Csevegő

DeletedUser5422

Vendég
Északon jó kis csaták lesznek azt már előre látni:) JF,Army,Random :) kérdés lesznek-e dipók vagy egymásnak mentek mint hülyegyerek a legónak:)
Dél viszont unalmasabb..ew vs dsa vs kisebb klánok,köztük mi:)
Vigyori fent lenne,akkor már dél egyértelmű uralom alatt lenne,így csak 99%ot adok az EWnek.

te az ew-nek a 99%-ot a bukásra mondtad?
a nagy kamu bajnokok ligája győztes szerintem max labdaszedő lehet a random és főleg a dsa mellett :D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
EW-t még nem írnám le azért, de tény hogy nem nekik áll a zászló.
Bajnokok ligájáról meg annyit, hogy v38 sokkal inkább mondható annak, mint v28...
 

DeletedUser

Vendég
Északon jó kis csaták lesznek azt már előre látni:) JF,Army,Random :) kérdés lesznek-e dipók vagy egymásnak mentek mint hülyegyerek a legónak:)
Dél viszont unalmasabb..ew vs dsa vs kisebb klánok,köztük mi:)
Vigyori fent lenne,akkor már dél egyértelmű uralom alatt lenne,így csak 99%ot adok az EWnek.
99% adsz a bukására ? :D na látod most egyet értünk :D
 

DeletedUser

Vendég
2.falunál 2 x kellet vágnom vonatot,és 1 x haza kisérnem mert az ellenfél jó!!
hagyjuk ezt a 300 falus baromságot! (majdnem a szélére kerültem az elején)
világa válogatja de..itt 3 napja jól megkóstoltuk egymást.. (1-2 falusan)
Jó ellenfél a Random!
2x vágtál vonatot remek :)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Végülis míg nem elsz szerverzárás addig még ujrakezdhetik :D legalább tökjó hátteret húznának nekünk :D

Amit nem értek, hogy a kiszedett EW tagok miért DK kezdtek újra és nem DNY, ahol nagyobb esélyük lenne... Ja és nem nagyképűségből mondom, de több értelmét láttam volna, ha inkább arra a részre összpontosítanak. Na de lehet rám cáfolnak és mögénk regizve beszednek minket.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Már miért lenne nagyobb esélyük,ha megosztják a csapatot?
Ha az újrakezdők nyugatra mennének akkor mi kerülnénk létszámfölénybe ezen a részen és nekik annyi.
A 2 északi konti kivan már bérelve,igy vagy az egész csapatot átviszik délnyugatra (ami ugye lehetetlen,nem fogja mindenki itthagyni a kedves faluját) vagy pedig az egész csapat marad keleten.
Szóval 2 választásuk van,amiből az egyik (a nyugati teleport) öngyilkosság mert arra jobban felkészültem mint arra,hogy keleten maradnak ami nagyon meglepett. És ahogy emlitettem 100%,hogy pár erős játékosuk maradna ahol van,pár accba pp is ment rendesen,amit ugye senki nem hagy ott szivesen.
Úgyhogy a legjobb esélyük akkor van ha folytatják a küzdelmet a keleti kontiért. Nagyon belenyúltunk már a játékba,késő klánszinten átregelni és mivel fáklya sincs,igy az aduász 5-6 klános taktikájukkal se mennének sokra.
A keleti részért folytatott küzdelem pedig kb egálban van,semmivel sem állunk jobban mint ők,sőt. :)



Mind a 2-tő egy es ugyan az :) Sztem. 2-en volnanak utősek egyben. Arch nagyon jo a server elejen ezt servereken keresztul tapasztaltam.... vigyorinal azt tapaztaltam 2 alkalommal is hogy az eleje az nala zurzavar... 2x be is sultem vele szal ez tapasztalat xD
Viszont kesőbbiekben jól keveri a lapokat...

Arch egyebkent gratulálok itt is :) remelem az uzenetem att adtak a jatekban:)

Későbbiekben még talalkozunk a serveren ha nem kaszalnak el minket vagy titeket:)


Hát Vigyorival kétlem,hogy megférnénk egymás mellett. Nem azért mert utáljuk egymást,hanem mert teljesen különbözőek vagyunk. Nem volna hosszú szerelem,ebben biztos vagyok :D

Igen megkaptam a gratulációt és köszönöm. Bár az inkább a klánnak jár nem pedig nekem,viszont nekik nem adhatom át mert mégmajd elbízzák magukat :D
 

DeletedUser17666

Vendég
csak elméletben gondltam ..... :) azt már leszurtem hogy nem fog rá sorkerulni :D
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Ami északot illeti: Lehet, hogy ki van bérelve, de nagyon nem egyértelmű, hogy ki fogja uralni. Legalábbis számomra. Ha azt nézzük, akkor a top3 klán északon van és ne feledkezzünk el Messaláékról sem! Ahogy ő is említette nagy csaták vannak ott, nagy csatékat pedig csak méltó ellenféllel lehet vívni. Az Army pedig erre tökéletes. Együtt erősebbek lennénk, de mások a céljaink, mint az kiderült már. Ezzel szemben ott van délen sok "kisebb" klán, de a dolog még mindig vigyoriról szól akárki akármit mond. Szerintem az Army lassan sokkal inkább EW, mint az EW maga. Vigyori össze rakott egy klánt, ami a V28-as szervergyőztes neve mögé bújt. Elindult nagy mellénnyel, kihívott mindenkit és ma már ott tartunk, hogy EW-sek jelentkeznek más klánokba, vigyori pedig sehol.

Ennek már rég nem róluk kellene szólnia, minden esetre sok sikert kívánok mindenkinek! Mi jól szórakozunk, élvezetes! :) Nagyon erős szerver lett ebből.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Ami északot illeti: Lehet, hogy ki van bérelve, de nagyon nem egyértelmű, hogy ki fogja uralni. Legalábbis számomra. Ha azt nézzük, akkor a top3 klán északon van és ne feledkezzünk el Messaláékról sem! Ahogy ő is említette nagy csaták vannak ott, nagy csatékat pedig csak méltó ellenféllel lehet vívni. Az Army pedig erre tökéletes. Együtt erősebbek lennénk, de mások a céljaink, mint az kiderült már. Ezzel szemben ott van délen sok "kisebb" klán, de a dolog még mindig vigyoriról szól akárki akármit mond. Szerintem az Army lassan sokkal inkább EW, mint az EW maga. Vigyori össze rakott egy klánt, ami a V28-as szervergyőztes neve mögé bújt. Elindult nagy mellénnyel, kihívott mindenkit és ma már ott tartunk, hogy EW-sek jelentkeznek más klánokba, vigyori pedig sehol.

Ennek már rég nem róluk kellene szólnia, minden esetre sok sikert kívánok mindenkinek! Mi jól szórakozunk, élvezetes! :) Nagyon erős szerver lett ebből.

Ez igaz. Dél-keleten Arch-ék is jól elvannak az EW-vel, meg északon a Random az Armyval. Jó kis szerver lesz ez :)
 

DeletedUser

Vendég
Random , jóféle , army ... Teljesen mindegy top 1 vagy top 50 ...

Ha má véhuszonyóócról is szóvan akkor majd vonjàk le a tanúlságot ....

A CNN és az NH indult a legerősebb játékosmezőnnyel , és mégsem ők voltak végjátekban


Tanúlság , ne jó játékosaid legyenek , ha nem jó csaparod és jó vezetőd ...
Mikor mindenki zárja majd a területeit akkor fog csak igazán elkezdődni az igazi harc ....

Ki a jobb stratégosz hol nagyobb az öszhang ....

De ez csak én véleményem :)
 
Fent