Világ 76 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Én azt nézem, hogy xellem mennyire messze van mindenkitől, hátha így nem viszik el a főfaluját, és azt hiszi 10 óráról nem merik bepróbálni. :D
 

asmodeus911

New Member
A reakció pontszáma
5
Kemeny mekkora egy P2W fos lett ebbol a jokis jatekbol. Gyerekkorom kedvenc strategiai jateka volt, taktika + sok idovel lsttel kemeny, most meg penzzel barmikor szarra vetsz barmilyen profi f2p playert. Akkor mar inkabb egy fancy kinai p2w mint a rise of kingdoms...
 

Mickey

Member
A reakció pontszáma
27
Jaja 100% skill, mikor prem pontbol tudsz 10p alatt zaszlot maxolni, nyersanyagot venni, epitesi idot felezni, tenyleg vegulis skillel biztos sokat tudsz kezdeni. Regen kellett ide skill, most csak tárca.
Tény és való ,hogyanyagi javakkal eleinte jobban fejlődsz. De hozzá kell játéktudás és egy kis gógyi is. A kettő egymás nélkül nem megy. Sok világ megmutatta már az efféle embereket és vannak akik ezek ellenére még játszanak. Van igazság abban amit mondasz ,de ez már csak ilyen. Amit a világ és azoknak a lehetőségei megteremtenek azon szabályok szerint kell játszani. De ezt már oly sokszor leírták mások is.
 

asmodeus911

New Member
A reakció pontszáma
5
Tény és való ,hogyanyagi javakkal eleinte jobban fejlődsz. De hozzá kell játéktudás és egy kis gógyi is. A kettő egymás nélkül nem megy. Sok világ megmutatta már az efféle embereket és vannak akik ezek ellenére még játszanak. Van igazság abban amit mondasz ,de ez már csak ilyen. Amit a világ és azoknak a lehetőségei megteremtenek azon szabályok szerint kell játszani. De ezt már oly sokszor leírták mások is.
Hat teny h gogyi is kell hozza, csak az a baj h f2p sose veszi fel a versenyt egy p2w playerrel, lehet akarmennyi gogyija is. Utoljara 10en eve jatszottam TW-t, akkor nagyon szerettem, csak elszomoritott h igy el lett baszarintva, mint az osszes tobbi mobil game.
 
Fent