2017 október - november: Emlékezzünk a játék legjobb pillanataira!

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
333c1de3ae8db51777c564c1ec025fd6.jpg

Sziasztok!

Emlékezzünk a nagy játékosainkra, emlékezzünk régi történetekre. Lehetnek viccesek, komolyak, szívet melengetők, vagy akár szólhatnak kegyetlen harcokról.

A játék célja, hogy minél több klánháborús személyes történetet megismerjünk a részetekről, ezért várjuk beszámolóitokat ide hozzászólásban :)

A legjobb, legizgalmasabb történetek, melyek a ti játékban eltöltött időtökről szólnak, prémium jutalmat kapnak.

Határidő: Október 7. (szombat), 12:00

Izgatottan várjuk a történeteket! ;)

Sok sikert kíván,
A Klánháború csapata
 

DeletedUser18668

Vendég
Sziasztok.A legszebb éveimet a v1 en töltöttem.Elsőnek a skulsz harccal kezdődött minden.1 évig harcoltunk utána valami cotr klánná váltottak át.Az kemény volt nagyon mivel a v1 harcok voltak azok amik szerintem sose lesznek már a v1 nagyon sokáig tartott a legkeményebb élményem mikor felkeltem szombaton és a 7000 falumra 22000 bejövő támadás jött vittem a prímet rendesen.A támadásokba 1000 nemes halt hősi halált a falvaimba és iszonyatos seregek és iszonyatos védekező pontot szereztem.Büszke voltam a játékra és a BFK klánra köszönöm hogy leírhattam ezeket a dolgokat sziasztok.
 

DeletedUser12157

Vendég
Erdekes igy visszagondolni a klanhaborus karrierre, amolyan kellemesen bizsergeti az embert. Meg pp nelkul is megeri leirni ezt-azt, amit ateltem.

Anno a V3-hoz kotheto, mikor meg azt sem tudtam, hogy mi az a sargasodas, igy belsozott a klanom es repultem. Vicces most belegondolni, hogy milyen csodalkozo fejet vagtam :)

V5 - Eletem elso megalapitott klanja ami aztan egesz sokaig menetelt es bejutott a top klanok koze, =N.F= nevvel, a farkasok klancsalad szarnya alatt. Emlekszem a szerver barbarfalojara, a farkasok vezerere, Wickerman-ra. Emlekszem a kisgyerek enemre, a forrofejusegre, az ertetlenkedesre, a veszekedesekre, az =S.F= vezetoivel valo rengeteg beszelgetesre, egy bekescsabai hazaspar szemelyeben, akinek a feleseg tagjat a jatekban Las Palmas-nak hivtak. Erdekes, hogy milyen apro dolgok is megmaradnak sok-sok ev tavlataban.

Emlekszem a gimnaziumbol az egyik legjobb baratomra, akinek a batyja is jatszott bayern12 neven, s egy utcaban laktunk... ami csak egy KH-s beszelgetes soran derult ki.

Emlekszem az egyik ex baratnomre, akivel azota is beszelgetunk es joban vagyunk, megha maskepp is alakult az eletunk. Szinten a jatekban ismertem meg.

Teltek-multak az evek, ugy erzem, hogy mindent elertem mar amit szerettem volna. Belekostoltam, hogy milyen honapokig nyomas alatt lenni es minden nap vedekezni, milyen gyoztes klan vezerenek lenni, milyen top 1 tamadonak/vedonek lenni, milyen egyszerre 12 fiokot helyettesiteni, ebbol 9-ben vedekezni es idegosszeomlas szelere kerulni... :)))

Jo ideje az a celom mar csak, hogy a meglevo tudasomat atadjam masoknak es az "uj generaciot" segitsem. Elvezem a jatekot, harcolunk a V41-en meg egy gyozelemert es orulunk annak, hogy evek kemeny munkajaval es megannyi kritikabol tanulva az egyik legosszetartobb csapatta nottuk ki magunkat. Nem Mi vagyunk a legprofibbak, a legjobbak... de hogy osszetartas teren peldaertekut tudunk alkotni, az egyszer biztos.

Orommel emlekszem vissza arra, mikor az ellenfel csapatabol talalkoztam szemelyesen is nem egy, nem ket emberrel, s jot tudtunk beszelgetni, mint ket atlagos ember, felreteve a haborus viszonyt. A virtualis teren is megannyi, az ellenfel soraiban levo jatekossal jol kijottunk, Arihana, recklessM, Sir Kamra es meg sokan masok. Emlekszem a rengeteg gratulaciora amit en vagy a klanunk kapott egy-egy sikeres vedekezes vagy tamadas utan, es emlekszem a tovabbi olyan gratulaciokra is amelyeket Mi adtunk masnak, amikor szepen jatszott ellenunk.

Sokkal tobbre ertekel magat az emberi kapcsolatokat mintsem a csak szaraz jatekot. Nagyon sok baratot koszonhetek ennek a jateknak, amelyek tobbsege mar evek ota tart - athidalva a valo eletbe is.

S buszke vagyok a csapatomra is, meg ha neha fel is bosszantanak... ( :))) ), mert nem tulzas, hogy egy igazi csalad.

Nem sajnalok semmit, ami a jatekkal kapcsolatosan tortent, legyen az jo vagy rossz. Igy kerek az egesz!
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Erdekes igy visszagondolni a klanhaborus karrierre, amolyan kellemesen bizsergeti az embert. Meg pp nelkul is megeri leirni ezt-azt, amit ateltem.

Anno a V3-hoz kotheto, mikor meg azt sem tudtam, hogy mi az a sargasodas, igy belsozott a klanom es repultem. Vicces most belegondolni, hogy milyen csodalkozo fejet vagtam :)

V5 - Eletem elso megalapitott klanja ami aztan egesz sokaig menetelt es bejutott a top klanok koze, =N.F= nevvel, a farkasok klancsalad szarnya alatt. Emlekszem a szerver barbarfalojara, a farkasok vezerere, Wickerman-ra. Emlekszem a kisgyerek enemre, a forrofejusegre, az ertetlenkedesre, a veszekedesekre, az =S.F= vezetoivel valo rengeteg beszelgetesre, egy bekescsabai hazaspar szemelyeben, akinek a feleseg tagjat a jatekban Las Palmas-nak hivtak. Erdekes, hogy milyen apro dolgok is megmaradnak sok-sok ev tavlataban.

Emlekszem a gimnaziumbol az egyik legjobb baratomra, akinek a batyja is jatszott bayern12 neven, s egy utcaban laktunk... ami csak egy KH-s beszelgetes soran derult ki.

Emlekszem az egyik ex baratnomre, akivel azota is beszelgetunk es joban vagyunk, megha maskepp is alakult az eletunk. Szinten a jatekban ismertem meg.

Teltek-multak az evek, ugy erzem, hogy mindent elertem mar amit szerettem volna. Belekostoltam, hogy milyen honapokig nyomas alatt lenni es minden nap vedekezni, milyen gyoztes klan vezerenek lenni, milyen top 1 tamadonak/vedonek lenni, milyen egyszerre 12 fiokot helyettesiteni, ebbol 9-ben vedekezni es idegosszeomlas szelere kerulni... :)))

Jo ideje az a celom mar csak, hogy a meglevo tudasomat atadjam masoknak es az "uj generaciot" segitsem. Elvezem a jatekot, harcolunk a V41-en meg egy gyozelemert es orulunk annak, hogy evek kemeny munkajaval es megannyi kritikabol tanulva az egyik legosszetartobb csapatta nottuk ki magunkat. Nem Mi vagyunk a legprofibbak, a legjobbak... de hogy osszetartas teren peldaertekut tudunk alkotni, az egyszer biztos.

Orommel emlekszem vissza arra, mikor az ellenfel csapatabol talalkoztam szemelyesen is nem egy, nem ket emberrel, s jot tudtunk beszelgetni, mint ket atlagos ember, felreteve a haborus viszonyt. A virtualis teren is megannyi, az ellenfel soraiban levo jatekossal jol kijottunk, Arihana, recklessM, Sir Kamra es meg sokan masok. Emlekszem a rengeteg gratulaciora amit en vagy a klanunk kapott egy-egy sikeres vedekezes vagy tamadas utan, es emlekszem a tovabbi olyan gratulaciokra is amelyeket Mi adtunk masnak, amikor szepen jatszott ellenunk.

Sokkal tobbre ertekel magat az emberi kapcsolatokat mintsem a csak szaraz jatekot. Nagyon sok baratot koszonhetek ennek a jateknak, amelyek tobbsege mar evek ota tart - athidalva a valo eletbe is.

S buszke vagyok a csapatomra is, meg ha neha fel is bosszantanak... ( :))) ), mert nem tulzas, hogy egy igazi csalad.

Nem sajnalok semmit, ami a jatekkal kapcsolatosan tortent, legyen az jo vagy rossz. Igy kerek az egesz!

bayern12 ma is játszik. Most 45-ön DSA-s.
 

DeletedUser12157

Vendég
bayern12 ma is játszik. Most 45-ön DSA-s.

Én pár éve elköltöztem Szegedre, azóta csak néha-néha beszéltünk sajnos, elváltak útjaink.

Érdekes volt azért, mikor együtt rúgtuk a bőrt a szarvasi focipályán és mindig feljött szóba a KH, ki hogy halad, stb... mindig eszembe jutott, hogy vajon mennyi ideig élhettünk úgy ugyanabban az utcában és beszéltünk KH-n, hogy mindezt nem is tudtuk... s a "poén", hogy kb. csak 8-9 ház választott el Minket egymástól :D
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Történetekből azt hiszem nálam is van pár, szóval ha megengeditek, akkor ebből egynéhányat én is megosztanék :p

Gimiben volt nagy téma a klánháború, mindenki azt játszotta az osztályból. Később lassan elterjedt az egész sulin, persze ebből kifolyólag voltak technikai problémák, de hát nem mindenki tolta komolyan, szóval a legtöbb esetben magányos farkas klikkek jöttek létre, akik nem védekeztek, nem tudták egymást segíteni, szóval eszeveszett módon támadták a környezetüket.
Ami aztán csavar volt az egészben, hogy anno kaptunk egy új, fiatal igazgatót. Hogyne, hát ő is elkezdte játszani a játékot. Egyre őrültebb és veszettebb módon gyártotta mindenki a bárdokat és a lovakat a suliban. Aztán jött a diáknap. Az igazgató kilépett, megtartotta a szokásos unalmas nyitóbeszéd hablatyot, majd ismertette a programot. 2 nagyobb és érdekesebb programot hirdetett meg. Az egyik egy klánháború kvíz volt, amelynek a győztese kapott 1000 Ft-os iskolabüfés kupont. A másik pedig egy egy hétig tartó LE pont verseny volt. A lényeg az, hogy 1 hétig kellett gyüjtögetni a LE pontokat, s az a diák, akinek a legtöbb lett, az kapott egy varázslatos 5000 Ft értékü kupont szintén a suli büféjébe.
Az egyedüli kitolás az volt, hogy a verseny időszaka pont egy iskolaszüneti hétre jött ki. :D

Nagyjából 1 évig tartott a sulin ez a nagy mánia, utána jött a sakk, a ping-pong, és még sorolhatnám. :D Viszont felejthetetlen és vicces élmény volt, amikor az igazgatóddal suli után hadi tervekről egyeztettek.

Mindenkinek kellett ez a fajta szórakozás akkoriban, oldotta nagyon a stresszt, pláne a büfés kuponok :D

 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Én pár éve elköltöztem Szegedre, azóta csak néha-néha beszéltünk sajnos, elváltak útjaink.

Érdekes volt azért, mikor együtt rúgtuk a bőrt a szarvasi focipályán és mindig feljött szóba a KH, ki hogy halad, stb... mindig eszembe jutott, hogy vajon mennyi ideig élhettünk úgy ugyanabban az utcában és beszéltünk KH-n, hogy mindezt nem is tudtuk... s a "poén", hogy kb. csak 8-9 ház választott el Minket egymástól :D

Szegedtol 30km-re lakom. :)
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Hetek óta nem jártam erre, de ezen a topicon megakadt a szemem. Egy véletlen sodort a KH világába, igazából a TW2 játszottam barátokkal, valahogy mindig is fétis volt a stratégiai játék:) Ott ismertem meg Loki60-at, aki végül átcsábított KH-ra. Épp a napokban kaptam meg a 2 év után járó 100 ppét:) S hogy ez a két év mit hozott?...elmondhatatlan szinte. Volt egy időszakunk, tavaly kora tavasztól nyár végéig, amikor a klánommal keltem feküdtem. Összehozott minket megannyi éjjeli támadás védekezés, s egy idő után azt vettük észre hogy szinte minden összeköt minket. Esténként vad COD partykat nyomtunk két támadás között és közben skypon beszélgettünk. Imádtam hogy tucatnyi korosztály beszélgetett, hogyha szükség volt akkor felváltva korrepetáltuk az éppen 11. es Robikánkat, vagy azokkal akik egész éjjel dolgoztak, de lehetőségük volt skypolni és KHzni, szóval velük nem egyszer hajnalig beszélgettünk és tartottuk a lelket a munka mellett bennük. Szerintem belém égett amikor egyik éjjel, már csak 3-4 en voltunk vonalban, és mindenki mesélt az életéről. Én hulla fáradt voltam, az ágyamban a laptoppal skypoltam s közben épp armáztunk, így indítgattam. Aztán egyszer csak teljes feketeség. Reggel arra ébredtem hogy a fejem a laptopon:) belealudtam a skypeba és a KH ba. A többiek még telón is hívtak mert fura hangok jöttek tőlem:p:p a mai napig mélyen remélem csak nőies szuszogás volt:)))))
Imádtam, hogy a csaták alatt lett két kedvenc ellenfelem, Skillerman és Zevox. Skiller számomra a KH egyik legjobb játékosa, s becsületre méltó ellenfele. Aki volt olyan cuki, s egyszer mikor nyaraltam épp hajnalok hajnalán indított rám...én meg írtam neki, hogy ne már, épp a sátorban próbálok aludni amíg lehet. S Skill hagyott nyaralni nyugodtan:p
Történeteim része az is, hogy nem egy indítást munka közben kellett megejtenem. A munkahelyi outlook tele volt tűzdelve: indítás, vágás. S voltak fura szituk mikor 10 percenként csilingelt egy meeting közben:p Vagy amikor a villamoson csörögtek hogy nézzek rá a fiókra mert meghalt a támogatás, s belépve láttam hogy kémekkel jönnek, s lelkesen ecseteltem nincs baj, csak kémekkel jönnek, de pár feketét majd átrakok. A telefont lerakva meg nem értettem miért néznek úgy rám..:p
Lett egy virtuális családom a BH. Akikkel vállvetve küzdöttünk egy reményvesztett helyzetben, de mégis együtt. s barátságaink nem csak a virtualitás hanem a valóság mezején is megmaradt. Sokat tanultam önmagamról is, s az emberekről is. Nem térek ki a csalódásokra, mert ennek itt pont a sok szép helyének kell lennie:) Most úgy érzem eljött az idő, hogy 43 után kicsit pihenjek, s KH mentes legyek. Néha nagyon elég...de összességében csodálatos dolgokat kaptam, rengeteget tanultam a játékról, de még bőven van mit. Ezúton is köszönöm a lelkes és türelmes oktatóknak, akikből csak pár név, és akik barátokká is váltak ibaka, H2C Imzs, és persze Djheaven:)) de vezértársam sem hagyhatom ki a sorból Rekit.)
Nekem a KH nem egy történet, hanem neverending story:)
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
A KH nekem egy valódi, életre gyakorolt hatással bíró dolog lett az évek során. (Nagyon) pár ember tudja, miért kezdtem el a KH-t, játékon belül olyan csodálatos élményekkel gazdagodtam, hogy leírhatatlan. Voltam győztes klán tagja a KH egyik legjobb hadvezérének a klánjában, nyertünk erőhátrányból fordítva egy csendes világon, kikaptunk egy nagy klán elődjétől nagy harcban. Jelenleg is küzdünk a magyar KH egyik legnagyobb fordítása címért V43-on :) A KH-ban hihetetlen, mennyire lehet ésszel játszani, mennyire sokféleképpen tud az egyén érvényesülni, és mennyi pozitív tapasztalatot tud szerezni. Én arra emlékszek vissza leginkább, hogy mennyire sokat tudtam szerverről szerverre fejlődni, és mennyire hasznos tudtam lenni minden aktuális klánom számára (szerintem). Össze se hasonlítható, ami volt V28-on, és ami most van V43-on, közte egy egész, és két félszerverrel. Az, hogy mindig van kiért játszani, van kiért bepötyögni a böngészőbe a KH domainjét, hogy van olyan, akire a valóéletben is bármikor lehet számítani... Ezek azok, amikre legszivesebben emlékszek. Sose hittem volna, hogy a legjobb barátomat, és a szerelmemet is ennek a játéknak köszönhetem. Amikor valaki azt mondja, hogy ez csak egy játék, közben ilyen emberi kapcsolatoknak tud lenni a tolmácsa, az még nem játszott igazán :) Sokszor sok volt, de egy pillanatát se adnám semmiért.

DJ heaven
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Reggelt,

Igaz hogy velem meg kb senki sem találkozott korábban a nagyok közül, de azért a magam részéről is szeretnék pár dolgot leírni. Bár a határidőből kiestem, de nem is azért írom le, csak amolyan visszaemlékezés.

Talán pár embernek mondok is új dolgot.

Szóval én először világ 1 en játszottam, de nem komolyan, csak beírtam hogy építős játékok és ezt dobta a gép.:) A húgommal ketten játszottuk és mindig dicsértük a szervert hogy milyen aranyos, mindig jönnek a piros jelentések, milyen aranyosak hogy tudják mi a kedvenc színünk ( utólag visszagondolva kész vicc) . Vontuk vissza a meghívókat stb és nem értettük miért vagyok lecseszve.:)

Aztán jött a világ 2,.. erre majd hamarosan vissza fogok térni, de előbb inkább a világ 3ról ejtenék pár szót. Ez kb 8 éve lehetett. Egy csendes nyári napon a húgom éppen randira készült.:) Ilyen olyan részletekbe most nem megyek bele, a lényeg hogy azóta együtt vannak 8 éve.:) Majd fél éve jártak már mire kiderült, hogy ez a fiú is látszik, sőt Ő tud is játszani.

Vissza a világ 2 re. Kaptak 2 fiókot az akkori Westbe. Viszont a fiú korábbi a NaMacs egyik vezére volt, de abbahagyta. A két fiók átkerült hozzájuk, majd a végén Demonic Angelként a győztes oldalon zártam a húgommal egy fiókban

Majd jött a világ 8, Templar Knight. Itt sajnos mi az MDVben nem tudtunk mit kezdeni a kezünkbe adott eséllyel a végén, de most ez sem számít

Világ 11, mi hárman először találkotunk azzal a személlyel aki gyökeresen megváltoztatta a játékról alkotott felfogásunkat. Ez a játékos kazako volt.


Világ 16 és a CoL mint klán megalapítása! Mostmár nyilván sokan sejtik, hogy ki lehet a húgom és ki lehet a párja, de ha nem akkor leírom. A húgom Celestial Angel, a párját pedig nem szükséges bemutatni.:) (Chevy)

Bár nem értettük hogy miért is jók ezek a titkok, de iszonyatos sebességgel az első helyre került a csapat és itt döntöttük el hogy akkor mostantól indulni fogunk minden olyan szerveren ahol átadhatunk valamit az akkori tudásunkból. Így visszagondolva ez megint buta ötlet lehett volna, de így 6 év távlatából már másképp gondolom. Oktatóklán lett a CoL és azóta is követjük azokat az elveket amiket lefektettünk.

Világ 16 után pedig jött a 19, ahol bár elvesztettük a CNN ellen a háborút de tanulópénz volt. Itt ismertük meg először közelebbről kazakot, aki azóta is a csapattal tart világról világra. Fontos eleme a klánnak és fontos szerepe volt abban hogy 2 idióta gyerekből harcrakész stratégiailag képzett játékost csináljon. Én még csak dualtárs voltam ezidőben is, figyeltem, tanultam azokat az alapokat amiket jó ha tudok ha később önálló fiókot indítok

Világ 19 után jött a 24. Az eddigi legjobb eredményt itt értük el, viszont pár árulónak sikerült egy már félig meddig nyert világot eladni az ellenfélnek.

Ezután hosszú kihagyás következett részemről. A világ 32 kimaradt majd a 39 jött, ahol bár jól teljesített a csapat, de újabb vereség következett.

Most pedig hogy tényleg bele is kezdjek a dolgoknak, itt a világ 43. Ez az első önálló olyan fiók a kezemben amit 100% ban én irányítok. Az elmúlt 13 hónapban a húgom és Chevalier(vagy ki hogy ismeri) az összes létező tudást átadta nekem a klánvezetéssel kapcsolatban.

Mikor erre felkértek, el sem tudom mondani mekkora megtiszteltetés volt részemre ez az egész! Bár sokan csak a régi dolgokra emlékeznek, hogy a CoL így meg úgy stb, de én azt mondom, hogy nézzük a jelent és hagyjuk a múltat.

