Általános csevegő avagy ki állítja meg a.... ?

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Én kifejezetten ezt a Fekete Lovagoknak üzenem, hogy miért kell minket Szabadság Szárnyaisokat támadni!Mi nem zaklattuk őket.Gyakran nem járnak sikerrel például:100 támadásból 10 ér be sikeresen és miért minket támadnak?!Egyszer úgyis kifüstöljük őket !Gondolom sok inaktív van a környékemen is egy 9ezer pontosat rúgtak ki.Plusz egy 33ezres is kb 3 napja nincs fent tehát inaktív egy jó pár ember nem játszik!

Bárkihez csatlakozzatok csak ne az =FL=hez!Inaktív bagázshoz!
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.026
Mi ez a sok látogató és kevés hozzászólás a V26-nál? :)

Folyton forró témának mutatja nálam, de sehol semmi...
 

DeletedUser18059

Vendég
Mozgassuk meg kicsit ezt a fórum részt..

A Lakatosok ideje, hamarosan lejár.:)
 

DeletedUser

Vendég
:DD

Sziasztok!

Én kifejezetten ezt a Fekete Lovagoknak üzenem, hogy miért kell minket Szabadság Szárnyaisokat támadni!Mi nem zaklattuk őket.Gyakran nem járnak sikerrel például:100 támadásból 10 ér be sikeresen és miért minket támadnak?!Egyszer úgyis kifüstöljük őket !Gondolom sok inaktív van a környékemen is egy 9ezer pontosat rúgtak ki.Plusz egy 33ezres is kb 3 napja nincs fent tehát inaktív egy jó pár ember nem játszik!

Bárkihez csatlakozzatok csak ne az =FL=hez!Inaktív bagázshoz!

Szia.
Én kifejezetten neked címezem ezt..:)


1. Gondolom azért támadnak titeket,mert ti vagytok közelben.
Legalábbis én mindig a közelit ütöm ki először..;)

Gondolom azért támad,mert megteheti,mert ti hagytátok neki,s nem támadtatok...


2.Ha annyira inaktívak,akkor miért is sírsz itt kint,hogy ők miért támadnak? :D
Ha valóban inaktívak,nekik kellene sírni itt,hogy ti miért ütitek őket..
 

DeletedUser18059

Vendég
Lehet eltér 26tól, de Zik... Te 25re figyelj inkább.:)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.026
Mozgassuk meg kicsit ezt a fórum részt..

A Lakatosok ideje, hamarosan lejár.:)

Ahogy elnézem, ezzel a kijelentéseddel nemigazán mozgattál meg semmit, max az ujjaidat gépelés közben :)

Nem tudom eldönteni, hogy a kijelentés melyik fele volt a határozott és melyik a tipp. Mivel a megmozgatás nem jött össze, elképzelhető, hogy azt szántad tippnek... Ezek szerint szét fog esni a LAKAT? :eek:

Avass be kérlek, mint egyszerű halandót, mit tudsz, amit Én nem? (Nyilván sokmindent, de kérlek szűrd ki belőle, hogy mire vagyok kíváncsi, mert eléggé telített mostanság a merevlemezem és nem vagyok hajlandó memóriaszemetet tárolni, köszi :eek:)
 

DeletedUser18059

Vendég
Miért kellet volna tippelnem?! :) Holott teljesen érhetően írtam. (Szerintem) Az már nem az én hibám, ha számodra nem volt világos.
Dehát ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.:)

Mellesleg nem is a Lakat... Hanem az ICN fog "szétesni". A formalitás kedvéért írtam hogy Lakat.. Ha már felvettétek őket, mint kláncsalád tag (?!). Legalábbis ezt feltételezem.


4.PNG

U.I: Ez a kép kapásból egy nyomós indok, hogy mire fel mondtam. Ha jól számolom 3.ára léptél be a LAKAT-ba.. Vajon miért?:)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.026
Roppant egyszerű az én történetem.
Két ténnyel indítanám:
1. Ez csupán egy játék! Kikapcsolódási lehetőség, amit szívesen csinálok, ha tudok, addig, amég mások kárára nem válik.
2. A LAKAT-ot én és a párom alapítottuk(ne legyél kocka, nem duálpartner, hanem a való életben értelmezett párom).

Az első kilépésemkor úgy adódott, hogy egyedül kellene folytatnom a játékot, nélküle. Sajnos neki abba kellett hagynia a játékot, mert nem tudott annyi időt fordítani a munkája mellett a játékra, mint szeretett volna, ezért kellemetlen helyzetekbe sodródott.
Ugyan időhiány miatt is, de a kellemetlenség volt a fő oka annak, hogy átadta a falvait. Úgy döntöttünk, hogy kicsit később, elindulunk egy másik szerveren együtt, én pedig követem őt és átadom a klán vezetését.
Ekkor még gyerekcipőben járt a LAKAT, totálisan körém épült minden és nem volt még jól kialakított rendszer arra az esetre, hogy én nem vagyok. Végül a többiek és Zsuzsi meggyőztek, hogy maradjak.

A másik eset egy teljesen másfajta, engem és a családomat ért szerencsétlenség volt. Ekkor már erős vezetősége volt a klánnak és jómagam csak koordináltam a vezetést. Úgy adódott, hogy abba kell hagynom az említett rossz dolog miatt, amiről nem fogok nyílt fórumon beszélni. Ugyanakkor az érme másik oldala, hogy ha valami rossz történik az emberrel, akkor elmegy a kedve a szórakozástól, játéktól. Egy darabig vívódtam, majd nagy lánggal kiléptem, hogy abbahagyom. Nem voltam teljesen jól, mindez rövid idő lefolyása alatt történt. Könnyen összevesztem emberekkel, legyen az bárki.
Vannak amikre nem lehet azt mondani, hogy rendeződtek, de már kevésbé rossz. Visszatértem és tolom a frontot magam előtt.

Elég sokáig nem voltam... A seregem és a nemeseim elszaporodtak szerencsére :) Egy szó, mint száz, a 2. kilépésem óta nem vagyok vezér, sem vezetőségi tag sem, de egyáltalán semmilyen jogom/rangom nincs a klánban, csak játszom. Őszinte leszek, az égvilágon egyáltalán nem hiányzik, hogy klánvezér legyek, sőt ha akkor abbahagytam volna, a LAKAT akkor is megnyerné a szervert és ez ellen száz ilyenfajta Nyomós indokod sem tehetne :)

Ami az ICN-t illeti, valóban meg fog szűnni létezni, hisz csak egyetlen klán nyerhet és az a klán LAKAT néven fogja befejezni, viszont az ICN-L tagjai is "Lakatosok" és jónéhányan benne lesznek a győztesek között. (Nem úgy, mint a hozzád hasonló szájhősök, akiknek fogalma sincs a dolgokról, de az már nyomós indok)

Jó éjt!
 

DeletedUser18059

Vendég
1. Senki nem is állította az ellenkezőjét. Én magam is kikapcsolódni járok fel KH-ra.

2.Ha azt mondod hogy párom, egyből leesik. Nem ma jöttem le a falvédőről. (de legyen neked igazad..)


Nos a családi problémáidat sajnálom, de nem összekeverendő a játékkal a 2...
Örülök hogy nagyjából rendeződtek a gondjaid biztos vagyok benne, hogy találkozni fogunk még játékon belül.
Kíváncsi leszek a végére.. A mai ICN akció is, hogy is mondjam... Ja tudom :) Kudarcba fulladt. Max Fire hozott el Scatoh-tól pár déli falut, amibe nem volt védő. Az ugye nem nagy kunszt.

Igen szájhős? Hmm érdekes. Azt sem tudod, ki vagyok a világon. De te holtig állítod hogy szájhős vagyok.:) Ez tetszett.

Annyit segítek, hogy másfél hónapja vagyok dualba valakivel.
Azóta kicsit "megugrottunk"

23 Foglalt falu
0 Bukott
1.090.135 LET
93.745 Lev..
És nincs benne a kirakott játékosaitok többi faluja. Amit ugyancsak kiiktattunk.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.026
Két éve még kíváncsiságból meg mondtam volna neked, hogy kit titkolsz, de ma már nem érdekel :) Legyél bárki, legyen bármilyen eredményed, a lényeg, hogy élvezd! Nem foglak semmilyen szempontból megkritizálni. Képességeid és kedved szerint olyan eredményt érsz el, amive vagy büszke vagy, vagy nem. Viszont azt vedd figyelembe, hogy hiába dicsekedsz sokszor, ez leginkább csak neked ad megnyugvást és önbizalmat :)

