Általános csevegő avagy ki állítja meg a.... ?

DeletedUser

Vendég
Ezt a Gentleman klánt a lehető legjobb helyre tette a rendszer. :) Örülök nekik.
 

DeletedUser17710

Vendég
Ezt a Gentleman klánt a lehető legjobb helyre tette a rendszer. :) Örülök nekik.

Van elszámolni valód velük?
Helyette inkább ajánlom, talán a játékot, ne bosszút állj korábbi világokon elszenvedett sérelmeidért blablabla ... csak told ...
Nem a többieknek kell megmutatni, csak magadnak, csak játszanod kell, falukat foglalni, támadni, védekezni
szóval: valamiért, s ne valami ellen
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
És vajon ki állítja meg a magyar szerverek hanyatlását?
22613 fiók van az összes magyar szerveren
ebben nincs benne:
- multi fiók
- az az ember, aki több világon van, többször van számolva
- játékból kizárt fiók
- inaktív, vagy abbahagyó fiók

Anno, mikor beregisztráltam erre a játékra, volt egy számláló, ami azt mutatta, hogy már xy játékosunk van.

Talán ideje lenne betenni egy újabb ilyen számlálót, hogy MÉG 5000 játékosunk van!
Természetesen amég a magyar szerverek hanyatlanak, azért indítani kell minél gyakrabban új szervert!
- eleinte fél évente
- utánna 3 havonta
- most a 2 havonta fázisnál járunk
- szeptembertől HAVONTA indulnak???

Ideje szerintem arról is szavazást indítani, hogy hány aktív világ lesz még akkor, amikor megszűnik létezni a klánháború ezen a szép nyelven.

Nekünk esélyünk sincs ugyebár semmilyen prémium nélküli normál, reklámozott világ elindítására, mint az angol nyelvű szerveren?!
LINK

Nem tartom etikusnak, hogy bennünk csak a pénzt látják a játék fejlesztői.
 

DeletedUser16289

Vendég
Ideje szerintem arról is szavazást indítani, hogy hány aktív világ lesz még akkor, amikor megszűnik létezni a klánháború ezen a szép nyelven.

Nekünk esélyünk sincs ugyebár semmilyen prémium nélküli normál, reklámozott világ elindítására, mint az angol nyelvű szerveren?!
LINK

Nem tartom etikusnak, hogy bennünk csak a pénzt látják a játék fejlesztői.


Szia,

Így van ez!
Megtapasztalhassuk majd szerintem olyan 1-2 év múlva, hogy a szép-magyar nyelvünkön nem fog szerepelni a Klánháború hanem, Pénzháború. Mert akinek nincs pénze az elvesz. Szép...
Szerintem Te sem arra érted, hogy minden 2. szerver ilyen "sima" legyen; hanem legalább évente/félévente egy ilyen "sima" szervert lehet indítani, ahová az ember mint régebb kikapcsolódni megy, játszani, és jól érezni magát; mert jelen pillanatba az ember azért megy fel, hogy nehogy egy nagy prémes, aki 3szor akkora lett mint Ő pár napon belül, nehogy betámadja. Mert megveszi a nyersit PP-ért, megveszi a 20%-os termelést, és emelett meg felezz is 3szor egy darab építkezést.
Jó lenne az "Idősebb" Kh-soknak egy nyugi szerver, ahol emlékezhetnek az "ókori" támadás szervezőre, ami papíron történt.

Tisztelettel:
DiEm.
 

DeletedUser

Vendég
Bár az előző 3 topik hozzászóló egyikét sem komázom... de azért ez ügyben igazat kell adni nekik...

Ezért is jó a V8. Nem is kívánkozom új szerverre nagyon. Mondjuk én ezeket a néhány ezer falus világgyőzelmeket már sokra nem is nézem...
Nem sokára eljön az a Magyar szerver mikor a TOP1 klán 10 000 falu szám alatt nyer szervert... ha addig be nem zár a bazár...


Persze nyilván a -monster- félék mondanák, hogy ez olyan mintha kocsival akarnál gyorsabb lenni a gyalogosok ellen :D vagy valami ilyesmi hülye magyarázatot tolt hasonló témára...
 

DeletedUser

Vendég
Teljesen igazatok van. A v7 volt az utolsó világ ahol igazán jól éreztem magam. Nem tudom mikor indult meg ez a pénzőrület, és hogy milyen emberek azok, akik ennyit áldoznak egy játékra, de ez beteg dolog sztem. Azt sem tudom miből élnek, de valamit biztos tudnak. Lassan úri játék lesz a kh. Én biztos, hogy nem fogok a hagyományos alap pf szolgáltatáson felül költeni.
Igazán jó lenne egy sima, régi beállításokkal futó világ azoknak a kh rajongóknak, akiknél még a tudás számít, a taktika, a jó társaság keresése, a csapatmunka, a kikapcsolódás, ahogy előttem mondta DiEm. Nekem az új csicsás grafika sem hiányoznak, sőt!
De ez valószínűleg csak álom, mert a tendencia nem ezt mutatja.

Üdv: Benneth (jelenleg Bane)
 

DeletedUser12127

Vendég
Egyetértek Beni. A játékpolitika egyértelműen arrafelé mutat, hogy elfogadták a játékszervezői elfogadták mint megváltoztathatatlan tényt a (magyarországi) KH játékosainak folyamatos csökkenését. Fő célként arra törekszenek, hogy a csökkenő játékosszám mellett egy főre vetítve minél több befizetés érkezzen. Ez persze ideig óráig segít a bevételeken, de mellékhatásként tovább csökkenti a játékosszámot.
Ez a folyamat megállíthatatlannak látszik. A játék szervezőinek a helyében én lehet bevállalnék egy régi (még nem PP lehúzós szerver) elindítását ahol le tesztelhetném vajon mennyi korábban abbahagyó játékost lehet ezzel visszacsábítani a KH-ba. Hátha regelnének annyian, hogy megakadna a játékoslétszám csökkenése.
 

DeletedUser12127

Vendég
Másik téma: A szívügyem, az ELME. Látom ELME néven a V26-on is elindult egy klán.

Amellett, hogy sok sikert kívánok nekik, itt szeretném leszögezni, hogy az ELME a V7-en alakult, és sehol máshol nem indult ELME néven azóta sem. Mert a V7 ELME egyszeri és megismételhetetlen élményt adott mindannyiunk számára, akik részesei lehettünk.

A V26-os és egyéb más világokon indult ELME klánoknak csak annyi köze van a (VHL-lel együtt) V7 szervergyőztes
igazi ELME klánhoz, hogy azok alapítója, gumiszobafőnök ott volt velünk a V7 ELME-ben. Fontos szerepet töltött be nálunk, ő volt a gumiszobafőnök - valóban. Viszont az egész klánt egyedül aligha képviselheti.
A V7 ELME-hez legközelebb a V18 Elmék állt, léván azt mintegy 2 tucat ELME tag hozta létre, de még mi 2 tucatnyian sem mertük, akartuk az ELME nevet magunkra venni, hiszen az ELME klánt nemhogy nem egy ember alkotta, de mégcsak nem is két tucat...

Remélem megértitek.

Ettől függetlenül mást nem mondhatok, csak ami a védjegyemmé vált: Hajrá (V7) ELME, hajrá (V18) Elmék! :)
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok.
Bár én se vagyok jobban itt azok közül mindenkivel akik hozzá szóltak a pp dolgokhoz.van akit meg nem ismerek,de egy valamiben egyet értünk.
és szeretném kérni a illetékest,hogy válaszoljon már a észre vételekre.
Mert ahogy el indult a játék tisztasága lefelé az nem kétséges.
Én nem tartom valószínűnek,hogy a játék üzemeltetőjének az lenne az érdeke,hogy legyen egy bizonyos játékos réteg aki komoly pénzt öl ugyan ebbe a játékba,de még se annyit amennyit bele ölne sokkal de sokkal több ember ha meg kapná a pénzéért azt amire rá költi.
Tudomásom szerint a pp bevezetése a piacon nem azért jött létre,hogy pár gazdag előnyt tudjon ebből kovácsolni.
Amikor ez be vezetésre jött akkor a türelmi idő volt az ok.
Ha valaki olyan módon vásárol pp,hogy akár 60 napig nem tudta azt játékosnak át adni ,át küldeni.
Ez a jelenlegi pp kereskedelem nem ezt a célt szolgálja.
Ha mondjuk arról lett volna szó akkor egy a egyben lehetne pp vel kersekedni.
PL:én közösen veszek pp pár társammal,de nem tudom azt a türelmi idő miatt át küldeni csak 60 nap múlva.Akkor xy mondjuk szeretne tőlem 200 pp.
én ki teszek 200 nyersit 200 pp ért ő el fogadja.
Na akkor érvényesül a eredeti cél.
Ez csak egy példa.
De van itt más igen sok olyan szabály változás ami egyre nehezebbé teszi a normális tisztességes játékosok dolgát.
Nem csak,hogy sok idő de igen is pénz is van a játékunkba még akkor is ha nem igazán veszünk pp ket.
Alapból már sokan szinte csak a játék miatt fizetik a internetet.
De inkább erről majd máskor.
A pp vel kapcsolatos vissza élések miatt sok sok ember játéka van el rontva teljesen jogtalanul véleményem szerint.
Erre mielőbb szeretnék választ kapni.
Lehetséges lenne e,hogy induljon olyan világ is még ahol nem csak a pp ről szól a játék?
 

DeletedUser

Vendég
Én szeretnék olyan világot,
ahova a regisztrálás kerül mondjuk 100 pp be.
de semmilyen prémium szolgáltatás nem elérhető.

legtisztább lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Új vagyok a szerveren. Pár éve toltam a játékot, de aztán abbahagytam. Most meglepve tapasztalom, hogy sokan szidjátok, mert irreális előnyt élveznek a prémiumosok. Szeretném kérdezni a tapasztalt játékosokat, hogy érdemes itt a 26-as vagy bármelyik világban még tök 0-ról elkezdeni prémium nélkül ésszerű időráfordítás mellett (gondolok itt arra, hogy meló mellett naponta csak a késő délutáni, esti órákban tudok aktív lenni)? Köszönöm előre is a válaszokat!

üdv, Robi :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem.
Bővebben:Ha elég neked a játék élvezetéhez a faluépítgetés,barbárfoglalás,akkor igen.Minden más esetben nem.
 

DeletedUser

Vendég
És tudsz esetleg mondani olyan világot, ahol még van sansz kezdőként? :( Az elég gázos, ha egy ilyen játékot már nem lehet normális keretek között játszani...

Egyébként pedig köszönöm a válaszod! :)
 

DeletedUser16146

Vendég
Én szeretnék olyan világot,
ahova a regisztrálás kerül mondjuk 100 pp be.
de semmilyen prémium szolgáltatás nem elérhető.

legtisztább lenne.

Kerüljön 500-ba is akár, annyit még bárki ki bír fizetni 1 évnyi játékért. Aztán esélyegyenlőség lenne. Viszont 100+ falunál kellenek a prémium szolgáltatások, szóval az aktiválva kellene hogy legyen. Bár szerintem esélytelen egy ilyen szerver. Én is vettem a prémiumot egyébként mikor játszottam, de amikor bejöttek a felezgetések meg + nyers termelések, sok mindenkivel elszállt a ló. Ráadásul egy pénzest nem érdemes lekatapultozni, mert fél óra múlva már újjáépít mindent, ha nem sajnálja a pénzt. Régen, mikor a prémium tényleg csak kényelmi extra volt, sokkal izgalmasabb volt a játék, ráadásul többen is játszottak, mára már lassan mindenkit "ismerek" itt :D
 

DeletedUser

Vendég
És tudsz esetleg mondani olyan világot, ahol még van sansz kezdőként? :( Az elég gázos, ha egy ilyen játékot már nem lehet normális keretek között játszani...

Egyébként pedig köszönöm a válaszod! :)

Próbáld meg a classic-ot.Ma indult.
 

DeletedUser16036

Vendég
További jó játékot ebben a tisztességes játékban.
A viszont (nem) látásra.
 
Fent