Szóval az én történetem ezen a szerveren még rövid, de nem izgalommentes.:)

Egy forró augusztusi délután kezdtem el a játékot dél nyugaton. Ekkor erről senki sem tudott, csak ott voltam a szélén a világnak, majd beléptem az akkori GDSZbe és kb 100 pontosan én lettem a vezér, illetve létrejött a CoL

Ez feltűnt a tagoknak is, de konkrét kérdést nem kaptam és ha kaptam volna, akkor és ott helyből rosszul is lettem volna. Ezidőben fogták ketten is a kezem, mert a klán ahol ahová engem küldtek, hogy szedjem rendbe (holott ugye nem engem vártak, hanem a fent nevezett férfiút), elég rossz állapotban volt. Tagok ki, be, háború itt és ott, faluvesztés miegymás... a lényeg hogy 1 hónapig tartott amíg rendbe kaptam mindenkit. Jöttek a CoL szabályok, a kezdők segítése, védelem helyrehozása, támadások szervezése

Szóval az első hónapi végére az áruló játékosok közül 2t le is szedtünk, majd a többi menekült a Winterbe. Kicsivel több magabiztossággal a hátam mögött és a vezetőség teljes bizalmát élvezve újabb háborút indítottam, immár az akkor a menekült játékosokat befogadó klán ellen. Ez nem tartott sokáig. A háborút megnyertük, azok akik tőlünk mentek el a BHba kötöttek ki. Itt jött az újabb gondolkodni való, hogy most mi legyen? Ezen idő alatt a csapat összeszokott, úgymond rendeztem a dolgokat. Ekkor írtam meg, hogy az én munkám itt véget ért, ha akarják a régi vezetőket vissza ám legyen. 2 játékos kivételével a többség továbbra is engem akart. Ez nagyon megható momentum volt számomra, hiszen életem első klánja, ráadásul nem is akármelyik klánról van szó és mégis helyt tudtam állni!

ezután jött az eddigi legnagyobb szervezésem, doxa ellen. 577.000 pontról, 60 000 pontra lett visszaütve. Én tényleg sírtam, mikor láttam hogy a csapat megy és teszi amit tenni kell. Gondolom páran most hülyének néznek, de ez számomra hatalmas eredmény volt.:)

Most jelenleg itt tartok, de ha bármi is történik, majd fogom frissíteni.

köszönöm a figyelmet!

Miléna
 
Utoljára szerkesztve:

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Sziasztok!

Öröm volt olvasni mindenkinek a történetét és le a kalappal a múltatok előtt :) Köszönöm, hogy ilyen játékostársaim lehettek, hogy ennyi élményt adott nemcsak nekem, hanem sokak számára ez a játék.

3 játékos, mindenki fejenként 150 pontot kap a történetéért:
- ..Headshot..
- Arihana
- dj h34v3n

Illetve bár kicsúsztál a határidőből, Mileena is nyert 50 pontot. :)

Köszönöm mindenkinek a történeteket mégegyszer, további szép hétvégét és izgalommal dúsított játékot kívánok!

Korboncnok
Kedves Korboncnok

Köszönjük hogy leírhattuk a magunk kis történetét.:) Szeretném ha a távolabbi jövőben lenne még ilyenre lehetőség. Szerintem nem csak én, hanem többen is kíváncsiak arra, hogy ki mit mikor és hogyan élt át korábbi szervereken, vagy éppen most hogy alakul a sora. Akár nyereménytől függetlenül is lehetne ilyet hirdetni.:)

Szép hétvégét neked is
Mili
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Kedves Korboncnok

Köszönjük hogy leírhattuk a magunk kis történetét.:) Szeretném ha a távolabbi jövőben lenne még ilyenre lehetőség. Szerintem nem csak én, hanem többen is kíváncsiak arra, hogy ki mit mikor és hogyan élt át korábbi szervereken, vagy éppen most hogy alakul a sora. Akár nyereménytől függetlenül is lehetne ilyet hirdetni.:)

Szép hétvégét neked is
Mili
Természetesen a topic nem kerül lezárásra, így bárki bármikor leírhatja a maga kis esemény sorozatát, azzal is szórakoztatva a fórumos közösséget. :) Sőt, én mindenkit buzdítok, hogy tegyen így :)
 
Fent