Ami a támadásokat illeti: Nem én szerveztem. Nem tudom ki vagy, de valószínű nem védekeztél még ellene. Akkor valószínű máshogy állnál a dolgokhoz, viszont a véleményemet én is elmondhatom róla. (annyi szépséghiba, hogy nem ICN akció volt, hanem közös. Fire LAKAT vezér és az ICN is a LAKAT része)
Tudnod kell, hogy tökéletes akció csak papíron létezik, tehát bármit ki lehet védekezni bukott falu nélkül. Mivel mindent ki lehet védekezni, így sosem korrekt a tervnek megfelelő várakozás. A támadásokat alulról kell megbecsülni, hogy pozitívan csalódhassunk és örüljünk a sikernek. A vezéretek(bocsánat, ha tévedek, de úgy tudom ő az) nagyon jó védekezési technikával van megáldva, remekül végja a vonatokat. A védekezésnek ez kulcsfontosságú eleme, hisz tudjuk, hogy nemes nélkül nincs foglalás. Te a kritikkáddal azt várod el, hogy olyan akciót tárjunk elétek, ahol potyognak a falvaitok. Amennyit beszélgettem a szervezővel, nálunk csupán annyi volt a cél, hogy meggyengítsük. Tudtuk, hogy hol vannak gyengébben védett falvai és ott nem is sikerült a nemesek leszedése. Egy vezértől elvett falu pedig felér száz másikkal, hisz minden klán a vezért védi a lehető legjobban, mert a jó vezér erős. Ezt az illúziót meg kell tartani a klántársak felé, különben csürhe lesz a csapatból.
 

DeletedUser18059

Vendég
Élvezem, ezért próbálom szítani a tüzet. :)

A kritikát szeretem. Tudom hol kell javítani.

Büszke vagyok magamra, mert ha azt nézzük te mind a 107 napban itt voltál amióta megy a "háború"
Ez idő alatt elhoztál 17 falut. Igaz hogy lett 2.604.546 LET-ed. Dehát öreg.. Akármennyire nem a pontról szól a harc, csak azzal lehet nyerni. Bátran szólj ha tévedek!

Nem nekem kell az önbizalom, hanem a többi játékosnak aki csak ül a "tojásain". Kell nekik a motiváció, és jópár húzó tag elég sokat számít, ezt beláthatod. Te is biztosan szívesebben támadsz 1 célpontot pld. Fire-al vagy Csaszival, mint egy (bocsi a szóhasználatért, de) bénácskább játékossal.

Az akció szép volt, bár ennyi nuke mellé nem ártott volna több nemes. A déli faluk meglettek, ezt dobta a gép.

Figyelj, per pill felesleges is erről vitatkozni.. A végén minden kiderül :)
 

DeletedUser

Vendég
Sophie-nak.

Na most erre mit mondjak? Azt hogy iagazd van? mert sajnos mást nemtudok... :)

R.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.026
Sophie-nak.

Na most erre mit mondjak? Azt hogy iagazd van? mert sajnos mást nemtudok... :)

R.

Köszönöm, de miért szomorú, ha igazam van? :(

Harasztinak:
Nem tudom, hogy milyen forrásból nézed Te, hogy szézvalahány nap alatt csak 17 falut hoztam ellenetek, de megmutatom neked, hogy én mit látok magamról:

Van egy olyan nézet, hogy "Játékos háborús pontjai". Ott én ezt a képet látom magamról.
[spoil]
H_bor_s_pontok_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/spoil]

Ebből a Respekt elleni statisztikám:
[spoil]
Respekt_ellen_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/spoil]

Plusz kérlek nézd végig a foglalásaimat:
http://hu.twstats.com/hu26/index.php?page=player&mode=conquers&id=1238796&type=&pn=-1

És utánna ítélkezz felettem!

Nem bánom én ha tüzet szítasz, de azt ne a sértegetésemmel próbáld elérni!
 

DeletedUser

Vendég
Senki nem mondta, hogy szomorú. :)
Ez a félreértés pedig, csak azért van mert 2 háborúnk van egymás ellen...amit nem is értek miért van, de én nekem tetszik mert akármikor foglalok egy lakat falut a stat 2xer számolja be... na de mind1 ezt csak így kiegészítésként írtam. :D

R.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.026
Valószínű, nekem is így lett több LET-em háborús statban, mint ami összesen van :)
 

DeletedUser18059

Vendég
No a végén rájöttem, hogy hülyeséget mondtam..
Tévedni emberi dolog..
Nem vettem figyelembe hogy 2 háborúnk van.
Közbe az egyik tök felesleges.:)

Ezért elnézésedet kérem.:)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
alig tertem visza normalisan 26ra es maris 100 kemtamadasal ebredtem,most kos sebeseguek:D



Elore is koszonom a Lakat klanak aszt a sok elvezetet amit szamomra fognak nyujtani,vegre vege az unalomnak,johetnek a harcok!
 
Fent