Csevegő

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Hááát nem tudom... Don nem annyira vészes azért. Lehet ha lesz még Col akkor kiróbálom milyen ott az élet. Fura perverióim vannak :D

Az ASG is meg a Col is olyan mint egy Szekta.
Míg az ASGben Don szavaít és éjszakàba nyúló szónoklatai szervezi be az embereket, addig a Col-ba a valami egészen más nem e világi kapocs lehet.

Don-t azért utáljátok jobban, mert őt jobban ismeritek, gyakrabban találkoztok vele. Lehet ha a Col is indulna minden szerveren és gyakrabban támadna fel hamvaiból Miléna akkor más lenne a mérleg.

Az életben soha nem gondoltam volna, hogy ilyet fogok mondani, de ehhez a libához képest Dongábor egy kis pufók glóriás cherub angyalka!!!!
Halálosan komolyan mondom! Hivatalosan is létezik olyan élőlény bolygón, akihez képest Dongábor egy szerethető figura!

Viccet félretéve: Dongábornak is vannak allűrjei, és háááát bakker, én leszek az első akár komolyabb összeget is fizetnék azért, hogy egyszerűen csak hagyja abba végre de végleg a KHát! XD
De amit a CoL-osok csináltak itt az ehhez képest az aljasság totálisan új dimenziója!!!! Lehet viccelni, sőt, kötelező is! :p Vagy röhögünk rajta, vagy nem! De DonGábor részéről sosem volt meg az a fokú elemi becstelenség amit itt ma láttunk!!!!!
 

DeletedUser8560

Vendég
Jó estét itt is kedves fiatal tömeg, akik játszanak vagy nem.
Kérek mindenkit, olvassa el a körlevelem, cselekedjen belátása szerint, és ha valakit fel kívánna jelenteni, tegye meg holnap (péntek) 1200 óra után (CET).
Akinek kedve van, itt is moderálja ki csúnya, másokat sértő hozzászólását, hogy mire ideérek a kievett mélyhűtő után, mélán jegesedve ne kelljen annyit törölnöm és bannolnom, mint amennyit most sejtek hogy kell.
Hálás köszönetem előre is a segítségetekért, további jó estét, és jó pihenést.

Üdv, én.
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Kedves Support!
Hagy segítsek egy kicsit.... :)

2012. évi C. törvény a Büntető Törvénykönyvről

Közösség tagja elleni erőszak
216. § (1) Aki más valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoporthoz vagy a lakosság egyes csoportjaihoz tartozása vagy vélt tartozása, így különösen fogyatékossága, nemi identitása, szexuális irányultsága miatt olyan, kihívóan közösségellenes magatartást tanúsít, amely alkalmas arra, hogy az adott csoport tagjában riadalmat keltsen, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Aki mást valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoporthoz vagy a lakosság egyes csoportjaihoz tartozása vagy vélt tartozása, így különösen fogyatékossága, nemi identitása, szexuális irányultsága miatt bántalmaz, illetve erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(3) A büntetés két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a közösség tagja elleni erőszakot

a) fegyveresen,

b) felfegyverkezve,

c) jelentős érdeksérelmet okozva,

d) a sértett sanyargatásával,

e) csoportosan vagy

f) bűnszövetségben


követik el.

(4) Aki a közösség tagja elleni erőszakra irányuló előkészületet követ el, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
 

DeletedUser12157

Vendég
Egy olyan bűntett történt amely még a való életben is akár három év szabadságvesztéssel büntetendő. Ti a történteket elintézitek azzal, hogy figyelmeztettek mindenkit, hogy kap időt átírni a faluneveket, profilokat? Máskor erre miért nincs lehetőség, sokkal pitiánerebb ügyeknél? Máskor miért repül egyből a bann? Most ez mivel másabb?

Értékelem, hogy kijött egy körlevél... de mindenki átírja addigra a faluneveket és a profilokat, s az lesz, mintha meg sem történt volna ez az egész. Miközben de, megtörtént. Tényleg azt érzem, hogy ennek a súlyosságát nem fogjátok fel vagy csak nem tudjátok, hogy hogyan kezeljétek.

Nem értelek sajt, becsülöm azt a részét a dolognak, hogy próbálkoztok kordában tartani a dolgokat, de hogy egy ilyen volumenű ügyben ennyire ne akarjatok büntetéseket kiszabni... hozzáteszem, még egy végleges sem kárpótolja azt a kárt, amit jelen esetben Sanya elszenvedett. Mert lehet itt mondani, hogy keménynek kell lennie lelkileg, de Ő olyan amilyen, vagy amilyen lenni akar, nem keménynek kell lenni, hanem megakadályozni azt, hogy ilyesmi megtörténjen.

Ha én bannt kaptam egy falunévért (Rich B#tch), ami nem is szólt senkinek, s 2 szerveren is büntetlen maradtam egy ilyen falunévért, akkor most ez miért nem érdemel büntetést? Én miért nem írhattam át? (Igen, magamat hoztam fel példának, de csak azért, hogy éreztessem, hogy mennyire nem ugyanaz a szituáció - én mégis kaptam bannt, itt meg nincs semmi).
 

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Support!
Hagy segítsek egy kicsit.... :)

2012. évi C. törvény a Büntető Törvénykönyvről

Közösség tagja elleni erőszak
216. § (1) Aki más valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoporthoz vagy a lakosság egyes csoportjaihoz tartozása vagy vélt tartozása, így különösen fogyatékossága, nemi identitása, szexuális irányultsága miatt olyan, kihívóan közösségellenes magatartást tanúsít, amely alkalmas arra, hogy az adott csoport tagjában riadalmat keltsen, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Aki mást valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoporthoz vagy a lakosság egyes csoportjaihoz tartozása vagy vélt tartozása, így különösen fogyatékossága, nemi identitása, szexuális irányultsága miatt bántalmaz, illetve erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(3) A büntetés két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a közösség tagja elleni erőszakot

a) fegyveresen,

b) felfegyverkezve,

c) jelentős érdeksérelmet okozva,

d) a sértett sanyargatásával,

e) csoportosan vagy

f) bűnszövetségben


követik el.

(4) Aki a közösség tagja elleni erőszakra irányuló előkészületet követ el, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

Cuki hogy segítesz, köszönöm szépen.
Ez, amit idéztél, akkor igaz, ha magánvádas eljárást indítasz te, illetve az a személy, aki ellen a cselekményt elkövették.
Ez a játék az itt lévő, regisztrált játékosok által elfogadott ÁSzF alapján elsősorban az ÁSzF, valamint a hozzá szorosan kapcsolódó játékszabályok megítélése és büntetési tételei alá tartozik, úgy, ahogy a szabálysértést elkövetők is.
Amennyiben egy játékos úgy véli hogy a játékszabályoknál komolyabb eljárást kell lefolytatni érdekeinek védelme érdekében, akkor elmegy a területileg illetékes hatósághoz (rendőrség ha büntető feljelentést kíván tenni vagy bíróság, ha magánvádas eljárást kíván indítani), beadja a be és feljelentését, megjelöli, hogy hol és milyen formában történt a magyar törvények megsértése. Az eljáró hatóság kikéri (vagy nem) tőlünk az eredeti bejegyzést (ha az nem került időközben módosításra a játékos által - ezért jobb a levél jelentése), és eldönti, mit kíván tenni. Eljár, vagy sem, és ha igen, milyen ítéletet hoz.
Ezen ügyekre sem a supportnak, sem a központ munkatársainak ráhatása nincs, mi csak a játék ÁSzF-nek alapján tudunk intézkedni.
 

DeletedUser8560

Vendég
Egy olyan bűntett történt amely még a való életben is akár három év szabadságvesztéssel büntetendő. Ti a történteket elintézitek azzal, hogy figyelmeztettek mindenkit, hogy kap időt átírni a faluneveket, profilokat? Máskor erre miért nincs lehetőség, sokkal pitiánerebb ügyeknél? Máskor miért repül egyből a bann? Most ez mivel másabb?

Értékelem, hogy kijött egy körlevél... de mindenki átírja addigra a faluneveket és a profilokat, s az lesz, mintha meg sem történt volna ez az egész. Miközben de, megtörtént. Tényleg azt érzem, hogy ennek a súlyosságát nem fogjátok fel vagy csak nem tudjátok, hogy hogyan kezeljétek.

Nem értelek sajt, becsülöm azt a részét a dolognak, hogy próbálkoztok kordában tartani a dolgokat, de hogy egy ilyen volumenű ügyben ennyire ne akarjatok büntetéseket kiszabni... hozzáteszem, még egy végleges sem kárpótolja azt a kárt, amit jelen esetben Sanya elszenvedett. Mert lehet itt mondani, hogy keménynek kell lennie lelkileg, de Ő olyan amilyen, vagy amilyen lenni akar, nem keménynek kell lenni, hanem megakadályozni azt, hogy ilyesmi megtörténjen.

Ha én bannt kaptam egy falunévért (Rich B#tch), ami nem is szólt senkinek, s 2 szerveren is büntetlen maradtam egy ilyen falunévért, akkor most ez miért nem érdemel büntetést? Én miért nem írhattam át? (Igen, magamat hoztam fel példának, de csak azért, hogy éreztessem, hogy mennyire nem ugyanaz a szituáció - én mégis kaptam bannt, itt meg nincs semmi).

Ugye nem gondolod komolyan, hogy akit már jelentettek, az nem lesz büntetve? Majd pont én fogom hagyni, aki ilyenkor vörösbe borult szemekkel rohangál fel-alá?
A körlevél azt a célt szolgálja, hogy a zaklatás folytatásának gátat szabjunk.
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Cuki hogy segítesz, köszönöm szépen.
Ez, amit idéztél, akkor igaz, ha magánvádas eljárást indítasz te, illetve az a személy, aki ellen a cselekményt elkövették.
Ez a játék az itt lévő, regisztrált játékosok által elfogadott ÁSzF alapján elsősorban az ÁSzF, valamint a hozzá szorosan kapcsolódó játékszabályok megítélése és büntetési tételei alá tartozik, úgy, ahogy a szabálysértést elkövetők is.
Amennyiben egy játékos úgy véli hogy a játékszabályoknál komolyabb eljárást kell lefolytatni érdekeinek védelme érdekében, akkor elmegy a területileg illetékes hatósághoz (rendőrség ha büntető feljelentést kíván tenni vagy bíróság, ha magánvádas eljárást kíván indítani), beadja a be és feljelentését, megjelöli, hogy hol és milyen formában történt a magyar törvények megsértése. Az eljáró hatóság kikéri (vagy nem) tőlünk az eredeti bejegyzést (ha az nem került időközben módosításra a játékos által - ezért jobb a levél jelentése), és eldönti, mit kíván tenni. Eljár, vagy sem, és ha igen, milyen ítéletet hoz.
Ezen ügyekre sem a supportnak, sem a központ munkatársainak ráhatása nincs, mi csak a játék ÁSzF-nek alapján tudunk intézkedni.

Részemről ez nem Rátok vonatkozó kritika, épp ellenkezőleg! Örülök, hogy megtesztek minden szükséges lépést amit a játékszabályok és az ÁSZF engedélyez!
Ez a röpke idézet nem Nektek szólt, hanem azoknak akik az én véleményem szerint a mai cselekményeket megvalósították! Nagyon remélem, hogy ennek megfelelően nem akarják többé egyszerű kis piti semmiségnek beállítani amit műveltek, hanem végre megfelelő súlyuk szerint komolyan veszik az ügyet!
 

DeletedUser8560

Vendég
Az internetes zaklatás minden formája bűntett, amit már hála égnek már büntetnek is. Ezért írtam le, hogy mit kell tenni az áldozatnak, mert jelen jogi helyzetben az üzemeltető nem tehet feljelentést ilyen ügyekben.
Nem véletlenül van internetes játékokra, és ilyen ügyekkel (is) foglalkozó pszichológusunk, akinek van rovata, lehet hozzáfordulni segítségért, vagy akár ha van rá igény, akkor online beszélgetni vele egy riport keretein belül.
Mi, az InnoGames magyarországi Support csapata így tudjuk segíteni az ilyen helyzetbe kerülőket, és felhívni a figyelmet arra, hogy amit piszkálódásnak vesznek oly sokan, az már zaklatás, akár zaklató, akár áldozat oldalról nézzük az ügyeket.
 

DeletedUser19513

Vendég
Jó estét itt is kedves fiatal tömeg, akik játszanak vagy nem.
Kérek mindenkit, olvassa el a körlevelem, cselekedjen belátása szerint, és ha valakit fel kívánna jelenteni, tegye meg holnap (péntek) 1200 óra után (CET).
Akinek kedve van, itt is moderálja ki csúnya, másokat sértő hozzászólását, hogy mire ideérek a kievett mélyhűtő után, mélán jegesedve ne kelljen annyit törölnöm és bannolnom, mint amennyit most sejtek hogy kell.
Hálás köszönetem előre is a segítségetekért, további jó estét, és jó pihenést.

Üdv, én.
Akkor Sajt engem bizony pihentetni fogsz.... mert vesszek meg ha törlöm! Addig biztosan nem, míg nem kapok visszajelzést, hogy akik ezt a fokú aljasságot elkövették, meg nem kaptak a büntetésüket!
Értem én, hogy pénz orientált ez a játék mára, de a kérdés sokkal inkább az, hogy mennyit vagyunk hajlandóak feláldozni az emberi mivoltunkból a pénzért?
Nagy közösség előtt történt ez a dolog Sajt! Nem csak a v49-es világ "lakói" érzékelték! Felháborodásukat fejezték ki itt többen alapítók, akik világról világra pénzt termelnek az Inno-nak. (kapásból 5-re ismertem rá) Szóval mérlegelj, mert döntésed vissza köszönhet.

U.i. vigyázz a hűtődre, ne fald fel! ;)
 

DeletedUser8560

Vendég
Akkor Sajt engem bizony pihentetni fogsz.... mert vesszek meg ha törlöm! Addig biztosan nem, míg nem kapok visszajelzést, hogy akik ezt a fokú aljasságot elkövették, meg nem kaptak a büntetésüket!
Értem én, hogy pénz orientált ez a játék mára, de a kérdés sokkal inkább az, hogy mennyit vagyunk hajlandóak feláldozni az emberi mivoltunkból a pénzért?
Nagy közösség előtt történt ez a dolog Sajt! Nem csak a v49-es világ "lakói" érzékelték! Felháborodásukat fejezték ki itt többen alapítók, akik világról világra pénzt termelnek az Inno-nak. (kapásból 5-re ismertem rá) Szóval mérlegelj, mert döntésed vissza köszönhet.

U.i. vigyázz a hűtődre, ne fald fel! ;)

Ha azt sugallod hogy a becsületem eladó, nem leszünk annyira jóban, mint amennyire lehetnénk ha olvasnál, értelmeznél, és nem rágalmaznál.
 

DeletedUser19513

Vendég
Egy pillanatra se merüljön fel benned, hogy rágalmaználak! Sőt a becsületedre sem tettem célzást! Arra már igen, hogy ezt egy figyelmeztetéssel ne ússzák meg!

Ha valamit félre érthetően írtam akkor elnézésed kérem.
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Az internetes zaklatás minden formája bűntett, amit már hála égnek már büntetnek is. Ezért írtam le, hogy mit kell tenni az áldozatnak, mert jelen jogi helyzetben az üzemeltető nem tehet feljelentést ilyen ügyekben.
Nem véletlenül van internetes játékokra, és ilyen ügyekkel (is) foglalkozó pszichológusunk, akinek van rovata, lehet hozzáfordulni segítségért, vagy akár ha van rá igény, akkor online beszélgetni vele egy riport keretein belül.
Mi, az InnoGames magyarországi Support csapata így tudjuk segíteni az ilyen helyzetbe kerülőket, és felhívni a figyelmet arra, hogy amit piszkálódásnak vesznek oly sokan, az már zaklatás, akár zaklató, akár áldozat oldalról nézzük az ügyeket.

Ez teljesen korrekt, és profi hozzáállás! Köszönjük!

Az egyetlen dolog amit nem értek az, hogy hogy jut el odáig a világ, hogy egy internetes játék supportjának külön alkalmazottakat kell felvenni azért, mert nemnormális emberek képesek csapatosan beleszállni egy fogyatékkal elő emberbe? Valahol valamit baromira elcseszett az emberiség, ha ma már nem alapelvárás, hogy külön supporter szólása nélkül sem szabad ilyet csinálni! Sok baromságot láttam már TW-én, de ez most az őrültség egy totálisan új dimenziója volt a számomra! Őszintén remélem, hogy ma-holnap már nem arra kell felvennetek külön segéd-személyzetet, hogy elmagyarázzátok, hogy nem szabad kakival dobálni a másikat... Ez amúgy csak félig vicc, mert félig teljesen komoly aggodalom!
 

DeletedUser8560

Vendég
Egy pillanatra se merüljön fel benned, hogy rágalmaználak! Sőt a becsületedre sem tettem célzást! Arra már igen, hogy ezt egy figyelmeztetéssel ne ússzák meg!

Ha valamit félre érthetően írtam akkor elnézésed kérem.

Rendben, köszönöm.
Nos, annyit mondok, mert annyit mondhatok, hogy akiket eddig feljelentettek még a körlevél előtt, azok ügyét a hirdetményeknek megfelelően kezelte a support csapata.
A folytatás:
Akit még a körlevél után jelentenek, ellenőrzöm.
Aztán elkezdek itt visszaolvasni. Remélem itt sem találok addigra olyat, amiért büntetni kéne mindkét oldalon, mert ha találok, fogok.
Sajnos nem fog érdekelni, hogy a jó ügy miatt szakadt el a cérna vagy pont az ellenkezője, de ezt eddig sem tűrtem, és ezután sem fogom.
Arról pedig valaki kulturált stílusban kérem meséljen nekem, hogy Miléna mivel érdemelte ki a balhét megelőző durva beszólásokat és gúnyolódásokat, mert ő nem jelentette egyik játékost sem, pedig abból amit olvastam eddig, ott is van mit felhánytorgatni.
Köszönöm.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Cuki hogy segítesz, köszönöm szépen.
Ez, amit idéztél, akkor igaz, ha magánvádas eljárást indítasz te, illetve az a személy, aki ellen a cselekményt elkövették.
Ez a játék az itt lévő, regisztrált játékosok által elfogadott ÁSzF alapján elsősorban az ÁSzF, valamint a hozzá szorosan kapcsolódó játékszabályok megítélése és büntetési tételei alá tartozik, úgy, ahogy a szabálysértést elkövetők is.
Amennyiben egy játékos úgy véli hogy a játékszabályoknál komolyabb eljárást kell lefolytatni érdekeinek védelme érdekében, akkor elmegy a területileg illetékes hatósághoz (rendőrség ha büntető feljelentést kíván tenni vagy bíróság, ha magánvádas eljárást kíván indítani), beadja a be és feljelentését, megjelöli, hogy hol és milyen formában történt a magyar törvények megsértése. Az eljáró hatóság kikéri (vagy nem) tőlünk az eredeti bejegyzést (ha az nem került időközben módosításra a játékos által - ezért jobb a levél jelentése), és eldönti, mit kíván tenni. Eljár, vagy sem, és ha igen, milyen ítéletet hoz.
Ezen ügyekre sem a supportnak, sem a központ munkatársainak ráhatása nincs, mi csak a játék ÁSzF-nek alapján tudunk intézkedni.

És olyankor a "hatóságoknak" kiadjátok a játékosok IP címét is? :rolleyes:
 

DeletedUser8560

Vendég
Ez teljesen korrekt, és profi hozzáállás! Köszönjük!

Az egyetlen dolog amit nem értek az, hogy hogy jut el odáig a világ, hogy egy internetes játék supportjának külön alkalmazottakat kell felvenni azért, mert nemnormális emberek képesek csapatosan beleszállni egy fogyatékkal elő emberbe? Valahol valamit baromira elcseszett az emberiség, ha ma már nem alapelvárás, hogy külön supporter szólása nélkül sem szabad ilyet csinálni! Sok baromságot láttam már TW-én, de ez most az őrültség egy totálisan új dimenziója volt a számomra! Őszintén remélem, hogy ma-holnap már nem arra kell felvennetek külön segéd-személyzetet, hogy elmagyarázzátok, hogy nem szabad kakival dobálni a másikat... Ez amúgy csak félig vicc, mert félig teljesen komoly aggodalom!

Ha figyelemmel követed a fórumot, az pontosan letükrözi a való világ érzelmi állapotát, stílusát és hozzáállását.
 

DeletedUser18773

Vendég
Akkor hát ide is ki teszem.:)

Celestial Angel júl 05, 19:05
Mélyen Tisztelt Sándor!

Szerény személyem Champapa, már azt hiszem beszéltünk is pár sort.

A délelőtti és délutáni agymenés miatt utólagosan is elnézést kérek, így jár az, aki nem tudja a nőket kordában tartani!
Bejgli a faluneveket visszaállította és jómagam is, ahogy a többiek is fogják(remélem), viszont nagyon szépen megkérlek, ne állíts olyat, amiről keveset tudsz, vagy éppen szinte semmit.


Baráti Üdvözlettel:
*.Champion.*
Montbard Grófja,
A Klán bástyája és parasztja

Celestial Angel júl 05, 19:10
Ui
A levél a fiók profilon lesz kint, lásd, komolyan gondoltam amit írtam, így vezetés közben is.:)

sanya falva júl 05, 19:11
Szevasz!

Aki egyszer megteszi ezt, az megteszi máskor is!

Szégyen és gyalázat, hogy egyikőtöknek sem gyúlt ki a lámpa a fejében, hogy talán ezt azért nem kellene. Nem érzitek a súlyát ennek és azt hiszitek, hogy nagy poén volt, sajnos nem gondoltok bele, hogy egy ilyen ember min ment keresztül gyerekkorában, vagy éppen hogy hogyan tud boldogulni, hogyan éli az életét, mennyi bántást és keserűséget kapott.

Ti tudtatok a beszélgetésről és szánt szándékkal használtátok fel ezt most. Akiről pedig beszélsz, az nem nő, nem is tudom, minek hívjam. Állat sem tesz olyat, amit Ő... buzdítani másokat ilyesmire?

Normálisak vagytok?

Szerintünk nem.

Tudod, hogy miért szeretem a karmát? Visszacsap. Tapasztaltam jómagam is, nem egyszer, nem kétszer. S tudod mi a jó benne? Akkorát csap vissza, amekkorát Te adtál. S akkor, mikor nem is számítanál rá. Humbuknak gondolhatod, csak "sajnos" így van.

S éjjel én támadtam, nem Sanya.

A harcmezőn találkozunk továbbra is.

Minden jót, na mész a fenébe! :)

- Head

Celestial Angel júl 05, 19:22
Kedves Headshot,

A falvak elvezetése nem feltétlenül zavar senkit, úgyis csak világ 50 nyitásig vagytok itt.:)

A magam részéről elnézést kértem a csapatom nevében, ideje hogy te is ezt tedd, de ne irányomba, hiszen velem semmi rosszat nem tett még senki, sőt engem ezek a dolgok egyáltalán nem zavarnak. Sosem zavart az, hogy ki mit mond rólam. Viszont a családom tagjaira eléggé érzékeny vagyok én is, ahogy gondolom mindenki más is!
Te sem, Ti sem érzitek annak a súlyát, hogy nekünk anno min kellett végigmennünk, hasonló dolgok miatt.
Szerény véleményem szerint, az a 20+ ember és az általam említett személy joggal várja el azt, hogy legalább egy hasonló levelet kapjon azoktól, akik mind a mai napig ezzel szórakoznak! Mit gondolsz, igazam van? Bennem, mint Vezérben megvan a becsület, remélem benned is!

Champion

sanya falva júl 05, 19:23
Nem V50-ig vagyunk itt, fogalmam sincs, honnan vesztek ilyesmit. De reménykedjetek csak benne :D

Celestial Angel júl 05, 19:25
Azt hiszem pár társad súgta!:)
Head csak addig marad amíg a világ 50 el nem indul és még pár ember.

Viszont választ nem kaptam a lent írt dolgokra, de nagyon szívesen olvasnám a véleményed.

sanya falva júl 05, 19:26
Látván a csapat működését és maga a tény, hogy vezető lettem, ne aggódj, ha elindul a V50, akkor is itt leszek, ha megélem! :D Szóval ezt szívtátok! :D

Amerika terroristákkal nem tárgyal (elméletileg... hihi), én meg patkányokkal, na csáó! :D


Azt pedig kedves sajtmacska nem tudják megválaszolni, hogy mivel érdemelte ki, azt senki sem tudja, viszont a support körlevél előtt már mi is megtettük a szükséges lépéseket!

Köszönöm a figyelmet!
Papa
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Rendben, köszönöm.
Nos, annyit mondok, mert annyit mondhatok, hogy akiket eddig feljelentettek még a körlevél előtt, azok ügyét a hirdetményeknek megfelelően kezelte a support csapata.
A folytatás:
Akit még a körlevél után jelentenek, ellenőrzöm.
Aztán elkezdek itt visszaolvasni. Remélem itt sem találok addigra olyat, amiért büntetni kéne mindkét oldalon, mert ha találok, fogok.
Sajnos nem fog érdekelni, hogy a jó ügy miatt szakadt el a cérna vagy pont az ellenkezője, de ezt eddig sem tűrtem, és ezután sem fogom.
Arról pedig valaki kulturált stílusban kérem meséljen nekem, hogy Miléna mivel érdemelte ki a balhét megelőző durva beszólásokat és gúnyolódásokat, mert ő nem jelentette egyik játékost sem, pedig abból amit olvastam eddig, ott is van mit felhánytorgatni.
Köszönöm.

Két világán, V43-on és V46-on is több társa profilján jelentek meg a halálára utaló írások, pont, mikor megbuktak klánszinten, ezen profilok közt a sajátja is szerepelt. Elsőre V43-on mi pl megrendültünk, akár írásosan is lehet bizonyítani ezt. Aztán elkezdtek jönni róla az ilyen olyan hírek, meg hogy mégsem halt meg. Ha nem hozza ezt fel, senki nem szól neki, de ezek után mindenkiben úgy maradt meg, mint az ember (?) aki kétszer feltámadt.

Személyes vélemény: azt még bemesélhetőnek tartom, hogy 1 ember ennyire hülye, és csinálja a maga hülyeségét, de hog ebben egy egész klán asszisztál, vagy legalábbis több tagjuk, az már számomra érthetetlen kategória.
 

DeletedUser8560

Vendég
Két világán, V43-on és V46-on is több társa profilján jelentek meg a halálára utaló írások, pont, mikor megbuktak klánszinten, ezen profilok közt a sajátja is szerepelt. Elsőre V43-on mi pl megrendültünk, akár írásosan is lehet bizonyítani ezt. Aztán elkezdtek jönni róla az ilyen olyan hírek, meg hogy mégsem halt meg. Ha nem hozza ezt fel, senki nem szól neki, de ezek után mindenkiben úgy maradt meg, mint az ember (?) aki kétszer feltámadt.

Személyes vélemény: azt még bemesélhetőnek tartom, hogy 1 ember ennyire hülye, és csinálja a maga hülyeségét, de hog ebben egy egész klán asszisztál, vagy legalábbis több tagjuk, az már számomra érthetetlen kategória.

Köszönöm az infót.
Amikor én játszottam, szintén voltak érdekes esetek, de úgy gondolom, hogy ezért őt gúnyolni, sértegetni ugyanúgy bűn, mint ahogy azt most ők tették valaki mással.
Így ha jelenti, akkor ugyanúgy el fogok járni, mint ahogy ebben az esetben tettem. De azért az is elmond valamit, hogy nem jelentett fel senkit, pedig ha jól olvasok a sorok között, mellett, néha benne, neki sem esett jól, amit kapott tőletek.
Így az ő kérdése is helytálló, hogy ha ők bocsánatot kértek, akkor a másik oldal ezt miért nem teszi?
Láthatóan mindkét félnél eltűnt a hűvös nyugalom...

Ui: ki gyárt spéci klavit külön ban gombbal?
 
Fent