2018: Március 15' - A Hősök napja

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
letöltés (1).png
Kedves Játékosaink,

Szeretnénk idén is tisztelegni Hőseink előtt, ezért egy rajzpályázatot hirdetünk meg számotokra.
A feladat lényege, hogy készüljön egy rajz "Az én Hősöm" témában, ami az ünnephez köthető. Tilos letölteni vagy felhasználni bárki más rajzát. Ezért kérünk titeket, hogy a rajz bal felső sarkába írjátok oda a játékos neveteket.

A rajzokat ezután várjuk itt hozzászólásként.

Minden beérkező rajzot jutalmazni fogunk 100 prémium ponttal. Ha a rajzba bele tudod építeni látható módon a Klánháború bizonyos elemeit, akkor munkásságodat 200 prémium ponttal fogjuk értékelni.

Egy játékos legfeljebb 3 képet tehet fel. Azokat a rajzokat nem fogjuk elfogadni, amelyeknél nem lesz bal felső sarokban láthatóan kiírva a játékos neve a művészünknek. :)

(A rajzok most kivételesen NEM készülhetnek digitálisan, csakis sajátkezűleg. Felhasználhatsz grafitot, filcet, színes ceruzát, zsírkrétát, tust, temperát vagy bármilyen olyan eszközt, amivel egy legalább A4-es rajzlapnak tudsz életet adni.)

Határidő: Március 16 - éjfél

Sok sikert kívánok mindenkinek,
Korboncnok és a KH csapata


 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Én csak azt szeretném hogy a dijazások motiválóbbak legyenek!
Ha kiírnátok hogy 1000 -pp a jutalom, lehet még nagyanyám is elkezdene hímezni valamit!:)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
ccd110a051acf413002784d1c9aa9f4b.jpg
 

DeletedUser19183

Vendég
Nah, hát szerintem ezt megint kicsit túlpörögtem. :)
Egyrészt, a téma...Tök jó, ha valaki le tudja rajzolni a Portásjózsibácsit, hogy ő a hőse, mert két hete ellapátolta azt a nagy havat; s a megemlékezésekkel sincsen semmi baj... Viszont én olyan aspektusból igyekeztem megragadni - a tőlem megszokott félkomoly hangvételben - a dolgot, hogy ne várjunk mindig arra, hogy majd más lesz a hős. Tessék felemelni a popót, s világmegváltani! :)
Másrészt, némi pánikhangulattal láttam, hogy mindenki lovas rajzokban gondolkodik. Nos, én paciban sem vagyok túl erős (de, ha megnézitek, madárban sem x"D), így valami más után kellett néznem. Ellenben mániákust imádom ezeket a dögöket, mert rém cukik...Így nem volt kérdés, min vonulok csatába. :3
Továbbá szeretném itt is megköszönni Sys-nek a biztatást, a lélektartást, és hogy hallgatta a nyűglődést, míg elkészült a firka. <3
Also...Kellenek a hősök, catakirály, (D)ont (S)top the (A)t-at!
(A/4, toll-filc.)
(* a jogdíjról meg ilyesmiről egy viszki mellett szívest eldumcsizok az illetékesekkel.. :/)

lépegető_3.jpg
 

DeletedUser19397

Vendég
Következő próbálkozások.
Nézzük először a Nemzeti előtti teret a la KH-s formában :)
Majd a Pilvax kávéházat szintén KH-s formában :)
S mivel három a magyar igazság, a Várbörtönt KH-s formában :)
Himi-humi Nemzeti_1.jpgHimi-humi Pilvax_1.jpg Himi-humi Táncsics_Várbörtön_1.jpg

Hát ez sikerült egy kis PP-ért :)
Hajhrá magyarok, hajrá KH :)
 

DeletedUser19398

Vendég
Sziasztok, hamarosan küldök képet
Remélem sikerul feltolteni telefonrol:)
 
Fent