2019 Ősz: Keresd a Hibát!

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
2. Kép

Elnézést, hogy a tegnap nem raktunk ki képet.
A válaszokat ide írjátok hozzászólásban, a válaszaitok privátak lesznek, így csak a moderátorok és ti magatok láthatjátok. A játék végén az összes hozzászólást engedélyezzük és így nyilvánossá válnak.
U.i. változtak a határidők a játék leírásában.
KAH20191001.png
 

Lord Bandus

New Member
A reakció pontszáma
0
A középső (lovag a lándzsával) és a jobboldali (épületek) kép fel van cserélve.
 

demmark

Member
A reakció pontszáma
25
"Képek az online játékból", meg vannak cserélve a képek.
2. képnek kellene a harmadiknak. És fordítva.
 

DeletedUser19812

Vendég
Szia.
Hiányzik az istálló, a jobb oldali kis képből?
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Képek az online játékból fordítva van a második meg a harmadik.
 

DeletedUser19877

Vendég
2 kép fel van cserélve a "Képek az online játékból" résznél.
 

DeletedUser18566

Vendég
nem jó a sorrend a világ 51-56 ig van elöl, utána könyitett, speed, Classic
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
A 2. képen csak egy hibát találtam:
- A "Képek az online játékból" résznél fel lett cserélve a 2. és a 3. kép
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
2. Kép

Elnézést, hogy a tegnap nem raktunk ki képet.
A válaszokat ide írjátok hozzászólásban, a válaszaitok privátak lesznek, így csak a moderátorok és ti magatok láthatjátok. A játék végén az összes hozzászólást engedélyezzük és így nyilvánossá válnak.
U.i. változtak a határidők a játék leírásában.
KAH20191001.png

A három kép rossz sorrendben van a képen. A lovag nem középen van, hanem balról a harmadik a kezdőlapon.
A világoknál rossz sorrendben vannak a világok, ugyanis a classic és a speed elől van nem pedig 52 után, a Könnyített is rossz helyen van, hiszen a speed classic páros után kellene sorrendben lennie.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
1. Kép

A válaszokat ide írjátok hozzászólásban, a válaszaitok privátak lesznek, így csak a moderátorok és ti magatok láthatjátok. A játék végén az összes hozzászólást engedélyezzük és így nyilvánossá válnak.


KAH20190929.png

A raktár 500.000-es, ha jól tudom nem lehet 600.000-ről hallottam csak és 400.000-ről, ha jól emlékszem a raki bónuszos falu ad 50%-os bónuszt ami a 400ezernek a fele, szóval ezt látom hibának. Továbbá a prémium pontok helyére "Prémium" van írva, ami szintén hiba, hiszen ott a pontokat írja a kh.
Nem tudom mennyire számíthat hibának, vagy egyáltalán az-e, de szerintem egy 4137 pontos faluba egyébként nem hiszem, hogy a tanya fullosra lenne húzva, bár elképzelhető, hisz láttam, meg csináltam is már hasonlót... De lehet itt a képen az is hiba. :p No meg melyik aktív játékosnak van teli a rakija? :p :p Szóval lehet az is hiba, hogy a játékos inaktív :D :D
 

SzRicsi

Member
A reakció pontszáma
31
Sziasztok!

A 2. kép hibája:
- A "képek az online játékból" alatt a jobb oldali kép fel van cserélve a középsővel. A lovag van a jobb szélén a város belül nézetben pedig középen. :)
 

SzRicsi

Member
A reakció pontszáma
31
Az első kép hibája, hogy hiányzik a "játékos meghívása" felirat a képernyő alján.
 

Reberner

Never Give Up :)
A reakció pontszáma
291
A 2.képnél annál a 3 kis ikonnál (külső falunézet,lovag kép, belső falunézet) a 2. és a 3. ikon meg van cserélvee :)
 

Reberner

Never Give Up :)
A reakció pontszáma
291
Az 1. képnél a pépé helyén nem szám van, hanem az h "Prémium"
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
'Képek az online játkból:' résznél fel van cserélve a 2. és a 3. kép ("a lovag" és a "városnézet")
 

DeletedUser19955

Vendég
2. Kép:
1. A lovag, és a város képe fel van cserélve
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
3. Kép

Elérkeztünk az utolsó képünkhöz. Mindhárom képre a beküldési határidő: 2019-10-02 23:59
A válaszokat ide írjátok hozzászólásban, a válaszaitok privátak lesznek, így csak a moderátorok és ti magatok láthatjátok. A játék végén az összes hozzászólást engedélyezzük és így nyilvánossá válnak.
KAH20191001_2.png
 
Fent