Classic V1 Térképek.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Az esetek többségében a legegyszerűbb magyarázat az igaz.

Pontosan, Ockam borotvája esete. Két vagy több megoldás közül az egyszerűbb a jobb. Vagy azért, mert bénák vagyunk, vagybármilyen más okból, de ha mi kívülről azt látjuk, hogy:

  • valaki úgy támad, mintha botozna
  • úgy védekezik, mintha botozna, máshol meg mintha itt se lenne
  • akiket olyannak látunk, hogy botoznak, egy részük bannolásra kerül
  • ezek után a többi gyanús tevékenység is megszűnik
, akkor számunkra az a legegyszerűbben levonható konzekvencia, hogy XY-ok botoznak. Ez vagy így van, vagy nincs így, teljesen mindegy, hogy mi mit gondolunk, az is teljesen mindegy, hogy valóban botoznak, vagy sem, csak az számít, hogy a support mit fog látni belőle. Ez már többször is bebizonyosodott.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.028
Ez a szomorú az egészben, inkább az efféle nyomásgyakorlást kellene szankcionálni. Nyilvánvalóan ez az egész a Support megvezetésére irányul.
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
599
Ez a szomorú az egészben, inkább az efféle nyomásgyakorlást kellene szankcionálni. Nyilvánvalóan ez az egész a Support megvezetésére irányul.
Jah igen direkt szerkesztettünk képeket, plusz egyeztettünk sztorit. A helyzet inkább az hogy a supp csak a rendszer jelzéseket nézi. Plusz nem mintha Márkó az én nyomásomra bannolgatna. Szerintem elég tisztességesen jár el még ha noob is.
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
Lényegtelen ki miért lett bannolva. A support úgy döntött, hogy helyes volt a jelentés és kizárta az illetőt vagy illetoket. Bármi egyeb kérdés szerintem a support irányába lehet max. Mind a két félnek kötelessége jelenteni ha a másik fél részéről csalás tapasztalható. A supp ezt kivizsgálja és dönt az eset kapcsán.
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Ez a szomorú az egészben, inkább az efféle nyomásgyakorlást kellene szankcionálni. Nyilvánvalóan ez az egész a Support megvezetésére irányul.

Ezt fejtsd már ki. Ha xy-ról azt feltételezem (én, toldi, dév, géza, anyukám) hogy csal, és jelentjük, hogy vizsgálják ki, az nyomásgyakorlás?
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Megint belemész a saját csapdádba mint 62-ön.

Na de akkor reflektáljak a válaszaidra.



Csak, hogy precedens ügyként felhozzam, az érvelés nem a te asztalod (62-es külsõ tények):


Elsõ példa, hogy megpróbáltál alám ásni, de visszájára sült el.
8151 bővítmény megtekintése
Forrás: https://forum.klanhaboru.hu/index.php?threads/csevegő.5251/page-85#post-268380

Második példa, mikor pedig engem vádoltál idõzítéssel, mert armára mertem idõzíteni a támadásokat (na de nem csak engem, hanem azt a másik @=Legendary= társamat is, aki szintén profin végezte a feladatot, sajnos a kép már törlõdött az Inno szerverrõl):

8152 bővítmény megtekintése
Forrás: https://forum.klanhaboru.hu/index.php?threads/csevegő.5251/page-83#post-268345

Tehát számodra a szinte lehetetlen, de viszont társad indításai tuti nem gyanúsak, viszont az én armára idõzített indításaim csalások voltak.

A tények és szubjektivitásod bebízonyitja, hogy csak a levegõbe beszélsz.




Utolsó hsz-edre reflektálva pedig, Ned Stark átküldte a képeket, nem bizonytalansággal állítom a leírtakat.

Mivel "tudományosan" próbálom alátamasztani, ezért nem tévedek. Az, hogy egy algoritmus az egész, pont azt erõsíti meg, hogy matemaikai mûveletek összessége alakítja a játék mûködését, beleértve, hogy emberi tényezõkön is alapszik az indítások összessége (már ha fel nem vállalja, hogy mégis csak bot indította).

A faktoriális részében igazad van, ha teljes esetlehetõséget nézünk. De én pont arra az esetre utaltam, amikor ebben a sorrendben állítja össze a támadásokat, elmondása alapján.

Az utolsó mondat pedig a bizonyított objektív tények után leszûrt szubjektív véleményem az emberrõl.
Már úgyis vége van, nemtudom erre gondoltál-e? :D

gabriel.png
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.028
Ezt fejtsd már ki. Ha xy-ról azt feltételezem (én, toldi, dév, géza, anyukám) hogy csal, és jelentjük, hogy vizsgálják ki, az nyomásgyakorlás?
Ha xy-ról azt feltételezem (Te, toldi, dév, géza, anyukám, én), hogy csal, és jeletjük, hogy vizsgálják ki, az teljesen rendben van. De ha nem vagyok elégedett az eredménnyel és kijövök külső fórumra a közvéleményt meggyőzni arról, hogy márpedig xy csal, és többen felszólítjuk a supportot, hogy zárják ki a csalót, az már nyomásgyakorlás.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.028
Ja, de vicces, hogy anno ugyanúgy kijött kûlsõre hogy csalónak tituláljon minket egy teljesen basic dologért, most meg ekkora kétséges pattern-t ha tényekkel támadunk, akkor meg mi vagyunk a szarok #görbetükör
Akkor nem mondtam, hogy csaltok (bár kétség kívül beleérthető volt, nyilván ez volt akkor a célom). És most sem vagytok szarok, csupán rávilágítottam arra, hogy az érvelésetek tele van hibával, nem bizonyítottatok be semmit (még).
 

Ni De Siwang

New Member
A reakció pontszáma
7
Ja, de vicces, hogy anno ugyanúgy kijött kûlsõre hogy csalónak tituláljon minket egy teljesen basic dologért, most meg ekkora kétséges pattern-t ha tényekkel támadunk, akkor meg mi vagyunk a szarok #görbetükör
*feltételezések. Kicsit nyugodj meg lehet jobban át tudod gondolni es nem egeted magad itt tovabb
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
So some sketchy looking attacks are the reason your offensive plans the past weeks/months sucked and that your players just stop defending themselve
i tag you just because i dont want you to feel ignored your comments and views are just as valid and good as anyother player dosent matter if you are german, turkish or in your case a cheater
 
Utoljára szerkesztve:

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
Ha xy-ról azt feltételezem (Te, toldi, dév, géza, anyukám, én), hogy csal, és jeletjük, hogy vizsgálják ki, az teljesen rendben van. De ha nem vagyok elégedett az eredménnyel és kijövök külső fórumra a közvéleményt meggyőzni arról, hogy márpedig xy csal, és többen felszólítjuk a supportot, hogy zárják ki a csalót, az már nyomásgyakorlás.
Mi nem jöttünk ide supportereket meggyőzni..."jézusom"
Mi látjuk minfolyik a serveren.azér lettek jelentve az accountok.
Másfelől meg tardal csak hulyéskedve beszéltünk az egészről....1-1mondatot és sivatag fordította témát komolyra azzal hogy azt momdta nálunk repkednek a bannok....
Szóval pont a fordítotja történt és sivatag győzködhetné esetleg a supportereket hogy nem csalnak... :D
 
Fent