2018: Március 15' - A Hősök napja

DeletedUser19331

Vendég
Szeretnék, gratulálni mindenkinek, aki eddig beküldte, igenjól sikerült mind!A személyes kedvencem, szerintem nem meglepő módon, cCat-Xc-é lett ;)) De nagyon jól sikerültek még Messala,Ninja-harcos,Himi-humi és ..HeadShot..-é is eredeti low budget #swakmegvágta változatban, Én még olyat se tudnék rajzolni :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Srácok, én csak ámulok... :D Arra gondoltam, hogy én is rajzolok, de ezek után totális szégyen lenne... :DDD Ha SystemFail, vállalod, hogy rajzolsz, eskü én is küldök be! :D
 

DeletedUser19331

Vendég
Hát, röviden, miután bele mentem, ebbe a, ha én rajzolok akkor korboncnok is fog, erre jutottam. Szeretném, bemutatni nektek, a rajztudásomat.

A rajzról röviden: Bal oldalon, a kis catet láthatjuk, aki király, és kardrahánytuk ;), a [DSH](Dont Stop the Hardcore), s alatta a TRIBAL WARS HUNGARY szöveg látható. Középtájt, a V45-s világ, jelenlegi állását láthatjuk, kicsit más aspektusból. Hogy az FS és a DSA CSAK közösen képes a Spártát, szépen lassan legyőzni.A piros, az FS, a Fehér a Spárta, és a Zöld a DSA.Fent, az 1848-as évszámot, és mellette, a kokárdát láthatjuk.Alattuk, került felvázolásra, a jelenlegi címerünk, és mellete a magyar zászló, egyedi névvel ellátva ;)



cBNbf7
 

DeletedUser19183

Vendég
Kardélrehánytak... :/
Aki pedig nem értené (ezen mondjuk nem lepődnék meg), azok számára elmagyarázom, hogy az utalás Scooter - Can't stop the hardcore című slágerére utalódik...Azt hiszem, szegény Sys zeneiízlését végleg megrontottam... :/ :)
Ellenben, azonban, ámde! Elég kreatív lett. Várjuk, Korbi hogyan übereli... ;)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Lehetett volna jobb is :D de nem volt sok időm rá ;) de köszönöm az elismerést :)

Ha az innogames-nél dolgoznék munkát adnék neked!:) Így be kell érned majd 200 pp-vel! :(
Tényleg magasra tetted a "lécet" Én ezért küzdök hogy egy ilyen kép,és a befektetett munka kapjon 1000 pp-t minimum! A Magyar Support meg küzdjön a központban hogy a jutalmak nagyobbak legyenek!!! (a játékban is!)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19399

Vendég
Ha az innogames-nél dolgoznék munkát adnék neked!:) Így be kell érned majd 200 pp-vel! :(
Tényleg magasra tetted a "lécet" Én ezért küzdök hogy egy ilyen kép,és a befektetett munka kapjon 1000 pp-t minimum! A Magyar Support meg küzdjön a központban hogy a jutalmak nagyobbak legyenek!!! (a játékban is!)
 
Fent