Önök kérték.... (régi)

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok!
Ha már a klánok egymás elleni harcát mondjátok...
A 11 világ 11 legerősebb klánja egymás ellen :)
minden klánban 9 fős klánlimit :D
igaz én nem a legerősebb klánban vagyok, tehát nem lehetnék ott, de kíváncsi lennék az eredményre.

próbáltam, nincs jelentkező, ez van.
 

DeletedUser8560

Vendég
sziasztok.

Amit én szeretnék kérni az nem nagy dolog.
Van aki prémium fiókot használ a speed szerveren is.
Nos mivel a heti 4 nap nem fér bele a 30 pontos
Prémium fiók 3 napra (30 pont) -ba.
Lenne egy kérdésem.
Nem lehetne-e a speednél ez 4 napos?
Mivel a speed nem napi 24 órás játék azt gondolom,hogy ferr lehetne.
és nem minden körön játszik mindenki.
Köszönöm a választ.

Szia,

Ezt az anyavállalat dönti el, ők egyelőre nem változtatnak a pontok és játékidők tekintetében.

Sajtmacska
 

DeletedUser13055

Vendég
Mert rossz helyen próbálod :D Intézkedjek? Beszervezem bármelyik szerver bármelyik klánját :p
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia Sajtmacska!

Már többször is írtam supporton keresztül hogy legyen egy nemzetközi speed.
Azt mondtad hogy kevés a magyar aktív speedes, én 50 aktív és eléggé tehetséges speedes biztos van, Szerintem valamelyik hétvégén kéne egy ilyen, nagyon izgalmas lehetne. Ki kéne próbálni(szerintem).Neveket nem sorolnék de beszéltemm több speedessel is és ők örülnének neki, láttam is hogy itt is többen írtak már ilyet.Szerintem megérné kipróbálni.Játszhatnánk egyet olaszok vagy spanyolok vagy valaki ellen.

______________________________
Még annyi jutott eszembe hogy új féle speedeket is ki kéne mindig vagy pontra megy vagy katakör, kiváncsi lennék milyen játékban a 4 testőr meg ezek. :D

köszi.
Üdv.: Skull

Szia Skull Warrior,

A gond az, hogy egyelőre nincs jelentkező, aki jó játékosként jelentkezett volna ilyen körökre rajtad és még 3-4 emberen kívül....
A kihívás időigényes, általában 10 nappal hamarabb megy ki a felhívás, kell prémium, én már jeleztem nemzetközi szinten, hogy ha van csapat, belevágnánk. Rajtatok múlik, nem rajtam.

A többi speed kört tesztelni kell, ezt valószínű úgy fogjuk megoldani, hogy tesztköröket indítunk. Időpontot nem tudok, de hamarosan.

Szia, szép estét, Sajtmacska
 

DeletedUser8560

Vendég
Egy ilyet hol tudnek meglesni? :) :$

Amugy szerintem lehetne egy topicot nyitni ezzel kapcsolatban, hogy ki jonne ilyenre? :) A speedek topjai, meg a rendes vilagok topjai kozul is sokan jonnenek szerintem...

Rendben, csinálok egyet.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok!
Szerver javaslat:
Speed: 1050x
5x egység sebesség
N4 falu (Minden fullos)
N3 Barbár faluk
Választható irány
Klán limit:10
Klánon kívüli segítség:OFF
Íjász:OFF
Top 1 klán minden tagja:60 pont
Top 1 játékos: 120 pont
Top 1 LET: 150 pont
3 órás játékmenet
Így izgalmas lenne nagyon és nem vagy csak erre vagy csak arra mennénk hanem mindenre..:)
Ez az én javaslatom.
Üdv,
Isoo

Max 400x a sebesség, nem lehet több.
 

DeletedUser13055

Vendég
Szia Skull Warrior,

A gond az, hogy egyelőre nincs jelentkező, aki jó játékosként jelentkezett volna ilyen körökre rajtad és még 3-4 emberen kívül....
A kihívás időigényes, általában 10 nappal hamarabb megy ki a felhívás, kell prémium, én már jeleztem nemzetközi szinten, hogy ha van csapat, belevágnánk. Rajtatok múlik, nem rajtam.

A többi speed kört tesztelni kell, ezt valószínű úgy fogjuk megoldani, hogy tesztköröket indítunk. Időpontot nem tudok, de hamarosan.

Szia, szép estét, Sajtmacska

Létre kell itt a fórumon hozni 1 topicot hogy NEMZETKÖZI SPEED.
Aki jó speed-esnek érzi magát jelentkezik a topickban és a többiek eldöntik jöhet e :)
Remerencia az eddigi speed eredményekről és egyéb. Hamar összejönne a létszám.
 

DeletedUser13055

Vendég
Itt magyar speed-re is vagy nemzetközi-re.
Top klánok speed-en :)
 

DeletedUser8560

Vendég
NK kész, lehet jelentkezni, toborozni, felesleges offokat törölni fogom mint a huzat.

Szép álmokat,

Sajt
 

DeletedUser

Vendég
A farm limitet nem lehetne megszüntetni?
Nagyon idegesitő
 

DeletedUser13364

Vendég
Ki van írva kb. tíz féle speed de mindig csak kata kör van vagy pedig egyszerű .....
Én imádom a kataköröket de már jöhetne vmi új is
 

DeletedUser13364

Vendég
A csütörtök esti speed lehetne :

Íjász:nincs
Lovag:nincs
Épületek: N3
Barbárok: 4000 pontig
Kezdés választható: Nem
Klánlimit: 3
És az nyer 60 pontot akinek a legtöbb LE pontja lesz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7630

Vendég
Javaslom, ha nem mindig tudjatok idoben kiirni, hogy milyen korok lesznek irjatok ki a forumra...
 

DeletedUser7630

Vendég
Masik, meg hogy ne kuldjon e-mail, mert mindig kb 5 percel kesobb kuldi, mit ahogy aktualis..
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent