Önök kérték.... (régi)

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17292

Vendég
Erről már kicsit lekésett aki nem jött de azért fölrakom:)
#1933 Hux 1816Kezdés: hétfő, 2013-09-09 08:00
Vége: kedd, 2013-09-10 18:00
Leírás: Nyersanyagküldés klánon kívül: nincs; Kezdővédelem: 60 perc. Lovag: nincs Íjász: nincs Fejlesztési rendszer: egyszerű Külső egységek kikémlelhetők: nem Farmlimit: nincs Templom: nincs Fake limit: van Barbár: max. 7000 pont. Falukialakítás: N3 Nemes távolság: 10 Klántárs támadható: nem Külső erősítés: nincs Klán záródik: igen Klánlimit: 5 Kezdés választható: igen Hűség csökkenés: 15-35%
Játékos-korlát: 100
A győzelem feltétele: Száműzött lovagok, az utolsó kapcsolja le a villanyt - A legnagyobb LET pontú klán fog nyerni, minden tag 120 pontot. Tárolós rendszer!
Sebesség: 320
Egység sebesség: 0.8
Alvás üzemmód: Igen
Fiók-helyettesítés: Nem
Morál: Nem
 

DeletedUser17292

Vendég
Itt van a következő 2 kör
#1934 Hux 1817Kezdés: kedd, 2013-09-10 19:00
Vége: kedd, 2013-09-10 22:00
Leírás: Nyersanyagküldés klánon kívül: van; Kezdővédelem: 20 perc. Lovag: nincs Íjász: nincs Fejlesztési rendszer: egyszerű Külső egységek kikémlelhetők: igen Farmlimit: nincs Templom: nincs Fake limit: nincs Barbár: max. 8000 pont. Falukialakítás: N4 Nemes távolság: 20 Klántárs támadható: nem Külső erősítés: nincs Klán záródik: igen Klánlimit: 3 Kezdés választható: igen Hűség csökkenés: 100%.
Játékos-korlát: 100
A győzelem feltétele: Fejlődj, ne farmolj! A legtöbb faluszámot elérő játékos nyer 60 pontot
Sebesség: 380
Egység sebesség: 1
Alvás üzemmód: Nem
Fiók-helyettesítés: Nem
Morál: Nem




#1935 Hux 1818Kezdés: szerda, 2013-09-11 08:00
Vége: péntek, 2013-09-13 16:00
Leírás: Nyersanyagküldés klánon kívül: nincs; Kezdővédelem: 90 perc. Lovag: van Íjász: nincs Fejlesztési rendszer: egyszerű Külső egységek kikémlelhetők: igen Farmlimit: 400 Templom: nincs Fake limit: nincs Barbár: max. 5000 pont. Falukialakítás: N1 Nemes távolság: 100 Klántárs támadható: nem Külső erősítés: nincs Klán záródik: nem Klánlimit: 4 Kezdés választható: igen Hűség csökkenés: 30-60%
Játékos-korlát: 100
A győzelem feltétele: Győztes: A legmagasabb faluszámmal ÉS klán-pontszámmal rendelkező klán játékosai. Nyereményük fejenként 150 pont. Ha az első klán nem teljesíti mindkét feltételt, akkor a 2. és a 3. klán játékosai kapnak fejenként 60 pontot.
Sebesség: 400
Egység sebesség: 0.6
Alvás üzemmód: Igen
Fiók-helyettesítés: Nem
Morál: Nem
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem akit érdekel, az látja..
Nem csak te vagy akinek megjelentek :)
szóval nem értem minek másoltad be ezeket
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Hétvégente nem lehetne berakni éjjelre 1-1 pár órás kört?:)
max kevesebb nyereménnyel, de jó lenne a sok éjjeli bagolynak:)
akik szeretik a Speedet, és hétköznap éjjel nem érnek rá csak hétvégén:p
nem baj ha nem.

Xerath
 

DeletedUser17292

Vendég
Szerintem kellene 1 könyített speed is,mert a pro-k folyamatosan bedarálják a gyengébbeket és nem haggyák játszani őket,néhány perccel ezelött 5 játékos döntött úgy,hogy végleg abbahaggya a speedezést,mert néhányan folyamatosan szedik szét őket/minket.Én is elgondolkoztam azon,hogy nem éri meg pp-t vásárolni,mert 1-2 óra játékidő nekem nem ér ennyit..Higgyétek el,hogy nem csak én vagyok ezzel így..
Ezért javasolnám azt,hogy legyen junior speed szerver is.
 

DeletedUser8560

Vendég
Üdv!

Hétvégente nem lehetne berakni éjjelre 1-1 pár órás kört?:)
max kevesebb nyereménnyel, de jó lenne a sok éjjeli bagolynak:)
akik szeretik a Speedet, és hétköznap éjjel nem érnek rá csak hétvégén:p
nem baj ha nem.

Xerath

Szia,

Nem lesz éjjelente rendszeres speed kör, ez biztos. Megpróbáltuk, nem működött.
 

DeletedUser8560

Vendég
Szerintem kellene 1 könyített speed is,mert a pro-k folyamatosan bedarálják a gyengébbeket és nem haggyák játszani őket,néhány perccel ezelött 5 játékos döntött úgy,hogy végleg abbahaggya a speedezést,mert néhányan folyamatosan szedik szét őket/minket.Én is elgondolkoztam azon,hogy nem éri meg pp-t vásárolni,mert 1-2 óra játékidő nekem nem ér ennyit..Higgyétek el,hogy nem csak én vagyok ezzel így..
Ezért javasolnám azt,hogy legyen junior speed szerver is.

Szia,

Sajnálom, nem szolgálhatok jó hírrel, csak egy speed szerver van, nem lesz junior szerver.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

és olyat, hogy pl. 10-20 faluval kezdődjön egy szerver?:)

Annak nincs semmi értelme.
A játék eleje értelmetlen építgetésekből állna, túl könnyű is lenne, és így bár mindenki magasabbról indulna, nem annyira hagyná kibontakozni a jobb játékosokat...Esetleg több falut kellene nekik elfoglalni.
 

DeletedUser17292

Vendég

Annak nincs semmi értelme.
A játék eleje értelmetlen építgetésekből állna, túl könnyű is lenne, és így bár mindenki magasabbról indulna, nem annyira hagyná kibontakozni a jobb játékosokat...Esetleg több falut kellene nekik elfoglalni.
Ha mondjuk 10-20 falu nem is de 5 szerintem is jó ötletnek tűnik,mert így az "even" bácsiknak jobban meg kellene küzdeniük a dícsőrségért..
 

DeletedUser

Vendég
Lesze fiókkezelő speeden? Komoly választ várok, nem mellébeszélést.
 

DeletedUser

Vendég
Olvasok. Értelmezek. Kulturáltan beszélek. Helyesen írok!

De nem tetszőleges sorrendben.

Várom válaszodat a kérdésemre...
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Lenne egy kérés/kérdésem.:

Jövőhéten egyik több napos körön, nem lehetne berakni egy sárkányváras klános kört?
Olyan rég volt sárkányváras, én meg nagyon szeretem.
És ha lehet, ne legyen farmlimit, és sok védő legyen benne, ne legyen az hogy 1 NUKE-val elviszik a várakat :)

És egy kérdés is:

Nem lehetne hogy hétköznap pl. 12:00-kor kezdődjön, esetleg késöbb?
Pl. Hétfőn kezdődne 8:00kor szerdán meg 16:00kor.
Mivel, sokan sulisak, több játékos lehetne kezdéstől, így nagyobb esélyekkel lehetne játszani :)

Üdvözlettel, - Naruto x3
 

DeletedUser16027

Vendég
Ha mondjuk 10-20 falu nem is de 5 szerintem is jó ötletnek tűnik,mert így az "even" bácsiknak jobban meg kellene küzdeniük a dícsőrségért..

Even bácsi egy vérbeli vesztes erre még nem jöttél rá nem nyer egymás után 2 kört feljön álnéven utána vált megint. Ilyeneket csak azok csinálnak akik gyávák :)
 

DeletedUser17363

Vendég
Üdv! Javaslatként tennék fel pár dolgot feltéve ha elolvassák! Kicsit tartalmas lesz tény de várom a véleményeket!
1. Speed körön ha Lehetséges Ne legyen már ilyen gyakrtan a Könnyű lovasok támadó értékével való szórakozás! azaz az alap maradjon meg 130 néha oké a 100-s de a héten szinte minden körön gyengék a könnyű lovas egysgek és mellé íjászokat raknak be, hogy még esélytelenebb legyen a támadók helyzete... Ezen jó volna javítani!.

2. Speedek Sebessége Nemtudom kik nézik és kik játszák a köröket de, amikor egy 390-s sebességű Speed elindul és szemmel látható, hogy a sebesség nem annyi, akkor ilyen miért van kiírva? És mondhatja akkár melyik Supporter, hogy az annyi már isten tudja hány speedn voltam hányat nyertem meg de mgtudom különböztetni a 390-t a 300tól főleg hogy a 390-s sebességnél30-s főhadiszállásnál nem 4 perc a kovácsműhely 20-s szintre építése! De ez Mind lényegtelen. Mivel Nincs kreativitása a Speed körök megtervezőjének szinte semmi és tilthatnak is ezért a megjegyzésért ahogyan az szokás:) De 2 3 napos körök is ne 260-s sebességűek legyenek meg 300-s sebességűek tanya szabály nélkül gyenge könnyű lovasokkal nagyon izgalmas a védőket ütni majd a drága jó sebességnek köszönhetően a Fullos faluba több mint 2 órát várni hogy vissza jöjjön a sereg... Ez ellen ha lehet tegyenek valamit!

3. Prémium pont osztás!
Régen Kevés kör volt! volt egy 4 napos és vagy 6 7 3 órás kör amivel le volt tudva a hét viszont ha a hétvégén az ember megnyert 3 kört többet hozott össze mint most ha mindet megnyerné! Ha a Prémium pont kiosztása Idő alapű 1 óra 10 pont akkor egy 3 napos körön ami tegyük fel kezdődik 08:00- és tart holnap után 18:00-ig 58 órás kör ugyebár ami 580 Pont kiosztásrt érdemelne de, mikor ezt felhozom az van rá, hogy klános kör így a prémium megoszlik igen 3 főre 150 pont ami 450 prémium pont és egy jó kellemes 260-s sebességű körnél ott kell gubbasztani az éjszakás hősök miatt és az a 130 prémium hová lett? Én Szívesenfelvenném a kapcsolatot Nagy Delfinnel ha jól emlékszem ő a speed admin ő csinálja a köröket és megköszönném neki ha sűrűbben válna elérhetővé és kicsit engedné, hogy segítsek neki e téren hogy a speed körök izgalmasabbak is legyenek! Nagyából kb egyenlőre ennyi!

Üdv 24-7 Online
 

DeletedUser

Vendég
A lehetőség adott, Delfin Facebookon és fórumon is elérhető.
Ha rendszerrel kapcsolatos dolgokkal keresnéd (Hibák észlelése, prémiummal kapcsolatos ügyek, stb.), kérlek supporton keresztül!
 

DeletedUser17363

Vendég
XD Jó nagy vicceket mondasz kb mint egy fehér holló a nagy delfin:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent