Világ 75 Stat

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
Nekem nagyon gyengének tűnik ez farm gyűjti stat meg a vezető klánoktól is 73 ugyan enyi nap alatt 35-37m farmolt gyűjtött volt top klánoknál (igaz az 1.2 server)
Mert ti rulettezve felvettetek tobb tagot es a szerencsenek koszonhetoen nen alltak at az ellenhez a tornyukkal. Most bejott, legkozelebb nem biztos, hogy befog es lehet az extra farm nem eri meg azt a kockazatot.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
A statisztikátok alapja viszont az eddig elért legtöbb egy nap alatt.
Koránt sem biztos hogy ez a valóságot adja át,mert pl 1x top farmoló volt valaki,utána meg bukja a sereget,koránt sem fogja azt hozni,de a statisztikában top farmolóként lesz.

Meg igazából a faluelőny/hátrány is csalóka, mert nem tudhatjuk, hogy a falutöbblet inaktív, vagy aktív játékos kezében van. Szerintem fölösleges minden statot tolni, mert csak elrejti, mennyivel mindenki előtt jártok o_O
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.160
Szerintem tok mind1 ki mennyit farmol/gyujtoget, ugyis mi nyerunk idopazarlas farmolni gyujteni lol
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Diplomáciáról valaki nem dob fel egy "statot"? Nyilván a kisebb klánok, mint az ASG (király, csak viccelek, ne küldd rám Asgardia kiváló harcosait) nem igazán érdekelnek, de a többire kíváncsi lennék.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Lol mostat latom a barmi is zsuporter meg a feri is jacik meg durva cuc pedig regota nem totam semit
 

bbbenyo111

Active Member
A reakció pontszáma
90
Lol mostat latom a barmi is zsuporter meg a feri is jacik meg durva cuc pedig regota nem totam semit
Egyszer kelek fel ugy,hogy nem akarom megolni magamat aztan jossz te Moderált Tartalom xd
Gábor is,Ti is, AIH is...
Legalább van játékélmény. :cool:
az jatekelmeny ahol jobban utalnak teged a szeron mint a kiralyt?xDdddddd buszke lehetsz magadra :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Egyszer kelek fel ugy,hogy nem akarom megolni magamat aztan jossz te Moderált Tartalom xd

az jatekelmeny ahol jobban utalnak teged a szeron mint a kiralyt?xDdddddd buszke lehetsz magadra :D

Legalább én nem használtam ki a szövetségest,s vertem át nem 1x...
Amúgy meg eddig se volt jó viszonyom ezen emberekkel,mégis van minden klánban nem 1 barátom is.
Ilyen az élet is,s nekem azok véleménye kicsit sem számít akik nem szeretnek,hisz én se őket. :)

Viszont igazán behívhatnátok a háborúba az ASG-t is akkor már,háború neve meg lehetne az: Utáljuk együtt Witchert békében,s szeretetben!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent