Újra támad a JOR más néven!

  • Témaindító DeletedUser14709
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Mondjátok már el nekem,hogy milyen néven támad a JOR,mert megesz az ideg!???? :D :D
Mindig jó hallgatni a nyávogó kecskét.
 

DeletedUser

Vendég
Erről beszélek :D

Aki nem veszi az ívet és már a poénon is megsértődik annak KAVINTON :p

Amúgy meg milyen idétlen ez a fejcím is, hogy "Újra Támad a JOR csak más néven ^^"
Akkor talán mégsem a JOR támad ,vagy nem így van ? :D
Meg ez a cím is,hogy "Újra támad" mintha egy medve sebességű klán lenne,hogy elmegy telelni ,és akkor támad ,vagy mifene ? :D
Ez Náluk már szenzáció számba megy ? :p
Mi két hetente támadtunk egy nagyot,mégsem nyitottunk szalagcímeket a fórumon, hogy " JÁÁÁJJ MÁR MEGINT TÁMADUNK D: D: " :D:D
Meg a másik,hogy a világ elejénindult ez a téma is.
Mivel támadtak akkor az 5 napos védőbón alatt ? :D
na ezt mondja meg valaki !
Gondolom 10 darab lándzsással + a lovag :D
Hát az nagy támadás mondhatom :D:D

Támadni pedig mindenki tud, hisz erről szól a játék,minek ide sikongatni ....
Aki ezt megnyitotta az szedjen több nyugtatót ,vagy játszon ritkábban :D
Mondjuk telente egyet :D:D:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15525

Vendég
Ti így dipoztok? :O
Nincsenek kerítő levelek, szép beszédek, csak hupsz, és gatya :-D
 

DeletedUser

Vendég
Ti így dipoztok? :O
Nincsenek kerítő levelek, szép beszédek, csak hupsz, és gatya :-D

Ugyan hagyd már ilyennel minek ? :D
Meg a másik,nem is értem hogy Leporello-val a sorukban hogyan is köthettünk bármit is.
Szerintem ez is cvsak a 18-as tagjaimnak köszönhető akik most ott vannak :)

A közös fórumot bevontam és gondolkodom hogy jelentsem-e a supportnál a sértegetéseket.
Ennyit erről.

Mint már mondtam a játék és a külső az 2 és külön dolog.
Viszont ha az egyik tiszteletlenséget tanúsít ,az már nem kóser.
Mondhattad volna ,hogy bocs,tesó ez a mi fórumunk, honnan tudtam volna ??
Ez 1 játék ne felejtsük el.
Aki pedig kivetkőzik magából attól én nem várok el semmit.
 

DeletedUser

Vendég
Nem is egy acc-al:) És ezt elnézik egyeseknek...

amikor bannolják egy accját, jön a másikkal.....és ő szokott nyafizni a supportnak, hogy "jaj, ez és ez mit képzel magáról, hogy ezt és ezt csinálja, zárják ki!" unom a fejét....ti nem? :D
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan hagyd már ilyennel minek ? :D
Meg a másik,nem is értem hogy Leporello-val a sorukban hogyan is köthettünk bármit is.
Szerintem ez is cvsak a 18-as tagjaimnak köszönhető akik most ott vannak :)

A közös fórumot bevontam és gondolkodom hogy jelentsem-e a supportnál a sértegetéseket.
Ennyit erről.

Mint már mondtam a játék és a külső az 2 és külön dolog.
Viszont ha az egyi tiszteletlenséget tanúsít ,az már nem kóser.
Ez 1 játék ne felejtsük el.
Aki pedig kivetkőzik magából attól én nem várok el semmit.

Mi bajod van azzal, ha velem játszanak egy klánban?
Ne célozgassál, hanem írj nyiltan! Vagy csak a fúrás, a kavarás megy neked?
 

DeletedUser

Vendég
amikor bannolják egy accját, jön a másikkal.....és ő szokott nyafizni a supportnak, hogy "jaj, ez és ez mit képzel magáról, hogy ezt és ezt csinálja, zárják ki!" unom a fejét....ti nem? :D


Nekünk nem szokásunk annyi arcot felvenni ahány emberrel beszélünk. Nincs mit szégyelnünk.
 

DeletedUser14709

Vendég
Ugyan hagyd már ilyennel minek ? :D
Meg a másik,nem is értem hogy Leporello-val a sorukban hogyan is köthettünk bármit is.
Szerintem ez is cvsak a 18-as tagjaimnak köszönhető akik most ott vannak :)

A közös fórumot bevontam és gondolkodom hogy jelentsem-e a supportnál a sértegetéseket.
Ennyit erről.

Mint már mondtam a játék és a külső az 2 és külön dolog.
Viszont ha az egyik tiszteletlenséget tanúsít ,az már nem kóser.
Mondhattad volna ,hogy bocs,tesó ez a mi fórumunk, honnan tudtam volna ??
Ez 1 játék ne felejtsük el.
Aki pedig kivetkőzik magából attól én nem várok el semmit.

Tesó??? Mi van veled?????

Nem tudtad???? Érdekes, miután írtam ide, rögtön feltünt! Jelentsd csak nyugodtan.. lol...

Másokat kóstolgatsz és amikor valaki nem mutrázik be tőled, akkor rögtön szaladsz a szuphoz!! wuhahahhahahahhahahahh

Milyen társaid??? Egyetlen ember van ott a v18-as csapatodból tudtommal! Sheriffel mi már akkor együtt csapattuk, amikor te a homokozóban annak örültél, ha üres a hinta!!!

Nesze neked poén!

Ha nem bírod a poént, akkor cavinton (itt jegyezném meg, hogy az említett gyógyszer agyér elmeszesedésre jó! Lefordítom neked: MEMÓRIAA!!!!)
 

DeletedUser12554

Vendég
Téged ki a ge.i hívott ide, azt mond meg! Ha zavar, akkor ne írkálj ide és ne olvasd!!!!!!

Most szokásommal ellentétben Darkííí mellett kell érvelnem. A fórum mindenkié, nem záthatod el magad egy ilyen elszeparált helyre. Szerinted itt minden békés és harmónikus? Akkor ez a játék nem neked való, a fórummal együtt!
 

DeletedUser14709

Vendég
Most szokásommal ellentétben Darkííí mellett kell érvelnem. A fórum mindenkié, nem záthatod el magad egy ilyen elszeparált helyre. Szerinted itt minden békés és harmónikus? Akkor ez a játék nem neked való, a fórummal együtt!

Akko neki is el kellene viselni, amit kap!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Most szokásommal ellentétben Darkííí mellett kell érvelnem. A fórum mindenkié, nem záthatod el magad egy ilyen elszeparált helyre. Szerinted itt minden békés és harmónikus? Akkor ez a játék nem neked való, a fórummal együtt!

Ebben a topikban nem tartunk igényt a szereplésére. Lehet máshol bohóckodni.
 

DeletedUser

Vendég
Ezennel szeretnék elnézést kérni azoktól akik az ártatlan poénkodást és szócsavarást sérelemnek érezték :)
Természetesen a trágárság mint olyan, akkor sem megengedett és remélem a moderátorok el is járnak ez ügyben.

Viszlát !
 
Fent