Classic V1 Térképek.

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
593
Csak toldit próbáltam rávezetni, hogy amennyiben nem az őskorban él, úgy gondolom tisztában van vele, hogy egy online is követhető médium esetében teljesen irreleváns a lakóhely, mint ahogyan a kommentje is ezáltal :)
Sajnálom aki ennyire MODERÁLT TARTALOM mint te nem igazán érdemel érdemleges választ....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
2tő közt az a külöbmség
Én hülyéskedek
Te meg Borjú vagy :D
Nyilván Te már csak tudod, ki miért tűnik fel itt. Én nem szóltam hozzád, Te hozzám igen, ha már a csenDben maradást hoztad fel, de szívesen leszek borjú, hisz látom a bohóc már foglalt :D:D
 

=Krumpli=

New Member
A reakció pontszáma
23
Már ha szarvasmarháról van szó, és nem más nagytestű állatról, ahol szintén borjú a fiatal egyed megnevezése. De amúgy ez jó volt! :D
szerintem ebben az esetben simán beszélhetünk szarvasmarháról de kinek mi felőlem pingvin is lehetsz
 

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
Nyilván Te már csak tudod, ki miért tűnik fel itt. Én nem szóltam hozzád, Te hozzám igen, ha már a csenDben maradást hoztad fel, de szívesen leszek borjú, hisz látom a bohóc már foglalt :D:D
Ekkora marhákat mint teeee el utasít még a bohóc iskola is :D
 

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
Sokadjára dobálóztok ilyennel, hogy autista retard stb ezeket kezdjem el én is reportolgatni nem jár érte 1-2 nap? Tiszteletet nem ismer egyikőtök se csak a hatalmas lekezelés meg arc árad belőletek senki se kíváncsi rá. Hetek óta nyári álmot aludtok a danika zoliokarma sdk armánál kellett volna feljönni hencegni+ az utóbbi hetekben hónapokban telefonszám térkép leírásai is elég szegényesre sikerültek az utóbbi időben nem volt mivel dicsérni a csodás csapatotokat... itt a tél sikerült kisírni a supportnál egy bannt aztán kis hátszéllel mindenki felkelt feljött játszani vagy mi a ˙....?
Soha 1 szóval nem mondta közülünk senki hogy csodàs a csapatunk... ezt ti hangoztatjàtok megàllás nélkül :D
Tisztelet tőled is távol áll ha kapásból azzal gyanusítasz minket,hogy hátszèlel banoltatunk valakit :D
Nem azért banolták mert csalt hanem a hátszèl miatt:D "te jó ég" :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
az utóbbi hetekben hónapokban telefonszám térkép leírásai is elég szegényesre sikerültek az utóbbi időben nem volt mivel dicsérni a csodás csapatotokat...

Egyetlen egy térképhez írtam hosszabb szöveget, a legtöbbhöz vagy semmit, vagy leírom, hogy melyik fél vitt többet :) Pont ugyanolyanok, mint az elején, de ha valami rejtett "dicsekedést" láttál, azt sajnálom. Ugyanúgy leírtam minden héten ha mi vittünk 200 falut, meg azt is ha Ti, nem értem azzal mi a problémád :D
 
Fent