2018: Párban szép az élet

DeletedUser19183

Vendég
Na, fogadás lesz? :D :)
Én megtettem a tőlem telhetőt. Várom a visszajelzést, de látod...Az a baj ezekkel a mai férfiakkal, hogy nincs tökhm...vállalni a következményeket. :p :)
Ilyenkor mindig eszembejut a PFFben töltött idő, mikor még... :( :)

A boromat pedig nem ajánlom fel senkinekse. Ha mégis, az szerelem! :)
 

DeletedUser19087

Vendég
Halló

Korbi, látom tegnap járt le a határidő, csak elnéztem, lehet még jelentkezni, vagy már ki vannak osztva a feladatok?

Ha igen, akkor én öreg és epohwen párt alkotunk a játékban. :p
 

DeletedUser19331

Vendég
Ahogy látom, itt családon belüli párbaj is lesz kedves moderátorok :oops::rolleyes:o_O
 

DeletedUser19183

Vendég
Világért se akarom siettetni az ügymenetet, de egyrészt már lerágtuk a körmünk, hogy mi lesz..Másrészt "Aki még pénteken leadja a feladatot, az +2 pontot...". Hát mi a nagy pofánkkal igazából csak a plusszpontoktól várjuk a megváltást, also... :/ x'D
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Párban élni nehéz, mert elköteleződni, áldozatot hozni nehéz, de ha a megfelelő személyért teszed, akkor nem az. Ha ránézel a másikra és azt érzed, hogy senki másra nem vágysz, akkor nincsen ennél könnyebb dolog, de ha nem így érzel, akkor nem ő az igazi.

Így jártam anyátokkal c. film

Kedves Párok,

Nagyon örülök, hogy a szerelmi fészketekből kicsit kidugtátok azt a vörösen piruló kis mosolygós arcocskáitokat és elindultok a többi turbékoló kis gerle pár ellen egy komoly megpróbáltatásra.

Három feladatban fogjátok megmérettetni tudásotokat a többiek ellen. A legfontosabb a munka végeredménye, mert pontokat kaptok az elvégzett feladatokra. Legkésőbb vasárnap déli 12 óráig minden feladattal végeznetek kell.

Az elvégzett feladatokat a játék felhívásába kell elküldenetek, hogy mindenki láthassa.
A feladatok a következőek:

1. Önkifejezés
Vegyél egy A4es lapot. Középen felezd el és az egyikőtök jobb, míg a másik feletek a bal oldalra rajzoljon. Aki a bal oldalt rajzolja, az a párjának a zavaró szokásairól készítsen egy mesteri művet, míg aki a jobb oldalra rajzol, az a párjának a legcukibb tulajdonságait rajzolja le.
Ildomos színeket használni, plusz pont jár érte. A képeket végül fotózzátok, szkenneljétek be, majd lehetőleg EGY hozzászólásként publikáljátok a topicban.

2. Szerenád
Írjátok át az ismert operett dalát, az Éjjel az omnibusz tetején c. számát egymáshoz.
Gyere Tubicám, ülj ölembe cicám,
Hisz nincsen abba semmi szégyen,
Újítsuk föl, hogy volt régen,
Mikor te, meg én a liget rejtekén
Egymásra leltünk szerelem terén.
Rügyeztek a fák, te ideadtad a szád,
A Vampeticsben banda játszott.
Messziről egy Zerkovácot,
Szállt a nóta szállt...
Amíg az est beállt.
S az omnicsek ránk
Száz gyönyörrel várt.
Éjjel az omnibusz tetején,
Emlékszel kicsikém? De csuda volt!
Lenn nyikorogtak a kerekek,
Felettünk nevetett a teli hold!
Miközben a lovacskák bandukoltak Budán át,
Eloltottam égő ajkad -- s a lámpát!...
Éjjel az omnibusz tetején,
Emlékszel kicsikém? De csuda volt!

Segítségnek zenei aláfestés:

Az átírt szövegeket szintén 1 HSZben küldjétek el, kérlek és jelöljétek meg, hogy melyik részt melyikőtök dolgozta át.
2 kötelezően beépítendő szó: randizzunk, KáHá fórum

3. Süssünk Süsü valamit
Egy egészen különleges feladat következik. Menj el a konyhába, és próbálj meg egy romantikus uzsonnát a tányérra varázsolni. Mindegy, hogy milyen ételt használtok fel, két dolgot kell kötelezően beépítenetek:
- Egy szivecskét
- Egy 'KH' feliratot
Ezt majd fotózzátok le és a képet szintén töltsétek fel.

A pontozásról pár szó:
Egy feladatra összesen 10 pontot kaphattok. A csapat egyik fele 5 pontot, míg a másik is 5-t tud szerezni a közösbe. A kivitelezés, a minőség fontos. Aki még pénteken leadja a feladatot, az +2 pontot, aki szombaton az +1 pontot, aki vasárnap adja le, az pedig nem kap + pontot.

Feladatokat leadni vasárnap 12:00 óráig lehet. Délután/estefele várható a kiértékelés.

Ha kérdésetek van, bátran keressetek engem. Sok sikert kívánok mindenkinek! :)
Hajrá szerelmesek! ;)
Korbi
 
Fent