Világ 76 Csevegő

A Kis Hal

Member
A reakció pontszáma
25
Én nem tudom nálad ez hol könyörgés... Ez csak egy megkeresés/felajánlás, amit meg is beszéltünk 70-en, viszont a kikötéseink miatt nem jutottunk dűlőre, így nem lett belőle semmi, nemmellesleg az TIPO fejéből pattant ki, (amit igazából meg is értek valahol, mert iszonyat energiát és időt beleraktak azon a szerveren a TIPO fiókba, de a klánvezetés elcseszte a játékát) mielőtt beszélt volna a társaival, mint kiderült személyes problémák miatt, többen a felsoroltak közül nem is jöttek volna át hozzánk...

Vagyunk 12-en (van köztünk egy vendég), és jönnek 8 falvunkra foglalni úgy, hogy 2 nemes/támadó. Mégis mit kellett volna tennünk? Nyilvánvalóan fizikailag képtelenség ennyit megfogni, amikor az, aki támad minket, négyszer akkora.
Őszintén meglepődtetek, miután nekimentetek egy játékosunknak? És hogy a fair játékről beszéljek, az első hazakísérés után (ami kapásból az MI-vel közös volt) Mi tudod hogy védekeztünk TIPO-nál??? 15k KL-lel és párezer védővel, kockázatos volt? Igen, megofogtunk volna, ha fordultok? Igen, de mégsem dobáltuk ida oda, védőket guberálva, abból kellett gazdalkodni, ami épp van, utána meg nem értem miért volt meglepő, hogy hogy támadunk, miután egyértelmű volt, hogy támadóbeállítottságúak vagyunk, ez volt az egyetlen járható út, csak hát azzal tényleg nem számoltunk hogy 4 játékost 4 különböző klán fog védeni és ígyis épphogy sikerült, ahol meg nem, ott meg megint a mi atyánk....

A pletykákkal ellentétben nincs nyolc klánunk (igen, ezt én mondtam Tiponak éjjel, mert hülyéskedtünk, de most pont jól lehet kapaszkodni bele a sértett félnek). Még csak két klánunk sincs. Ennyien vagyunk: 12 fő.
Én csak annyit mondtam, hogy Random érdekeltség. :D És ha ezzel tisztában vagyok, nem szerevezek ilyen akciót. Klánszinten nem is akartunk még veletek foglalkozni, de muszáj volt...

Legyenek 15 fős klánok, de a KUBI-ban hányan vannak? Nekünk (még) nincsenek duál, meg triál fiókjaink. Az, hogy harmincan vannak a 15 fős klánban az korrekt harc, de az, hogy kis klánok összefognak az nem?! Vagy az, hogy ők négyszer olyan gyorsan fejlődnek, mint mi, mert szinte minden fiókjuk meg lett tolva prémium ponttal, de mi ezzel nem éltünk, az teljesen korrekt?!
(és akkor hunyjunk szemet afölött, hogy például rám honnan érkeztek a nemesek, és van-e támogató klánjuk)
Kérem szépen, extrém szerver extrém beállításokkal.... Miért ne lehetne duál fiók már az elejétől?? És nem azzal van a probléma, hogy összefognak a kis klánok, hanem az hogy hogy, miután nincs külső erősítés a közösen szervezett támadások lenne a Diplomácia előnye, de mint te is leírtad a tempónkból adódóan nem igazán volt még Diplomáciára szükségünk a játék ezen szakaszában, de már tudjuk mire kell készülni, az meg hogy van 2 ismerős, aki besegített a támadásban, a "játék adta lehetőségekkel" (mindenki nagyon szereti ezt a kijelentést xd) nehogy már meg legyünk kövezve, 2 emberről beszélünk..:D Nem egész klánokról....
 

Sír Wiliam Wallace

New Member
A reakció pontszáma
21
egyébként én most ránéztem statra, 3 Randomos tag lépett át 1-1 klánba, és a 4 klán összesen nincs akkora, mint a krumpli. kíváncsiságból szintén megnéztem a krumplis tagságot és a nyert világaikat. 32 win, abból van egy v31, egy v39es dicsőséges fos win, az összes többi v50 utáni (és ott sem azon az 1-2 világon, ahol ténylegesen harcolni is kellett). embereink nem nagyon vannak hozzászokva ahhoz, hogy az üres faluba besétáláson kívül mással állnak szemben, érthető módon nehezen viselik, hogy valaki védekezni mer ellenük.

tisztelet a kivételnek, akit nem zavar, ha nem csak barbibelsőzésről szól a szeró
Ez jó nagy bullshit mivel ha csak a saját magam profilját megnézem akkor a töredékét nem látom annak ami volt, mivel sok embernek van több fiókja és mikor hol melyikkel játszik
Szóval ilyenből ihletet meríteni felesleges
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Én nem tudom nálad ez hol könyörgés... Ez csak egy megkeresés/felajánlás, amit meg is beszéltünk 70-en, viszont a kikötéseink miatt nem jutottunk dűlőre, így nem lett belőle semmi, nemmellesleg az TIPO fejéből pattant ki, (amit igazából meg is értek valahol, mert iszonyat energiát és időt beleraktak azon a szerveren a TIPO fiókba, de a klánvezetés elcseszte a játékát) mielőtt beszélt volna a társaival, mint kiderült személyes problémák miatt, többen a felsoroltak közül nem is jöttek volna át hozzánk...
Látom nálad is van baj... Akkor most én találtam ki/terjesztettem vagy
itt a beismerő vallomás hogy ment volna... Egyébként nem izgat csak ne terjesszen butaságokat...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Mickey

Member
A reakció pontszáma
27
Én nem tudom nálad ez hol könyörgés... Ez csak egy megkeresés/felajánlás, amit meg is beszéltünk 70-en, viszont a kikötéseink miatt nem jutottunk dűlőre, így nem lett belőle semmi, nemmellesleg az TIPO fejéből pattant ki, (amit igazából meg is értek valahol, mert iszonyat energiát és időt beleraktak azon a szerveren a TIPO fiókba, de a klánvezetés elcseszte a játékát) mielőtt beszélt volna a társaival, mint kiderült személyes problémák miatt, többen a felsoroltak közül nem is jöttek volna át hozzánk...

Összenőtt, ami összetartozik
 

A Kis Hal

Member
A reakció pontszáma
25
Látom nálad is van baj... Akkor most én találtam ki/terjesztettem vagy
itt a beismerő vallomás hogy ment volna... Egyébként nem izgat csak ne terjesszen butaságokat...
Én azt mondtam megkeresett minket, az nálam nem könyörgés, a könyörgés nálam az, hogy folyamatosan írogat, hogy vegyük be :D Előző kommentedben még könyörgött, most meg már csak ment volna? A kettő között nagy különbség van, nem mindegy hogy csak épphogy megvágom az ujjam vagy levágom a karom :D
 

Mickey

Member
A reakció pontszáma
27
Erre elfelejtettem kérdezni :D Te vagy az a bohóc mokoko öreg DC-jéről, aki a nevét se merte felvállalni? :D Mert ha nagyon hivatalosak akarunk lenni, akkor ő a névadó, de igazából a Swakkal való hülyéskedés miatt neveztem át magam poénból :D
A bohóc az te vagy.
 

Mustafa

New Member
A reakció pontszáma
0
TIPO TOSTO még mindig itt síránkozik

:D
De a tény belett darálva és újra kellett kezdenie


És sírhat itt tovább hogy így meg úgy meg amúgy


:D:D
 

Mustafa

New Member
A reakció pontszáma
0
Jajjj TIPO TOSTO ellen mertek harcolni :D

Jajj hát ki ő,látszódik hogy kicsoda elbukta mindenét

:D

A sok pp-é ment a szemetesbe
:D:D:D:D:D
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
405
Jajjj TIPO TOSTO ellen mertek harcolni :D

Jajj hát ki ő,látszódik hogy kicsoda elbukta mindenét

:D

A sok pp-é ment a szemetesbe
:D:D:D:D:D

Nem sok pp ment kárba, nyugi kedves -Napoli-.. tudnám miért engedik a magadfajfa 10éveseket ezzel a játékkal játszani :)) unalmas amit csinálsz.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Én azt mondtam megkeresett minket, az nálam nem könyörgés, a könyörgés nálam az, hogy folyamatosan írogat, hogy vegyük be :D Előző kommentedben még könyörgött, most meg már csak ment volna? A kettő között nagy különbség van, nem mindegy hogy csak épphogy megvágom az ujjam vagy levágom a karom :D
Légyszíves idézd már hol mondtam hogy könyörgött? Köszönöm...
 
Fent