mennének füstbe a közös támadások, a támadott játékosok nem kerülnének hátrányba amiatt, h nem tudnak belépni... szóval elkerülhető lenne az ilyenkor fellépő káosz.

Előre is köszönet a supportnak, h fontolóra veszik a dolgot..
BP
 

DeletedUser10294

Vendég
Sziasztok!
Volna egy felvetésem a fejlesztésekkel kapcsolatban..mivel az újítások bevezetése tapasztalatom szerint mindig a szerverek akadozásával jár, nem volna-e lehetséges ezt egy előre meghatározott időpontban véghezvinni, és addig eleve lezárni minden szervert?
Úgy értem, egy napra, vagy ameddig szükséges, és erről az időpontról a játékosok is tudnának.
Nem mennének füstbe a közös támadások, a támadott játékosok nem kerülnének hátrányba amiatt, h nem tudnak belépni... szóval elkerülhető lenne az ilyenkor fellépő káosz.

Előre is köszönet a supportnak, h fontolóra veszik a dolgot..
BP

Ezzel teljes mértékben egyetértek.
 

DeletedUser5879

Vendég
Hi.

Szerintem épp azért lesz "káosz",mivel érvénybe lépnek az újítások.Most ha lezárják az összes világot,amíg megcsinálják a változtatásokat (szerintem nem tart 1 percig sem),majd megnyitják ismét,utána ugyanúgy le fog állni minden,ha valami nem jó,ergó 1 napig áll potyára az összes szerver.

Újításokkal kapcsolatban a nagyobb minitérkép jó,remélem nem lassul le mégjobban a játék miatta,a jelentésszűrés számomra nem igazán érdekes,azt nem kommentállnám.

Csak azt nem értem miért 2-esével kell bemutatni az újításokat,miért nem lehet egyszerre kitenni,hogy ez lesz.
 

DeletedUser8631

Vendég
Hi.

Szerintem épp azért lesz "káosz",mivel érvénybe lépnek az újítások.Most ha lezárják az összes világot,amíg megcsinálják a változtatásokat (szerintem nem tart 1 percig sem),majd megnyitják ismét,utána ugyanúgy le fog állni minden,ha valami nem jó,ergó 1 napig áll potyára az összes szerver.

Újításokkal kapcsolatban a nagyobb minitérkép jó,remélem nem lassul le mégjobban a játék miatta,a jelentésszűrés számomra nem igazán érdekes,azt nem kommentállnám.

Csak azt nem értem miért 2-esével kell bemutatni az újításokat,miért nem lehet egyszerre kitenni,hogy ez lesz.

Ez így mókásabb. :)
Amúgy egyetértek Veled. Minitérkép abszolút jó ötlet, remélhetőleg tényleg nem lassul a játék tőle.
Jelentésszűrő meg hát, egyelőre nem látom sok értelmét, lehet gyakorlatba más lesz. Franc se tudja.
 

DeletedUser

Vendég
Hi.

Szerintem épp azért lesz "káosz",mivel érvénybe lépnek az újítások.Most ha lezárják az összes világot,amíg megcsinálják a változtatásokat (szerintem nem tart 1 percig sem),majd megnyitják ismét,utána ugyanúgy le fog állni minden,ha valami nem jó,ergó 1 napig áll potyára az összes szerver.

Az ilyesmihez nem értek, ha így van, akkor talán egy olyan tűzszünet lenne a megoldás, mint a karácsonyi...vagy az sem, és elkerülhetetlen a vég : )
 

DeletedUser11352

Vendég
Szerintem addig még jócskán van idő, amíg be vezetik mindenhol a 8.0-át.Gyanítom, jön a v14 8.0-val, aztán szépen módszeresen bevezetésre kerül mindenhova, ahogy ez volt a 7.0-nál is.Javítson ki valaki ha tévednék.:)
 

DeletedUser12556

Vendég
nekem egy ötletem lenne a 8.0hoz, emlékszem h más is javasolta vhol:
jó lenne h a falukat csoportonként lehetne szűrni
ezt úgy értem h pl. ha a k36on lévő támadó falvaimat szeretném látni akk ezt a kettő csoportot bepipálom és máris látom a megfelelő falukat
 

DeletedUser14

Vendég
nekem egy ötletem lenne a 8.0hoz, emlékszem h más is javasolta vhol:
jó lenne h a falukat csoportonként lehetne szűrni
ezt úgy értem h pl. ha a k36on lévő támadó falvaimat szeretném látni akk ezt a kettő csoportot bepipálom és máris látom a megfelelő falukat

prémium account > K36os támadó faluid csoportba rakod > látod is.
 

DeletedUser1561

Vendég
De egyszerre a K36-ot a K37-el nem nézheted meg, csak pl. ha csinálsz egy új csoportot, ahová bemásolod a K36-os, és K37-es támadókat is. Aztán törlöd a csoportot...
 

DeletedUser

Vendég
ez nekem tetszik jó a 8.0 fejlesztés de akkor az a gyanúm v14 is jön.
 

DeletedUser13552

Vendég
Szép estét.

Az olvasható a bemutató végén hogy a többi fejlesztésről is hamarosan jön az előzetes.
Az mikkor lesz?!
Mert jó pár napja volt már ez.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Amikor megkapjuk a következő meghirdethető anyagot. Fél órán belül ki van téve minden alkalommal.

Sajt
 

DeletedUser1561

Vendég
Na már csak a beérkezők miatt kell használni a sorbarendező scriptet. Ezt is megértük, yea. :)
 

DeletedUser10976

Vendég
Újdonságok - Prémium fiók

Ez a sok újdonság mind szépé és jó csak kérdés hogy melyik érhető el csak Prémium fiókkal rendelkező játékosok számára!
-A minitérkép átméretezése az gondolom csak PF-el fog működni!
-Meg az összes kényelmi funkció
Nem lehetne oda írni az újdonságok után melyikhez kell prémium fiók?
 

DeletedUser5879

Vendég
Nagyjából az összeshez kell prémium,de minimum a 70%-hoz.

Egyébként mikortól lesz ez a frissítés?Mert a politikai térkép már most nem működik egyáltalán.
 
Fent