Önök kérték.... (régi)

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16189

Vendég
Nocsak nocsak. Első hsz-ed írod fórumra nem is vagyok meglepve. Új név most be lettem oltva. :) De inkább a magyar helyesírási szótárt forgatnám a helyedbe mint, hogy fórumon arcozzak a másiknak. :)

Na akkor kezdjük:) Nem védem, de ami igaz az igaz. Emeld ki a mondandójából azt amit szerinted nem helyesen írt:)
tovább:) Sajnos te nem látod a fától az erdőt. Akármit is cisnálsz még a rgéi nagyok is azt mondják rád, mint én. Szóval szerintem inkább ásd el magad jó mélyre;)
Hogy neked van életed.. Kész vicc:) Állandóan a gép elött ülsz... De csak ugass onnan, míg a többiek élvezik a nyarat.
 

DeletedUser16189

Vendég
Szép és jó csak egy a gond semmi érdemed nincs benne és vered rá magad de minek? :)

Mintha neked nem Maicon és imi nyernék meg állandóan a köröket.. te csak fenhélyázol..
Na de meguntam:) majd ha akarsz valamit keress speeden és 1v1ben lejátszuk:)
 

DeletedUser17195

Vendég
Hogy mekkora egy butaságot mondtál.
Hol farmoltál volna 10 faluval 4-5 óránként annyit,hogy egyszerre csak hopp tudtál folyamatosan foglalni a mai napon már van 26 falud?
Meg lehet nézni mikor pár falud volt is mennyiszer voltál nap fosztogató .Napi 4-5 óránkénti farmolással hol tudtál volna ki küldeni annyi farmolás?
Úr isten.igazat mondani nem tanítottak meg?


http://prntscr.com/1h0xb4

Arról én nem tehetek hogy egész nap itt ülsz és még se haladsz :) A másik meg van 20000 kl-em számold ki ha mindegyikre nyomok egy "c-betűt" akkor általába 1 megy feleslegesbe. Számold ki hogy mennyi nyersit is hoz el:)
 

DeletedUser17195

Vendég
Mimo... Erre nem írok semmit inkább oké ?:) Ha még mindig nem látod akkor tudlak sajnálni. :)
 

DeletedUser17195

Vendég
Mintha neked nem Maicon és imi nyernék meg állandóan a köröket.. te csak fenhélyázol..
Na de meguntam:) majd ha akarsz valamit keress speeden és 1v1ben lejátszuk:)

Na :) Imi hány hónapja nem járt a körön? Maicon hány hete nem játszik ?:D Én hány hete nem játszok nos ?:) Amíg ilyen nagy mimókák vannak én fel se fogok menni nehogy ne nyerjenek :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

ezt a kört belehetne holnapra tenni?
Kezdete: hétfő 08:00
Vége: péntek 20:00
Leírás:
4 a klánlimit
nyertes klán tagjai 100-150 ppt kapnak.
300perc kezdővédelem
Indokolatlanul sok barbár falvak és községek bónuszok nő 10.000 pontot
Nagyobb távolság a falvak
Kezdődik két falu
van íjász
100% hüségcsökkentés
n4
klán záródik
Játékos limit: 100
Győzelmi feltételek:
Sebesség 400
Speed ​​egységek: 1
Éjszakai üzemmód: Igen
Vakáció mód: Nem
Tanulság: Nem
Építési sor: Igen
 

DeletedUser17195

Vendég
Sziasztok

ezt a kört belehetne holnapra tenni?
Kezdete: hétfő 08:00
Vége: péntek 20:00
Leírás:
4 a klánlimit
nyertes klán tagjai 100-150 ppt kapnak.
300perc kezdővédelem
Indokolatlanul sok barbár falvak és községek bónuszok nő 10.000 pontot
Nagyobb távolság a falvak
Kezdődik két falu
van íjász
100% hüségcsökkentés
n4
klán záródik
Játékos limit: 100
Győzelmi feltételek:
Sebesség 400
Speed ​​egységek: 1
Éjszakai üzemmód: Igen
Vakáció mód: Nem
Tanulság: Nem
Építési sor: Igen

hanyszor de hanyszor kertek ilyen kort ami uhye nemlesz br speed ott van menj oda
 

DeletedUser12732

Vendég
arthur,te jössz a 2013-as nyári Speed bajnokságra?
szívesen lennék veled egy klánba,láttam jó vagy speeden
 

DeletedUser12732

Vendég
sziasztok adna valaki tipppeket speed-el kapcsolatban mert mindjárt itt a bajnokság
 

DeletedUser

Vendég
Üdv.

meglehet oldani hogy ne minimum 24óránként kelljen alvót betenni, hanem 48-72óránként?
+esetleg ha ez nem megoldható , akkor azt hogy a minimum alvás üzenmód 2óra között legyen a max 10 (ne pedig 6-10).

Arthur
 

DeletedUser17085

Vendég
Sziasztok

Azt szeretném kérdezni hogy ha szeretne valaki, hogyan jelentkezhet bajnokságra?

(És Arthur te használsz valami scriptet? Nagyon tudsz!!!)
 

DeletedUser16806

Vendég
Egyáltalán nem az a bajom, hanem a viselkedésed.
Hogy itt mire értem tudod jól.
(arról szól a KH igen, de amit a háttérben műveltél már nem a játékhoz tartozik)

Kérdésem lenne: Mikor lesznek már tervezett körök? több mint 12 órája nincs :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent