Önök kérték.... (régi)

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12108

Vendég
Jah jó lenne..
Lehetne olyan.
Hogy 3 órahosszások mennének végig a hétvégén.. 2 nap.. És mondjuk az utolsó kettő ilyen lenne
 

DeletedUser7630

Vendég
Szia Sajtmacska!

Már többször is írtam supporton keresztül hogy legyen egy nemzetközi speed.
Azt mondtad hogy kevés a magyar aktív speedes, én 50 aktív és eléggé tehetséges speedes biztos van, Szerintem valamelyik hétvégén kéne egy ilyen, nagyon izgalmas lehetne. Ki kéne próbálni(szerintem).Neveket nem sorolnék de beszéltemm több speedessel is és ők örülnének neki, láttam is hogy itt is többen írtak már ilyet.Szerintem megérné kipróbálni.Játszhatnánk egyet olaszok vagy spanyolok vagy valaki ellen.

______________________________
Még annyi jutott eszembe hogy új féle speedeket is ki kéne mindig vagy pontra megy vagy katakör, kiváncsi lennék milyen játékban a 4 testőr meg ezek. :D

köszi.
Üdv.: Skull


Egy ilyenre en is szivesen mennek! :$

Amugy lehetne olyan, hogy egy vilagot tele tomtok barbarokkal, amiket farmolni igen, de foglalni nem lehetne...erdekes lenne..a sok barbar falo vajon mit csinalna? :)
 

DeletedUser

Vendég
Egy ilyenre en is szivesen mennek! :$

Amugy lehetne olyan, hogy egy vilagot tele tomtok barbarokkal, amiket farmolni igen, de foglalni nem lehetne...erdekes lenne..a sok barbar falo vajon mit csinalna? :)



vagyis nem lehet foglalni barbarokat de jatekosokat igen?!:rolleyes:


 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Már jeleztem, hogy ha van lehetőség, Magyarország is szívesen csatlakozna, de egyelőre azokat a szervereket amiket láttam, több száz jelentkező volt országonként, sőt, volt ahol ezres indulási szám volt. Ha lesz valahol egy olyan kihívás, ahol mi is labdába rúghatunk, és a mi mértékünkkel is játszható, akkor értesítenek, én pedig titeket.

Sajtmacska
 

DeletedUser7630

Vendég
Sziasztok,

Már jeleztem, hogy ha van lehetőség, Magyarország is szívesen csatlakozna, de egyelőre azokat a szervereket amiket láttam, több száz jelentkező volt országonként, sőt, volt ahol ezres indulási szám volt. Ha lesz valahol egy olyan kihívás, ahol mi is labdába rúghatunk, és a mi mértékünkkel is játszható, akkor értesítenek, én pedig titeket.

Sajtmacska

Egy ilyet hol tudnek meglesni? :) :$

Amugy szerintem lehetne egy topicot nyitni ezzel kapcsolatban, hogy ki jonne ilyenre? :) A speedek topjai, meg a rendes vilagok topjai kozul is sokan jonnenek szerintem...
 

DeletedUser13140

Vendég
Sziasztok!
Szerver javaslat:
Speed: 1050x
5x egység sebesség
N4 falu (Minden fullos)
N3 Barbár faluk
Választható irány
Klán limit:10
Klánon kívüli segítség:OFF
Íjász:OFF
Top 1 klán minden tagja:60 pont
Top 1 játékos: 120 pont
Top 1 LET: 150 pont
3 órás játékmenet
Így izgalmas lenne nagyon és nem vagy csak erre vagy csak arra mennénk hanem mindenre..:)
Ez az én javaslatom.
Üdv,
Isoo
 

DeletedUser

Vendég


Szeretnem javasolni a Klanhaboru csapatnak hogy ha lehet a speed-re ne vezessek be a 7.0-os verziot...a hagyomanyos jobb lenne...

ellenkezo esetben...azt hiszem,hogy tobbet nem fogok jatszani...


 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Szerver javaslat:
Speed: 1050x
5x egység sebesség
N4 falu (Minden fullos)
N3 Barbár faluk
Választható irány
Klán limit:10
Klánon kívüli segítség:OFF
Íjász:OFF
Top 1 klán minden tagja:60 pont
Top 1 játékos: 120 pont
Top 1 LET: 150 pont
3 órás játékmenet
Így izgalmas lenne nagyon és nem vagy csak erre vagy csak arra mennénk hanem mindenre..:)
Ez az én javaslatom.
Üdv,
Isoo

Ez nagyon jó ölet szerintem megvalósitható..
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Szerver javaslat:
Speed: 1050x
5x egység sebesség
N4 falu (Minden fullos)
N3 Barbár faluk
Választható irány
Klán limit:10
Klánon kívüli segítség:OFF
Íjász:OFF
Top 1 klán minden tagja:60 pont
Top 1 játékos: 120 pont
Top 1 LET: 150 pont
3 órás játékmenet
Így izgalmas lenne nagyon és nem vagy csak erre vagy csak arra mennénk hanem mindenre..:)
Ez az én javaslatom.
Üdv,
Isoo



es a terkep egyik felebol a masik felebe csinalsz 10 masodpercet?!
en egyet ertek a beallitasokkal meg a nyeremenyekhez...de szerintem nem tudod hogy mi az hogy 5.0 egysegsebesseg...
aki 4 falura van toled....1 masodpercet csinal kosokkal...
bele gondolsz,hogy igy nem lehet jatszani?!

szerintem eleg 0.6-os egysegsebesseg...


 

DeletedUser13140

Vendég
Okéé.Belátom picit durva ötlet.:D
Akkor legyen kisebb egység sebesség.:)
Üdv,
Isoo
 

DeletedUser

Vendég
!

en egy ful falus speed et szeretnek de szerintme nem kel speed re a 7.0 as bevezetes nagyon megcsalja az embereket vegyetek mar ki!!!! 3 tamado falum utotek ki mikor bevezetek a 7.0 lasat a speed ree!
 

DeletedUser11612

Vendég
en egy ful falus speed et szeretnek de szerintme nem kel speed re a 7.0 as bevezetes nagyon megcsalja az embereket vegyetek mar ki!!!! 3 tamado falum utotek ki mikor bevezetek a 7.0 lasat a speed ree!

enegm csak 2 szer ütöttek ki a 7.0-miatt de utána feladtam...
 

DeletedUser13215

Vendég
adminok a speeden tegyetek a regi vezrziot , mert ez a 7 es egy nagy kibaszas , inditasatok egy szavazast h ki akarja a regit es ki az ujta , mert igy nagyon sok jo jatekos fog lemondani arrol , h nalllatok jatszon
 

DeletedUser11022

Vendég
adminok a speeden tegyetek a regi vezrziot , mert ez a 7 es egy nagy kibaszas , inditasatok egy szavazast h ki akarja a regit es ki az ujta , mert igy nagyon sok jo jatekos fog lemondani arrol , h nalllatok jatszon



Egyet ertek,meg szerintem eleg sokan!:)

Most kivetelesen nyertem,de ez csak veletlen volt...A regebbi sokkal jobb volt!A normalis Klanhaborun lehet a 7.0,de legalabb a speeden ne legyen aminek nincs nagyon koze a hagyomanyos klanhaboruhoz,mint pl sebessegben.
 

DeletedUser8560

Vendég
Minden ország minden speed szerverén bevezetik a 7.0 felületet, ez sem marad ki.

Nem tehetünk ellene semmit.

Sajt.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent