Újra támad a JOR más néven!

  • Témaindító DeletedUser14709
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
nekem zörögsz papirzacsko? amugy làttalak a piacon 1,20....bàr talàlkoznàk veled az életbe bekapatnàm veled a kis himbilimbidet utàna elénekelnéd a mennyböl az angyalt,nyomnàl 1 miatyànkot és könyörögnél,hogy ne sanyarghassalak tovàbb...veréb
ja bocsi maradjunk a témànàl JAR ..... bocsi Jor .....Annyi
 

DeletedUser16588

Vendég
szegény Onyx spanom bannoltak mert nyomtad a tuti-t a mosogatos klànrol:D
 

DeletedUser16588

Vendég
most nézem melyik klànrol van szo,ez pedig télleg tömeg jellegü
hogy Onyx szavaival éljek kijelenthetem a JAR vagy micsoda ja sorry JoR a v19-en egy LUFI klàn:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16588

Vendég
polka 5 honap kelett szerinted 1200 ponthoz? és utàna megint kelett 1 kis idö,hogy elérjek 600 pontot?

de most komolyan tese gondolod feltéve ha van valamicske sütnivalo a fejedbe,hogy én ott érdemlegesen jàtszottam:)

ja lehet jaros vol sose figyeltem hogy ki màszik rà egy inaktiv fiokra(amit mellesleg levelezésre hasznàltam) 600 pont hallod ekkora falokat mert csak tàmadni a lufi klànod?
 

DeletedUser14709

Vendég
polka 5 honap kelett szerinted 1200 ponthoz? és utàna megint kelett 1 kis idö,hogy elérjek 600 pontot?

de most komolyan tese gondolod feltéve ha van valamicske sütnivalo a fejedbe,hogy én ott érdemlegesen jàtszottam:)

ja lehet jaros vol sose figyeltem hogy ki màszik rà egy inaktiv fiokra(amit mellesleg levelezésre hasznàltam) 600 pont hallod ekkora falokat mert csak tàmadni a lufi klànod?

Azért nem tudtál fejlődni, mert elötte folyamatosan farmolt téged......

Szerintem neked kellett 5 hónap!

De ha már itt vagyunk, oszd meg velem kérlek, hogy melyik világban játszottál érdemben, mert nem találom......
 

DeletedUser

Vendég
rolka, hagyd a fenébe, ez is csak azért jött ide, hogy kötekedjen. Ezeket ez élteti. Ha nem foglalkozol vele az a legnagyobb bántás az ilyennek.
 

DeletedUser16588

Vendég
Azért nem tudtál fejlődni, mert elötte folyamatosan farmolt téged......

Szerintem neked kellett 5 hónap!

De ha már itt vagyunk, oszd meg velem kérlek, hogy melyik világban játszottál érdemben, mert nem találom......


nem is fogsz ezen a nickel talàlni semmit

de rolad sincs semmi érdemleges hacsak a v18as barbizabi:)
 

DeletedUser14709

Vendég
nem is fogsz ezen a nickel talàlni semmit

de rolad sincs semmi érdemleges hacsak a v18as barbizabi:)

Akkor nézd meg a v3-at is!!!!

Persze, rólatok mindig csak más néven lehet vm! Ahoz képest minden világba benéztél ezzel....
 

DeletedUser

Vendég
zsanek229 csak a tisztànlàtàs végett :

nyitotok egy topikot ami csak ti szeretnétek irogatni(de ez egy nyitott topik amibe bàrki irogathat kedvére)
ha valaki negativ kritikàt ir rolatok egyböl "menj el innen"
végül ki a bubànatos f....om vagytok ti hogy màsokat lehurrogjatok
és végül egy tény: igen is egy LUFI klàn vagytok avagy tömegklàn


Csakhogyy tisztán láss! Nem ilyen alakoknak szól a topik, haneem annak a közel 300-400 embernek, aki annak idején egy kláncsaládban játszott velünk. Ott voltál? Nem? Akkor nincss itt helyed. Ahhoz viszont kell egyfajta intelligencia, hogy az ember észrevegye, hogy hol nem kívánatos, és ne pofátlankodjon oda vissza, ahonnan egyszer már kiutasították.

Lufi klán? Nem baj, ragaszd ránk a cimkét! Hozzátok viszont a kutya sem áll be, mert csak elég ránézni a taglistátokra.
 

DeletedUser14709

Vendég
majd elfelejtettem

onyx küldi mivel banned kategoriàba lépett ami fölöttéb furcsa a nagy boxos bajnok iràsàt meg csak töröltékHogyan alakíts tömegklánt? Kisokos

[SPOIL]

1. Szedj össze 100 főnyi szedett-vedett béna és önző noobot!
2. Legyen az átlagéletkor 15 év!
3. Adj hangzatos nevet a klánnak!
4. Szervezz akadémiát még bénább és önzőbb játékosokból!
5. Lépj szövetségre a fél világgal!
6. Olvadjatok össze más tömegklánokkal!
7. A fél klán alvezér vagy toborzó vagy diplomata legyen!
8. Természetesen arra ügyelj, hogy mindig a maximumon legyen a klánlétszám, és ha valaki kilép, máris pótoljátok a kiesőt az akadémiából!
9. A klánprofilon legyen kard, vár, halálfej - talán megijed valaki!
10. Írjátok ki, hogy egy hűdenagyon összetartó és egységes klán vagytok, melynek múltja a múlt ködébe vész (miközben boldog-boldogtalant felvesztek, ha jó a pontja! - a LET nem számít...)
11. A korábbi világokból csak páran ismerjék egymást.
12. Esetleg játsszátok a "3 szavas vers" és "számoljunk el 1000-ig" játékokat!
13. Csodálkozzatok, ha egy nemes vonat 1 másodpercen belül csapódik falutokba.
14. Persze előtte körlevelet küldjetek és a fórumukra írjátok ki, hogy "segíccség támadnak" - mindezt a támadó és a becsapódás időpontjának megjelölése nélkül.
15. Páran küldjetek csak segítséget, össze-vissza érkezéssel, mert a fórum azon részét, ahol a jobb képességű játékosok meghatározzák a védelemküldés módját sokan nem olvassák.
16. Tutira lesz a védelemre küldött egységek között bárdos és könnyűlovas...
17. Aztán ha kevésnek bizonyul 3 klánnyi kláncsaládotok szemben 1 kis klánnal, akkor jöjjön az, hogy a teljes klán, a 2 akadémia és szövetségesek is üzenjenek hadat!
18. Természetesen abból a 600 tagból jó, ha 40 fog részt venni az ellentámadásban (a többi sunnyog, mer' nehogy má' 1 egysége is odavesszen), ami kudarccal végződik.
19. Újabb klánokkal lépjetek szövetségre!
20. A klán tagságát rekesszétek ki a döntéshozatalból!
21. Pár jó játékos hajtson csak klánért, a többi a kontinens TOP1 vagy TOP2 helyén lévő klán miatt tegyen magasról a katonákra - hisz "úgyse támad meg engem senki, mer' sokan vagyunk" (elárulom: DE!). [/SPOIL]

Ó. Nagyon szépen köszönöm, már mindenhol kerestem a neten, de nem találtam! Örök hálám, bár szerintem már lassan kész a lufiklánunk, de azért tényleg köszi!!!!!! :D
 

DeletedUser16588

Vendég
Ó. Nagyon szépen köszönöm, már mindenhol kerestem a neten, de nem találtam! Örök hálám, bár szerintem már lassan kész a lufiklánunk, de azért tényleg köszi!!!!!! :D
szivesen gondoltam besegitek egy kicsit a nagy jar sorry Jor klàn vezetésének:cool:
 

DeletedUser14709

Vendég
Csak egy pillanatra minden ellentétet félretéve, én is kaptam már erősítésnek bárdost, méghozzá 13-at... de szép volt....

wuhahahhahahahhahahahahhahahahahha....

Na folytathatjuk!
 

DeletedUser16588

Vendég
Csak egy pillanatra minden ellentétet félretéve, én is kaptam már erősítésnek bárdost, méghozzá 13-at... de szép volt....

wuhahahhahahahhahahahahhahahahahha....

Na folytathatjuk!

engem meg tàmadtak 4 nemessel

[SPOIL]persze egyszerre 1 tàmadàssal küldték[/SPOIL]
 
Fent