8.0 társalgó

DeletedUser

Vendég
Fiókkezelő vs. 8.0

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy csak én vagyok béna vagy az új frissítések bevezetésével változott a fiókkezelő opció is? Az a problémám, hogy eddig a falu- ill. csapatkezelőnél volt egy opció, ahol lehetőség volt kijelölni az összes falut(vagy az adott csoport összes falvát), amit testre tudtam szabni mind a falukezelőben,mind a csapatkezelőben. Amióta bevezetésre került a 8.0 azóta ez nincs, vagy csak én nem találom. Így egyesével kell kijelölnöm a fiókkezelőben a falukat a megadott sablonok betöltésére.

Kérlek segítsetek!:)

köszönettel, 988G
 

DeletedUser

Vendég
megvan a válasz, alulra került. Figyelmetlen voltam. Köszi, bocsi.:D:eek:;)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ez nem sikerült valami túl jól ez a csomag, szinte semmit nem hozott újítást, minden ugyan az csak átcsomagolva, átrakva, dinom dánom némi diagramm, filléres fejlesztésre sikerült :S három napos meló van benne. ennél sokkal többre gondoltam, nagy csalódás.

például a feladatok, tök jól nyitottak V14-en, nem untad halálra magad, aztán kb 100-200 pontosan a következő feladat építs akadémiát, egy akkora átgondolatlan szakadék van ott hogy nemigaz, miért nem lehetett átgondolni kicsit....utána mi a következő feladat ? foglalj el 100 falut 2000 pontosan ! általánosságban írom, átgondolatlan, nem játszanak ezek a fejlesztők ? (persze hogy nem, hisz tilos nekik) a statisztika úgy ahogy van egy nagy kalap * lett, a régi sokkal használhatóbb volt....attól, hogy ilyen szép diagramok lettek még használhatatlan, nem látom pl a különbségeket, napra, tegnapra, hétre....az összes az szinte senkit nem érdekel és csak az lett kiemelve, persze azt oszlopba, vonalba mindenbe nézegetheted..., 100-ból egyszer fontos az összes...mindenki az aznapi teljesítményre kíváncsi..

elavult a felület, elavult az egész játék, már rég java alatt kéne futnia, szép mozgó dolgokkal, na az hívnám fejlesztésnek ! Sok sok jutalmazott feladattal. Nem egy statikus oldalon régi fényesre csiszolt, villódzó dolgokat, napfényvesztés az egész :) ez nem fejlesztés, csak toldozás foltozás, kapjon a nép is valami kis morzsát....ne lázadjon
 

DeletedUser1561

Vendég
100-200 pont után már a jutalmakra kellene hajtanod. De hisz ha ekkora spíler vagy, ezt tudnod kellene.

Az adott napra továbbra is rákereshetsz, erre van a szűrés... Ott lehet ezután időintervallumot választani...

Kíváncsi lennék, amint Javan több ezer támadóból kiküldesz több ezer támadást... Egy emberélet alatt.
 

DeletedUser6932

Vendég
Megtalálható már a fórumon a támadás szervezővel kapcsolatos ismertető?
 

DeletedUser

Vendég
Rég voltam itt.
Egyre szebb lesz ez a KH .
Grat a szerkesztőknek
:)
 

DeletedUser13748

Vendég
Megtalálható már a fórumon a támadás szervezővel kapcsolatos ismertető?

Ezt szeretném megkérdezni, hogy megtalálom valahol ennek a leírását?

Konrétan a mititérkép alatti támasszervezőre gondolok. Lehet csak én nem találom ha valaki belinkelné vagy leírná azt megköszönném.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosaink,

A mai nap folyamán bevezetésre került egy új szolgáltatás, a Felhasználói név módosítása.

Az opciót a fiókon belül a "Beállítások" menüpont alatt találhatjátok.

Fontos információk a névváltoztatással kapcsolatban:

1) "Felhasználói név módosítása" - itt változtathatjátok meg a felhasználói nevetek.
2) Adjátok meg a jelszavatok, majd a választott nevet.
3) A felhasználói név azonnal érvénybe lép, és minden világra vonatkozik.
4) Nem kell e-mailben megerősíteni.
5) A következő belépésnél már az új nevet kell használni.
6) A felhasználói név megváltoztatása 500 Prémium pontba kerül.
7) 14 napnak el kell telnie két névváltoztatás között.
8) A lecserélt név 180 nap múlva lesz bárki által használható.
9) Az új név kiválasztása a játékos saját felelőssége, azaz ha szabálysértő nevet választ, büntetve lesz, és a prémium pontok nem kerülnek vissza a játékshoz.
10) Fórum nick: Írni kell a fórum moderátoroknak, és kérni kell a változtatást a cserétől számított 10 napon belül, nem lesz a fórumon is automatikus a csere.
11) Játékon belül a név változásával a hozzászólásai, bejegyzései is módosulnak.

Sajtmacska


Ez mind szép és jó, de miért 500prémium pontba kerül?!o_O
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosaink,

A mai nap folyamán bevezetésre került egy új szolgáltatás, a Felhasználói név módosítása.

Az opciót a fiókon belül a "Beállítások" menüpont alatt találhatjátok.

Fontos információk a névváltoztatással kapcsolatban:

1) "Felhasználói név módosítása" - itt változtathatjátok meg a felhasználói nevetek.
2) Adjátok meg a jelszavatok, majd a választott nevet.
3) A felhasználói név azonnal érvénybe lép, és minden világra vonatkozik.
4) Nem kell e-mailben megerősíteni.
5) A következő belépésnél már az új nevet kell használni.
6) A felhasználói név megváltoztatása 500 Prémium pontba kerül.
7) 14 napnak el kell telnie két névváltoztatás között.
8) A lecserélt név 180 nap múlva lesz bárki által használható.
9) Az új név kiválasztása a játékos saját felelőssége, azaz ha szabálysértő nevet választ, büntetve lesz, és a prémium pontok nem kerülnek vissza a játékshoz.
10) Fórum nick: Írni kell a fórum moderátoroknak, és kérni kell a változtatást a cserétől számított 10 napon belül, nem lesz a fórumon is automatikus a csere.
11) Játékon belül a név változásával a hozzászólásai, bejegyzései is módosulnak.

Sajtmacska


Ez mind szép és jó, de miért 500prémium pontba kerül?!o_O

akinek megéri annak megéri ;)
Más hozzászólását máskor lehetőleg idézzed,mert hirtelen ledöbbentem hogy Te modi vagy :p :D
És itt gondolom nem az egyfalvasokra gondoltak :)
 

DeletedUser

Vendég
Hát de akkor is... 500?? HA van több ezer falum akkor se költök 500 pp-t egy névváltoztatásra. Van aki igen?
 

DeletedUser

Vendég
én költenék,ha fontosnak tartanám :)
kb. 2500 ft. Aki dolgozik,és fontos neki a játék,annak megéri ha kell.
angolon akkor nem jössz ?
van egy acc. épp be akarja fejezni,átvehetnéd.
Úgy 1000 pontos. nyugi,én is 2000 pontnál tartok :)
 
Fent