2019 Ősz: Keresd a Hibát!

DeletedUser19269

Vendég
2. Kép

Elnézést, hogy a tegnap nem raktunk ki képet.
A válaszokat ide írjátok hozzászólásban, a válaszaitok privátak lesznek, így csak a moderátorok és ti magatok láthatjátok. A játék végén az összes hozzászólást engedélyezzük és így nyilvánossá válnak.
U.i. változtak a határidők a játék leírásában.
KAH20191001.png
Kepek az online jatekok alatt.
A lovag az utolso kep..:)
Sorrend: falu,lovag es kulso nezetes kep.
 

DeletedUser18566

Vendég
A tanynövelő zászló, csak 3 után váltható nagyobbra. a legutolsó zászló már nem váltható nagyobra.
 

tepecske

Member
A reakció pontszáma
36
3. kép
Védő zászéónál az utolsót nem lehet feljebb fejleszteni.
Tanyás sárga zászlónál 2-öt nem lehet fejleszteni, 3 kell belőle.
Sárga védő zászlónál nincs ott a feljebb fejlesztési lehetőség

2. kép
A mintaképeknél a 2. és a 3. kép fel van cserélve.
Az elérhető világoknál az 51, 52, és 53-as világok le vannak zárva.
 
Utoljára szerkesztve:

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
A raktár 500.000-es, ha jól tudom nem lehet 600.000-ről hallottam csak és 400.000-ről, ha jól emlékszem a raki bónuszos falu ad 50%-os bónuszt ami a 400ezernek a fele, szóval ezt látom hibának. Továbbá a prémium pontok helyére "Prémium" van írva, ami szintén hiba, hiszen ott a pontokat írja a kh.
Nem tudom mennyire számíthat hibának, vagy egyáltalán az-e, de szerintem egy 4137 pontos faluba egyébként nem hiszem, hogy a tanya fullosra lenne húzva, bár elképzelhető, hisz láttam, meg csináltam is már hasonlót... De lehet itt a képen az is hiba. :p No meg melyik aktív játékosnak van teli a rakija? :p :p Szóval lehet az is hiba, hogy a játékos inaktív :D :D

A teszt fióknak már csak ilyen az élete, szeretné, de senki nem játszik vele - csak ha valami baj van :p
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Helyes válaszok

1. Kép
  • Speed-en nincsenek jutalmak.
  • Prémium helyett szám kéne legyen.
2. Kép
  • Fel van cserélve a 2. és 3. kép a Képek az online játékból résznél.
3. Kép
  • Védekező fekete zászló nem fejleszthető tovább.
  • Védekező sárga zászlóból 3 van, mégse lehet fejleszteni.
  • Tanyás sárga zászlóból 2 van, mégis lehet fejleszteni.
Nyertesek

1. Kép
Say Hi
kopasz93 - mivel megtalálta a jutalmas hibát

2. Kép
Lord Bandus
Demmark
Mantra
Ben Solo
.Darkside.

3. Kép
-NooBLeadeR-
babba jó
tepecske

500 pp sorsolás:
Reberner

A nyereményeket kiutaltuk, gratulálunk és köszönjük mindenkinek a részvételt! :)

Klánháború Csapat
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Amúgy nem azért, lehet én értek félre valamit, de nálam vannak pipálható eredmények a Speed és Classic világról is. (Amúgy köszi a pépét. :D)
20191004v00qbf3t8.png
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Valószínűleg játszottál régen egy olyan körön ahol lehetett díjat szerezni, s azóta nem léptél be, így nem törlődött. Normál esetben nem szabadna megjelenjen, mert Speeden deaktiválva vannak az eredmények.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Köszönöm a nyereményt! :)

Jó érzés ilyesmiket játszani, ezeknél a képeknél végre kikapcsolódtam. Ha lehet kérni labirintus játékot, ami hasonlít a fejtörőkhöz, azok a legjobbak, azokból készítsetek párat! :)

Köszönjük szépen a visszajelzést, következőre akkor megpróbálunk ilyennel is készülni :)
 
Fent