2018: Párban szép az élet

DeletedUser19331

Vendég
Tényleg mindenkinek óriási taps :D
Swaknak is, hogy meg tudta vágni... :DD

Mindenki le lett pontozva. Az időbónuszokat mindig hozzászámoltam a pontokhoz. Kérlek írjátok le, hogy milyen volt ez a kicsit rendhagyó játékforma? Legyen több ilyen, vagy térjünk inkább vissza a standard klasszikus játékainkhoz?
Nem titok, hogy kísérleti játék volt. Szóval határozottan érdekel a véleményetek, hogy min változtatnátok és mi volt jó/rossz a mostani meccsben. :)

Nekem alapvetően tetszett az ötlet, mondjuk szerintem játékkal kapcsolatos feladatot is tehettünk volna bele, ha már a KH-ról beszélünk :)

Én kifejezetten élveztem a rajzolást és a szerenádot is, igaz, hogy rajzolni nemtudok, de nah, másnem csak a poén kedvéért, mint a márciusinál :D

Én mondjuk elnézve a többséget a 3. feladat helyett egy játékbeli szituációt tettem volna bele, független attól hogy nekünk az hogy sikerült.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Nekem alapvetően tetszett az ötlet, mondjuk szerintem játékkal kapcsolatos feladatot is tehettünk volna bele, ha már a KH-ról beszélünk :)

Én kifejezetten élveztem a rajzolást és a szerenádot is, igaz, hogy rajzolni nemtudok, de nah, másnem csak a poén kedvéért, mint a márciusinál :D

Én mondjuk elnézve a többséget a 3. feladat helyett egy játékbeli szituációt tettem volna bele, független attól hogy nekünk az hogy sikerült.
Szerenád helyett eredetileg kreatív hadüzit kellett volna írni, csak valamiért szerenád lett... Okos angol tudósok vizsgálják, hogy mi történhetett... :DD
 

DeletedUser19183

Vendég
Kedves Korbi!

Először is, a csodapárnál az összeadásnál némi hiba csúszott a gépezetbe. Az ott 27 és nem 20. :)

Egyébként pedig...Hát hatalmas koppanás volt, mikor kikerültek a feladatok. Nagyon nem erre számítottam. Viszont érdekes volt látni, ki mit hozott össze. Sysel együtt mókolgatni meg mindig élmény. Közösségépítésnek bőven jó volt ez a fajta játék. :)
Ráadásul tanultunk is valami fontit belőle...

Szeretnék gratulálni mindenkinek.
Helyből lenyomott minket a rutin, meg az évek. Mondtam én, hogy megmondtam. :)

És most, hogy így egymásba szerettünk, szeretnék emlékeztetni mindenkit, hogy mi is lesz ebből. ;)

 

DeletedUser19331

Vendég
A lényeg, hogy a 2. hely ígyis meglett, szóval várom a pp-t vagy mi :oops::rolleyes: Pedig korbi látod.. Mondtam az elején, amikor Sika+Te és cCat + én voltunk, hogy már megvan a 2 páros, más nem is kell :oops: :DD
 

DeletedUser

Vendég
A zene rész kivételével minden jó volt nekem tetszett. Ott csak a nyelvi problémák miatt hagytam ki szó ugrott az egész de nem gond, az élmény és az anyázás mindent megért a sütés részen!
adde1a69d09e773dbc1355c141b0178a.png
 

DeletedUser

Vendég
:(

Na jó, de nem szívesen, nem tanulta még meg amit kértem, így ez nehezebb lesz mint hinném.:D de ahogy eddig majd ezután is valahogy kihúzom mellette... vagy... Ott fent írtam.;)
 

DeletedUser

Vendég
Ezt kifejeltem pm be. De lesz benne fa, kötél és a nyakad. Írom.o_O
 

DeletedUser

Vendég
Submit search -- 293873829 found

Ik hanging and singing during he does ventriloquism in, beneath the shining sky...

R.I.P. :(
 
Fent